SEO Bullshit (і як уникнути кроку в неї)

 1. Чому сувора назва цієї посади?
 2. Іноді правила не застосовуються
 3. Ми повинні подякувати БС-SEO
 4. BS детектори
 5. SEO, ймовірно, змінилася сьогодні
 6. Рейтинг кореляцій, який ви хочете знати
 7. Що далі для SEO?
 8. Все, що ви можете зробити, це слухати, вивчати і експериментувати

Я не називаю SEO фігня

Я не називаю SEO фігня.

Я не кажу, що вам не потрібно розуміти SEO. Ти робиш. І коли ви це зробите, пошук стане провідним інгредієнтом вашого маркетингового комплексу і, можливо, найбільшим джерелом трафіку на ваш сайт. (Psst… Я спростив для вас тут.)

Я не кажу, що ви не повинні робити SEO. Якщо ви робите контент-маркетинг, він поставляється з газоном. Якщо ви наполягаєте на знанні мало або нічого про SEO, ви саботуєте свій успіх.

Я не кажу, що ви не повинні наймати професіоналів SEO. Якщо ви не можете посилити час для проведення необхідних досліджень, пошуку посилань і поточного аналізу, вам слід залучити допомогу експертів. Це занадто важливо ігнорувати.

Я не здивуюся, якщо ти все ще дивишся ...

Чому сувора назва цієї посади?

Я дав цю посаду назвою "SEO Bullshit", тому що ми все до наших earballs в дезінформації про тему. Це скрізь.

SEO BS на вашому екрані. Ви можете очистити екран, але ви не можете видалити BS. Як не дивно, якщо ви виконуєте пошук про пошук, ваша пошукова система допоможе вам її знайти. Навіть шейстери можуть оптимізувати кілька сторінок.

Бурштину зводиться до пташиного дротика у вашому каналі Twitter Бурштину зводиться до пташиного дротика у вашому каналі Twitter.

SEO BS знаходиться на вашій книжковій полиці. Це неминуча проблема. Ви могли б купити книги від чесних і законних авторів, які є SEO експертами. Якщо книжці виповнилося кілька років, то більша частина її вмісту, напевно, смердить зараз.

SEO BS знаходиться в папці "Вхідні". Неправда? Я радий поділитися своїм. Я отримую електронну пошту майже щодня від деяких «експертів», які обіцяють швидко просунути мій сайт до першої сторінки пошуку.

Мої щоденні пропозиції SEO надходять з адреси Gmail, тому я не можу швидко дослідити компанії Мої щоденні пропозиції SEO надходять з адреси Gmail, тому я не можу швидко дослідити компанії.
Вони завжди змушують мене замислюватися, якщо відправник настільки хороший в SEO, чому потрібно посилати спам?
Чи не знайдуть їх багато компаній, які потребують своїх послуг?

Іноді правила не застосовуються

Перевірте це, трохи тренуйтеся під час пошуку…

Ви бачите те, що я шукав. Тепер подивіться на результати (які включають дані з безкоштовне розширення браузера MozBar ). Найкращий хіт, як і п'ятий, мають високі авторитетні ряди (PA і DA, за Moz, спроба оцінити авторитет сторінки та домен), але заробили 4 і 0 посилань. Ми повинні вважати, що зв'язки = влада. Іноді правила не застосовуються.

І другий і третій результати - це короткі, легкі сторінки. Ми також викладаємо якість, яка вимірюється значною мірою за глибиною, диктує те, що отримує найвищу оцінку. Іноді правила не застосовуються.

Я збираюся дати вам досить глибокий пост і оптимізуйте сторінку так, як я знаю. DA на моєму сайті в даний час 47, не дивно високий, але вище, ніж 3 з топ-5 результатів, представлених вище. Чи буде ця поштова завантаження однією з перших 5 вниз? Це могло й можливо. Я не знаю, що станеться, тому що навіть коли ви розумієте і дотримуєтеся правил, вони не завжди застосовуються.

(Оновлення за 2017 рік: мій ДА наразі є 48, а пошук за "SEO Bullshit" подає цю статтю у верхній частині сторінки.)

Знати чому? SEO не має правил . Ми звертаємося до таких фахівців, як Моз, на корисні рекомендації, дослідження та приклади. Їх уроки корисні. Іноді.

Ми повинні подякувати БС-SEO

Люди, які роблять SEO, як правило, називають себе SEO. Вони хочуть, щоб ми повірили, що вони професійні оптимізатори. Деякі з них. Я поважаю цих людей - цифрових маркетологів, які спеціалізуються на пошуку - надзвичайно.

Але це може бути складним завданням, щоб швидко визначити, хто повний його і хто не є. Першим і найважливішим тестом є пошук гарантій. Гарантії - BS.

Справжні професіонали у сфері SEO можуть гарантувати, що ви старанно працюватимете від вашого імені для отримання кваліфікованих потенційних клієнтів. Це все, що вони гарантують. BS-SEO мають тенденцію гарантувати рейтинг.

Я не хочу, щоб ти купував свого бика. Запитайте себе на ці питання, перш ніж купувати будь-яку угоду про послуги SEO.

 • Чи буде SEO компанія перевіряти ваш сайт? Це необхідний перший крок. Компанії, які хочуть перейти безпосередньо до отримання ваших посилань, є безрозсудними.
 • Вам обіцяють високі рейтинги? Біжіть за це. По-перше, це не є надійною обіцянкою. Два, SEO є маркетинг. Високий чи інший, рейтинг тільки питання, якщо вони ведуть кваліфікованих перспектив на ваш сайт і допомогти досягти ваших маркетингових цілей.
 • Чи буде у вас школа SEO? Скільки ви хочете зрозуміти і бути залученими до SEO, залежить від вас, але те, що вони роблять, ніколи не повинно бути таємницею.
 • Що ви отримаєте? Відповідь повинна містити звіти, ідеї та плани дій на їх основі. SEO - це постійний процес. Не купуйте кампанії, будь-які зворотні посилання на ваш сайт.

BS детектори

Слідкуйте за речами, які говорять і роблять шахраї.

 • Гра в системі - ніхто не збирається це допустити, але це не завадить їм використовувати чорну капелюху (неетично) тактику, щоб отримати хороші короткострокові рейтинги. Якщо упродовж останніх років ви приділили будь-яку увагу, знаєте, що Google оновив свій алгоритм, щоб не тільки виявляти геймерів, але й карати їх.
 • Високошвидкісний, об'ємний зв'язок - це запас геймерів у торгівлі. Вони спаму в Інтернеті з посиланнями, дублікати статей, коментарі в блогах, і ви отримуєте посилання на тонни марних каталогів.
 • Покупка посилань - Червоний прапор найвищого порядку. Справжні SEO не купують посилання. Деякі слизові кульки скажуть вам, що вони не повинні, тому що вони володіють доменами високої вартості. Не йдіть туди.
 • Написання SEO - це письменник, я особливо роздратований цим кроком. Пошук підкованих письменник не робить "SEO письмовій формі." Він або вона створює відповідний контент і оптимізує його належним чином.
 • Обіцяє рейтинги — Це заслуговує другого згадування. Не обманюйте себе, вважаючи, що рейтинги - це все, що вам потрібно.
 • Таємниці - ось не таємна таємниця: секретів немає. Або можна сказати, що SEO - це один великий секрет, оскільки компанії пошукових систем зберігають секретність своїх алгоритмів. Компанія, яка стверджує, що має таємниці, гарантовано просунути вас до рейтингу №1 - це какашка. Гарантовано.

SEO, ймовірно, змінилася сьогодні

Вам просто потрібно прийняти це. Можливо, вам не подобається поступатися тим, що команди, що працюють за пошуковими системами, щодня працюють, щоб налаштувати альго, але якщо ви є маркетологом контенту, ви, напевно, повинні.

Метою пошукової системи є винагорода найкращим авторам вмісту. Вашою метою має стати стати.

Нерозв'язною загадкою в усьому всесвіті SEO є те, які чинники впливають на ваш рейтинг. Експерти скажуть вам, що цей список може становити до 200. Але будьте обережні: якщо вони продовжують розповідати, як ваше використання тактики призводить до збільшення або зменшення вашого звання, вони насправді не є фахівцями; вони брехуни.

Істинні експерти уникають проголошення про причинно-наслідковий зв'язок, тому що знають, що вони не можуть донести доказів. Натомість вони надають дані та ідеї щодо співпраці .

Я продемонструю, підкресливши гаряче обговорювану тему «соціальних сигналів». По-перше, не повинно бути дискусій. Google заявив, що соціальні сигнали не є рейтинговим фактором. Отже, на даний момент це не так. Зверніть увагу, що вони не сказали, що соціальні сигнали НІКОЛИ не будуть фактором ранжування, чи не так? Вони могли і, ймовірно, змінять свою мелодію.

Тепер одним з найбільш шанованих голосів у SEO є Searchmetrics. Їх біла книга на 83 сторінки, “Фактори рейтингу SEO та співвідношення співвідношень 2014 року” це одне з найглибших досліджень на тему, яку я бачив. Це також останній у своєму роді.

Соціологічні сигнали - це область з найвищими співвідношеннями до високих рейтингів. "Іншими словами, хороші URL-адреси для рейтингу мають багато акцій, улюблених, коментарів, +1 і твітів", - написали вони.

Якщо ви недостатньо збентежені, я додам, що майже повсюдно погодилися, що високий рівень соціальної активності непрямо впливає на рейтинги пошуку, оскільки це впливає на багато факторів, які впливають на рейтинг. Але сьогодні соціальні сигнали не є фактором ранжування. Гаразд?

Тому зараз я хочу поділитися деякими висновками з доповіді:

 1. Допоможіть калібрувати детектор BS і не повідомляйте про помилкові або старі відомості про фактори ранжування.
 1. Заощаджуйте вас від того, щоб читати його, якщо ви не хочете. Це інформативний, але сонний.

Рейтинг кореляцій, який ви хочете знати

Звіти Searchmetrics:

 • Дні щільності ключових слів закінчені.
 • Висока якість, релевантний вміст є фокусом пошуку . Її можна ідентифікувати за допомогою вищого числа слів і семантично вичерпних формулювань. Це часто збагачується зображеннями та відео.
 • Щоб ще більше зрозуміти вищевикладене, зрозумійте, що Google визнає "кластери вмісту", що означає зміни ключових слів, які розроблені в природі.
 • Ключові слова залишаються життєво важливими, але тенденція відходить від одного ключового слова до цілих тем.
 • Кількість і якість зворотних посилань залишаються вирішальними.
 • Результати пошуку змінюються і на них впливає особиста історія пошуку.
 • Пошукові системи не підтримують сторінки, які відповідають певним технічним критеріям на сторінці (швидкість завантаження, довжина URL-адрес, позиція ключового слова в заголовку тощо). Проте відсутність цих критеріїв негативно впливає на рейтинг.
 • Сторінки у найпопулярніших пошукових позиціях мають порівняно більшу кількість внутрішніх посилань, ніж ті, що знаходяться нижче.
 • Більше інтеграції реклами корелює з нижчим рейтингом.
 • Фактори якості зворотного зв'язку , ймовірно, є найважливішим показником SEO на стороні "off page".
 • Пов'язані з результатами пошуку, рейтинг кліків є найвищим рейтингом.
 • Сигнали користувача, включаючи час на місці та показники відмов, є сильними сигналами якості.
 • SERPs для мобільних пристроїв різні.
 • Хорошу пошукову позицію неможливо досягти, просто встановивши декілька з цих коробок. Оцінка пошукової системи є багатогранною.

Звіт Searchmetrics має декілька інфографіки
Звіт Searchmetrics має декілька інфографіки. Це найкорисніше з них
тому, що збільшення відповідного вмісту є найважливішим, що ви можете зробити.

Що далі для SEO?

А тепер за те, що станеться далі, або, принаймні, те, що деякі експерти бачать наближення до 2015 року і далі ...

Нерухомість на маленькому екрані

«У 2015 році я звернув би пильну увагу на розширення Google Knowledge Graph «У 2015 році я звернув би пильну увагу на розширення Google Knowledge Graph. Дані, орієнтовані на людину, показують свої межі, тому Google намагається отримати прямі відповіді з індексу (читайте, що: "наші сайти"). У 2014 році вони почали виштовхувати коробки відповідей, керованих індексом, і я очікую, що вони будуть значно розширюватися наступного року. Я також очікую, що ці відповіді стануть більш надійними, оскільки можливості Google покращаться. Ці прямі відповіді впливатимуть на все більше і більше вертикаль і можуть різко змінити CTR, особливо для мобільних SERP (де відповіді займають багато нерухомості на екрані). ~ Dr. Peter Meyers, Moz @dr_pete

Мобілізуючі сили

«У 2015 році я бачу велику зміну в мобільному SEO «У 2015 році я бачу велику зміну в мобільному SEO. Популярність мобільних пристроїв зростає, але компанії не оптимізувалися для мобільного пошуку. Маючи свій сайт SEO дружнім не достатньо ... Ви також повинні думати про мобільний веб-при оптимізації для пошуку. Деякі компанії, які роблять це, вже отримують більше 50% свого органічного трафіку з мобільних пристроїв. ~ Нейл Патель, підприємець @neilpatel

Я маю трохи мобільного для вас ...

Домінування картоплі

«Ні для кого не секрет, що пошук мобільних телефонів і планшетів значно зростає, навіть випереджаючи пошук настільних комп'ютерів у багатьох категоріях «Ні для кого не секрет, що пошук мобільних телефонів і планшетів значно зростає, навіть випереджаючи пошук настільних комп'ютерів у багатьох категоріях. День мислення про мобільний досвід веб-сайту останнього (якщо взагалі) закінчився. Кушетка стане переважною точкою переходу для багатьох брендів з мобільними сайтами, адаптованими до середовища. Бренди, які хочуть залишатися актуальними у 2015 році, повинні мати мобільні налаштування для мобільних пристроїв ». ~ Jayson Akers, Digital Current @azakers

Світиться довгим хвостом

“Остерігайтеся загибелі довгого ключового слова хвоста “Остерігайтеся загибелі довгого ключового слова хвоста. Ключові слова довгого хвоста почали виходити з мод після оновлення Google Panda. Це оновлення зробило довгоорієнтовані контентні ферми, такі як Ehow.com, застарілими і невидимими в Google. Семантичний пошук і колібрі зробили довгі ключові слова ще більш незначними. У той самий час мав сенс мати дві окремі сторінки для ключових слів "найкращі поради для випічки" та "поради щодо випічки". Завдяки семантичному пошуку Google покаже ті самі результати для цих двох ключових слів. ”~ Brian Dean , Backlinko @backlinko

Повернемося зараз

- У 2014 році видання помітно змінилися, і в 2015 році вони зміняться ще більше - У 2014 році видання помітно змінилися, і в 2015 році вони зміняться ще більше. Ось деякі зміни, які ви можете побачити:

 • Більш помітні місцеві списки, включаючи перероблену карусель
 • Більше оголошень, включаючи можливий експеримент із зображеннями в оголошеннях AdWords
 • Результати програми для людей, які шукають на смартфонах

"Я не очікую, що ми побачимо більш багаті фрагменти в органічних списках, оскільки вони привертають увагу (і дохід) від оголошень PPC. Ми можемо побачити ще менше багатих фрагментів, як ми зробили цього року з закінченням авторства Google.
~ Енді Крестодіна, Orbit Media Studios @crestodina

Смерть шляхом інтеграції

«Пошук є живим «Пошук є живим. SEO вмирає (на цей раз реально). Довговічний інтегрований маркетинг, орієнтований на клієнтів ». ~ Lee Odden, TopRankMarketing.com @leeodden

Цікаво, а? Лі написав книгу "Оптимізувати".

Prime Real Estate

«Сьогодні 85% результатів пошуку в Google складається з Графіку знань, карт, локальних, вікі, новин, соціальних медіа, каруселі, зображень, відео, Amazon, Yelp та інших агрегаторів вмісту та мультимедіа
«Сьогодні 85% результатів пошуку в Google складається з Графіку знань, карт, локальних, вікі, новин, соціальних медіа, каруселі, зображень, відео, Amazon, Yelp та інших агрегаторів вмісту та мультимедіа. Таким чином, одним із напрямків SEO, який стане переможцем у 2015 році, є ваша здатність "з'являтися" на платформах і технологіях, які займають найгарячішу нерухомість в Google і виглядають за межами вашого сайту для ранжирування можливостей. Ось де я вкладаю свої гроші і зусилля ». ~ Matthew Capala, SearchDecoder @SearchDecoder

Ще один відповідь про відповіді

“Слідкуйте за великими розширеннями у вікні Графік / відповідь знань у результатах пошуку Google “Слідкуйте за великими розширеннями у вікні Графік / відповідь знань у результатах пошуку Google. Це велика стратегічна ініціатива для Google і отримання великих ресурсів. Зміни прийдуть у багатьох формах, включаючи: прямі відповіді на прості фактичні питання (наприклад, скільки кварт в галоні); відповіді на веб-сайти третіх сторін, наприклад, їх покрокові інструкції. ~ ~ Ерік Енге, Stone Temple Consulting @stonetemple

[Прогнози, наведені вище посаду, яку я написав для Digital Current.]

Все, що ви можете зробити, це слухати, вивчати і експериментувати

Я не хотів вас збентежити. Але я не претендую, що я можу уточнити поточний стан SEO для вас. Знову ж таки, самий позачасовий відгук - створити корисний контент. Це одна порада, яка ніколи не буде BS.

Крім того, я рекомендую вам навчитися достатньо, щоб розпізнати поради, коли ви чуєте це, і тримайтеся подалі від артистів BS. І, нарешті, визнати спосіб роботи SEO постійно змінюється.

Повірте мені на це, але залишайтеся з нами.

Чому сувора назва цієї посади?
Чому сувора назва цієї посади?
Неправда?
Вони завжди змушують мене замислюватися, якщо відправник настільки хороший в SEO, чому потрібно посилати спам?
Чи не знайдуть їх багато компаній, які потребують своїх послуг?
Чи буде ця поштова завантаження однією з перших 5 вниз?
Знати чому?
Чи буде SEO компанія перевіряти ваш сайт?
Вам обіцяють високі рейтинги?
Чи буде у вас школа SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения