Seo-Fast

20 Июля 2015  У цій статті ви знайдете докладний опис поштового спонсора Seo-Fast

20 Июля 2015

У цій статті ви знайдете докладний опис поштового спонсора Seo-Fast. Багатьом нашим передплатникам цікавий заробіток на Seo-Fast, а також наступні питання: «Як працювати на Seo-Fast», «Як заробити на Seo-Fast» і «Скільки можна заробити на Seo-Fast». Старт проекту 22.02.2012 року. Відгуки про Seo-Fast тільки позитивні, це не дивно, адже Сео Фаст найприбутковіший поштовий спонсор. Seo-Fast.ru - це одна з кращих систем активної реклами (поштовик, букс, САР - ідентичні назви) рунета, якщо не найкраща, що дозволяє кожному бажаючому легко і без попередньої підготовки заробити в Інтернеті реальні гроші. Реєстрація в Seo-Fast: У цій статті ви знайдете докладний опис поштового спонсора Seo-Fast

Огляд поштового спонсора Seo-Fast

Важливе оновлення 02.07.2017. На Seo-Fast доданий новий вид заробітку «Тізерна реклама». Потрібно встановити розширення і реклама буде з'являтися у вас в браузері. Хороший варіант заробітку на повному автоматі: Важливе оновлення 02 Ось так виглядає саме розширення для заробітку в браузері: Для підвищення ваших заробітків я настійно рекомендую встановити всі 12 програм автосерфінгу - Globus-Inter , SurfEarner , Webisida , Teaser.BZ , Vip-Ip , AdvProfit , Seo-Fast , Payd.ME , TeaserFast , CryptoBrowser , TeaserStar , QPush . Моніторинг та огляд всіх розширень для заробітку в статті автосерфінг .

Виплати з 13 програм автосерфінгу на 7000 рублів

на Seo-fast.ru можна легко і швидко заробити реальні гроші. До ваших послуг різні методи заробітку:

 • Відсутність фінансових вкладень
 • Робота на дому
 • Перегляд різних сайтів рекламодавців
 • Виконання різних цікавих завдань
 • Отримання прибутку від роботи ваших рефералів
 • Унікальна система автоматичного обчислення рефбек
 • Приваблива система досягнень
 • Продаж рефералів на ярмарку і т.д.

Суть роботи системи Seo-fast.ru проста: одні учасники (рекламодавці) вводять гроші в систему, якими оплачують необхідний вид рекламних послуг (поштові розсилки, серфінг, завдання), а інші учасники (користувачі) заробляють хороші гроші виконуючи прості дії, оплачені рекламодавцями. сервіс Seo-fast.ru виступає в якості посередника і гарантує рекламодавцям якісне виконання роботи, а користувачам - чесну оплату. надійність проекту Seo-fast.ru підтверджують більш ніж 3 роки бездоганної роботи, більше 16-ти млн рублів виплаченого заробітку і 760 тис. користувачів. Щодня понад 2 тисячі нових користувачів реєструються в системі, що само по собі є незаперечним доказом популярності проекту. Щодня сотні користувачів системи виводять на свої рахунки десятки тисяч рублів, зароблених будинку без вкладень і каверз.

Реєстрація на Seo-Fast

Реєстрація на Seo-Fast

У рядку «ID вашого реферарамі» повинен бути вказаний номер 566294, нік dzjekvorobej. Так Ви автоматично по закінчення реєстрації приєднуйся до нашої команди однодумців, що дозволить Вам отримувати більший прибуток за ту ж виконану роботу, брати участь в нашій партнерській програмі, отримуючи додаткові бонуси та заохочення. Якщо Ви в нашій команді, то Ви завжди можете зв'язатися з нами по будь-якому питанню і отримати на нього максимально швидку відповідь (пошта - [email protected]; skype - dzjekvorobej). Погодьтеся, відчуваєш себе більш комфортно, коли знаєш, що тобі допоможе вирішити твоє запитання команда експертів по заробітку в інтернеті !!!

 • Підтримка рефералів по скайпу: dzjekvorobej
 • При запиті в контакт ОБОВ'ЯЗКОВО писати:
  Я Ваш реферал в Seo-fast.ru - логін ... питання ...
 • Пошта: [email protected]


Після того як Ви натиснули продовжити, до Вас на пошту прийде лист Після того як Ви натиснули продовжити, до Вас на пошту прийде лист. Тепер переходимо по посиланню з листа - після цього верифікація вашого облікового запису буде завершена. Тепер ви можете зайти в свій аккаунт використовуючи логін і пароль, присланий в листі. Збережіть його в word документі. Далі в розділі Особиста інформація заповніть свої дані: прив'яжіть мобільний номер, платіжки, ім'я, стать, дату народження, завантажте аватар. Все, реєстрація закінчена. Як бачите на фото, Ваш рефбек 80%.

Як заробити на Seo-fast

Серфінг. Реклама на seo-fast більше 200 штук в день, і особисто я вважаю його Королем серфінгу, тому що стільки серфінгу немає ні на одному аналогічному поштовику !!! Можете переконається в цьому самі:

Як дивитися серфінг? Щоб подивитися посилання серфінгу, необхідно вирішити приклад, це захист про спамерських пошукових роботів. Будьте уважні, якщо Ви перевищити ліміт неправильних відповідей, вам на 1 годину заблокують вхід в акаунт):

Натискаєте на посилання з серфінгом, чекаєте закінчення таймера (його тривалість залежить від ціни), вирішуєте приклад (наприклад 3 + 2), натискаєте на цифру з правильною відповіддю. Серфінг (як і письма) бувають двох видів: звичайний і з активним вікном (ви повинні обязтельно присутнім на сайті реклами, інакше таймер просто не буде йти). Активний серфінг позначений синьою буквою «А» біля ціни. Протягом усього дня список поповнюється новими посиланнями так, що якщо в даний момент їх немає - зайдіть через 15-20 хвилин. Серфінг закінчився - переходите до листів.

Читання листів. Щоб отримати оплату, необхідно в тексті знайти відповідь на питання. Частенько питання ніяк не пов'язаний з текстом, тому рекомендую спочатку читати питання, а потім шукати відповідь.

Оплачувані тести Оплачувані тести. Тут вже складніше. Звичайно потрібно дати 3 відповіді на 3 питання, для цього необхідно вивчати сайт рекламодавця по інструкції тесту. Виконуйте тести на совість. Деякі користувачі намагаються просто вгадувати результат, не виконуючи умови. на Seo-fast.ru за такі дії штрафують (мінус рейтинг), і можуть заблокувати доступ Вашого облікового запису до виконання тестів. Так що якщо не бажаєте виконувати - просто не заходьте в цей розділ.

Завдання. Найприбутковіший вид заробітку. По-перше завдань дуже багато (450 станиць по 15 завдань = 6750), по-друге вони відсортовані за категоріями, що робить пошук оптимального завдання дуже швидким. Взагалі сортування завдань на Seo-fast.ru побудована дуже грамотно і зручно: по статусу, за категорією, за ціною, навіть за url сайту і т.д. На мій погляд, найоптимальніша категорія для виконання завдань - тільки реєстрація, тому що за такі завдання як правило платять нормальні гроші і до того ж це не займає багато часу. У завданні є можливість пристойно заробити, все залежить від Вас, від Вашого завзяття та працьовитості.

ВАЖЛИВО: Це стосується всіх поштовиків. Настійно рекомендую сподобалися багаторазові завдання відправляти повідомлення (можна в обране на самому сайті, в меню самого завдання є функція додати в обране; або в обране свого браузера, створивши попередньо паку для завдань), що дозволить Вам швидко знаходити улюблені завдання для щоденного виконання. Такі завдання в кінцевому підсумку можуть приносити солідний дохід, якщо ви знайдете їх у великій кількості і з великою вартістю виконання.

Статуси, кар'єрний ріст і рейтинг. Хочу підкреслити індивідуальність нарахування рейтингу. На Seo-Fast рейтинг нараховується за буквально будь-які Ваші дії: за відвідування аккаунта в добу, за перегляд кожного листа і рекламного посилання в серфінгу, за виконання тесту і завдання, за залучення нового реферала. Виходячи з цього, рейтинг вашого облікового запису зростає як «на дріжджах» і при активній роботі, через місяць Ви можете мати статус Бригадир або навіть БІЗНЕСМЕН. Таблиця статусів:

Таблиця статусів:

Рефбек. Рефбек це певна частина (%) від суми, яку отримує реферер від системи за роботу реферала. Може змінюватися від 0 до 80%. Якщо ваш рефер виставив вам рефбек 0%, то він не ділиться своїм доходом з рефералом. Я всім своїм рефералоам виставляю максимально можливий рефбек 80% !!!!! рефбек на Seo-fast.ru двох видів від рефера (з цим розібралися) і від активності, який обчислюється так: якщо у вас 100% - активності то система вам дає 80% - рефбек, якщо у вас 50% - активності система дає вам 30% - рефбек І.Т. . Д. (тобто, навіть якщо від мене встановлено 80%, а у вас активність 50%, то і рефбек буде 30%). Поруч з оплачуваною рекламою, вказана стандартна вартість перегляду, без урахування рефбек. Оскільки я встановив варефбек 80%, то до стандартної вартості перегляду, в момент підтвердження перегляду, автоматично додається встановлений відсоток рефбек і таким чином оплата за перегляд нараховується вже з урахуванням рефбек. (тобто, якщо вартість реклами становить 0,035, то з урахуванням рефбек 80% на баланс вам зарахується 0,048).

(тобто, якщо вартість реклами становить 0,035, то з урахуванням рефбек 80% на баланс вам зарахується 0,048)

Що таке реферал і реферер? Реферал - це людина запрошений Вами на проект, зареєстрований на Ваше реферального посиланням. Реферер - це учасник, який запросив реферала за своєю реферального посиланням. У реферера може бути кілька рефералів, але у реферала може бути тільки один реферер, чи не бути його зовсім. Реферер відсутня, коли при реєстрації не використовувалися реферальні посилання, тобто людина сама прийшла на проект. Якщо Реферер відсутня, то в такому випадку Реферал є вільним. Реферер seo-fast отримує від системи винагороду (реф-відсоток) у вигляді доходу від роботи реферала і оплат послуг сайту. Величина доходу залежить від рейтингу реферера. У свою чергу, реферер може сам бути чиїмось рефералом і для його реферера, його реферали, є рефералами 2го рівня.

Спрямування. Як швидко і просто набрати рефералів на Seo-fast

Навіщо потрібні ці самі реферали? Та все дуже просто, ці самі реферали працюватимуть на Вас! Тим самим приносити вам дохід від свого заробітку (% доходу приносить рефералом дивитися вище в таблиці статусів). Так само, коли вони будуть виводити гроші, ви будете отримувати надбавку до рейтингу +0.2 рейтингу з кожних виведених 10 рублів. Багато реферали неправильно розуміють основний момент партнерських програм: відсотки реферера (запрошуваній реферала) з доходів реферала буде нараховувати сам проект, і з його рахунку нічого не буде списуватися, і він не кому не чого платити не буде!

Тепер покроково розглянемо ваші подальші непереборної для успішного залучення рефералів:

1) Залучати рефералів можна різними способами:

 • Розповісти друзям і знайомим про цікаву партнерській програмі і запропонувати в ній зареєструватися по вашому посиланню;
 • Опублікувати свою реферальне посилання на форумах, сайтах і різних дошках оголошень;
 • Розмістити завдання з реєстрацією на Seosprint на різних поштовика;
 • Розмістити невеликі замітки з посиланням на своїх сторінках у соціальних мережах (ВКонтакте, Однокласники і ін.);
 • Створити групу ВКонтакте і інших соц. мережах;
 • Створити блог або сайт на безкоштовному або платному хостингу.

2) Далі обов'язково встановіть вітальне слово для знову приєдналися 2) Далі обов'язково встановіть вітальне слово для знову приєдналися. Зробити це можна якщо зайти в Особистий кабінет ⇒ «Привітання рефералам». Обов'язково висловіть вашу радість з приводу нового члена команди, якщо хочете, розкажіть деталі проекта.Обязательно скажіть новачкові щоб він змінив статус з перехожого на «робочий» (як це робиться, написано вище). При прийнятті рішення запросити рефералів, майте на увазі для того, щоб змусити людину працювати, необхідні стимули, і постарайтеся зробити так, щоб ці стимули у вас все таки залишилися (як туз в рукаві у досвідченого шулера) - шукайте золоту середину, допомагайте йому всіляко, розповідайте як тут швидко заробляти.

3) Підтримка своїх рефералів! Відповідайте на їхні запитання, допомагайте, якщо буде можливість. У чуйного реферера набагато приємніше працювати, ніж у черствого і гордовитого. Важливо розуміти, що система реферер - реферал, це не синоніми слів: господар - раб. Це взаємовигідна форма існування, і без одних, другі існувати не можуть.

4) Продавайте рефералів на ярмарку. В системі існує так звана «Ярмарок рефералів». Це такий майданчик, де відбуваються глобальні торги рефералів. Перейшовши за посиланням на ярмарок, огляньте і виберете ваші параметри в рефералах (чоловік це повинен бути, або жінка, з рефералами або без, з високим рейтингом виконавця і т.д.). Дам вам дуже корисний РАДА, на ярмарок зазвичай викидають тих рефералів, які погано працюють, або взагалі не заходять на проект. Так що при виборі будьте особливо уважні, і сомотріте на статистику відвідувань даними користувачем!

І пам'ятайте, реферали в кінцевому підсумку можуть стати основою вашого заробітку на Seo-fast І пам'ятайте, реферали в кінцевому підсумку можуть стати основою вашого заробітку на Seo-fast.ru !!! Перевершивши за прибутковістю завдання, серфінг, тести і листи разом узяті !!! Головне забезпечити реферала потрібною інформацією і дати стимул до роботи !!!

Головне забезпечити реферала потрібною інформацією і дати стимул до роботи

Виплата коштів. Для отримання виплати, натисніть на кнопку отримати гроші, основний рахунок. На сайті включені авто-виплати на WebMoney, QiWi, YandexMoney, Perfect Money, Payeer (тобто гроші будуть на платіжці миттєво). взагалі Seo-fast.ru працює з усіма популярними платіжними системами: Webmoney, YandexMoney, QiWi, Payeer, LiqPay, Perfect Money, RoboKassa, INTERKASSA, Visa / MasterCard, Megafon / Mts. Мінімалка 0 рублів, тобто відсутня.

Мінімалка 0 рублів, тобто відсутня

Якщо вам треба терміново перевести зароблені гроші з платіжної системи на банківську карту, або навпаки, з банківської карти на платіжну систему, або здійснити обмін між різними платіжними системами, то вам на допомогу надійний і перевірений моніторинг обмінних пунктів BestChange.ru : Якщо вам треба терміново перевести зароблені гроші з платіжної системи на банківську карту, або навпаки, з банківської карти на платіжну систему, або здійснити обмін між різними платіжними системами, то вам на допомогу надійний і перевірений моніторинг обмінних пунктів  BestChange BestChange.ru - моніторинг обмінних пунктів, працює з 2007 року. Безкоштовний інтернет-сервіс, що допомагає знаходити обмінні пункти з найкращими обмінними курсами. Розроблено для тих, хто обмінює електронні гроші в інтернеті, і для тих, хто хоче виробляти безпечні обміни з мінімальними втратами на комісіях обмінних пунктів.

Реклама. Seo-fast.ru - це рай для рекламодавця !!! Основна послуга це просування вашого проекту серед користувачів інтернету, Seo-fast.ru приведе до вас реальних користувачів які обов'язково зацікавляться вашим сайтом, а так само Seo-fast.ru надає ряд інших послуг:

 • Просування сайту (форуму) по пошуковим системам
 • Розміщення у нас ваших банерів
 • Розміщення контекстної реклами
 • Розміщення різних завдань для користувачів
 • При оплаті ви отримуєте + 2% від суми платежу
 • Ми даємо вам 200 відвідувань абсолютно безкоштовно (Тест Драйв)
 • Вся реклама у нас розміщується відразу ж після оплати без довготривалих перевірок! Розміщення реклами у нас на порядок дешевше ніж на аналогічних проектах і вся ваша реклама не залишиться непоміченою на нашому проекті !!!

Опубліковано в Заробіток на кліках і завданнях
Раджу відвідати наступні сторінки:
Бінарні опціони - інвестиції з прибутком до 85%
Як заробити в інтернеті без вкладень
Автосерфінг - заробіток на автоматі
Кращі ігри з виведенням грошей
Як обміняти валюту за найвигіднішим курсом

Що таке реферал і реферер?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения