SEO і SEM: ідеальна комбінація для залучення та конвертації

 1. Краще два канали, ніж один і чотири канали краще, ніж два, безумовно, SEO і SEM є оптимальною комбінацією....
 2. З SEO ми залучаємо багато досить кваліфікованого трафіку і з Remarketing ми перетворюємо його
 3. SEO і SEM на основі: залучення з SEO - перетворення з SEM.
 4. Актуальні проблеми
 5. Рекомендовані посилання:

Краще два канали, ніж один і чотири канали краще, ніж два, безумовно, SEO і SEM є оптимальною комбінацією.

Існує помилка, яка часто повторюється у багатьох підприємців або цифрових менеджерів проектів, і полягає у виборі одного важеля фактурування.

У нас є випадок модної електронної комерції для жінок з великим обсягом, який прийшов на EYE до трафіку з штраф Google Panda і дуже низький онлайн-тариф для органічного каналу, вони також не робили кампанії PPC.

Через кілька місяців і після повторної оптимізації контенту нам вдалося підвищити органічне позиціонування і збільшити кількість клієнтів.

Невдовзі ми почали працювати з сегментуванням кампаній AdWords у Європі, перші два-три місяці розрахунки зросли помірно і після цього часу зросли, тому що ми вже мали достатньо даних для правильної оптимізації.

Ви запитаєте, чому я вам все це кажу, продовжуйте читати, тому що є підстава для цього.

Поведінка Директора з маркетингу спочатку хотіла виділити весь свій бюджет на Цифровий маркетинг для SEO, оскільки саме це привернуло найбільшу увагу.

У другий момент він не хотів також інвестувати в AdWords, тому що це більші інвестиції між керівництвом і оплатою кампаній.

Але коли ми підняли рахунки в цьому каналі, він зрозумів, що в кінцевому підсумку важливо не вартість, а рентабельність інвестицій, яку виробляє канал.

Інвестувати в SEO і SEM не варто інвестицій.

Якщо у нас є чотири цифрові канали вводу клієнтів, і всі вони мають позитивну рентабельність інвестицій ... чому їх вирізати?

Навіщо зосереджувати всю стратегію на єдиному каналі?

Чому б не об'єднати зусилля в SEO і SEM одночасно?

Якщо ми вирішимо присвятити всі наші зусилля SEO і отримати тільки клієнтів через цей канал, завтра може бути шкідливо для Google.

І незважаючи на те, що ми не караємо, тому що розвиваємося природно, конкуренція також працює SEO і може вивести нас попереду.

Якщо ми вирішимо присвятити всі наші зусилля SEM, Google може завадити нам зупинити Google Shopping певною політикою продуктів, описів, цін або зображень.

Ці проблеми можуть виникнути в будь-якому цифровому каналі, тому для перевірки, які з них пропонують позитивну рентабельність інвестицій і диверсифікацію на їх основі, необхідно створити нашу цифрову позицію і зробити надійний вихід клієнтів.

SEO і SEM - З SEM ми знаємо ринок і з SEO ми розширюємо сферу

Важливим недоліком SEO, якого ми не мали років тому, і що почалося з шифрування пошуків Google, є знання цільові ключові слова Це означає, що пошукові терміни, за якими нас знаходять потенційні клієнти.

Це викликає недостатнє знання ринку, що може призвести до відсутності зосередженості на цілях на першому етапі, а наступна стратегія є нешкідливою.

Ми маємо такі інструменти SEMrush що ми повинні поєднувати в нашій стратегії.

Ця платформа дозволяє нам значно розширити наше бачення на цільові ключові слова, засновані на трафіку, який вони переміщують в середньому, та відсоток, який вони надають над загальною кількістю органічних для нас і наших конкурентів.

З іншого боку, Google AdWords є платформою par excellence, яка говорить нам, які пошукові терміни перетворюються на реальні конверсії в секторі.

У EYE для трафіку ми хотіли б об'єднати обидва канали, оскільки:

 • У нашій щомісячній методології ми отримуємо список пошукових термінів, які ми активували в нашій кампанії Google AdWords.
 • І, спираючись на них, ми розвиваємо, з одного боку, нове Цільові сторінки для цільових ключових слів з більшою сегментацією для конверсії, а з іншого боку, стратегії маркетингу вмісту для вторинних ключових слів, які можуть приносити конверсії, але в меншому обсязі та відсотках.

І, спираючись на них, ми розвиваємо, з одного боку, нове  Цільові сторінки  для цільових ключових слів з більшою сегментацією для конверсії, а з іншого боку, стратегії маркетингу вмісту для вторинних ключових слів, які можуть приносити конверсії, але в меншому обсязі та відсотках

Давайте розглянемо практичний приклад: клініка детоксикації в столиці з активною кампанією Google AdWords, яка має два цікавих пошукових терміни для застосування в стратегії SEO:

 1. Залежність від гри в Мадриді.
 2. Як допомогти гравцеві.

Перший на 100% зосереджений на нашій цілі як за проблемою, так і по радіо.

Другий також знаходиться в межах нашої мети, але це не пошук, спрямований на найм служб клініки.

По-перше, ми створили оптимізовану службу Landing Page для ключових слів "залежність від азартних ігор в Мадриді" та додано цінні комбінації як лікування або рішення.

По-друге, ми створили пост в блозі клініки, де є медичний кабінет, і ми працюємо з керівництвом на основі рекомендацій, які допоможуть гравцеві вирішити їхню проблему.

Ми працюємо з обох ключових слів, щоб дати значення, з одного боку, прямій конверсії, а в високому відсотку - якості пошуку і, з іншого боку, пов'язаним термінам, які можуть допомогти в брендингу, трафіку та конвертації в меншій мірі.

Без Google AdWords ми б знали, які ключові слова мають обсяг трафіку, але не який може принести нам реальну конверсію в SEO.

З SEO ми залучаємо багато досить кваліфікованого трафіку і з Remarketing ми перетворюємо його

Правда, трафік у SEO зазвичай менш кваліфікований, ніж трафік у SEM.

Це відбувається тому, що в SEO ми не можемо фільтрувати для одного ключового слова, оскільки інші змінні контексту також розташовані.

Але, хоча це не є поганою особливістю, оскільки, хоча коефіцієнт конверсії може бути дещо нижчим, ніж у сегментованих кампаніях PPC, ми можемо, у поєднанні з Remarketing, перетворити частину трафіку на кінцевих клієнтів.

Стратегія Ремаркетингу має кілька позитивних моментів, одна з них - низька вартість для компанії, хоча вона змінюється залежно від обсягу і не досягає квот, які включають інші стратегії.

Крім того, схильність більше, тому що вони є користувачами, які вже відвідали наш веб-сайт, навіть якщо вони не придбали або уклали контракт, але наш візуальний вплив не є новим, він викликає пам'ять.

Ми маємо здатність запропонувати Вам саме те, що Вам потрібно, вміючи запрограмувати повідомлення або інше на основі того, що Ви візуалізували на нашому веб-сайті, і на основі часу, що минув з моменту, коли Ви це зробили.

У EYE до трафіку, щоб навести реальний приклад, ми маємо справу з центром, що спеціалізується на питаннях харчування та краси з дуже сильним брендінгом та великим обсягом органічного трафіку завдяки пояснювальному змісту, який з дуже низьким рівнем інвестицій значно збільшується Вимірюйте показник вашого клієнта щомісяця, завдяки ремаркетингу.

SEO і SEM на основі: залучення з SEO - перетворення з SEM.

Це ще один приклад дуже корисної ситуації для компанії, яка не буде виконана, якщо вона буде зосереджена лише на одному каналі вводу клієнта.

Актуальні проблеми

Іноді виникають проблеми, які не повинні виникати внаслідок змагань та інших, ясних прикладів, які ми бачимо в компаніях, які наймають агентство з управління SEO та інше агентство з управління SEM.

Обидва агенції є безпосередньою конкуренцією, тому що обидва пропонують паралельні послуги, оскільки виявляється, що вони не забезпечують один одного цінною інформацією, що дозволить їм масштабуватися в кожному з каналів.

Ці випадки, на жаль, звичайні, рекомендація для компанії, яка наймає, полягає в тому, щоб контролювати як виконання, так і попереднє планування, щоб перевірити, чи вони посилюють різні канали один з одним або ні.

Рекомендовані посилання:

 • Що таке SEO і що таке SEM? - Опубліковано в SEMrush компаньйона Серхіо Рамірес і ідеально, щоб побачити, які основні відмінності між обома каналами і сильними сторонами кожного.
 • Керівництво по підвищенню рейтингу конверсій - Де ми робимо огляд основних пунктів, які пропонують шлях до оптимальної конверсії, ключовим елементом, де можна підняти апостеріорні стратегії вхідного маркетингу.
 • Ремаркетинг-кампанія на Facebook - Консультант Даніель дель Валле пропонує нам повну допомогу для створення кампанії ремаркетингу також на цій соціальній платформі з нашою персоналізованою аудиторією.

Фото ( Комбінація ): Шуттерсток

І скажіть мені, як здійснюється поєднання SEO і SEM у вашій компанії для отримання хороших результатів?

Ому їх вирізати?
Навіщо зосереджувати всю стратегію на єдиному каналі?
Чому б не об'єднати зусилля в SEO і SEM одночасно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения