SEO CAMPIXX 2015 Звіт

 1. День 1 - субота 14.03.15
 2. День 2 - неділя 15.03.15
 3. Проаналізуйте, оцініть і повідомте про результати SEO
 4. 45 інструментів за 45 хвилин
 5. Технічний SEO знову отримує сенс?
 6. Від тематичного дослідження до аналізу семантичного ключового слова
 7. Індекс видимості смартфонів: наскільки великі відмінності від мобільних Настільний і які причини
 8. 30 неординарних ідей для побудови посилання - включно з посиланням від huffingtonpost.de, focus.de та stern.de
 9. Суб'єкти та орієнтовані на користувача теми - майбутнє пошуку
 10. Термінові терміни дії - поради та рекомендації
 11. Внутрішній зв'язок делюкс в how-to-cars.com
 12. Тестові сторінки на прикладі Freeblogs
 13. висновок
 14. Докладніше про SEO CAMPIXX 2015

SEO CAMPIXX 2015 закінчився і мій висновок: це було приголомшливо! Вже в сьомий раз SEO CAMPIXX проходила в минулі вихідні в Берліні в Müggelsee, де близько 550 SEO і онлайн-експертів зібралися і обмінялися ідеями щодо останніх і найбільш дивних ідей.

Концепція SEO CAMPIXX: Кожен повинен брати участь. Таким чином, протягом двох днів було проведено понад 100 різних SEO-лекцій. Але будь-хто, хто коли-небудь був у Müggelsee, знає, що це лише частина SEO CAMPIXX. Тому що на перший план виступають чітко зв'язок і обмін один з одним.

Тому що на перший план виступають чітко зв'язок і обмін один з одним

Marco Janck представляє SEO CAMPIXX 2015.

День 1 - субота 14.03.15

Сесія 1: Проаналізуйте, оцініть і повідомте про результати SEO

Сесія 2: 45 інструментів за 45 хвилин

Сесія 3: Технічний SEO знову отримує сенс?

Сесія 4: Від тематичного дослідження до аналізу семантичного ключового слова

Сесія 5: Індекс видимості смартфонів: наскільки великі відмінності від мобільних Настільний і які причини

День 2 - неділя 15.03.15

Сесія 1: 30 неординарних ідей для побудови посилання - включно з посиланням від huffingtonpost.de, focus.de та stern.de

Сесія 2: Суб'єкти та орієнтовані на користувача теми - майбутнє пошуку

Сесія 3: Термінові терміни дії - поради та рекомендації

Сесія 4: Внутрішній зв'язок делюкс в how-to-cars.com

Сесія 5: Тестові сторінки на прикладі Freeblogs

Проаналізуйте, оцініть і повідомте про результати SEO

Перша сесія розпочалася на тему "Аналіз, оцінка та звітування про результати SEO" Аня Штеффенсен , Персональний персонал компанії SEO в bonprix показав у своїй презентації, як звіти можуть бути створені спеціально для інтернет-магазинів і які виникають проблеми.

Тут цифри слід вимірювати не тільки на основі класичних метрик SEO (трафік, видимість, CTR і т.д.), оскільки не кожен відвідувач автоматично приносить оборот. Важливі URL-адреси можна знайти за допомогою різних інструментів і потім їх можна проаналізувати. Це особливо цікаво для інтернет-магазинів, оскільки відсоток продажів можна виміряти. Іншим цікавим підходом було створення фактичного порівняння планів. Тут цілі визначаються з використанням історичних даних і мультиплікатора, а також порівняно з поточними доходами та трафіком.

Аня Штефенсен пояснює, як створювати звіти спеціально для інтернет-магазинів.

45 інструментів за 45 хвилин

Після короткої перерви ми продовжили Пофарбований Ландвер хто ввів "45 інструментів за 45 хвилин", які можуть допомогти вам у повсякденній роботі. Він коротко і лаконічно розповідав про різні інструменти і пояснював відповідну основну функцію і переваги, що стоять за нею. Хоча я вже був знайомий з одним або іншим з цих інструментів, ще було кілька штук збитих вершків, які я ще не пробував. Наприклад, за допомогою кнопки "Wirify" можна відобразити веб-сайт у вигляді каркасу одним клацанням миші.

Наприклад, за допомогою кнопки Wirify можна відобразити веб-сайт у вигляді каркасу одним клацанням миші

Malte Landwehr представляє 45 коротких і чітких інструментів за 45 хвилин.

Технічний SEO знову отримує сенс?

Після обіду ми поїхали зміцнитися в третій сесії першого дня, в Кнут Барт і Маттіас Планкль її тема "Технічний SEO отримує сенс знову?" Спочатку це було основним поясненням того, як працює процес сканування та контролюється. Після цього обговорювалися питання та технічні зауваження щодо технічної оптимізації та відзначалися загальні помилки. Наприклад, роз'яснювалася різниця між базою даних URL та індексом, і як параметри в кінці URL-адреси стають невидимими для користувача. Також можна було б обговорити та відповісти на численні запитання та пропозиції учасників.

Також можна було б обговорити та відповісти на численні запитання та пропозиції учасників

Кнут Барт і Маттіас Планкль пояснюють, наскільки важливим є технічний SEO.

Від тематичного дослідження до аналізу семантичного ключового слова

Лекція "Від тематичних досліджень до семантичного аналізу ключових слів" Олаф Копп Наповнив кімнату "Searchmetrics" повністю, що, мабуть, трохи здивувало його. Але ця сесія мала все. Бренд, що стоїть за веб-сайтом, стає все більш важливим і тому він показав, як будувати на різних шляхах як "авторитет" для предметної області. Він також підкреслив важливість пошукового наміру користувача і дав численні поради в процедурі, щоб визначити це. Посилання з семантичних сторінок і об'єктів є більш важливими, ніж зворотні посилання з сильних сторінок, які не мають семантичної посилання.

Посилання з семантичних сторінок і об'єктів є більш важливими, ніж зворотні посилання з сильних сторінок, які не мають семантичної посилання

Олаф Копп дає поради з аналізу семантичних ключових слів.

Індекс видимості смартфонів: наскільки великі відмінності від мобільних Настільний і які причини

Екіпаж Sistrix Йоганнес Беус , Ханнс Кроненберг і Рене Дхемант У своїй сесії вона присвятила себе темі "Індекс видимості смартфонів: наскільки великі відмінності у мобільних від Настільний і які причини ». Як вступ, вони показали поточний стан теми "Мобільний" і підтвердили важливість мобільної версії веб-сайту до 21 квітня 2015 року. Після зміни видимості з робочого столу на мобільний, поточні переможці та програли були ідентифіковані та проаналізовані. Відповідний дизайн запропоновано для найшвидшого та найпростішого способу реалізації мобільної сторінки, оскільки він не є схильним до помилок, але переваги рейтингу не є.

Відповідний дизайн запропоновано для найшвидшого та найпростішого способу реалізації мобільної сторінки, оскільки він не є схильним до помилок, але переваги рейтингу не є

Sistrix представляє свою оцінку на відміну від індексу видимості між настільними та мобільними пристроями.

30 неординарних ідей для побудови посилання - включно з посиланням від huffingtonpost.de, focus.de та stern.de

Андреас Граап показав у своєму сеансі "30 екстраординарних ідей побудови посилання - в тому числі посилання на huffingtonpost.de, focus.de і stern.de", як швидко і легко можна отримати зворотні посилання. Однак, оскільки якість посилань не завжди враховувалася, можливо, не всі ці поради повинні бути застосовані на практиці.

Звичайно, тут були дуже цікаві процедури. Таким чином, ви можете, наприклад, запропонувати безкоштовні фотографії в Pixelio і внести його URL як джерело. Трохи докладніше Андреас пояснив процедуру посилання на huffingtonpost.de і focus.de. Дякуємо за це!

Андреас Граап представляє 30 різних порад для побудови посилання.

Суб'єкти та орієнтовані на користувача теми - майбутнє пошуку

Маркус Тобер Searchmetrics присвятив себе у його сесії до теми "Суб'єкти та User-орієнтовані теми - майбутнє пошуку", викликаючи короткочасний дефіцит повітря у приміщенні "Lexware" внаслідок великої кількості учасників. Розмовляючи про розвиток зв'язків як факторів ранжирування, згадавши про роль агрегаторів зв'язків, він звернувся до теми «мобільного». З цією метою він знову підкреслив актуальність мобільних пристроїв у найближчому майбутньому, як вже сьогодні, і прогнозував, що буде існувати довгостроковий власний індекс для цих пристроїв.

Потім він говорив про вплив оновлення Google Hummingbird, на яке припадає 96% всіх пошуків, і справив величезний вплив на Penguin and Panda (близько 4%). Google приписує менше значення окремим ключовим словам, а замість них займає більш рангову семантику. Оцінюючи подібні теми ключового слова, принаймні 50% результатів пошуку завжди були однаковими.

Маркус Тобер пояснює майбутнє пошуку і те, що він вже є.

Термінові терміни дії - поради та рекомендації

У своїй презентації представлені "Витрачені домени - поради та хитрості" Томас Хеншейд його теперішній досвід навколо теми, що минув, доменів. Під час лекції окремі змісти обговорювалися знову і знову серед учасників, і сесія перетворилася на інтерактивний раунд, в якому кожен описав свій досвід. Наприкінці, Томас представив ще один цікавий огляд серед учасників СЕО CAMPIXX, із змістом того, наскільки велика увага вони зараз надають цій темі.

Наприкінці, Томас представив ще один цікавий огляд серед учасників СЕО CAMPIXX, із змістом того, наскільки велика увага вони зараз надають цій темі

Томас Хьоншайд обговорює з учасниками про закінчені домени.

Внутрішній зв'язок делюкс в how-to-cars.com

У наступному сеансі мова йшла про "внутрішнє поєднання делюкс в how-to-cars.com" Лариса Дейфель , Ось як можна автоматизувати посилання на ключові слова на сторінках тем і як використовувати вагу, щоб зв'язати правильну сторінку. Дуже цікавими були також ефекти та досвід після впровадження.

Дуже цікавими були також ефекти та досвід після впровадження

Лариса Дейфель пояснює процедуру автоматизованого внутрішнього зв'язування.

Тестові сторінки на прикладі Freeblogs

На останньому сеансі SEO CAMPIXX я представив свою тему "Onpage Tests на прикладі freeblogs". Для цього я створив численні вільні журнали WordPress і змінив різні фактори на сторінці, щоб спостерігати ефекти на рейтинг.

висновок

Я був вперше в цьому році і вже почув багато позитивів про SEO CAMPIXX останніх років, але мої очікування були просто перевищені. Я вже можу сказати, що я з нетерпінням чекаю наступного року і обов'язково повернуся до Мюггельзе. Дякуємо Marco і його команда!

Докладніше про SEO CAMPIXX 2015

Andeas Grapp

Йонас Вебер

Джуліан Дзікі

Крістоф Шепанський

Себастьян Блюм

Хайко Стігерт

Інес Шаффранек

Технічний SEO знову отримує сенс?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения