Seo для чайників - прості поради для початку роботи з вашим SEO

 1. 1) Основи SEO:
 2. 2) Технічний матеріал
 3. 3) Так ... Як я можу почати з SEO?
 4. 4) Дослідження ключових слів з планувальником ключових слів
 5. 5) Перевірте свою конкуренцію за ключовим словом
 6. 6) Стратегія
 7. 7) Знаходження високоякісних тем:
 8. 8) Створення посилань

Перш за все, як і будь-яка інша гарна маркетингова кампанія, потрібно визначити свої цілі. Це:

 • Хочете, щоб люди купували продукцію?
 • Бажаєте, щоб люди зв’язалися з вами для отримання послуги?
 • Ви хочете, щоб вони підписалися на розсилку?

Коли ви визначаєте свої цілі, ви тільки тоді зможете зосередити свої зусилля! Зрештою, SEO є трудомістким процесом, і це може зайняти до 6 місяців, щоб мати хороший органічний трафік. Якщо ви шукаєте швидкі конверсії, спробуйте зосередитися на платній рекламі.

1) Основи SEO:

Потрібно показати Google, що ваш сайт є важливим. Як? Добре, Google знає це, якщо це пов'язано з іншими сайтами. Чим важливіші ці сайти, тим краще для вашого рейтингу. Кращі посилання можна отримати з веб-сайтів у вашій галузі. Чим більше сайт відповідає вашій галузі, тим більше авторитету ви будете мати. Щоб перевірити повноваження веб-сайту, перевірте Mozbar (для Google Chrome).

2) Технічний матеріал

Індексація: Google індексує ваш веб-сайт, проскакувавши його. Це метод Google, щоб зрозуміти, що таке ваш веб-сайт і як ви його структурували.

Час завантаження: Ваш веб-сайт має бути швидким. Чим довше завантажується ваш сайт, тим більше відвідувачів залишить вашу веб-сторінку. Швидкість вашого веб-сайту повинна перевищувати 3-4 секунди. Високий час завантаження також повідомляє Google, що ваш веб-сайт не є зручним для користувача. Швидкість веб-сайту можна перевірити Пінгдом .

У кінцевому підсумку уникайте великих зображень, оскільки вони потребують часу для завантаження!

Оптимізація сторінок і повідомлень: називається один плагін WordPress SEO Yoast що дозволяє SEO оптимізувати сторінки та повідомлення.

Карта сайту XML: щоб зрозуміти, про що йдеться на веб-сайті, допоможіть Google зрозуміти, як ви структурували свою сторінку, надіславши карту XML. Для WordPress спробуйте XML карта сайту wordpress плагін від Google .

Зручність для мобільних пристроїв: Google хоче переконатися, що найкращі результати з'являються, коли користувачі шукають термін у Google. Ваш дизайн повинен бути адаптований до хорошого досвіду користувача, і ваш вміст має бути високої якості. Вміст також повинен бути мобільним. Адже більше 60% онлайнового контенту витрачається на смартфони.

Заголовки (H1, H2, H3 ..): Google індексує веб-сайти, спочатку аналізуючи найбільші фрагменти інформації (наприклад, заголовки сторінок / публікацій, заголовки та метатеги). Якщо у ваших публікаціях є відповідні заголовки, ви зможете чітко повідомляти, про що йдуть ваші сторінки чи публікації. Це допоможе Google зрозуміти, що ви робите.
Щоб отримати додаткову технічну інформацію, перегляньте цю публікацію Quicksprout :

3) Так ... Як я можу почати з SEO?

Щоб зрозуміти: ключове слово - це термін, який ви шукаєте в Google. Приклад ключових слів:

 • «Курси сальси для початківців у Парижі»
 • "Книжковий магазин Париж".

Коли ви шукаєте ключові слова, потрібно шукати ключові слова, які не мають великої конкуренції. Їх немає сенсу вкладати час і гроші, де існує занадто велика конкуренція. Очевидно, що «купити автомобіль» менш конкурентноздатний, ніж «де купити червоний автомобіль для позашляховиків Ford в Далласі»

Щоб перевірити відповідні ключові слова, використовуйте Планувальник ключових слів (для перевірки його використання потрібен обліковий запис Gmail). Планувальник ключових слів показує, скільки разів ключове слово досліджується на місяць. Він також надає синоніми схожим ключовим словам, які можуть бути цікавими для вас.

Поки ви шукаєте можливості, завжди станьте на місце людей, які шукають. Запитайте себе:

 • Хто вони і чому вони шукають?
 • Вони просто шукають поради або вони хочуть щось купити?

Якщо ви хочете продати продукт, немає сенсу зосередитися на ключових словах, які не перетворяться на продаж.

4) Дослідження ключових слів з планувальником ключових слів

Дослідження ключових слів можуть бути дуже цікавими, коли ви розумієте, як це працює. Ваша мета - знайти ключові слова, які досліджуються понад 170 разів на місяць. Якщо у вас є ключове слово, яке вас цікавить, перевірте конкуренцію.

5) Перевірте свою конкуренцію за ключовим словом

По-перше, знайдіть allintitle: + "ключове слово" в Google. Якщо ключове слово є сальсо-курсом Парижа, то:

Allintitle показує, скільки користувачів використовувало ваше ключове слово в назві сторінки. Коли це число низьке, ранжування ключового слова набагато простіше.

Другий крок полягає в активації Mozbar на Chrome. Mozbar є корисним інструментом для перевірки конкуренції. Він показує авторитет сторінки (PA) ваших конкурентів. Щоб перевірити, наскільки конкурентним є ключове слово, виконайте пошук цього ключового слова в Google, а потім активуйте своє

Щоб перевірити, наскільки конкурентним є ключове слово, виконайте пошук цього ключового слова в Google, а потім активуйте свій Mozbar. Якщо у вас є 2-3 сайти з менш ніж 30 в ПА, це означає, що ви можете класифікувати на першій сторінці з деякою цільовою роботою.

Для курсу сальси Париж, конкуренція низька, результати 3-го рейтингу пошуку вже під 30. Це гарний знак!

Це гарний знак

Ви також можете скористатися засобом планування ключових слів для перевірки ключових слів конкурента. Просто введіть назву свого конкурента в Планувальнику ключових слів, а їхні ключові слова зазвичай відображатимуться як пропозиції.

6) Стратегія

Коли ви знайшли велику нішу з хорошими ключовими словами, що ви робите?

Першим пріоритетом є зосередження на великому змісті. Якщо вміст не є хорошим, Google дізнається, оскільки відвідувачі швидко йдуть.

Ви можете розгортати різні стратегії для великого вмісту, наприклад, публікації в блогах, відео, музичні списки, останні новини… Але ваш вміст має бути цінним для ваших користувачів і читачів.

Існують різні способи отримання великого вмісту. Найдешевше це написати самостійно. Якщо у вас немає часу, ви можете аутсорсингу цієї частини.

7) Знаходження високоякісних тем:

Щоб знайти цікаві теми для вашого вмісту, є кілька способів надихнутись. Такі форуми, як Quora і Reddit, чудово підходять для перевірки того, що цікавить людей. Google Trends також є гарним інструментом для перегляду популярних.

Для форумів (крім Reddit і Quora) можна шукати відповідні форуми для ключового слова:
"Ваше ключове слово" + засноване на vbulletin
"Ваш форум ключових слів"
"Ваше ключове слово" + "дошка"

Для форумів (крім Reddit і Quora) можна шукати відповідні форуми для ключового слова:  Ваше ключове слово + засноване на vbulletin  Ваш форум ключових слів  Ваше ключове слово + дошка

Також перевірте BuzzSumo. Це чудовий інструмент, який знаходить вміст, який вже добре виконувався.

8) Створення посилань

Коли у вас є великий вміст, настав час отримати посилання на ваш вміст.

Щоб почати з вашого SEO, ви можете або аутсорсинг SEO, перевірити, як в цьому Звичайно . Якщо вам потрібна хороша SEO робота, ми знаємо дуже хороших людей, з якими ви можете зв'язатися.

Якщо ви хочете навчитися самостійно робити SEO, ось деякі стратегії:

 • Зв’яжіться з іншими веб-сайтами, які хотіли б відображати вас, і попросіть їх посилатися на ваш веб-сайт.
 • Напишіть повідомлення або створіть інфографіку та відео, які ви пропонуєте веб-сайтам, у відповідь на посилання. Віддайте все, що хотіло б зробити їх функцією! Ви повинні бути творчими. Коли ви просите, щоб написати комусь гостьовий пост, ви повинні пристосувати свій стиль написання та ваші повідомлення до стилю журналу. якщо ні, вони не хочуть публікувати ваші публікації.

Не забудьте зосередитися на веб-сайтах у вашій галузі. Згодом ваша кінцева мета повинна полягати в тому, щоб отримати посилання на сайти з найбільшим авторитетом у вашій галузі. Наприклад, якщо ви маєте рацію щодо спорту, ви, можливо, захочете бути показаним у спортивному ілюстрованому вигляді.

Як я можу почати з SEO?
Бажаєте, щоб люди зв’язалися з вами для отримання послуги?
Ви хочете, щоб вони підписалися на розсилку?
Як?
Як я можу почати з SEO?
Вони просто шукають поради або вони хочуть щось купити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения