SEO для початківців SEO для неспеціалістів

 1. Що таке SEO?
 2. Чому SEO для Google?
 3. Відмінності між SEO і SEM
 4. З чого почати стратегію SEO?
 5. Пошук ключових слів або ключових слів:
 6. Планувальник ключових слів Google Adwords:
 7. Ubbersuggest:
 8. Аналіз конкуренції
 9. Обслуговування блогу

Мета цієї посади " SEO для початківців " полягає в тому, щоб зробити основні аспекти SEO трохи більш відомими всім, хто має веб-сайт і хоче позиціонувати його на перших позиціях Google.

Концепція SEO завжди була однією з проблем, яку ми хотіли б передати нашим клієнтам, тому ми вирішили створити цей посібник для початківців .

Хоча вже в його дні ми писали кілька постів, пов'язаних з SEO: пост, в якому ми визначили "Що таке SEO?" " , А інші останні пов'язані з" Основні поняття SEO "

І чому ми надаємо це значення SEO або Позиціонування пошукових систем? з дуже простої причини: це найкращий спосіб для ваших потенційних клієнтів знайти ваш сайт в просторах Інтернету і може конкурувати безпосередньо з вашими суперниками.

Отже, підемо туди:

Що таке SEO?

Скорочення SEO означає пошукову оптимізацію і посилається на позицію вашого сайту на першій сторінці Google, оскільки 90% користувачів не переходять на другу сторінку, але вважають за краще змінювати пошукові терміни, або кажуть відповідно до концепцій. SEO , ми вважаємо за краще змінити наше ключове слово або ключове слово.

Чому SEO для Google?

Посібник з SEO для початківців зосереджується на позиціонуванні веб-сторінок в основній пошуковій системі: Google , оскільки в нашій країні вона найчастіше використовується.

Є й інші пошукові системи, такі як Yahoo або Bing, але в нашому будинку більше 90% користувачів використовують Google.

Відмінності між SEO і SEM

Перше, що повинно бути зрозуміло в цій посаді SEO для початківців, оскільки це часто призводить до плутанини, це різниця між SEO і SEM.

Існує два способи розташування веб-сайту на найвищих позиціях Google:

 • SEO : це те, що ми називаємо природним позиціонуванням, вам не доведеться платити нічого Google, і він складається з введення вмісту та дотримання правил, які будуть детально описані нижче в цьому посібнику з SEO для початківців , але я попереджую, що це повільне позиціонування і що Ви повинні постійно працювати на своєму веб-сайті. Google хоче, щоб динамічні веб-сайти, оновлені та з вмістом QUALITY, якщо ви не збираєтеся писати щось релевантне, краще нічого не робити, уникати "запису за записом", тому важливо контент-маркетинг в стратегіях SEO .
 • SEM : це позиціонування, яке досягається шляхом оплати Google. Як це досягається? Це так звані оголошення, які з'являються нам під час пошуку, вони можуть з'являтися у верхній частині або на бічній панелі. Вони мають ту перевагу, що швидке позиціонування досягається, але в той же час вони мають той недолік, що коли ви виходите з кампанії, то позиціонування зникає, тобто ви займаєте перші позиції при оплаті Google, тоді ви повертаєтеся в своє природне положення, яке вже Google доручив розрахувати, що це за його відомий алгоритм.

У цьому керівництві SEO для початківців , ми залишимо тему SEM, і ми будемо присвячувати себе виключно SEO або природного позиціонування У цьому керівництві SEO для початківців , ми залишимо тему SEM, і ми будемо присвячувати себе виключно SEO або природного позиціонування.

З чого почати стратегію SEO?

Перш ніж починати писати вміст або створювати сторінки без значення, важливо знати, чому ключові слова або ключові слова збираються знаходити ваших основних клієнтів, і, в свою чергу, ви також повинні знати, чому ключові слова конкурують з вашою конкуренцією.

Ключове слово - це те, що користувач розміщує на панелі пошуку Google.

З цієї посади SEO для початківців , я поясню, як знати ці ключові слова, так що ви можете ввести його в URL сторінок, які ви збираєтеся створити.

Пошук ключових слів або ключових слів:

Перше, що вам потрібно зробити, це отримати ці ключові слова, для цього у вас є два дуже цінних інструменти, які покажуть, скільки пошуків існує для цього слова.

Ви зацікавлені у використанні ключових слів, які мають велику кількість пошуків, таким чином у вас буде більше можливостей знайти своїх клієнтів.

Планувальник ключових слів Google Adwords:

Це безкоштовний інструмент від Google, для доступу до нього потрібно лише обліковий запис Gmail.

Щоб ввести, ви можете помістити в ту ж пошукову систему "google adwords" або натиснути на посилання https://www.google.es/adwords/, і ви зможете отримати доступ до цього інструменту.

Після запуску сеансу перейдіть до "Інструменти -> Планувальник ключових слів"

На наступному екрані натисніть "Шукати нові слова за допомогою фрази, веб-сайту або категорії" та заповніть поля нижче:

Введіть одне або кілька ключових слів : введіть сюди слова, які ви вважаєте, що знайдете.

Сегментація : визначте, якою буде ваша аудиторія, якою буде країна, в якій ви будете розміщувати свій веб-сайт, на якій мові та в полі "мінус-слова" залишиться так, як є, це більше для кампаній SEM.

Отримуйте ідеї : натисніть тут, щоб отримати результати, які надасть Google.

На даний момент, щоб знайти ключові слова, з цим ви маєте достатньо, як я вже сказав, це посібник з SEO для початківців , пізніше ми зробимо ексклюзивний один з Google Adwords.

Нарешті, коли з'являться результати, перейдіть на вкладку "Ідеї для ключових слів" і перевірте кількість пошуків.

Ви побачите, що під цим вікном є список пропозицій, які Google надає своїм числом пошуків, таким чином, якщо ключові слова, які ви ввели, не дали хороших результатів, Google пропонує вам альтернативні варіанти.

Ubbersuggest:

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дуже простий у використанні. Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дуже простий у використанні

На головному екрані потрібно ввести лише ключове слово або ключове слово, за допомогою якого ви можете позиціонувати себе, вибрати мову та позначити опцію "веб", таким чином, ви вказуєте, що ви хочете порівняти пошуки з веб-сайтами.

Після того, як ви надасте його в розділі "Запропонувати", відображаються результати, які будуть відсортовані таким чином:

По-перше, це покаже найкращі варіанти комбінування нашого ключового слова з іншим набором слів, а потім не буде сортувати результати, які показують введене ключове слово, а також можливі комбінації в алфавітному порядку:

По-перше, це покаже найкращі варіанти комбінування нашого ключового слова з іншим набором слів, а потім не буде сортувати результати, які показують введене ключове слово, а також можливі комбінації в алфавітному порядку:

Аналіз конкуренції

Очевидно, ви також повинні визначити, якими словами розташовується ваша конкуренція , яка може допомогти вам подумати про інші ключові слова, які не могли б бути присутніми, а для цього найкращим безкоштовним онлайн-інструментом є SEMRUSH ,

Насправді, цей інструмент дуже повний, і якщо ви хочете скористатися ним, я рекомендую придбати деякі з його платних версій, але в нашому випадку, ми просто хочемо знати, що робить наша пряма конкуренція, з вільною версією ви маєте достатньо.

Процедура дуже проста: вам потрібно лише поставити на перший екран головний веб-сайт вашого конкурсу і почекати, поки Sermrush дасть вам вивчення того, чому позиціонуються ключові слова, чи то кампанії SEM чи ні, які його основні сайти Вашої компетенції ... і почати аналізувати всі ці дані.

Обслуговування блогу

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт завершив потрапляння на першу сторінку результатів або Google SERP, як тільки ви створили всі сторінки з ключовими словами, які ви вивчили, важливо, щоб ви тримали блог .

Google хоче, щоб динамічні веб-сайти, які регулярно пропонують новий і свіжий вміст, краще підтримувати блог.

Цей блог дозволяє, крім постійного створення вмісту, продовжувати додавати ключові слова на веб-сайті.

Таким чином, я можу мати сторінку під назвою "Camino de Santiago", якщо я хочу позиціонувати себе за це слово, але робити записи в блозі стилю "тапочки для Camino de Santiago", "хостели на Camino de Santiago", "Поради щодо завершення Camino de Santiago" можуть бути дуже корисними, оскільки, окрім того, що ви вводите ключове слово, не будучи занадто повторюваними, ви пропонуєте цінні поради своїм читачам, які, у свою чергу, поділяться вами в соціальних мережах , Важливо закінчити отримання цих перших позицій в Google.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як підтримувати блог, ви можете прочитати наш запис про " контент-маркетинг "

Я сподіваюся, що для того, щоб розпочати позиціонування або SEO, цей посібник SEO для початківців допоможе вам, так чи інакше, це перша частина, ще набагато більше, щоб завершити позиціонування вашого сайту на першій сторінці Google!

Що таке SEO?
Чому SEO для Google?
Чому SEO для Google?
Як це досягається?
З чого почати стратегію SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения