SEO-копірайтинг та унікальність як його основа

 1. Текст -копирайтинг - довіряй, але перевіряй! Як перевірити технічні показники статті?
 2. Як перевіряти SEO копірайтинг текстів найбільш ефективно? Рекомендації наостанок.

Вітаю читачів мого блогу!

Я продовжую серію статей про SEO копірайтинг текстів і хотів би поговорити сьогодні докладніше про такий важливий параметр як унікальність. Як перевірити унікальність наданої копірайтером статті? Чи можуть помилятися програми? Пропоную розібратися.

Так, саме з неї починається SEO-копірайтинг. Оскільки навіть найкрасивіший і грамотної текст, будучи неунікальним, не принесе вам ніяких результатів в SEO-просуванні. Мінімальний поріг унікальності ставлять зазвичай в 80%. Тобто все, що нижче, можна сміливо загортати назад. Втім, і такий відсоток позволітелен тільки в разі дуже специфічних тем, де багато стійких виразів або термінів в кілька слів. У всіх інших я рекомендую ставити в технічному завданні копірайтер не менше 95%.

Але ось стаття написана, копірайтер заявляє, що вона повністю відповідає ТЗ і вам залишається тільки провести перевірку. І якщо з читабельністю та оформленням ви абсолютно спокійно можете впоратися самі, то ось перевірка входження ключових слів може забрати багато часу, а перевірка унікальності без допоміжних засобів і зовсім стає неможливою. Як же перевірити основну характеристику SEO-копірайтинг - унікальність?

Текст -копирайтинг - довіряй, але перевіряй! Як перевірити технічні показники статті?

На сьогоднішній день існує безліч програм і сервісів. Пропоную розглянути найпопулярніші і ефективні з них.

Почнемо з програм для перевірки входження ключових слів:

Дуже зручна програма, що дозволяє перевірити наявність і правильне кількість входжень ключів. Ви вручну задаєте всі необхідні фрази, після чого вам показується відсоток входження кожної з них. Крім відсотка входження ключа в текст, програма видає такий параметр, як "нудота". Він каже вам про переспамленності ключовими словами, тому якщо показник вище 8, то краще за все скоротити кількість ключових слів.

Пам'ятайте, що текст -копирайтинг не буде ефективним при переспаме! Крім того, цікавий Textus Pro тим, що дозволяє прорахувати вартість роботи копірайтера, ніж заощадить вам пристойну кількість часу. З мінусів можу назвати тільки відсутність онлайн-версії і версії для Макос.

Семантичний аналіз тексту від Адвего. Крім відсотка входження ключових слів, відрізняється наявністю в статистиці числа унікальних слів, стоп-слів, нудоти і граматичних помилок. Засмучує тут, в принципі, тільки відсутність налаштувань.

 • seotxt.com/service/optimizer

Ще один онлайн-сервіс для перевірки щільності ключових слів. На відміну від Адвего має більш тонкі налаштування - ви можете вказати які слова не враховувати в тексті, чи враховувати числа і занадто довгі фрази. Оптимізатор можна розмістити у себе на сайті (виробником вже підготовлений код), що буде непоганим рішенням для рекламних студій та SEO-агенств.

 • istio.com/rus/text/analyz

В даному онлайн-сервісі немає тонких налаштувань, але зате можна відразу перевірити орфографію з водністю тексту.

Сервісів, якими можна перевірити щільність ключів, зрозуміло, значно більше і мало не щодня з'являються нові. Мені зручніше завантажити пару програм, щоб вони завжди були на комп'ютері під рукою, але ви можете вибрати найбільш комфортний для вас спосіб.

Перейдемо до перевірки унікальності тексту копіраайтінга. Тут все набагато складніше, тому що сервіси та програми відрізняються один від одного по алгоритмам.

Advego Plagiatus

Advego Plagiatus

Мабуть, одна з найвідоміших програм для перевірки унікальності. Тут крім унікальності існує також другий параметр - наявність рерайта. Незважаючи на те, що на біржі Адвего адміністрація забороняє відмовляти копирайтерам на основі показника рерайта, за її межами знаходяться замовники, які продовжують вимагати 100% / 100%.

Рекомендація не використовувати даний параметр в оцінці пов'язана з тим, що при низькому другому показнику зовсім необов'язково ви отримуєте рерайт.

Візьмемо, наприклад, текст про ремонт автомобіля. Копірайтеру потрібно розписати послідовність заміни гальмівних колодок. Він пише з нуля, роблячи текст максимально унікальним, що підтверджується 100% параметром унікальності. А ось показник рерайта раптово виходить 50%.

Чому так, адже автор (спробуйте самі!) Писав, що називається, з голови, ґрунтуючись лише на своїх знаннях? Та тому, що тут не може бути іншої послідовності дій і так чи інакше текст буде трохи походити на ряд інших статей в мережі. Пошукові системи при цьому будуть вважати його унікальним.

Адвего в принципі славиться своєю підозрілістю з деяким перебором. Зверніть увагу - за замовчуванням в програмі стоїть перевірка з шинглів два. Що це означає? Що антиплагіат дивиться збіги фраз всього лише з двох однакових слів поспіль! Ви можете змінити це в налаштуваннях програми.

Основні плюси програми:

 • Оперативна техпідтримка
 • Текст -копирайтинг перевіряється з усіх боків - велика кількість налаштувань
 • Повністю безкоштовно, без обмежень по кількості перевірок

мінуси:

 • Занадто велика підозрілість
 • Дуже повільна перевірка
 • Занадто часті запрошення капчи при перевірці
 • Відсутність онлайн-версії і версії для Макос

Etxt Antiplagiat

Ще одна програма, яка користується великою популярністю. Якщо відверто, то Адвего і Etxt настільки схожі один на одного, що мимоволі замислюєшся - чи немає у них однакових коренів? Та ж повільність, підозрілість, то ж часта поява капчи, але при цьому не менш багатий вибір налаштувань. З власного переваги можу, мабуть, відзначити тільки наявність версії для комп'ютерів Mac.

Text.ru

Найпопулярніший з онлайн-сервісів. Є здебільшого безкоштовним, хоча і вимагає реєстрації після певної кількості перевірок. Сервіс досить строгий по відношенню до тексту, зате і кількість "помилкових спрацьовувань" значно менше. Тобто якщо text.ru показує низьку унікальність, то швидше за все ви отримуєте досить поверхневий рерайт, тому що сервіс використовує не шінгловий спосіб перевірки, а більш тонкий алгоритм, з урахуванням розташування абзаців, групи слів і т.п.

Багато авторів скаржаться на даний сервіс, але хочу звернути вашу увагу на те, що професійний копірайтер навіть рерайт може виконати настільки глибоко, що text.ru ставитиме йому 100%. Проблема залишається тільки при перевірці вузькоспеціалізованих текстів, зміст яких може дійсно повторюватися.

Основні плюси сервісу:

 • Сувора, точна перевірка без зайвої підозрілості
 • Величезний набір функцій (орфографія, заспамленності, вода і т.п.)
 • Можливість працювати з будь-якого комп'ютера
 • відсутність капчи

мінуси:

 • Черга перевірки може бути досить великою, тому вам доведеться почекати від хвилини і аж до 5-10 хвилин
 • Перевірка посилань виключно платна
 • Складність при перевірці вузькоспеціалізованих текстів

Content-Watch

Онлайн-сервіс, який використовує алгоритм, схожий з алгоритмами text.ru. Сервіс, який точно так само не люблять автори, що промишляють поверхневим рерайтом. І дійсно, CW легко обчислює наявність рерайта, не допомагає ні перестановка слів ні синонімізація всього тексту. Тільки повна переформулировка, зміна форми, тому що по суті грамотне виклад тексту після прочитання, а не просто його копіювання з заміною слів.

Тільки повна переформулировка, зміна форми, тому що по суті грамотне виклад тексту після прочитання, а не просто його копіювання з заміною слів

Сервіс є платним, хоча і пропонує 5 безкоштовних перевірок кожен день. Втім, справедливості заради варто сказати, що ціни у них досить помірні і починаються від 150 руб в місяць (на лютий 2017 року) за 150 перевірок в день.

Основні плюси сервісу:

 • Вкрай точна перевірка без надмірної підозрілості
 • Висока швидкість перевірки
 • Можливість перевіряти як текст, так і сторінки сайту
 • Доступні розцінки і великий вибір способів оплати

мінуси:

 • Програма є платною, а надаються 5 перевірок в день може не вистачити
 • Обмеження за розміром тексту - не більше 15 000 ЗБП
 • Немає можливості правити текст у вікні перевірки (доводиться заливати поправлений текст заново)
 • Складність роботи з вузькоспеціалізованими текстами

Як перевіряти SEO копірайтинг текстів найбільш ефективно? Рекомендації наостанок.

Рекомендації наостанок

Розібравши докладно кожну програму і онлайн-сервіси перевірок, я перейду до конкретних порад, які допоможуть вам при перевірці статей для правильного SEO-копірайтинг текстів:

 • Якщо ви не готові виділяти велику кількість часу на перевірку, рекомендую відмовитися від використання Advego і Etxt, тому що з ними вам доведеться мало не щохвилини вводити капчу. Таке трапляється не кожен раз, але коли програма максимально хотітиме вашої уваги, ніколи не можна знати заздалегідь.
 • Якщо вам необхідно регулярно перевіряти велику кількість текстів, доцільніше користуватися сервісами text.ru і Content Watch, які пропонують гарну швидкість перевірки. Другий варіант - використання скачуваних програм, щоб не плодити кількість вкладок в браузері.
 • Якщо вам важливо якомога більш детально розглянути текст, то рекомендую використовувати text.ru + онлайн-сервіс по перевірці SEO від Адвего. Перший покаже вам унікальність, орфографію і заспамленності, а другий - щільність ключових слів.
 • Якщо ви замовили вузькоспеціалізовану тематику, так чи інакше вам доведеться вникнути в текст значно глибше, ніж в інших випадках. Я рекомендую використовувати text.ru і Content Watch, але обов'язково подивитися посилання, які вказуються як джерело тексту. Якщо ви бачите, що реальних повторень немає, а показники при цьому вище 80-90% унікальності, статтю можна приймати! Однак, справжні проблеми трапляються тільки з високотехнологічними темами, медициною і юриспруденцією. Якщо копірайтер буде вам розповідати, що не може зробити унікальною статтю про салон краси або заміську нерухомість, рекомендую задуматися про зміну автора.
 • Буває, що необхідно вставити в статтю цілий шматок неунікального тексту. Наприклад, привести досить об'ємну цитату з закону. Що робити в цьому випадку? Перевіряти статтю без цитати, а при розміщенні помістити фразу в тег <noindex>. Від індексу так ви не приховає текст, але пошукова система зрозуміє, що це цитата, і не буде її враховувати при оцінці унікальності.

Дотримуйтеся цих порад і ваш SEO-копірайтинг текстів задовольнить вимоги пошукових систем, що дозволить займати високі позиції у видачі.

Пишіть в коментарях був корисний сьогоднішній матеріал і про те, чим саме ви користуєтеся для перевірки текстів!

Також рекомендую ознайомитися з попередніми статтями по темі:

Перша: « SEO-текст. Не всі статті однаково корисні! »

Друга: « Оптимізація тексту за допомогою ключових слів »

Третя: « Як ефективно взаємодіяти з копірайтером? »

До скорої зустрічі, дорогі читачі!

З повагою, Юрій Попов .

Як перевірити технічні показники статті?
Як перевіряти SEO копірайтинг текстів найбільш ефективно?
Як перевірити унікальність наданої копірайтером статті?
Чи можуть помилятися програми?
Як перевірити технічні показники статті?
Чому так, адже автор (спробуйте самі!) Писав, що називається, з голови, ґрунтуючись лише на своїх знаннях?
Що це означає?
Якщо відверто, то Адвего і Etxt настільки схожі один на одного, що мимоволі замислюєшся - чи немає у них однакових коренів?
Що робити в цьому випадку?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения