Seo Content Machine Review - Створення вмісту на автопілоті - ScrapeBrokers.com

 1. Що таке машина вмісту Seo
 2. Особливості вмісту SEO вмісту
 3. Користувацький досвід Seo Content Machine
 4. Seo Зміст цін машини
 5. Підтримка
 6. Seo Content Machine Партнерська програма
 7. Що кажуть інші
 8. Висновок

Перш за все мені потрібно сказати вам, що програмне забезпечення для створення вмісту не буде виробляти статті, які можна опублікувати в журналі пошукових систем або Forbes одним натисканням кнопки. Ці статті потребують великих досліджень і повинні бути написані на досконалій англійській мові.

Але якщо ви хочете зробити дослідження для написання контенту на ваших основних сайтах або вам потрібно вміст для ваших блоків другого рівня, подібний генератор контенту SEO вміст машини добре виконує свою роботу.

Що таке машина вмісту Seo

Як я вже зіпсував сюрприз у вступі, SEO вміст машини в основному генератор вмісту з більшою кількістю інших функцій. Насправді, SEO Content Machine є багатофункціональним інструментом, який включає в себе творця контенту, пропозицію ключових слів, публікацію блогу тощо .

Це змінить спосіб контент-маркетингової стратегії. Дозволяє керувати мережею PBN і планувати розміщення вмісту. Найкраща та повністю безпечна функція створення вмісту рівня 1.

Найкраща та повністю безпечна функція створення вмісту рівня 1

Особливості вмісту SEO вмісту

Створення статей

Це найважливіша особливість SEO Content Machine, оскільки вона генерує вам унікальні, читаються статті на льоту.

Це найважливіша особливість SEO Content Machine, оскільки вона генерує вам унікальні, читаються статті на льоту

Мені подобається можливість налаштувати майже все, що стосується генерації статей. Можна вибрати кількість абзаців, якість, мін. Слів, джерела вмісту, якщо потрібно або не додати посилання, зображення або відео тощо.

Це може здатися важким, але як тільки ви налаштуєте налаштування, ви отримаєте досить унікальні статті, які ідеально підходять для ваших потреб, так що вам не доведеться турбуватися, що всі будуть генерувати ті ж статті, що і ви.

Моя порада: витрачати стільки, скільки потрібно, щоб знайти потрібні параметри та потрібні джерела вмісту для вашої ніші, щоб створити потрібні вам статті.

Майстер вмісту постачається з шаблонами статей, які можна використовувати для легкого імпортування статей, де вони потрібні. Нижче наведено деякі шаблони, які можна використовувати:

 • Стаття
 • Магія автозаповнення
 • Закладки
 • Вміст
 • FCS Networker
 • Рейтинг пошукових систем GSA
 • Стаття HTML
 • Чарівний відправник
 • RankerX
 • Senuke
 • Хворий відправник
 • Відправник TurboWeb20
 • Остаточний демон

Менеджер блогів

За допомогою блог-менеджера ви можете керувати всіма блогами WordPress і легко розміщувати вміст. Ви також можете налаштувати RSS-канали, які SEO Content Machine може витягувати повний контент, переписувати та публікувати вміст до ваших блогів.

Ви також можете налаштувати RSS-канали, які SEO Content Machine може витягувати повний контент, переписувати та публікувати вміст до ваших блогів

Саме тут функціонує розклад. Ви можете розміщувати стільки повідомлень у блозі, скільки хочете, і крапельно годуйте їх як один або два щодня.

Творця документа 1-го рівня

Ця функція дозволяє користувачеві зіскочити шматки статей на основі ключових слів. Після цього користувач може змішувати об'єкти, щоб створити дуже якісний, оригінальний вміст. Вам потрібно лише ввести 1 або більше ключових слів у область пошуку. SCM буде очищати веб-сторінки для пошуку відповідних статей.

У вас також є можливість імпортувати локально збережені статті, якщо у вас є купа вмісту PLR. Якщо ви не задоволені джерелами за замовчуванням, то SCM приходить з .. розумієте, що ?! Можна додавати власні джерела вмісту. Я намагався додати media.com і він працював.

Навіть якщо ви проти автоматизованого контенту, ви можете використовувати цю потужну функцію, щоб отримати ідеї для свого оригінального вмісту. Так, наприклад, якщо ви хочете створити статтю для вашого головного сайту або гостьовий пост Ви повинні використовувати цю функцію. Виберіть якісні джерела вмісту та натисніть Пошук.

Перекласти статті

Це дуже зручно зараз, коли перекладачі Google і Bing дуже добре перекладають вміст. Ви повинні використовувати цю функцію для отримання унікальних статей, просто перекладаючи їх з однієї мови на іншу. Так що якщо ви знайшли хорошу статтю у вашій ніші, але вона написана німецькою мовою, ви можете використовувати цю функцію для перекладу англійською мовою і використовувати її для ваших потреб.

Будь ласка, майте на увазі, що існують закони про авторські права, тому не використовуйте всю статтю, а також переконайтеся, що ви заслуговуєте на автору за його / її роботу.

API SCM

Ще однією цікавою і корисною функцією SEO Content Machine є API. Ви можете встановити SCM на VPS або на свій комп'ютер і керувати ним у будь-якій точці світу, зі свого власного створеного сценарію або інших інструментів. Оскільки я PHP-програміст і я люблю створювати інструменти, я вважаю, що ця функція дуже акуратна.

Знайдіть ключові слова довгого хвоста

Коли ви пишете статтю, ви повинні зосередитися на ключових словах з довгим хвостом, оскільки конкуренція за ці ключові слова є нижчою Коли ви пишете статтю, ви повинні зосередитися на ключових словах з довгим хвостом, оскільки конкуренція за ці ключові слова є нижчою. Ця функція в SCM знаходить вас із запропонованих Google довгих ключових слів і помістіть їх у хороший список, який можна використовувати пізніше генерувати більше статей.

SeoContentMachine поставляється з невеликим інструментом, який знаходить для вас ці ключові слова з довгого хвоста від Google, і розміщують їх у хорошому списку, який згодом можна використовувати для створення більшої кількості статей.

Якщо ви пишете вручну, переконайтеся, що ви перевіряєте ці ключові слова і додаєте їх до своїх статей.

Про мене генератор

Коли ви реєструєте обліковий запис на форумах або відправляєте гостьові повідомлення, вам потрібен біо-опис. Звичайно, ви можете написати це вручну або скористатися SCM Про мене генератор. Ви просто вводите потрібне ключове слово та URL-адресу для посилання, і ви отримуєте spinnable про мене абзац.

Ось два приклади:

28-річний мотоциклетний механік Дуейн з Торолда любить проводити деякий час на будівництві тіла і будівництві зворотних посилань. Нещодавно відвідав історичний місто Аюттхая

27-річний суддя Співері з Дофіна, як правило, проводить час з хобі та інтересами, як комп'ютери, будівництво зворотних посилань і куріння сигар.

Ви можете помітити, що ключове слово, яке використовується, створює зворотні посилання 🙂

Проксі

Як і більшість інструментів, які виконують списання вмісту, SCM підтримує проксі. Це повинно бути функція, як пошукові системи будуть блокувати вас в найкоротші терміни, якщо ви сильно зірвати. Моїми улюбленими проксі-провайдерами є Proxy-Hub і BuyProxies.org

Вміст лічильників

Якщо ви хочете створювати унікальні статті, то найважливішою особливістю є використання хорошого вмісту. Машини з вмістом SEO поставляються з вбудованим лічильником і підтримує:

 • ESpinner
 • ChimpRewritter
 • SpinnerChief
 • SpinRewritter
 • TheBestSpinner
 • WordAi
 • X-Spinner
 • SpinnerBR
 • SistemmaSpinner.br
 • ArticleSpinner.fr

Я б рекомендував SpinRewriter будь-кому, хто шукає лічильник. Це найкращий лічильник, який я коли-небудь використовував, і в тому числі Word AI Turing spinner.

Користувацький досвід Seo Content Machine

Seo Content машина є програмним забезпеченням для Windows, тому вам, очевидно, потрібен комп'ютер або VPS, що працює під керуванням операційної системи Windows. Якщо ви знаходитесь на Mac, то ви можете встановити платформу віртуалізації, як VMWare або запустити її на VPS. У мене є VPS, де я зберігаю всі мої SEO інструменти.

Я не знаю про вас, але я абсолютно ненавиджу неперевірені програми, які генерують помилки або просто падіння в середині роботи. На щастя, це не відбулося протягом 5 годин я використовував Seo Content Machine, що є великою справою і доводить, що інструмент є твердим.

[fusion_button link = ”https://scrapebrokers.com/get/seocontentmachine” title = ”Завантажити SEO вміст Machie 5 днів випробувань” target = ”_ blank” alignment = ”center” modal = ”” hide_on_mobile = ”малий-видимість, середній -visibility, large-visibility ”class =” ”id =” ”color =” orange ”button_gradient_top_color =” ”button_gradient_bottom_color =” ”button_gradient_top_color_hover =” ”button_gradient_bottom_color_hover =” ”accent_color =” ” ”” Border_width = ”” size = ”xlarge” stretch = ”default” shape = ”квадрат” icon = ”” icon_position = ”left” icon_divider = ”no” animation_type = ”” animation_direction = ”ліворуч” animation_speed = ”0.3 ation animation_offset = ””] Завантажити SEO вміст Машина 5 днів судового розгляду [/ fusion_button]

Seo Зміст цін машини

Seo Content Machine поставляється з 4 планами платежів. Я перераховую їх тут, щоб ви могли вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам:

Я перераховую їх тут, щоб ви могли вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам:

SEO Зміст Ціна машини

Безкоштовний план - це дає вам 5 днів для тестування програми без будь-яких обмежень. Скористайтеся цим планом, щоб дізнатися, чи є SCM для вас. Використовуйте ці 5 днів для вивчення всіх функцій і налаштування параметрів, доки ви не отримаєте потрібний вміст.

Щомісячний план ($ 27) - Якщо ви не потребуєте контенту, ви можете заплатити за один місяць тільки тоді, коли вам це потрібно.

Щорічно ($ 118) - Не можу сказати багато про цей план, оскільки я думаю, що наступний план краще.

Вічний ($ 147) - Необмежений доступ до останньої оновленої версії SCM. Платні оновлення становлять $ 80 на рік. Так що якщо я не помиляюся, ви платите авансом $ 147, що дає вам доступ на один рік СКМ, а в наступному році вам доведеться заплатити лише $ 80, або ви можете використовувати останню версію до закінчення терміну дії плану.

Seo Content Machine може автоматично зламати Google captchas, але вам доведеться заплатити $ 10 за 3500 кредитів captcha. Ви можете придбати кредити від своєї групи учасників.

Ваш куплений резерв на 30 днів без запитань про гарантію повернення грошей. Таким чином, незалежно від того, який план ви обрали, якщо ви не задоволені вашою покупкою, ви надсилаєте їм електронну пошту та запитуєте гроші.

Моя думка: Отримати 5-денну пробну версію, якщо вона працює для вас, а потім піти з місячним планом або вічним.

Підтримка

Машина SeoContent Machine оновлюється досить часто, іноді навіть два або три рази на тиждень. Перевірте Журнал змін СКМ якщо ви хочете побачити, як розвивалася програма та які функції було додано.

Не помиляюся сказати, що користувачі - це ті, які припускають, як СКМ буде розвиватися як їхні творці впроваджена система, де користувачі голосують які функції слід додати або покращити. Ви можете очікувати в наступній версії інтеграції Яндекс перекладу і відеоаддона скрепера, оскільки ці функції позначені як "Розглядаються" і мають понад 400 голосів. Там також можна повідомити про проблеми та звернутися за допомогою до адміністратора або інших користувачів.

Ви можете зв'язатися з адміністратором SEO Content Machine контактну форму, вказану на їхньому сайті .

Не забудьте перевірити Блог СКМ як є понад 25 навчальних посібників та інші корисні поради, які покращать ваш успіх.

Seo Content Machine Партнерська програма

Машина вмісту Seo Партнерська програма нагороджує філій з 25% в комісіях за кожну покупку, зроблену згаданими людьми. Це досить привабливо. Компанія СКМ використовує програмне забезпечення aMember для членства та партнерської програми (така ж система, яку ми використовуємо тут, на ScrapeBrokers), яка є надійною та точною.

Інсайдерська область філій ви знайдете вашу партнерську посилання, 8 банерів і шаблон електронної пошти, які ви можете використовувати для генерування продажів. Вам не потрібно мати активну підписку на СКМ, щоб заробити комісійні.

Що кажуть інші

Seo Content Machine широко використовується інтернет-маркетологами. Ось кілька відгуків:

SEO Content Machine робить створення унікального вмісту іноземної мови швидким і безболісним процесом кліків за кліком. - Метью Вудворд

SEO Content Machine - моя програма для створення статті. Він має всі гайки і болти, які потрібно створити якісний контент не тільки для вашої кампанії SEO, але навіть для вашого сайту. - Jangoz

Висновок

Сподіваюся, вам сподобався огляд Seo Content Machine. Якщо у вас є терпіння, щоб налаштувати програмне забезпечення і налаштувати налаштування на ваші потреби ви в кінцевому підсумку мати великий генератор контенту, який дасть вам великі статті на натискання кнопки миші.

[fusion_button link = ”https://scrapebrokers.com/get/seocontentmachine” title = ”Завантажити SEO вміст Machie 5 днів випробувань” target = ”_ blank” alignment = ”center” modal = ”” hide_on_mobile = ”малий-видимість, середній -visibility, large-visibility ”class =” ”id =” ”color =” orange ”button_gradient_top_color =” ”button_gradient_bottom_color =” ”button_gradient_top_color_hover =” ”button_gradient_bottom_color_hover =” ”accent_color =” ” ”” Border_width = ”” size = ”xlarge” stretch = ”default” shape = ”квадрат” icon = ”” icon_position = ”left” icon_divider = ”no” animation_type = ”” animation_direction = ”ліворуч” animation_speed = ”0.3 ation animation_offset = ””] Завантажити SEO вміст Машина 5 днів судового розгляду [/ fusion_button]

Озумієте, що ?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения