SEO для виконавців Урок 3 - Критична інсталяція SEO на місці

 1. ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ЗМІСТ
 2. I. ДОМАШНЯ СТОРІНКА
 3. A. SEO-теги
 4. Критичне попередження для фотографів
 5. Критичне попередження для художників
 6. B. Заголовок (тобто тег h1)
 7. C. Кілька речень описового змісту
 8. D. Теги "Alt"
 9. II. МАГАЗИН СТОРІНКА / ГАЛЕРЕЯ ПРОДУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ КЛЮЧОВИХ СЛОВА КАТЕГОРІЇ
 10. A. SEO-теги
 11. Наприклад
 12. B. Теги "Alt" і "Title"
 13. III. СТОРІНКА КАТЕГОРІЇ / ГАЛЕРЕЯ ПРОДУКЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ КЛЮЧОВИХ СЛОВ
 14. A. SEO-теги
 15. B. Теги "Alt" і "Title"
 16. C. Кілька речень описового змісту
 17. IV. СТОРІНКИ ПРОДУКЦІЇ
 18. A. SEO-теги
 19. B. Теги "Alt" і "Title"
 20. C. Короткий опис / довге опис
 21. ВИКОРИСТАННЯ

Широкий вибір кращих практик SEO на платформі ASF - як налаштувати SEO на домашній сторінці, сторінках продукту тощо.

Якщо в мистецькій індустрії є одна річ, це те, що SEO - це потужний канал, за допомогою якого можна генерувати трафік.

І, як ми вже довели недавнє дослідження , SEO трафік перетворюється на продаж на регулярній основі.

Зрозуміло, що SEO - це життєздатний канал - той, який кожен художник і фотограф повинні витрачати на серйозний час для того, щоб генерувати постійний щомісячний продаж. Але які найкращі практики SEO для художників? А що найкращий спосіб налаштувати SEO на сайті Art Storefront?

Коли справа доходить до успіху з SEO, ваш пробіг буде змінюватися в залежності від вашої конкретної ніші. Ваша ніша визначатиме кількість конкурентів, з якими ви зіткнулися, а згодом обсяг трафіку і продажів, які ви можете створити, а також вашу здатність добре оцінюватися (якщо сторінки вашого веб-сайту відображаються у верхній частині результатів пошуку Google).

Ваша ніша визначатиме кількість конкурентів, з якими ви зіткнулися, а згодом обсяг трафіку і продажів, які ви можете створити, а також вашу здатність добре оцінюватися (якщо сторінки вашого веб-сайту відображаються у верхній частині результатів пошуку Google)

Таким чином, хоча вам потрібна спеціальна стратегія, заснована на вашій ніші, щоб досягти успіху з SEO, є ряд порад, які ви можете реалізувати, щоб збільшити ваші шанси на успіх.

Вона починається з того, що має місце призначений для перетворення трафіку в продаж . Як ми говоримо тут, трафік є дорогоцінним товаром, і ви повинні зробити все можливе, щоб перетворити максимальну можливу суму на продаж.

Таким чином, мета Уроку 3 на SEO полягає в тому, щоб зосередитися конкретно на тому, що ви повинні вводити на ваш сайт щодо змісту SEO.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ЗМІСТ

Коли ми досліджуємо SEO в цій статті, ми почнемо з оптимізації домашньої сторінки, а потім переходимо до інших типів сторінок вашого сайту, наприклад, сторінок категорій і навіть окремих сторінок продукту.

Цей ресурс великий. Ми запрошуємо вас завантажити його у форматі PDF для читання у своєму власному темпі, натиснувши тут . Ви також можете скористатися переліченим нижче змістом.


Щоб зробити пораду в цій статті більш практичною, припустимо, що ми є художником або фотографом, а специфічна ніша, яку ми висвітлюємо, - “California Beach Art”.

I. ДОМАШНЯ СТОРІНКА

ДОМАШНЯ СТОРІНКА

Це ваш абсолютний пріоритет і, безумовно, найважливіша сторінка на вашому сайті для правильного SEO.

Те, що ви покладете на цю сторінку, надішле найсильніший сигнал про ваш сайт Google та інші пошукові системи. Google знає, що домашня сторінка зазвичай визначає сайт всередині, і саме так вони ставляться до нього.

Таким чином, ваша головна ключова фраза (-а) повинна бути представлена ​​в різних місцях на цій сторінці:

A. SEO-теги

Основними тегами SEO, які ми будемо постійно посилатися на цю статтю, є “мета-назва”, “мета-опис” та “мета-ключові слова”.

У своєму менеджері сайтів ASF натисніть на домашній сторінці, а потім натисніть вкладку Параметри SEO, як показано нижче:

У своєму менеджері сайтів ASF натисніть на домашній сторінці, а потім натисніть вкладку Параметри SEO, як показано нижче:

  1. Тег заголовка - це критично важливе значення, оскільки це буде заголовок, який Google використовує під час показу вашого оголошення в результатах пошуку. Вона повинна містити ваші ключові слова, а також ваше повне ім'я (якщо ви художник або фотограф, і ви вважаєте, що люди будуть шукати мистецтво, використовуючи ваше ім'я) або назву компанії. Наприклад, у випадку з California Beach Art:
    • Якщо ми продаємо картини або репродукції картин - “California Beach Art - оригінальні картини - образотворче мистецтво на полотні, папері, металі та інше” Холлі Адамс ”.

   • Якщо ми продаємо фотографії - “Фотографії Каліфорнійського пляжу - Штучні відбитки на полотні, папері, металі та інших” Холлі Адамс ”

   Це дасть нам широке покриття того, що люди можуть вводити, щоб знайти цей тип мистецтва.

  1. Ключові слова Meta - Тут ви хочете покласти в основні ключові слова, розділені комою, наприклад, "мистецтво, Каліфорнія, пляж, пляжі, фотографія, друк, оригінал, живопис, обмежені видання, падуб"

 1. Meta Description - Цей текст є критично важливим, оскільки він відображатиметься як підтекст у вашому списку, який Google відображає в результатах пошуку. Таким чином, це буде не тільки питання з точки зору SEO, але чи дійсно люди будуть хотіти відвідати ваш сайт після читання. У нашому випадку ми можемо поставити:
   • Якщо ми продаємо картини або репродукції картин - «Калифорнійське пляжне мистецтво і картини Холлі Адамс на продаж. Перегляньте сотні зображень пляжів Каліфорнії, які можна придбати як оригінальні картини, або як витвори мистецтва на полотні, папері або металі. "

  • Якщо ми продаємо фотографії - “Калифорнійські пляжні фотографії для продажу як образотворче мистецтво. Перегляньте сотні зображень або пляжі Каліфорнії, які можна придбати як друк на полотні, папері або металі. "

Це не тільки дуже важливо для Google, воно є інформативним і привабливим для потенційного відвідувача. Зверніть увагу на те, як ми перерахували певні типи носіїв, наприклад, "метал". Таким чином, якщо хтось буде вводити «пляжні мистецтва каліфорнійського пляжного мистецтва», у нас буде більше шансів бути більш відповідним результатом.

GOTCHAS : Переконайтеся, що жоден з ваших назв, мета-ключових слів або метаописів не дублюється на вашому веб-сайті. Вони повинні бути унікальними на кожній сторінці, інакше Google може вважати, що це дублікат сторінки (це означає, що вони не будуть відображатися в результатах пошуку).

Ще одна річ, яку ми рекомендуємо робити, це перевірка деяких великих веб-сайтів, що продають мистецтво (особливо тих, які в даний час добре підходять для ваших конкретних ключових слів) і перевіряють їх теги SEO.

Ви можете зробити це, відвідавши їхню домашню сторінку, а у вашому браузері знайдіть опцію "Перегляд джерела".

Ви можете клацнути правою кнопкою миші в будь-якому місці сторінки ...

Ви можете клацнути правою кнопкою миші в будь-якому місці сторінки

… Або виберіть "Перегляд джерела" на панелі інструментів веб-переглядача.

… Або виберіть Перегляд джерела на панелі інструментів веб-переглядача

Потім, після тегу та перед закриттям, ви знайдете ці теги - ось що слід шукати:

Потім, після тегу та перед закриттям, ви знайдете ці теги - ось що слід шукати:

Ще один чудовий спосіб знайти цю інформацію - встановити MozBar розширення браузера. Більше про це в цей пост .

Критичне попередження для фотографів

Повернімося до фраз мета-опису, які ми придумали. Ось наш приклад для фотографів:

“Фотографії Каліфорнії на пляжі Холлі Адамс на продаж як образотворче мистецтво. Перегляньте сотні зображень пляжів Каліфорнії, які можна придбати як друк на полотні, папері або металі. "

Зверніть увагу, як ми використовували термін «фотографії», а не «фотографія» - і це тому, що обсяг пошуку для слова «фотографії» в цілому набагато вищий. Використання Планувальник ключових слів Google Adword , ми бачимо це.

Ось приблизний обсяг пошуку для фотографії "laguna beach photography":

Ось приблизний обсяг пошуку для фотографії laguna beach photography:

Нижче наведено приблизний обсяг пошуку для фотографій "laguna beach":

Нижче наведено приблизний обсяг пошуку для фотографій laguna beach:

Як ви можете бачити, ключове слово «фотографії» забезпечує 143% більший обсяг пошуку. Це сильне поліпшення, і це зайняло лише секунду, щоб подивитися.

Ми також підкрадаємося у фразі “образотворче мистецтво” у сподівання збираючих деякого перевезення з 320 пересічного щомісячного пошуку для “Laguna Пляжу красиве мистецтво”.

Критичне попередження для художників

Ось наша ключова фраза для художників:

“Калифорнійське пляжне мистецтво та картини для продажу Холлі Адамс. Перегляньте сотні зображень пляжів Каліфорнії, які можна придбати як оригінальні картини, або як витвори мистецтва на полотні, папері або металі. "

Зверніть увагу на те, як ми використовували «Мистецтво» і конкретно не «Образотворче мистецтво». Як ви, напевно, здогадалися, обсяг пошуку мотивував це рішення.

Ознайомтеся з розрахунковим об'ємом пошуку для "Лагуна Біч Фіне Арт":

Ознайомтеся з розрахунковим об'ємом пошуку для Лагуна Біч Фіне Арт:

Тепер ось оцінений обсяг пошуку для фрази "Laguna Beach Art":

Тепер ось оцінений обсяг пошуку для фрази Laguna Beach Art:

Бум! Це покращення у порівнянні з фразою "Fine Art" на 3 100% . Ось такі ключові перемоги, які допомагають побудувати успішний бізнес.

Якщо вам цікаво, чому ми також включаємо слово "картини" у нашу фразу, ось цифри на цій фразі:

B. Заголовок (тобто тег h1)

Ось що ми рекомендуємо:

  • Якщо ми продаємо картини або репродукції картин - «Каліфорнія Beach Art and Paintings by [введіть своє ім'я]».

 • Якщо ми продаємо фотографії - "Фотографії Каліфорнії на пляжі як образотворче мистецтво [введіть своє ім'я]"

C. Кілька речень описового змісту

Додавання принаймні декількох речень вмісту на домашній сторінці забезпечить серйозну міцність SEO на вашому сайті.

Занадто багато виконавців і веб-сайтів фотографів навіть не містять речення описової інформації на їхній домашній сторінці, і це величезна помилка SEO.

Якщо ви знаходитесь на платформі ASF, ви вже знаєте, що ви повинні використовувати a Тип сторінки галереї продукту як домашню сторінку. Тепер, коли ви використовуєте одну з цих сторінок, ви хочете додати текст до обох "Зміст" (який з'явиться над вашими зображеннями) І "Закінчення вмісту" (який з'явиться під вашими зображеннями).

Щоб не відволікати відвідувачів від зображень на сторінці, вміст веб-сайту не повинен містити більше двох описових пропозицій.

«Купуйте мій вибір високоякісного каліфорнійського пляжного мистецтва та оригінальних картин. Натисніть будь-яку з наведених нижче категорій і перегляньте сотні зображень пляжів Каліфорнії, в які я залив своє серце і душу. Зображення можна придбати як оригінальні картини, обмежені видання, а також образотворче мистецтво на полотні, папері або металі. "

Навпаки, ваш кінцевий вміст може містити стільки описового вмісту, скільки захочете. Вміст, який ви поклали в кінцевий вміст, не повинен бути дублікатом того, що ви поклали в вміст свинцю.

У нашому випадку ми можемо ввести це в наш кінцевий вміст:

З Сан-Дієго, Сан-Клементе, Дана-Пойнт, Лагуна-Біч, Ньюпорт-Біч, Манхеттен-Біч і узбережжя до Сансет-Біч, я малюю каліфорнійське пляжне мистецтво вже більше 20 років. Будь то серфінг, серфери, хвилі, океан або заходи сонця, я малюю сцени, які відображають культуру області та відчуття, яке ви отримуєте, коли ви живете або відвідуєте ці прекрасні пляжі в Каліфорнії.

Тут ви можете сміливо додати 2-3 абзаци подальшого тексту. Оскільки вона буде розташована нижче всіх ваших зображень, вона не відволікатиме відвідувачів від покупок ваших зображень.

Якщо вони прочитають його, воно додасть до їхнього досвіду. Але з точки зору пошукової системи, цей зміст буде зробити вашу домашню сторінку вкрай актуальною в ніші ви намагаєтеся SEO.

Зверніть увагу на наше рішення додати ряд популярних пляжних міст у Каліфорнії. Ми знаємо, що люди будуть шукати цей вид мистецтва (тобто "Дана Пойнт Біч Арт"), і ми хочемо, щоб пошукові системи знали, що наш веб-сайт має відношення до цих пошуків. Крім того, хтось може шукати "Dana Point Surf Art". Додавши певне слово зі словом "серфінг", ми також зробили наш веб-сайт актуальним і для цього пошуку за ключовими словами.

D. Теги "Alt"

Тег "alt" - це спосіб надати Google опис вашого зображення. Ось як це виглядає в HTML-коді:

Якщо ви використовуєте функцію Billboard з веб-сайтом ASF, можна додати теги alt для зображень

Якщо ви використовуєте стандартний редактор WYSIWYG, ось як:

Як завжди, ваші alt теги повинні містити ваші основні ключові слова

Як завжди, ваші alt теги повинні містити ваші основні ключові слова. Але знову - не дублюйте. Скажімо, у вас є 20 зображень пляжів Лагуна Біч. Це може бути спокусливо поставити "laguna beach beach" для всіх 20. Не роблять цього. Замість цього, знайдіть щось унікальне в зображенні і використовуйте його для більш глибокого опису зображень - Google це сподобається. Наприклад, «Лагуна Біч розмальовує хвилюючу хвилю на пляжі» і «Лагуна Біч фотографію прибою та піску готелю».

II. МАГАЗИН СТОРІНКА / ГАЛЕРЕЯ ПРОДУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ КЛЮЧОВИХ СЛОВА КАТЕГОРІЇ

МАГАЗИН СТОРІНКА / ГАЛЕРЕЯ ПРОДУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ КЛЮЧОВИХ СЛОВА КАТЕГОРІЇ

Якщо ви займаєтеся SEO-сторінкою на сторінці магазину, і ви дотримуєтеся нашої кращої практики, ваші продукти вже повинні бути класифіковані за категоріями на підставі їх найбільш актуальної теми.

Таким чином, ця сторінка магазину фактично відображає купу категорій, на які може натиснути відвідувач. Іншими словами, це головний портал для всіх ваших зображень "California Beach Art". Ми будемо SEO це як таке.

A. SEO-теги

Під час редагування цієї сторінки магазину вам слід знову додати унікальний тег заголовка, мета-ключові слова та мета опис, як запропоновано в розділі I вище. Проте з одним ключем коригування.

Якщо ви продаєте фотографії, а також "Мистецтво і оригінальні картини для продажу", якщо ви продаєте картини або репродукції картин, ви повинні використовувати більш широке описову назву вашої ніші, а потім "Фотографії для продажу як образотворче мистецтво".

Наприклад

  • Якщо ми продаємо картини або репродукції картин - "Калифорнійський пляж і мистецтво на продаж"

 • Якщо ми продаємо фотографії - "Фотографії Каліфорнії на пляжі для продажу як мистецтво"

Переконайтеся, що ваша назва SEO не дублює те, що ви ввели як назву SEO на вашій домашній сторінці. Завжди переконайтеся, що у вас є принаймні два різних ключових слова. Якщо ви стурбовані тим, що вони надто близькі, ви можете змінити цю сторінку на щось подібне:

 • «Калифорнійський пляж і мистецтво для продажу» Головний магазин "

і це має зробити трюк.

B. Теги "Alt" і "Title"

Якщо ви є клієнтом ASF, ці теги автоматично заповнюються для вас таким чином:

У разі категорії, теги "alt" і "title" будуть надходити з назви SEO. Якщо заголовок SEO порожній, замість нього буде використано назву, яку ви ввели для цієї категорії.

У випадку з продуктом (тобто окремим зображенням) теги "alt" і "title" надходять з назви SEO. Якщо заголовок SEO порожній, замість нього буде використано назву, яку ви ввели для продукту.

III. СТОРІНКА КАТЕГОРІЇ / ГАЛЕРЕЯ ПРОДУКЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ КЛЮЧОВИХ СЛОВ

СТОРІНКА КАТЕГОРІЇ / ГАЛЕРЕЯ ПРОДУКЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ КЛЮЧОВИХ СЛОВ

Сторінка "Категорія" або "Сторінка продуктової галереї з використанням ключових слів" - це сторінка, на якій відображається масив продуктів (наприклад, зображень), пов’язаних з певною тематикою. У нашому випадку, припустимо, що ця тема - “Лагуна Біч Арт”. Всі зображення на цій сторінці будуть з Laguna Beach.

A. SEO-теги

  1. Мета Назва: Якщо ви продаєте фотографії - "Лагуна Біч фотографії для продажу як образотворче мистецтво". Якщо ви продаєте картини або репродукції картин - "Лагуна Біч мистецтво і картини для продажу".

  1. Мета описуТут ви бажаєте дотримуватися тієї ж логіки, що й домашня сторінка, на цей раз підставляючи ключове слово вашої ширшої тематики (“Каліфорнія”) ключовим словом вашого конкретного предмета (“Laguna Beach”). картини або репродукції картин - «Лагуна Біч». Перегляньте сотні зображень Лагуна Біч, все, що можна придбати як оригінальні картини, а також відбитки мистецтва на полотні, папері або металі. ”Якщо ви продаєте фотографії -“ Фотографії Лагуна Біч для продажу як образотворче мистецтво. Перегляньте сотні зображень Лагуна Біч, які можна придбати як відбитки мистецтва на полотні, папері або металі. "

 1. Мета ключові слова слідують тій же логіці, що і ваша домашня сторінка, але на цей раз включають “laguna beach” і, можливо, один або два інші, які мають відношення до цієї конкретної теми.

B. Теги "Alt" і "Title"

Такий самий підхід буде використовуватися, як описано у Розділі IIB.

C. Кілька речень описового змісту

Тут ми хочемо дотримуватися тих самих загальних порад, які ми надали в розділі I, але цього разу спеціально для нашої нової тематики, яка є «Лагуна Біч Арт».

Наприклад, ми можемо додати наступний текст до основного вмісту:

“Магазин наш величезний вибір мистецтва Лагуна Біч і купити мистецтво друку на полотні, образотворчого мистецтва паперу, металу і багато іншого. Лагуна Біч - це прекрасне місто на узбережжі Каліфорнії, відоме своїми прекрасними заходами сонця, дружніми людьми та художньою спільнотою ».

У кінцевому вмісті можна додати наступний текст:

Лагуна Біч, штат Каліфорнія, знаходиться на узбережжі Південної Каліфорнії. Він розташований між Лос-Анджелесом і Сан-Дієго, на південь від пляжу Ньюпорт. Лагуна є домом для деяких з найкрасивіших пляжів на узбережжі Каліфорнії. Люди відвідують ці пляжі для серфінгу, skimboard, весло байдарки або просто, щоб розслабитися і поніжитися на сонці.

Я був натхненний пофарбувати ці пляжі, тому що я виріс, збираючись на ці пляжі як дитина, і маю дивовижні спогади про час, який я там провів. Я виставляюся на різних фестивалях мистецтва протягом усього року, таких як Фестиваль мистецтв, конкурсу майстрів і фестиваль ошурок.

Зверніть увагу, як ми тут зробили кілька речей.

По-перше, ми використовували словосполучення щодо географічного району та особливостей пляжу Лагуна. Це забезпечує негайний сигнал пошуковим системам, що ця сторінка є надзвичайно актуальною, коли мова йде про зміст Лагуна Біч.

По-друге, нам потрібен час, щоб пояснити наше особливе натхнення щодо предмету. Тут ви можете і повинні розробити набагато далі, ніж ми зробили в нашому прикладі. Це не тільки буде великим для пошукових систем, але це також буде великим для ваших потенційних покупців.

IV. СТОРІНКИ ПРОДУКЦІЇ

СТОРІНКИ ПРОДУКЦІЇ

"Сторінка продукту" - це сторінка, на якій пропонується для продажу окреме зображення.

У нашому випадку припустимо, що ця тема - «Захід сонця Смарагдової бухти». Смарагдовий бухта - це спільнота пляжів у місті Лагуна Біч.

A. SEO-теги

  1. Мета Назва: Якщо ви продаєте фотографії - «Західна фотографія« Смарагдова бухта для продажу як образотворче мистецтво »Якщо ви продаєте картини або їх репродукції -« Смарагдова затока Sunset Art for Sale »

 1. Мета опис:
   • Якщо ви продаєте картини або репродукції картин - «Відбитки магазину« Захід сонця Смарагдової бухти »- оздоблення образотворчого мистецтва в Лагуна Біч - можна придбати як оригінал або відтворення у різних розмірах».

  • Якщо ви продаєте фотографії - «Відбитки магазину фотографії Лагуна-Біч« Захід із смарагдової бухти »- можна придбати в різних розмірах і типах медіа.»
 2. Ключові слова Meta: Почніть з назви фрагмента, потім перейдіть до ключових слів, які описують предмет. Перефразовуйте, щоб охопити можливі зміни в пошукових термінах (наприклад: "Західна фотографія Лагуна Біч" та "Фотографія заходу сонця Лагуна Біч"). Не бійтеся підключати все до ваших інструментів дослідження ключових слів (наприклад: Планувальник ключових слів Google), щоб підтвердити пристойний обсяг пошуку вже існує для ваших умов.

B. Теги "Alt" і "Title"

Такий самий підхід буде використовуватися, як описано у Розділі IIB.

C. Короткий опис / довге опис

У вашому менеджері сайту ASF ви помітите, що у вас є призначене місце для введення короткого опису, а також довгий опис кожного продукту (тобто зображення) на вашому веб-сайті.

Знову ж таки, вам потрібно буде дотримуватись тих самих методів, описаних вище, з урахуванням включення ключових слів, що стосуються вашої теми, а також вашої ніші під час написання цих описів.

За правилом, ви хочете переконатися, що ви вказуєте наступне в будь-якому описі (лише одне чи інше - це не обов'язково обидва):

"Західна фотографія Смарагдової бухти як вишукане мистецтво" або "Західне мистецтво Смарагдової бухти".

Якщо це картина, або репродукція картини, переконайтеся, що слово «живопис» включено.

Переконайтеся, що ширша категорія (тобто "Каліфорнія"), основна категорія (тобто "Лагуна Біч"), а також будь-які інші відповідні ключові слова ("захід", "серфінг", "хвилі") включені.

ВИКОРИСТАННЯ

ВИКОРИСТАННЯ

Пам'ятайте, що Google - це велика енциклопедія інформації. Різниця між компанією, яка випускає енциклопедію в друкованому вигляді, і Google, полягає в тому, що Google очікує, що ви покладете інформацію про свій веб-сайт, і вони покажуть вам у своїх результатах пошуку на основі того, що ви надаєте їм (ваш ранг SEO визначається багато факторів - але, думаючи про своє SEO на місці, це великий підхід до мислення).

Завершення налаштування SEO - це ваш перший крок, щоб багато хто почав займатися рейтингом в пошукових системах, і, нарешті, почати отримувати безкоштовний трафік від них.

Ми вважаємо, що це один з найважливіших кроків, які ви можете зробити, щоб ваш сайт знаходився прямо перед людьми, які безпосередньо шукають вашу тему і прагнуть купити. Тому що для того, щоб добре оцінити час, потрібен час, чим швидше ви завершите цей процес, тим краще.

Ви знайдете більше інформації про те, що ви можете зробити, щоб досягти успіху за допомогою SEO, і як функції, що ексклюзивні для Art Storefronts можуть допомогти, в Урок SEO 1 і в SEO Урок 2 .

Для отримання додаткових порад щодо SEO та спільного використання методів з іншими членами спільноти, клієнти ASF можуть потрапити на сайт Форум ASF і перейти до дискусії.

Але які найкращі практики SEO для художників?
А що найкращий спосіб налаштувати SEO на сайті Art Storefront?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения