SEO інтерв'ю Питання для SEO менеджерів і членів команди

 1. Що очікувати при інтерв'юванні кандидатів SEO
 2. Основні питання інтерв'ю на SEO
 3. 2. Опишіть, як ви створили правильно оптимізовану сторінку з нуля, орієнтуючись на тематичну область,...
 4. 3. Розкажіть мені про роботу SEO, яку ви зробили, що дало позитивні результати. Як ви оцінили свій...
 5. 4. Розкажіть мені про деякі засоби, які вам зручно користуватися, та про роль, яку вони відіграють...
 6. 5. Як ви залишаєтесь цілеспрямованими і продуктивними, коли стикаєтеся з тривалими годинами роботи...
 7. 6. Яким чином ця позиція вписується у ваші довгострокові кар'єрні цілі?
 8. SEO менеджер питання інтерв'ю
 9. 7. Чи допомагають вам дані, коли ви будуєте коротку і довгострокову стратегію SEO? Які точки даних...
 10. 8. Дайте мені два конкретні приклади моментів, коли вам не вдалося досягти бажаного результату як стратег...
 11. 9. Розкажіть мені про три або чотири звіти, про які ви навчилися покладатися, щоб відстежувати стан...
 12. 10. Коли я говорю «Кращі практики Google», що це означає для вас, і як ці найкращі практики повідомляють...
 13. 11. Чи вважаєте Ви, що Ваша компенсація повинна бути прив'язана до результатів?
 14. Заключні думки на питання про кращі питання інтерв'ю SEO
Я працював менеджером SEO в компанії міжнародна компанія з прокату автомобілів , і під час мого часу там ми взяли інтерв'ю і найняли декілька членів команди SEO, включаючи глобального директора з маркетингу, який в кінцевому підсумку був би моїм начальником.

По дорозі я виявив, що однією з найжорсткіших завдань мого директора з маркетингу було інтерв'ювати кандидатів і успішно оцінити їхню кваліфікацію для роботи в якості менеджера SEO або члена команди.

Багато менеджерів з маркетингу, з якими я працював, - це талановиті особи, які мають МВА і чудовий вибір цілей і принципів ведення бізнесу, але для яких технічні навички, необхідні для ефективної роботи їхньої команди, можуть виходити за межі їх кер.

Якщо це звучить як ви, і ви боретеся, щоб придумати ефективні питання інтерв'ю SEO, ця посада може допомогти. Не залишайте це випадково і ризикуйте найняти некваліфікованого менеджера SEO або стратега, чиї помилки можуть встановити вашу компанію місяцями або навіть роками.

Що очікувати при інтерв'юванні кандидатів SEO

Коли ви проводите інтерв'ю з SEO-менеджерами, спеціалістами та аналітиками, ви обов'язково зіткнетеся з кількома гладкими кандидатами, які використовують всі маркетингові слова, з якими ви знайомі, і змушуєте вас відчувати себе невимушено.

Не довіряйте цьому як знак знання або навички. Якщо ви не запитаєте правильні питання інтерв'ю SEO, ви можете передати найбільш знаний кандидат.

Щоб допомогти вам провести цілеспрямоване інтерв'ю з SEO, я склав список з 11 запитань, які потрібно поставити кандидатам на роль у вашій органічній команді пошуку. Я розбила ці питання на два списки. Я думаю, ви повинні прочитати їх усі, але якщо ви хочете, щоб перейти до передових SEO менеджер питання інтерв'ю ви можете прокрутити вниз до # 7.

Після кожного питання з інтерв'ю я включив кілька думок про те, чому я думаю, що це важливе запитання, які можливі відповіді можна отримати, і корисні поради, які допоможуть вам виявити червоні прапори, які можуть свідчити про те, що ви інтерв'юєте хтось Не знаю, наскільки він або вона прикидається.

Основні питання інтерв'ю на SEO

1. Охарактеризуйте основні елементи SEO та їх важливість для органічного рейтингу.

Це важливе питання, яке повинен відповісти будь-хто, хто працював як спеціаліст з пошукової оптимізації. Якщо хтось бореться визначити принаймні 5 різних важливі на сторінці SEO елементи , це хороший сигнал, що вони не кваліфікуються на цю посаду.

Хоча існує багато різних нюансів на сторінці факторів, які можуть вплинути на ваш SEO, основи - це назва сторінки, мета-опис, структура URL-адреси, структура вашого вмісту (тег H1, копія абзацу, розбита тегами H2, H3 ), належним чином оптимізовані зображення та відеовміст, включаючи розмітку schema.org, якщо це можливо, тощо.
Я написав хорошу загальну посаду на цю тему, яку ви можете переглянути тут .

Хороший кандидат буде вільно говорити про відносну важливість кожного з цих компонентів сторінки і вплив, який може мати на ваші органічні рейтинги.
Очікуйте кваліфікованих кандидатів, щоб вказати довжину вмісту сторінки, актуальну фокусу сторінки та дію балансування, яку повинен підтримувати SEO між первинним / семантичним дослідження ключових слів і розташування та досвід користувачів.
Додаткові кандидати можуть також згадати деталі про структуру коду сторінки, розмір файлу та час завантаження сторінки, рекомендуючи зменшити JavaScript, завантажувати відео в HTML5, стиснути зображення, а також важливі налаштування кешу сервера.

2. Опишіть, як ви створили правильно оптимізовану сторінку з нуля, орієнтуючись на тематичну область, для якої наша компанія визначила необхідність бізнесу. Для вас не визначено ключових слів або конкретної стратегії SEO.

Це дуже цікаве питання, але розповість вам багато чого про набір навичок вашого кандидата, і він також розповість вам, яким робочим вони будуть, дозволяючи оцінити їх здатність вирішувати проблеми і здатність працювати з мінімальним напрямком. і нагляд.

Тверді відповіді на це запитання почнуться з періоду роздумів про те, хто є цільовою демографічною групою / клієнтом, що вони хочуть, і що це відповідає цілям вашої компанії для цього клієнта (ви хочете, щоб вони щось купували, включали форму, поділитися своєю сторінкою і т.д.).

Далі, дослідження ключових слів буде важливим. Очікуйте кваліфікованих кандидатів, щоб згадати Планувальник ключових слів від Google, такі інструменти, як SEMRush, а також просунуті кандидати також згадають про важливість досліджень та аналізу конкурентів на цій ранній стадії. Є цінність аналізувати, з ким ви будете конкурувати, що вони роблять, і намагаючись зробити це краще.

Нарешті, сторінка повинна бути створена, використовуючи деякі з SEO-елементів на сторінці, згаданих вище, і коли вона буде опублікована, ваш SEO повинен гарантувати, що нова URL-адреса додається до вашої мапи сайту XML і "завантажено" та надіслано до індексу Google за допомогою Консоль пошуку . Також на вашому веб-сайті має бути принаймні одне посилання на цю нову сторінку, хоча, як правило, приємно додати щонайменше 5-10 посилань, щоб переконатися, що сторінка легко сканується і має гарний початковий потік повноважень з існуючих веб-сторінок. .

3. Розкажіть мені про роботу SEO, яку ви зробили, що дало позитивні результати. Як ви оцінили свій успіх і який підхід ви взяли для досягнення цієї мети?

Це питання досить відкрите, але це хороший питання, тому що він дозволяє зрозуміти, як кожен кандидат бачить успіх у позиції SEO.

Той, хто визначає успіх як зростання прибутку компанії, покращуючи рейтинг веб-сайту від третьої сторінки результатів пошуку Google до трьох позицій для конкурентного ключового слова, напевно, буде більш цінним, ніж хтось, хто опублікував глибоке повідомлення в блозі, тижнів для дослідження і написання, було захоплено внутрішньо, але не було чіткої бізнес-мети, пов'язаної з нею.

Запитуючи про те, як індивідуум вимірює успіх, і їх підхід до досягнення цілей запрошують відповіді, від яких ви можете багато чому навчитися, навіть якщо ви не знаєте багато про технічну SEO.

4. Розкажіть мені про деякі засоби, які вам зручно користуватися, та про роль, яку вони відіграють у вашому підході до SEO. (Ви можете запитати конкретно про SEO інструменти, на які ваша компанія підписується, а також для того, щоб оцінити, скільки кривої навчання має кожен кандидат).

Очікуйте кваліфікованих кандидатів, щоб вони перерахували не менше 3 інструментів SEO, які вони використовували в минулому, і не бояться запитати їх, як вони їх використовували, що вони вважали своїми перевагами та недоліками, і чому.

Розширені кандидати обговорюватимуть спеціальні інструменти та інтеграції API, з якими вони працювали або будували - якщо кандидат має досвід створення або розробки індивідуальних інструментів SEO аналізу та звітності, зверніть увагу - це хороший ознака того, що вони будуть миттєвими активами для вашого команда і цінний прокат.

Якщо кандидат не має досвіду роботи система керування вмістом, яка використовується для створення вашого веб-сайту , або ваш основний інструмент SEO це не обов'язково повинно бути стримуючим фактором при їх найманні, але основний фундамент в Росії Google Analytics та інших цифрових маркетингових скобі очікується, і сертифікації є певним плюсом.

5. Як ви залишаєтесь цілеспрямованими і продуктивними, коли стикаєтеся з тривалими годинами роботи над монотонним проектом?

Це велике питання, тому що він дає змогу дізнатися про очікування вашого кандидата на цю посаду (чи вони здивовані, коли іноді чутиметься монотонна робота?), І це розповість вам про їхнє ставлення та поведінку до виконання важливих завдань оптимізації, не є гламурними, але необхідні для керування та підтримки веб-сайту.

Відповіді можуть варіюватися від "Багато кави і додаток Пандори на моєму смартфоні!" До "Мені дуже подобається працювати над досягненням важливої ​​мети, і якщо досягнення результатів вимагає жорсткої, одноманітної роботи, то я люблю довго розглядати і бачити, що робота як корисна. "

Тут не існує жодного «правильного» відповіді - це питання, яке дозволяє отримати уявлення про те, як би працювати з цією людиною і чи добре вони вписуються в офісну спільноту, яку ви будуєте.

6. Яким чином ця позиція вписується у ваші довгострокові кар'єрні цілі?

Варіант класичного питання "Де ви бачите себе через п'ять років?", З яким ми всі знайомі.
Мені подобається просити це, тому що він запрошує чесності щодо прагнення кандидата до професійного зростання, і це також дозволяє отримати відчуття того, чи сильний кандидат дивиться на цю позицію як крок до роботи в іншому місці. Наймання кандидата може бути марною тратою часу, грошей і ресурсів, тому що ви можете найняти когось нового і повторювати процес навчання протягом 6 місяців.

SEO менеджер питання інтерв'ю

Ці питання розроблені, щоб кинути виклик більш просунутим стратегічним SEO стратегам старшого рівня, які ви розглядаєте для управління на рівні керівництва у вашій компанії.

Ефективні кандидати будуть демонструвати гостре розуміння та здатність вільно говорити на вищевказані питання, але будуть говорити пристрасно і демонструвати креативність у аналітичному підході до підходу до пошукової оптимізації.
Ось останні 5 запитань:

7. Чи допомагають вам дані, коли ви будуєте коротку і довгострокову стратегію SEO? Які точки даних ви вважаєте особливо корисними і які інструменти ви шукаєте, коли збираєте та аналізуєте ці дані.

Я люблю запитувати кандидатів SEO про роботу з даними, оскільки це допомагає визначити кандидатів, які володіють технічними навичками та аналітичним мисленням, необхідними для ефективного підбору значущої, дієвої інформації з великих наборів даних. Він також відкриває двері до розмови, який допоможе вам визначити свій досвід роботи з макросами Excel, скриптами VBA, спеціальними формулами та інтеграціями API.
Мета такого питання полягає в тому, щоб отримати уявлення про кваліфікацію кандидата, значення, яке вони покладають на прийняття обґрунтованих стратегічних рішень, і це дозволяє визначити, чи ідея кандидата про значущі точки даних узгоджується з вашими маркетинговими цілями.

8. Дайте мені два конкретні приклади моментів, коли вам не вдалося досягти бажаного результату як стратег SEO або менеджер. Розкажіть мені, що зупинило вас від досягнення своєї мети, і чого ви навчилися з кожної невдачі.

Це одне з моїх улюблених питань, тому що це той, який більшість кандидатів не витрачають на підготовку до роботи (вони приходять в готовність говорити про свої успіхи, а не про їхні невдачі). Факт полягає в тому, що невдалі експерименти і несподівані негаразди є частиною роботи в якості стратега SEO. Це питання дозволяє визначити, який з членів команди буде кожен кандидат.

В ідеалі ви хочете, щоб хтось був чесним, хто бере на себе моменти, коли речі не йдуть, як планувалося, і хто не звинувачує інших у невдачі. Ви також хочете бачити кандидата, який розглядає незручності як можливість для зростання, і можуть чітко продемонструвати, як кожен приклад невдач, який він або вона пропонує, навчив щось, що допоможе досягти успіху в ролі у вашій компанії.

9. Розкажіть мені про три або чотири звіти, про які ви навчилися покладатися, щоб відстежувати стан та продуктивність сайту. Які інструменти або методи ви використовуєте для ефективного створення та моніторингу цих звітів?

Це ще одне відкрите питання, де воно дозволяє кандидатові говорити про те, як вони бачать себе функціонуванням як лідера вашої органічної команди пошуку. Мені подобається це питання, оскільки він дозволяє проаналізувати підхід кандидата до звітності, просить кандидатів перерахувати аспекти здоров'я сайту, які вони вважають важливими для моніторингу щодня, і ставить перед кандидатами можливість визначити себе як активного або пасивного менеджера SEO.

Потужний кандидат буде говорити про планування регулярних технічних аудитів на місці, щоб такі питання, як 404s або деіндексировані сторінки, які можуть серйозно вплинути на продуктивність сайту, доступні кожного прибуття кожного ранку і можуть бути розглянуті першими.

Він або вона також повинні говорити про налаштування інформаційних панелей і складання звітів за допомогою Google Таблиць або Google Analytics, щоб доступні дані про трафік і конверсії доступні щоранку, а час можна витрачати на оптимізацію продуктивності сайту, а не на створення щоденного звіту.

Найсильніші кандидати вражають вас, показуючи відчуття терміновості у підтримці ефективності сайту, та сильне бажання шукати можливості для покращення короткострокової та довгострокової роботи щодня через заплановані звіти.
Ключове слово тут - автоматизація - ви шукаєте кандидата, який розуміє значення налаштування інформаційних панелей і запланованих звітів, щоб дані аналізувалися щодня, не витягувалися щодня.

10. Коли я говорю «Кращі практики Google», що це означає для вас, і як ці найкращі практики повідомляють про вашу роботу як стратега SEO, яка працює для отримання прибутку для нашої компанії.

Це питання є одним з моїх улюблених, тому що це дозволяє вам чітко зрозуміти, хто цей кандидат, і де вони потрапляють на спектр "безпечний" (білий капелюх) на "ризикований" (чорний капелюх), як SEO стратег.

Хоча багато людей, які інтерв'ю для SEO ролей відповість на це Кращі практики Google завжди слід дотримуватися, досвідчені та обізнані SEO-користувачі розуміють, що якщо Google намалює лінію на піску і сказав, що не перетинає її, ви повинні працювати якомога ближче або вище цієї лінії, щоб досягти як короткострокового, довгострокові результати для вашої компанії.

Ви не хочете наймати того, хто змушує вас почувати себе небезпечно, або хто, на вашу думку, може поставити під загрозу довгостроковий органічний успіх вашого бізнесу, але ви також не повинні приймати на роботу когось, хто каже, що такі: "створювати великий вміст і Світ пошуку є конкурентоспроможним, і відповіді, подібні до цього, показують наївність з боку кандидата і (принаймні мені), показують, що він чи вона насправді не знає, як керувати результатами в індустрії, де органічний пошук є жорстко конкурентним.

Ви хочете гладіатора, який знає правила арени і як працювати в рамках цих правил, отримуючи при цьому будь-яку конкурентну перевагу, яку він чи вона можуть мати над конкурентами вашого бізнесу.

11. Чи вважаєте Ви, що Ваша компенсація повинна бути прив'язана до результатів?

Це відмінний спосіб для вас, щоб підняти предмет компенсації з кандидатом, якого ви хвилюєте. Вона також дозволяє використовувати відповідь кандидата як спосіб сформувати агресивну пропозицію, що є сприятливою для вашої компанії, пропонує привабливу перевагу вашому бажаному кандидату, і що зводить до мінімуму ризик, який ваша компанія бере на себе від нового найму.

Я вважаю, що компенсація повинна бути прив'язана до результатів, які ви досягаєте, і що в той час як більшість фахівців у сфері SEO розуміє, що деяке зростання відбувається за примхою Змінюється алгоритм Google Кращі кандидати вірять у себе і здатність заробляти більше, задовольняючи або перевищуючи обсяг або цілі прибутку, які ви встановили.

Мені подобається в цьому питанні те, що він позиціонує вас добре структурувати пропозицію навколо базової заробітної плати, яка нижче ринкової вартості, з бонусом на основі результатів року на основі узгодженої фігури зростання. Це дає змогу кандидатам, які заробляють на вищому рівні, значно скоротити показники, ніж вони можуть отримати в інших місцях, захищаючи вашу компанію з нижчою базовою заробітною платою, якщо результат буде низьким.

Заключні думки на питання про кращі питання інтерв'ю SEO

Хоча Є інші питання, я люблю запитувати, коли інтерв'ю SEO кандидатів, я сподіваюся, що ці 11 питань і деякі з обґрунтування того, чому я прошу їх під час SEO interivews корисно для вас, як ви готуєтеся до інтерв'ю кандидатів для вашої команди пошукової оптимізації.

Якщо у вас є улюблене питання інтерв'ю SEO, який я не включив у цей список я б хотів почути це - будь ласка, поділіться ним у коментарі нижче!

6. Яким чином ця позиція вписується у ваші довгострокові кар'єрні цілі?
7. Чи допомагають вам дані, коли ви будуєте коротку і довгострокову стратегію SEO?
11. Чи вважаєте Ви, що Ваша компенсація повинна бути прив'язана до результатів?
Як ви оцінили свій успіх і який підхід ви взяли для досягнення цієї мети?
5. Як ви залишаєтесь цілеспрямованими і продуктивними, коли стикаєтеся з тривалими годинами роботи над монотонним проектом?
И вони здивовані, коли іноді чутиметься монотонна робота?
6. Яким чином ця позиція вписується у ваші довгострокові кар'єрні цілі?
Варіант класичного питання "Де ви бачите себе через п'ять років?
7. Чи допомагають вам дані, коли ви будуєте коротку і довгострокову стратегію SEO?
Які інструменти або методи ви використовуєте для ефективного створення та моніторингу цих звітів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения