SEO для інтернет-магазинів 2018 року

 1. SEO для інтернет-магазинів 2018 року SEO для інтернет-магазинів 2018 року Потрібна оптимізація...
 2. Створюйте ефективні та економічно ефективні веб-сайти
 3. Технічні вимоги зростають
 4. шифрування SSL
 5. Швидкість завантаження сторінок
 6. адаптивний дизайн
 7. Майбутній тренд: chatbots
 8. SEO для інтернет-магазинів 2018 - Висновок

SEO для інтернет-магазинів 2018 року

SEO для інтернет-магазинів 2018 року

Потрібна оптимізація пошукових систем для інтернет-магазинів. В іншому випадку в магазині буде дуже важко досягти довгострокових хороших результатів. Крім того, можна побудувати сильний бренд через SEO і конкурувати з великими конкурентами. Багато інтернет-магазинів можуть отримати конкурентну перевагу у 2018 році, оскільки конкурс ще не оптимізував свій веб-сайт для Google.
Але інтернет-магазини - це щось особливе у світі пошукової оптимізації. Зрештою, вони живуть на добре оптимізованому сайті. Я не хочу сказати, що маркетинг Facebook або оголошення Google AdWords зайві. Однак, SEO 2018 має явні переваги.
У Google AdWords ціна за клік буде дуже дорогою. Наприклад, ключові слова SEO коштують близько 10 € за клік. Такі витрати не накопичуються в інтернет-магазинах, оскільки вони оптимізують свій веб-сайт. Але на що звернути увагу в 2018 році? На що ви звернули увагу в 2017 році?
На ці питання буде відповідати відповідно до нового року. Я покажу вам деякі тенденції, які ви повинні обов'язково пам'ятати. Якщо у вас є магазин, то ви повинні уважно прочитати цю статтю. Ви також можете завантажити мій портфель SEO в будь-який час у рядку меню, якщо ви хочете оптимізувати ваш сайт.

Магазинні системи стають SEO дружніми

Магазинні системи, такі як Shopify або Magento, стають набагато більш дружніми для пошукових систем. Так що зручні URL-адреси створюються незалежно або легко редагуються. Навіть плагін WooCommerce для WordPress стає зручним для SEO.
Крім розмовляючих URL-адрес, ви також можете легко налаштувати назви та створити ідеальні мета-описи через багато плагінів. Системи магазинів були катастрофою. Тим не менш, я все одно рекомендую WordPress.
Нарешті, близько 50% всіх інтернет-магазинів по всьому світу використовують плагін WooCommerce для WordPress. З одного боку, це безкоштовно, а з іншого боку - дуже зручно. Shopify також має свої переваги і недоліки, а також дуже зручна для користувачів. Тим не менш, ви можете зробити менше налаштувань самої теми і сплачувати певну плату щомісяця.
Ви також повинні заплатити певні комісії за продаж у Shopify. Тому кожна система магазинів має свої переваги і недоліки. Важливо також, наскільки зручною є мобільна система. Тому що все більше і більше покупок завершується через смартфон або планшет. Іноді варто, якщо у вас є додаток для цього. Однак це вже передові міркування.

Створюйте ефективні та економічно ефективні веб-сайти

eCoomerce пошукової оптимізації

Деякі інтернет-магазини мають декілька підсторінок. Нарешті, у вас є сторінки категорій, а також сторінки продукту. Чим більше продуктів, тим більше бот Google повинен сканувати. Щоб уникнути ускладнень, потрібно дуже ефективно розробити структуру сторінки.
Виключити сторінки, які не потрібно індексувати Google. До них відносяться, наприклад, відбиток, а також сторінки, які ви негайно приносять на рахунок клієнта. Не допускайте помилок у цьому відношенні. Тому що якщо ви зробите щось неправильно, ви можете виключити багато сторінок з індексу Google, які дійсно мають бути перелічені.
У результаті ви втрачаєте трафік, а також клієнтів і покупки. Ваш бізнес може так сильно постраждати. Частково є плагіни для WordPress, які роблять такі налаштування можливими. Але нехай онлайн-експерт з маркетингу бере на себе це завдання.

Технічні вимоги зростають

Раніше технічні вимоги були ще дуже низькими. Врешті-решт, у вас були тільки настільні пристрої і не обов'язково було зробити свій сайт чуйним. Але навіть швидкість завантаження веб-сайту в минулому була набагато менш важливою. Починаючи з 2010 року, це є фактором ранжування для хорошого позиціонування. Це має різні причини.
Оскільки швидкий веб-сайт збільшує кількість користувачів. На цьому Google ставить все більшу цінність.
Наступні вимоги є вирішальними для хороших інтернет-магазинів 2018 року:
1. Шифрування SSL
2. Швидкість сторінки
3. Чуйний дизайн

шифрування SSL

WooCommerce SEO

Шифрування SSL нещодавно стало фактором ранжування для Google. Це особливо стосується інтернет-магазинів у процесі оплати. Шифрування SSL можна розпізнати за URL-адресою. Тут замість http https і часто Google Chrome також відображає зелений замок з міткою "Безпечний".
Це означає, що платіжна інформація передається зашифрованою. Це не дозволить хакерам перехоплювати та зловживати даними. Веб-сайт, який серйозно ставиться до проблеми шифрування та безпеки, набагато краще оцінюється Google.

Швидкість завантаження сторінок

Пошукова оптимізація 2018 для інтернет-магазинів завжди повинна супроводжуватися поліпшенням часу завантаження. Оскільки Google хоче надати пошуковій системі кращий досвід пошуку. З одного боку, Google вдосконалює свої алгоритми для цього. Наприклад, Google може значно краще зрозуміти пошукові запити через оновлення Rankbrain. Однак веб-сайти також повинні бути зручними для користувачів.
Якщо ваш сайт потребує більше 5 секунд, щоб повністю побудувати, перевірте швидкість вашого сайту. Також можна перевірити швидкість сторінки за допомогою інструмента Google. Це можна знайти тут: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=de

адаптивний дизайн

Відповідна конструкція однаково важлива. Це означає, що ваша домашня сторінка та інші підсторінки відображаються правильно на різних розмірах. Адже все більше і більше споживачів використовують смартфони або планшети. Наприклад, якщо ви не можете дуже легко натиснути на кнопку, тому що вона занадто мала, це негативний фактор.
Знову ж таки, існують різні інструменти для тестування вашого власного веб-сайту. Якщо ви користуєтеся преміальною темою WordPress, ви не повинні мати таких проблем. В іншому випадку може виникнути абсолютно новий редизайн вашого веб-сайту. Будь ласка, обговоріть це зі мною або зі своїм веб-майстром.

Будь ласка, обговоріть це зі мною або зі своїм веб-майстром

Magento SEO

Google дедалі частіше розглядає фактори на сторінці. Фактори, що виходять за межі сторінки, остаточно легко маніпулювати. Перш за все, текст і супроводжуюча глибина тексту особливо важливі для хорошого ранжування для певних ключових слів.
Тут ви повинні зосередитися на всебічних текстах. У минулому було сказано, що досить написати 500 статей. Тим не менш, дослідження показало, що ви можете знайти в середньому близько 1800 слів на веб-сайті рейтингу # 1 для ключового слова. Чим більше слів, тим краще ви зможете обробити тему.
Наприклад, я можу також виконати цю статтю дуже всеохоплюючою і пояснювальною. Це має ту перевагу, що ви можете включити всі ключові ключові слова, а також надати читачеві інформацію про всілякі аспекти. Так що шукач знайде всю інформацію на одній сторінці. Google може виміряти та оцінити вашу сторінку відповідно.
Існує також цілісний зміст у цьому контексті. У принципі, цей термін описує зміст, який є дуже всеосяжним і вичерпним. Такі статті люблять мати близько 5000 слів. Ви повинні переконатися, що швидкість завантаження та індекс читабельності не постраждають.

Shopware SEO

Також дуже важливими є користувацькі та соціальні сигнали. Соціальні сигнали - це дані соціальних медіа-платформ. Адже Google все ще просто машина, навіть якщо ця машина дуже розумна. Ось чому Google дивиться на те, як інші люди говорять про ваш бренд. Оскільки не кожен користувач має веб-сайт, Google виглядає в основному на Facebook, Twitter та інших мережах.
Також розглядаються LinkedIn і XING. Інтернет-магазини можуть, наприклад, отримувати рейтинг від клієнтів на сторінці Facebook. Наскільки пошукова система вважає ці фактори сумнівною.
Сигнали користувача описують, наприклад, як довго користувач знаходився на сторінці, чи він переглянув інші сторінки домену. Усі ці фактори Google може оцінити, а потім оцінити веб-сайт. До цих пір ці фактори все ще дуже неважливі. Однак я впевнений, що ці фактори стануть більш важливими в майбутньому.

Майбутній тренд: chatbots

Пошукова оптимізація для інтернет-магазинів

Chatbots - це майбутня тенденція, яка не може бути реалізована ще в 2018 році. Проте вже були перші спроби. Адже ви не можете сидіти цілодобово і працювати за запитами клієнтів. Chatbots намагаються зробити цю роботу за вас. Тим не менш, вони ще не настільки досконалі, що вона завжди працює дуже добре.
Саме тому деякі власники магазинів знову утрималися від ботів. У майбутньому це дуже цікаво. Зрештою, у вас є дуже дешевий працівник. Запити клієнтів можуть бути оброблені швидко і легко, і вам не потрібно нічого робити.

SEO для інтернет-магазинів 2018 - Висновок

Я сподіваюся, що мені вдалося дати короткий огляд майбутніх тенденцій у сфері електронної комерції. Якщо у вас є питання або ви зацікавлені в співпраці, ви можете просто зв'язатися зі мною поштою або ви можете зараз завантажити мій портфель SEO.
Ви можете зробити це у верхній частині рядка меню або: Натисніть тут.

SEO для інтернет-магазинів 2018 року

2,7 (54,38%) 32 голосів

Але на що звернути увагу в 2018 році?
На що ви звернули увагу в 2017 році?
Com/speed/pagespeed/insights/?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения