SEO для редакторів TYPO3

 1. On- Page? Off-Page? В основному ми розрізняємо дві основні області оптимізації: все, що відбувається...
 2. Які мої важливі ключові слова?
 3. Що важливо для зони On-Page?
 4. СТОРІНКА ТА СТОРІНКА СТОРІНКИ
 5. Заголовки
 6. Текст
 7. Посилання
 8. Покладіть слів жирним шрифтом
 9. Мета опис
 10. Яким чином слід оптимізувати?
 11. ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ?

On- Page? Off-Page?

В основному ми розрізняємо дві основні області оптимізації: все, що відбувається за межами ваших сторінок ("off-page") і все, що можна безпосередньо впливати на ваші сторінки ("on-page").
У цій статті ми маємо справу тільки з областю "On-Page". Звичайно, область поза сторінки більш важлива. Тим не менш, правило полягає в тому, щоб зберегти свій власний сад, перш ніж перейти до сусіда; Тому спочатку потрібно оптимізувати ваші власні сторінки та тексти. Наприклад, шукайте партнерів по посиланню.

Ну, і перш за все, завжди пам'ятайте про перше основне правило: веб-сайти зроблені для читачів, а не для пошукових систем!

Тексти та структури сторінок завжди повинні бути розроблені таким чином, щоб читач отримував оптимальне враження від вашого продукту або проекту. Як правило, ваші сторінки також добре підготовлені для пошукової системи.

ЯК ПРАЦЮЄ РУКОВИЙ ПОШУК?

Пошукові системи, такі як Google, намагаються встановити найбільш релевантну сторінку для пошукового терміну до # 1 результатів пошуку. Вони використовують математичний алгоритм, який використовує певні критерії для порівняння сторінок. Результат цього розрахунку визначає ранг сторінки для певного терміну пошуку.

З цього можна зробити наступні висновки:

 • Ми повинні знати терміни ("ключові слова"), які ми хочемо знайти.
 • Ми повинні знати критерії пошукової системи для оцінки веб-сайту.

Примітка: Сигнали користувача відіграють все більш важливу роль.

Пошукові системи не тільки оцінюють технічну якість вашого сайту, але й намагаються включити в рейтинг "реальні" сигнали користувачів і поведінку на вашій сторінці. До них відносяться: час, витрачений користувачами на ваших сторінках, і так званий показник відмов, тобто, як довго користувачі залишаються на вашому сайті (і споживають вміст), або скільки відвідувачів виходять відразу після досягнення вашого сайту (чим гірше для вашого сайту) рейтингу).

Соціальні сигнали, такі як Акції на Facebook або Tweets, також включені до рейтингу. Пошукові системи намагаються зробити висновок про те, скільки відвідувачів бачитимуть відвідувачі у вашому вмісті (відповідно до логіки, «цінний контент часто розповсюджується»), переглядаючи їх номери.

Хороші (орієнтовані на відвідувачів) на сторінці SEO створюють найкращі умови для успіху в цих областях.

Які мої важливі ключові слова?

Подивіться на наступний приклад: я запускаю ремонтну майстерню для автомобілів у Ганновері. Хоча такі терміни, як "автомобіль" або "авторемонтна майстерня" застосовуються до мого сайту і, таким чином, для моїх читачів, вони занадто неспецифічні. Чому? Ну, припустимо, що ваш сайт насправді займає місце # 1 для "авторемонтного цеху". Хтось з Мюнхена вводить термін і потрапляє на вашу сторінку. Ви виграли клієнта? Звичайно, ні. Навряд чи хтось з Мюнхена приїде в Ганновер, щоб відремонтувати свій автомобіль. Набагато більш актуальним було б, безумовно, термін "Ремонт автомобілів в Ганновері", і ви однозначно захочете бути на першому місці.

Аналіз відповідних ключових слів є першим і найважливішим кроком у пошуковій оптимізації. Ви завжди будете повертатися до результатів цього розслідування. Звичайно, на основі фактичного трафіку та пошукових термінів, ви повинні регулярно оновлювати цей список.

Що важливо для зони On-Page?

Далі, давайте подивимося на ключові критерії, на які можна впливати як редактор. Просто пам'ятайте, що ви пишете есе на конкретну тему. При цьому ви вже зрозуміли, які важливі критерії. Есе має назву. Ви структуруєте есе з заголовками, щоб читач міг орієнтуватися. Ви підкреслюєте важливі слова в есе, роблячи їх сміливими. Майте на увазі це зображення, і ми розглянемо критерії більш детально.

СТОРІНКА ТА СТОРІНКА СТОРІНКИ

Одним з найважливіших критеріїв є назва сторінки. Ви встановлюєте це у TYPO3 у властивостях сторінки у полі «Назва сторінки».

Заголовок сторінки відображається в декількох місцях: з одного боку, як заголовок вікна браузера, а з іншого боку - адресу сторінки. Таким чином, сторінку вище можна отримати за наступною адресою: https://www.bitmotion.de/de/internetagentur-leistungen/schulungen/seo-fuer-redakteure.html (Необхідна умова: використовуйте розширення TYPO3 RealURL).

Заголовок сторінки також відображатиметься в результатах пошуку. Для нас це означає: у ідеальному випадку він також містить рекламне повідомлення, яке має заохочувати користувача натискати. Заголовок сторінки також відображатиметься в результатах пошуку

Заголовки

Іншим важливим місцем для використання відповідних ключових слів є заголовки. Ви зберігаєте це в TYPO3 в полі "Заголовок".

Зауважте, що подібно до Word або OpenOffice можна призначати заголовки різних рівнів. Використовуйте це, щоб структурувати свої тексти. Важливо: Використовуйте найважливіші заголовки H1 і H2 лише один раз на сторінку і не використовуйте H2 до H1.

Текст

Це звучить тривіально, але на практиці я часто відчував, що клієнт хоче бути знайдений через певний термін пошуку, але він не має тексту щодо цього терміну на своєму сайті.

Звичайно, ви повинні використовувати ключове слово в тексті на сайті.

Текст не повинен бути занадто довгим або коротким і бути максимально зручним для читачів з точки зору розміру шрифту, форматування та абзаців. Крім того, стиль написання ідеально пристосований до вашої цільової аудиторії і дійсно повинен змусити їх читати весь текст.

Посилання

Однією валютою в Інтернеті є зв'язок: сторінка, яка часто пов'язана, є більш важливою, ніж та, яка рідко пов'язана між собою. Таким чином, ви повинні скористатися можливістю і покласти внутрішні посилання на інші відповідні сторінки вашого веб-присутності. Переконайтеся, що пов'язане слово є важливим для пошукових систем. Часто, "читати більше" або "продовжити" є термін, який використовується як посилання. Але ви хочете бути знайдені за допомогою ключових слів, а не через термін "продовжити", чи не так?

Примітка: У прикладі я зв'язав слова "TYPO3 SEO для редакторів" і також заповнив поле "Title" відповідно.

Покладіть слів жирним шрифтом

Як і в есе, ви повинні виділити важливі слова у ваші тексти жирним шрифтом. Це допомагає пошуковим системам розпізнавати важливі слова сторінки.

Текст зображення

Ви використовуєте фотографії для веб-присутності? Чудово! Будь ласка, скористайтеся можливістю надати опис зображення. У TYPO3 заповніть поля "Альтернативний текст" та "Текст заголовка". Знову ж таки, ви можете вказати (значущі) ключові слова.

Мета опис

Нарешті, посилання на відому мета-інформацію на сторінці. Перш за все: Ви можете забути про мета-ключові слова. Google та інші великі постачальники пошукових систем повністю ігнорують цю інформацію.

Але ви можете використовувати опис мета-операції. Знову згадайте приклад есе: Опис - короткий виклад вашого есе в двох реченнях.

У TYPO3 ви зберігаєте опис властивостей сторінки в полі "description".

Переконайтеся, що опис відображається в результатах пошуку. Він повинен містити від 80 до 160 символів. Це відповідає одному або двох реченням у результатах пошуку.

Яким чином слід оптимізувати?

Тепер ми знаємо найважливіші критерії оптимізації для нашого сайту. Але як оптимізувати свої сторінки для багатьох ключових слів? Відповідь: структура. Подумайте, які сторінки тематично належать разом і як правильно групувати їх.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ?

Існують певні критерії на веб-сайті, які можуть викликати сповіщення в пошукових системах і які можуть покарати ваш сайт.

Не слід часто використовувати ключове слово на сторінці. Запам'ятайте наш принцип зверху. Жоден читач вашої сторінки не зрозуміє, що ви намагаєтеся сказати, коли ви використовуєте слово "кузов" десять разів поспіль, ще гірше, коли все це сміливо.

Крім того, пошукові системи не люблять дублювання. Ви повинні переконатися, що назва сторінки є унікальною для вашого веб-присутності. Це також стосується текстів. Копіювання текстів з інших веб-сайтів заборонено не тільки з причин авторського права, але й з причин оптимізації пошукових систем.

On- Page?
Off-Page?
Які мої важливі ключові слова?
Що важливо для зони On-Page?
ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ?
On- Page?
Off-Page?
ЯК ПРАЦЮЄ РУКОВИЙ ПОШУК?
Які мої важливі ключові слова?
Чому?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения