SEO для фотографів: 10 простих порад

 1. SEO інструменти для веб-майстрів

Ефективне SEO для фотографів ще важливіше в наші дні, тепер, коли всім здається, що це фотограф! З смартфонами, які мають хороші камери і всілякі сайти соціальних медіа, що фокусуються на обміні фотографіями, веб-тонув у фотографіях їжі та дурних кішок.

SEO для фотографів

Щоб піднятися вище всіх інших веб-сайтів фотографії, пошукової оптимізації або SEO є обов'язковим.

Це не тільки допомагає підвищити ранг веб-сайту на сторінках результатів пошуку (SERPs), але й допомагає оптимізувати бренд веб-сайту для збільшення видимості та поєднати його з впливами в галузі.

Це є необхідністю в цілому SEO для важких для тексту сайтів, і це також стосується веб-сайтів, заповнених зображеннями. Під час опису файлів зображень ви бажаєте бути максимально деталізованими для ранжирування ключових слів із довгим хвостом.

Ви не можете розраховувати на високу оцінку конкурентоспроможних ключових слів відразу, а використання довгохвильових ключових слів дає змогу зафіксувати кілька. Також потрібно помістити ці ключові слова в теги alt для зображень, які вони описують, і в тегах заголовків.

SEO інструменти для веб-майстрів

Є кілька фантастичних seo програм, які можуть допомогти вам з вашими сайтами фотографії SEO. Вони надають вам всі інструменти, необхідні для відстеження ваших ключових слів, надають консультації щодо створення посилань і рекомендацій з оптимізації для вашого веб-сайту на постійній основі.

Ми особисто використовуємо (і можемо рекомендувати) Rank Tracker, який є складовою відмінної програми Power Power Suite, для відстеження ефективності рейтингу ключових слів на наших сайтах. Нам особливо подобається ця програма, оскільки немає щомісячної підписки, на відміну від інших програм SEO!

2. Оптимізуйте зображення.

Крім використання ключових слів для назв файлів фотографій, в тегах alt і тегів заголовків їхніх сторінок, ви також можете підключити їх до підписів (якщо ви їх використовуєте). Ви також повинні застосовувати ту ж логіку через описові ключові слова для імен файлів ваших фотографій, використовуючи довгі описи зображень для цих фотографій (longdesc =). Пошукові системи враховують це, збільшуючи значення релевантності для фотографій з детальним описом довгого зображення.

3. Об'єднайте свій блог з веб-сайтом.

Просто тому, що це веб-сайт, присвячений фотографії не означає, що ви повинні тримати це суворо просто розміщення фотографій. Блог є одним з найбільших активів, який може мати будь-який веб-сайт за допомогою додаткових ключових слів, для яких можна класифікувати, а також звичайного обсягу вмісту, який можна опублікувати.

Якщо ви вже маєте її, розмістіть її в тому ж домені, що й ваш веб-сайт, щоб скористатися трафіком і посиланнями, які ви вже створили на цьому блозі. Якщо у вас ще немає, почніть на ньому якомога швидше. Ви навіть можете використовувати його поруч із зображеннями, які ви повинні зв'язати обидва елементи для більшого вмісту.

4. Надішліть на сайти із закладками зображень.

Сайти із закладанням зображень є дуже корисними для отримання ваших фотографій, які можна побачити в усьому світі, і існує дуже багато варіантів вибору. Погляньте на наведені нижче приклади - сайти, які допоможуть вам зв'язати свої фотографії та спільно використовувати їх у соціальних мережах та Інтернеті.

Flickr
Deviantart
Фотоки
vi.sualize.us

5. Відправляйте до фотокарт.

Як надсилання фотографій на сайти із закладаннями зображень, ви можете збільшити онлайн-присутність вашого веб-сайту за допомогою фото-каталогів. Але замість того, щоб подавати окремі зображення, ви рекламуєте весь веб-сайт для відвідувачів цих каталогів. Ви також можете використовувати ці каталоги, щоб вишукувати інші веб-сайти для фотографій для створення можливостей та ідей для створення контенту.

6. Сприяння через соціальні медіа.

Там просто не ігноруючи Facebook або Twitter або будь-який з найбільших соціальних медіа-сайтів там, коли справа доходить до отримання будь-якого відомого в даний час, і це важливо з точки зору SEO для фотографів. Створіть обліковий запис для вашого веб-сайту для фотографій для цих платформ і поставте кілька фотографій, щоб дати відвідувачам змогу побачити те, що ви можете запропонувати на офіційному сайті.

Є й інші сайти, які можуть зробити ваші фотографії раундами онлайн. такі як Digg і StumbleUpon. Це сайти соціальних закладок, які отримують масу трафіку, але з кількістю завантаженого вмісту, ви повинні відправити найкраще з вашого каталогу, якщо ви хочете прорватися на перші сторінки цих сайтів. Детальніше читати можна соціальні медіа seo в цій статті .

7. Використовуйте зворотний пошук зображень.

Можливо, деякі ваші фотографії використовуються на інших веб-сайтах без вашого відома. Отримати зворотний пошук зображення на деяких з ваших популярних фотографій за допомогою Google Images або зручний веб-сайт TinEye.

Для Google можна ввести URL-адресу зображення, яке потрібно перевірити, ім'я файлу або ключові слова, які ви використовували для цього зображення. Ви також можете вибрати завантаження самого зображення, щоб дізнатися, чи є якісь збіги в Інтернеті.

Для TinEye, просто підключіть URL-адресу.

Створіть список інших веб-сайтів, які використовують ваші зображення, без вашого дозволу, і зверніться до кожного з веб-майстрів, щоб отримати відповідне посилання, щоб вони могли зберігати ваше зображення.

8. Зверніться до інших фотоблогерів.

Велика частина seo для фотографів отримує якісні зв'язки з людьми та спільнотами, що стосуються вашої галузі. Почніть робити ці зв'язки, відвідавши інші веб-сайти ваших фотографів.

Перевірте, чи є у них блоги, і надайте якісь коментарі, якщо вони це роблять. Якщо вони мають свої адреси електронної пошти на дисплеї, зв’яжіться з ними, щоб дізнатися, чи вони в порядку з вами, створюючи гостьовий пост для своїх блогів.

Шукайте їх соціальні медіа-профілі, слідуйте за ними і залучайте їх, коментуючи їх завантажені фотографії на Facebook або ретвітів і даючи крик на Twitter.

Отримати деякі відносини будівництва відбувається з деякими з найбільших онлайн впливу в індустрії фотографії.

9. Запросіть гостьові повідомлення.

На зворотному боці, ви також повинні отримати photobloggers ви довіряєте, щоб забезпечити гостьовий пост на вашому сайті. Вони будуть приносити свою власну мережу вболівальників і колег по всьому шляху до вашого блогу, підвищуючи трафік як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Природні посилання, які ви отримаєте, також допоможуть зробити ваш сайт більш високим у видачах.

Звичайно, вам не доведеться обмежуватися фотографів, яких ви знаєте. Створіть цільову сторінку для учасників, яку легко побачити, так що ви також можете залучити інших майбутніх фотоблогерів, які бажають створити власну мережу.

10. Проведіть конкурс.

Є дві речі, багато людей онлайн любов - визнання і вільний матеріал. Коли ви покладете ці дві речі разом, у вас є рецепт для успішного створення вашого сайту фотографії високо помітні. Запуск конкурсу дозволить вам отримати різноманітний вміст, створений користувачами, хороші посилання від учасників, якщо у них є власні блоги та веб-сайти, а також більше можливостей для участі в онлайн-спільноті фотографій.

Швидше за все, вам знадобиться партнер, який допоможе організувати захід і спонсорувати призи. З великою увагою та потенціалом для високоякісних посилань, що приносяться конкурсом, у вас не повинно бути занадто багато проблем, щоб інші веб-сайти входили в систему. Ми сподіваємося, що ці поради для фотографів допоможуть вам

Тодд Мамфорд, маркетинг Riverbed

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения