SEO Бітрікс

 1. SEO в 15-й версії Бітрікс
 2. Реєстрація сайту в Яндексі
 3. Робота з sitemap.xml
 4. Додавання контенту
 5. Моніторинг доступності сайту
 6. Підведемо підсумки

П'ятнадцята версія Бітрікс стала ще зручніше щодо SEO-просування. Безліч зручних функцій значно спрощує роботу контент-менеджера. з'явилися нові параметри налаштувань і додаткові розділи в адміністративній панелі, завдяки чому при публікації матеріалів буде потрібно здійснювати набагато менше дій. Все це сприяє раціональному розподілу часу як редакторів, так і СЕО -оптімізаторов. Тепер вони зможуть швидше справлятися з роботою.

Можна припустити, що вже в найближчому майбутньому контент-менеджери, які зуміли розібратися з новим функціоналом, цілком зможуть обходитися без допомоги SEO-оптимізаторів на початковому етапі розвитку сайту. Підготовкою майданчика до просування зможе зайнятися простий редактор без великого досвіду роботи.

SEO в 15-й версії Бітрікс

Великий плюс нової версії - Бітрікс самостійно виконає рутинні операції: реєстрацію веб-ресурсу в пошукових машинах, внесення багатьох змін в налаштування. В результаті залишиться більше часу на більш важливу роботу, що вимагає людської уваги та інтелекту.

Звичайно, зовсім без SEO-фахівця навряд чи вдасться обійтися, але йому вже не доведеться займатися підготовкою сайту до просування в ПС. В середньому ця робота коштує приблизно 10 000 рублів (в агентствах Москви і Санкт-Петербурга).

А тепер поговоримо докладніше з підготовки сайту до моніторингу пошуковими роботами. Як приклад буде використаний Яндекс, але і в Google всі операції здійснюються абсолютно так само.

Реєстрація сайту в Яндексі

Перш процедура додавання сайту в пошукову систему складалася з декількох кроків:

 • зайти на webmaster.yandex.ru;
 • додати веб-ресурс;
 • підтвердити, що саме ви володієте майданчиком;
 • створити файл robots.txt, завантажити його в Веб-майстер;
 • за допомогою інструментів Бітрікс згенерувати і завантажити в Веб-майстер sitemap.xml.

Весь процес займав не менше трьох годин. Доводилося підтверджувати безліч дій, відкривати нові вікна браузера і виконувати інші операції.

В оновленій, 15 версії Бітрікс все набагато простіше. В адміністративній панелі необхідно зайти в «Сервіси», після чого - в розділ «Пошукова оптимізація, далі - клікнути по« Яндекс ».

В адміністративній панелі необхідно зайти в «Сервіси», після чого - в розділ «Пошукова оптимізація, далі - клікнути по« Яндекс »

Наступний етап - проходження авторизації, для чого необхідно ввести логії та пароль від аккаунта в Яндексі, після цього ви отримаєте код підтвердження. На цьому процедура реєстрації сайту в вебмайстрів ПС завершена. Просто, зручно і швидко.

Просто, зручно і швидко

Так само швидко відбувається додавання файлів robots.txt.

 • перейти в «настройки robots.txt;
 • клікнути «Стартовий набір»;
 • зберегти

В результаті ви отримуєте готовий файл всього за одну-дві хвилини. Він стандартний, але ви завжди можете внести будь-які зміни: додати нові рядки або видалити вже існуючі.

Все буде працювати в звичайному режимі, але якщо виникла потреба встановити особливі правила, вам не знадобиться багато часу:

 • переходите на вкладку «Яндекс»;
 • встановлюєте набір правил для певного типу Яндекс робота, наприклад, що відповідає за індексацію зображень або розміщення товарів в Яндекс маркеті.

переходите на вкладку «Яндекс»;  встановлюєте набір правил для певного типу Яндекс робота, наприклад, що відповідає за індексацію зображень або розміщення товарів в Яндекс маркеті

Робота з sitemap.xml

Зайдіть в «Налаштування sitemap.xml». Якщо у вас кілька сайтів, вибираєте потрібний, потім зберігається. Іноді потрібне внесення змін. Наприклад, ви бажаєте виключити певні розділи з генерації. Для внесення налаштувань скористайтеся сусідніми вкладками.

За приблизними розрахунками на підготовку сайту до оптимізації буде потрібно не більше десяти хвилин. А при бажанні можна вкластися і в п'ять хвилин.

Додавання контенту

Припустимо, ви публікуєте новина. Спочатку вказуєте назву, після чого переходите на вкладку SEO.

Далі слідувала процедура заповнення стандартних полів із зазначенням:

 • мета-тегів;
 • ключових слів;
 • атрибутів alt і title до кожного типу зображень;
 • анонса;
 • тексту з докладним описом.

Після додавання кожної нової публікації колись було потрібно перейти в панель інструментів Яндекс Вебмастера, потім в настройки сайту, після чого вибрати «Вміст сайту», а потім - вкладку «Оригінальний текст». Там слід було вставити текст статті або новини . Весь цей процес необхідний для фіксації своїх прав на контент, таким чином власники веб-ресурсу визначали унікальний текст як першоджерело, який забороняється копіювати без вказівки посилання. Якщо в день на сайті 1-2 публікації - такий алгоритм цілком підходить, а якщо мова йде про новинному сайті, де на добу доводиться розміщувати кілька десятків новин?

Тепер все набагато простіше в seo бітрікс: після заповнення всіх полів досить натиснути кнопку відправлення тексту в ПС Яндекс.

Тепер все набагато простіше в seo бітрікс: після заповнення всіх полів досить натиснути кнопку відправлення тексту в ПС Яндекс

Після чого необхідно підтвердити дію натисканням «Надіслати текст».

Після чого необхідно підтвердити дію натисканням «Надіслати текст»

З цією роботою без всяких ускладнень витримає будь-який контент-менеджер. Мінімум дій, все гранично просто. Ще один плюс оновленої версії Бітрікс - кожен новий інфоблок забезпечений вкладкою SEO, що дозволяє внести параметри генерації тегів.

Ще один плюс оновленої версії Бітрікс - кожен новий інфоблок забезпечений вкладкою SEO, що дозволяє внести параметри генерації тегів

Моніторинг доступності сайту

Пошуковий робот здійснює «обхід» веб-ресурсів з певною частотою. Якщо при спробі потрапити на сайт він отримує відмову, відбувається зниження його позиції в результатах видачі. Щоб уникнути цього явища, розробники впровадили функцію контролю над доступністю сайту. Незалежно від місця знаходження ви отримаєте повідомлення на електронну пошту про падіння сайту, що дозволить своєчасно вжити заходів по відновленню його працездатності.

Для отримання статистики про доступність сайту необхідно перейти в розділ «Налаштування» в адміністративній панелі, потім - на вкладку «Хмара бітрікс», після чого відкрити «Інспектор сайтів».

Для отримання статистики про доступність сайту необхідно перейти в розділ «Налаштування» в адміністративній панелі, потім - на вкладку «Хмара бітрікс», після чого відкрити «Інспектор сайтів»

Підведемо підсумки

Оновлена ​​версія стала ще зручніше і практичніше. Розширення функціоналу seo в бітрікс дозволяє знизити витрати на оплату праці SEO-фахівців. Два головних переваги - економія часу і коштів. Тепер стало набагато легше запускати нові сайти, так як на початковому етапі їх просування не буде потрібно допомога з боку.

Якщо в день на сайті 1-2 публікації - такий алгоритм цілком підходить, а якщо мова йде про новинному сайті, де на добу доводиться розміщувати кілька десятків новин?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения