SEO для кадрових агентств: 5 обов'язкових порад

 1. 1. Оптимізуйте тег заголовка
 2. Цікавість
 3. Користь
 4. Емоції
 5. 2. Напишіть ідеальний мета-опис
 6. 3. Використовуйте зображення розумно
 7. 4. Вивчіть самі основи HTML, особливо теги заголовків
 8. 5. Додайте ключові слова LSI ліберально
 9. Що робити, якщо я не переконаний?
 10. Гіпотетичне дослідження SEO
 11. Так що тепер?

Рекрутинг і кадрові агентства, які досягають успіху в SEO і високо оцінюються в результатах пошуку Google, роблять дві речі дуже добре.

По-перше, вони створюють цікавий та інформативний вміст, який надає цінність своїм клієнтам та кандидатам.

По-друге, вони ефективно використовують SEO, що дозволяє клієнтам і кандидатам відкрити свій контент на Google і прочитати його.

Але ви, мабуть, дивуєтеся:

«Якщо я розміщую цікавий та інформативний вміст, чому я повинен використовувати SEO? Хіба Google не знайде його, тому що це так добре? ”

На жаль, відповіді немає.

Світ контент-маркетингу - це неймовірно переповнений простір. Є сотні, якщо не тисячі статей на цю тему, і тому важко виділятися. Хоча Google робить все можливе, щоб показувати лише найкращі результати для певного запиту, часто їхні алгоритми важко висвітлювати лише справді першокласні статті.

Так, що ти робиш?

Є багато компонентів для ефективного SEO для кадрових агентств і кадрових агентств, але ми збираємося зосередитися тільки на одному сьогодні - ви повинні переконатися, що ваш на сторінці SEO є досконалим.

Коротка дефініція - On-page SEO для рекрутерів має справу зі структурою вашого сайту і контентом на ваших сторінках, тоді як off-page SEO для рекрутерів стосується в основному посилань, які вказують на вашу сторінку. SEO на сторінці є критично важливим з багатьох причин, але найважливіше, тому що це допомагає підвищувати рейтинг в результатах пошуку Google, що, в свою чергу, заохочує трафік на ваш сайт.

Ексклюзивний бонус: Перегляньте покрокове відео покрокове керівництво плагіна Yoast SEO для WordPress, щоб дізнатися, як отримати технічні деталі для кожного блогу.

Ось п'ять кроків, які кожне агентство по підбору персоналу зобов'язане зробити для вдосконалення своєї SEO-сторінки та ранжування їхнього вмісту в Google.

1. Оптимізуйте тег заголовка

Назва тега є те, що відображається як посилання в результатах пошуку Google, так що це величезний фактор у визначенні, якщо ваша стаття отримує натиснута. Так що ви повинні зробити, щоб переконатися, що ви виділяєтеся з інших рекрутерів?

 • Тримайте його належної довжини. Google зазвичай відображає перші 50-60 символів тега заголовка. Якщо ви зберігаєте тег заголовка під 60 символами, дослідження показують, що можна очікувати, що 90% назв відображатимуться належним чином. Ви можете використовувати це інструмент попереднього перегляду тега заголовка щоб побачити, як ваша назва з'явиться в результатах пошуку Google.
 • Переконайтеся, що в ньому є принаймні два з трьох інгредієнтів, які заслуговують на клік.
  • Цікавість
  • Користь
  • Емоції

Цікавість

1. Дайте читачеві несподіване

Приклад - Як отримати роботу з пачкою Mentos

«Пачка ментос» - це не те, що ви зазвичай бачите на посаді про отримання вашої мрії. Читач тепер, ймовірно, буде, принаймні, досить цікавим, щоб захотіти прочитати цю історію.

2. Задайте питання

Чому сканування LinkedIn для кандидатів не завжди є найкращим рішенням

Цей тип титулу провокує думку і змушує читача замислюватися, чому він чи вона вважають істинними не так.

3. Створення конфлікту

Ви можете платити рекрутеру або ви можете платити за свій час

Тут є явний конфлікт, і як цікава людина, читач захоче зрозуміти обидві сторони і побачити, що автор вважає найкращим вибором.

4. Дайте негативу

Розміщення на дошці роботи не є Вашою Стратегією набору персоналу

Як читач, особливо той, хто думає, що розміщення на дошці працевлаштування достатньо, він або вона залишається думати "Ну, чим інша частина моєї стратегії найму?"

Користь

Люди відвідують сторінки, які надають їм цінність або простіше висловлюють користь. Найбільш поширені теги назв, які передбачають вигоду, такі, як "Як ..." і "Дізнатися, як ...", і ті з номерами, як "7 способів ..." і "5 практикує вас ..."

Примітка - будьте обережні з надмірним використанням номерів у тегах заголовків. Вони прагнуть працювати на окремій посаді, але коли кожен пост у вашому блозі - це "5 способів зробити це" і "7 речей, щоб подумати про це", вони можуть почати втрачати частину свого звернення.

Емоції

Зробіть своїх кандидатів або клієнтів відчути щось, і ви значно збільшили шанси, що вони натиснуть на ваш вміст.

Яка назва звучить краще "7 способів приземлення вашого наступного виконавця C-suite" або "7 дивовижних способів приземлення вашого наступного виконавця C-suite"? З одного додавання емоційно завантаженого слова "дивно", я зробив назву значно цікавіше. Є багато таких слів, які можна використовувати, включаючи дивовижний, незвичайний, непереборний, спокусливий, божевільний, чудовий, епічний і вбивчий. Отримайте ваш тезаурус, якщо вам потрібно більше.

Швидке зауваження про пошук виконавців SEO: у мене було кілька людей, які керують пошуковими компаніями, які кажуть мені, що це ніколи не буде працювати для їхнього бізнесу, тому що ніхто не шукає виконавчого рекрутера, використовуючи пошук. Коли я запитую, як вони це знають, вони кажуть мені, що вони запитували своїх клієнтів, і ніхто ніколи не використовував SEO, щоб знайти виконавчого рекрутера. Коли я розповідаю їм, що вони мають проблему з прикладом людей, яких вони запитують (іншими словами, хтось шукає виконавчого рекрутера, ніколи б їх не знайшов), завжди є момент лампочки, і він починає, що SEO може просто мати змогу допомогти своїй виконавчій фірмі пошуку.

2. Напишіть ідеальний мета-опис

Я завжди здивований тим, як часто навіть клієнти, які розуміють SEO для агентств з підбору персоналу, не помічають цього вирішального питання. Мета-опис (іноді) відображається на сторінці результатів пошуку Google під тегом заголовка. Іноді я використовую це слово, тому що Google залишає за собою право витягувати текст з вашої сторінки і показувати, що замість цього, якщо вони вважають, що він більш доречний для пошуку користувача.

Мета опис також допомагає Google зрозуміти, про що йде сторінка.

Щоб створити найкращий мета-опис, потрібно дотримуватися правил, подібних до правил заголовка.

 • Google зазвичай скорочує будь-який мета-опис довше 160 символів. Тому слід зберігати мета-описи від 150 до 160 символів.
 • Напишіть одне-два речення, які розповідають читачеві, про що йде мова в блозі, і переконайтеся, що вони викликають цікавість, пропонують користь і викликають емоції.

Клієнт мав повідомлення в блозі, що породжувало масу трафіку, хоча відсоток людей, які бачили його в результатах пошуку Google і натиснув, був відносно низьким.

Посада, під час підготовки до інтерв'ю як касира банку, спочатку мала мета-опис, який читався наступним чином: “Цей пост в блозі розповість вам, що вам потрібно знати, щоб підготуватися до інтерв'ю як касира банку”. той факт, що це пошта в блозі (користувач, напевно, вже це знає), це прямо нудно. Ми змінили його на "Дізнатися, як ви можете використовувати ці 5 простих порад для того, щоб отримати співбесіду з вашим банківським касирем" і побачили, що рейтинг кліків майже подвоївся!

3. Використовуйте зображення розумно

Якщо ви йдете до блогу середнього рекрутера, що ви бачите? Як правило, ви знайдете сирене зображення запасу чогось подібного до двох людей, які рукостискають руки у верхній частині сторінки, за якими йде стіна тексту. Зображення нічого не додає до повідомлення, а стіна тексту може залякати читача.

Нижче наведено кілька порад щодо використання зображень на вашу користь.

 • Перейти на сайт, як Fiverr і створити власний образ блогу для кожного повідомлення. Зазвичай ви можете зробити це за $ 5- $ 10, і ви негайно додаєте рівень професійного звернення до цієї посади. Люди починають сприймати вас більш серйозно, перш ніж навіть прочитають ваш вміст.
 • Додайте діаграми, де це необхідно. Деякі ідеї просто важко пояснити словами. Макетируйте діаграму ручкою та папером і отримайте незалежний графічний дизайнер (ще раз, Fiverr це хороший варіант) перетворити його на щось професійне.
 • Переконайтеся, що імена файлів зображень містять важливі ключові слова для вашої статті. Наприклад, якщо ваша стаття зосереджена на рекомендаціях з інтерв'ю для фінансів, ім'я вашого зображення має бути щось подібне до interview_tips_finance.jpg. Крім того, текст alt повинен містити подібні ключові слова.

На додаток до відображення професіоналізму та додавання цінності для користувача, зображення можуть мати величезне значення SEO для рекрутерів. Один з ключових факторів ранжирування Google називається "час на сайті". По суті, коли ви натискаєте посилання з пошуку Google, Google вимірює, скільки часу ви витрачаєте на сайті.

Чому? Оскільки Google припускає, що якщо сайт відповідає вашому пошуку, ви витратите більше часу на сайт. А якщо ні, то швидко виїдете. Зображення, як правило, збільшують час на сайті, оскільки люди вивчають текст і зображення, і це може мати позитивний вплив на ваш рейтинг.

4. Вивчіть самі основи HTML, особливо теги заголовків

Ніхто не очікує, що ви станете HTML-гуру, щоб ви могли осилити SEO для агентств з підбору персоналу. Однак, вивчення самих основ може бути надзвичайно корисним, коли ви намагаєтеся оптимізувати повідомлення, особливо теги заголовків.

Тег заголовка - це трохи коду, який ви "обгортаєте" свої заголовки, щоб дати їм належну популярність на сторінці. Є шість тегів заголовків, пронумерованих від 1 до 6 (розумний!), Але, як правило, ви будете використовувати не більше трьох перших.

), Але, як правило, ви будете використовувати не більше трьох перших

Щоб допомогти Google зрозуміти назву вашої публікації (яка може відрізнятися від тега заголовка, зазначеного в пункті 1), переконайтеся, що вона загорнута в тег <h1>. Це означає, що якщо ви подивитеся на вихідний код HTML, ви побачите щось на зразок "<h1> Це довгий та цікавий заголовок для мого повідомлення </h1>." Використовуйте лише один тег <h1> на сторінці або ви можете заплутати Google. Більшість програмного забезпечення для управління контентом, як WordPress, має тенденцію автоматично переносити ваш заголовок у тег <h1>, але ви повинні перевірити, щоб бути впевненим.

Якщо у вас є вторинні заголовки, які ви використовуєте, щоб розбити вашу публікацію на засвоювані фрагменти, використовуйте тег <h2> для кожного заголовка. Крім того, переконайтеся, що ви розмістили будь-які важливі ключові слова принаймні в одному з ваших тегів <h2>, щоб надати Google, що це ключове слово, для якого ви бажаєте класифікувати. Найкраще використовувати важливі ключові слова в першому тезі <h2> на сторінці. Наприклад, для прикладу про те, як рекрутер перевершив внутрішню команду з персоналу, можливо, ви захочете, щоб ваш перший тег <h2> сказав щось на кшталт «Рекрутери проти HR - Дайвінг глибше в дискусії».

5. Додайте ключові слова LSI ліберально

Це найбільш складний SEO, який рекрутер потребуватиме так, очевидно, нам доведеться почати з визначення. Ключові слова з латентною семантичною індексацією або LSI - це ключові слова, які семантично пов'язані з ключовими словами, для яких ви бажаєте класифікувати. Це не те саме, що й синоніми для ваших ключових слів. Це ті слова, які певним чином пов'язані з вашими ключовими словами і допоможуть Google зрозуміти значення вашої сторінки. Наприклад, якщо ви пишете про труднощі пошуку високоякісних розробників, ви хотіли б переконатися, що ваша стаття містить ключові слова, пов'язані з розробкою, такі як водоспад, agile, scrum і C ++.

Якщо ви все ще намагаєтеся зрозуміти цю концепцію, не бійтеся, бо Графік LSI Сайт тут, щоб допомогти. Все, що вам потрібно зробити, це ввести своє ключове слово на сайт, і ви отримаєте список ключових слів LSI, які ви повинні розглянути по посипання по всій статті.

Не відчуваєте, що робите всю роботу самостійно? Зв'яжіться з героєм талантів і ми проведемо SEO-аналіз Вашого сайту і подбаємо про всю роботу.

Що робити, якщо я не переконаний?

Говорячи з рекрутерами, однією з найпоширеніших речей, які я чую, є те, що Google просто не є правильним місцем для продажу свого бізнесу.

І, звичайно, це правда. Переважна більшість рекрутингових фірм ніколи не буде на першій сторінці для декількох важливих ключових слів, і в результаті Google нічого не зробить, щоб допомогти вашому бізнесу.

Але уявіть собі інший світ. Світ, де фактично ви витратили час на роботу над SEO для вашого сайту. Світ, де ви посідаєте місце на першій сторінці результатів пошуку Google для всіх ключових слів, пов'язаних з вашою компанією.

Наскільки краще буде ваш бізнес?

Настав час припинити уявляти, як я збираюся показати вам, як виглядає цей світ і остаточно довести вам, що продовжувати ігнорувати Google є величезною помилкою.

Гіпотетичне дослідження SEO

Уявімо, що ви - виконавча фірма, що спеціалізується на роздрібній торгівлі. Скільки відвідувачів на місяць ви очікуєте, якщо б ви були на першій сторінці Google для всіх відповідних пошукових запитів?

Краса цього питання полягає в тому, що ми можемо легко розірвати його і придумати дуже точне число.

Ми починаємо з створення облікового запису з Google AdWords (це безкоштовно!), а потім ввести "роздрібний пошук виконавців" у перший розділ планування ключових слів ("пошук нових ключових слів за допомогою фрази, веб-сайту або категорії").

Коли ми це зробимо, Google поверне нам величезний список ключових слів (не показано).

Після сортування списку та пошуку лише ключових слів, що стосуються пошуку виконавців у роздрібному секторі, ми отримуємо наступний список запитів, на які ми хочемо націлитися:

 • виконавчих роздрібних вербувальників
 • роздрібна торгівля
 • керівник роздрібної торгівлі
 • рекрутинг роздрібної торгівлі
 • роздрібних виконавчих пошук роботи
 • роздрібні виконавчі робочі місця
 • роздрібних вербувальників
 • роздрібний пошук виконавців
 • роздрібні виконавчі фірми
 • роздрібна торгівля головами
 • роздрібна робота вербувальників
 • роздрібна торгівля керівниками
 • роздрібний менеджмент вербувальників
 • роздрібні управління кадровими агентствами
 • роздрібні рекрутингові фірми
 • роздрібний набір
 • роздрібні кадрові агентства
 • роздрібні пошукові фірми

По суті, зараз у нас є план того, як клієнт шукає фірму-рекрутингу в роздрібному секторі.

Тепер ми повертаємо ці ключові слова до другого розділу планування ключових слів ("Отримати обсяг пошуку за допомогою даних і тенденцій").

Тепер ми повертаємо ці ключові слова до другого розділу планування ключових слів (Отримати обсяг пошуку за допомогою даних і тенденцій)

І бац! Google надає нам гарний графік і таблицю.

Ми можемо переглянути обсяг пошуку за певний місяць, який очікується від націлювання на всі ці ключові слова.

І ми можемо розбити його на окреме ключове слово.

Так що ж ми бачимо? Є тільки близько 4250 пошуку на місяць за ці запити!

Тепер давайте зробимо деякі основні математики.

Припустимо, що ви зрозуміли, як зайняти третю позицію в середньому для цих пошукових запитів.

На думку Moz, провідної компанії з відстеження пошукових систем, можна очікувати, що люди натискатимуть на результат пошуку приблизно 10% часу, коли ви знаходитесь на третьому місці на сторінці результатів пошуку Google.

На думку Moz, провідної компанії з відстеження пошукових систем, можна очікувати, що люди натискатимуть на результат пошуку приблизно 10% часу, коли ви знаходитесь на третьому місці на сторінці результатів пошуку Google

Іншими словами, за рейтингом лише цих ключових слів на ваш сайт на місяць надходить 425 нових відвідувачів (4 250 показів пошуку * 10% рейтингу кліків). Якщо ви можете перетворити лише 0,5% цих відвідувачів на нових клієнтів (1 на 200!), Ви отримаєте близько 2 нових клієнтів на місяць або 24 нових клієнтів на рік від домінуючих цих результатів пошуку.

(Ось математика в повному обсязі: 4250 [пошукові покази на місяць] * .1 [рейтинг кліків] * 0,005 [коефіцієнт конверсій] * 12 [місяці за рік = 25,5 [нові клієнти на рік])

Математика не бреше. Очевидно, що домінуючий пошук Google може принести величезну користь вашому бізнесу.

Так що тепер?

Одна справа бачити, як це було б, якби ви домінували в результатах пошуку. Це зовсім інше.

Потрапити туди не завжди так просто. Так що якщо ви хочете дізнатися більше, стежте за оновленнями в найближчі тижні, коли я розширюю те, що вам потрібно зробити, щоб ваш сайт з нуля пошуку до пошуку героя.

І якщо ви не хочете чекати, замовити дзвінок З нами зараз, і ми проведемо вас через процес по телефону.

Зміст бонусу: Ми написали цю статтю в 2017 році з гіпотетичного дослідження SEO, але тепер у нас є один з реальними даними клієнта! Завантажте тематичне дослідження зараз .

Хіба Google не знайде його, тому що це так добре?
Так, що ти робиш?
Так що ви повинні зробити, щоб переконатися, що ви виділяєтеся з інших рекрутерів?
Яка назва звучить краще "7 способів приземлення вашого наступного виконавця C-suite" або "7 дивовижних способів приземлення вашого наступного виконавця C-suite"?
Чому?
Не відчуваєте, що робите всю роботу самостійно?
Що робити, якщо я не переконаний?
Наскільки краще буде ваш бізнес?
Скільки відвідувачів на місяць ви очікуєте, якщо б ви були на першій сторінці Google для всіх відповідних пошукових запитів?
Так що ж ми бачимо?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения