СЕО: Купівля посилань для просування сайту, вибираємо посилання правильно

 1. Що таке вага посилання?
 2. анкор посилань
 3. Природні і неприродні СЕО посилання
 4. Ідеальний сайт-донор для покупки посилань
 5. висновок

26-03-2015 коментувати ВСЕ ЗАПИСИ
 26-03-2015   коментувати    ВСЕ ЗАПИСИ  У цій статті спробую коротко і ємко розповісти про те, як правильно купувати посилання на сайт і навіщо це потрібно

У цій статті спробую коротко і ємко розповісти про те, як правильно купувати посилання на сайт і навіщо це потрібно. Перше і найголовніше, покупка посилань іноді необхідна складова просування сайту по високочастотним запитам, і що важливо, є не рекомендованим методом просування з точки зору пошукових систем. Саме з цього, покупка посилань перетворюється в такий собі "танець з бубном" і спроби обдурити пошукові системи).

Що говорить про це Яндекс

Яндекс цінує посилання, які ставляться для того, щоб допомогти відвідувачам сайту. Ті ж посилання, які з'являються на сайтах за певну плату (особливо коли вони розміщуються з використанням посилальних бірж і призначені для пошукових систем, а не відвідувачів сайту), заважають Яндексу коректно визначати ступінь довіри до сайтів і їх релевантність запитам користувачів.

Але не дивлячись ні на що, посилання - найважливіший елемент сучасного інтернету, що зв'язує між собою різні документи і дозволяє передавати інформацію та свою вагу один одному.

Що таке вага посилання?

Ось тут посилання , При натисканні на неї ви переходите на іншу сторінку нашого сайту

В HTML коді вона буде виглядати так:

<a href="http://wmst.ru"> посилання </a> / <a href="адрес сторінки куди веде ссилка"> анкор посилання </a>

Або так: <a href="http://wmst.ru" title="поясненіе до ссилке, іноді може дублювати анкор"> посилання </a>

Посилання може вести на внутрішні документи сайту або на інші ресурси, зовнішні.

Будь-який документ сайту має свій якось певне політичне значення, який є важливим фактором для пошукових роботів при ранжируванні (порядок і угруповання видачі) документів.

Нехай вага документа, для короткого розуміння, буде "1", а вага однієї посилання - 0,1. Якщо в цьому документі стоїть посилання, то вона передає частину ваги іншим документом, на який посилання веде. Тобто якщо документ мав вагу 1, то після проставляння посилання, він має вагу 1-0,1 = 0,9. Документ на який посилалися, став важити 1 + 0,1 = 1,1

Якщо посилань було проставлено 10 штук, то вага документа складе 0.

Важливо - не зловживайте проставлянням посилань в документі.

Всі цифри наведені тільки для загального розуміння схеми і не є дійсними.

Таким чином, шляхом перелинковки документів і проставляння посилань на зовнішніх ресурсах, можна корегувати вагу посадкової (просуває сторінки по якомусь ключовому запиту) сторінки для її кращого просування.

Важливо, ставте посилання продумано.

анкор посилань

Анкор посилання - релевантний текст посилання може збільшити вагу віддачі з документа і навпаки, чи не релевантний - зменшити або звести нанівець. Тому, анкор посилань особливо важливі в просуванні.

Околоссилочний текст - слова в реченні які не входять до посилання, а знаходяться до і після неї.

Щоб отримати максимальний ефект від покупки посилань і не потрапити під санкції пошукових роботів, необхідно дотримуватися кількох моментів. Якщо сторінка просувається по ключовому запиту "рожевий слон", на сторінку йде закупівля посилань, то анкор цих посилань не повинні часто дублювати один одного і бути різними ( "Рожевий слон тут", "пропонуємо купити рожевого слона" і т.п ... ). Важливий і околоссилочний текст, який також бере участь в передачі ваги посилання.

наприклад:

"У нашому магазині ви можете купити рожевого слона, блакитного і зеленого. <a href="#" title="Розовие слони нашого проізводства"> Рожеві слони </a> нашого виробництва особливо відрізняються великим попитом і високою якістю." :)

Якими можуть бути анкор:

Прямі входження - анкор містять точне входження ключового запиту.

Розбавлені анкор - анкор розбавлені додатковими словами - тематичними словами, різні синоніми і стоп слова, адреса сайту, слова типу "тут", "в цій статті" і т.п.

Важливо - якщо посилання мають часто повторюваний анкор, то такі посилання можуть бути визнані покупними і накликати на сайт санкції пошукових систем (в залежності від їх кількості).

Природні і неприродні СЕО посилання

Якими можуть бути природні посилання з точки зору пошукових роботів:

1. Посилання йде з тематичних сайтів-партнерів, які містять адекватний опис сайту, а не лише URL. Вид посилання - рекомендований, тобто сайт-партнер дає рекомендацію відвідати ваш ресурс.

2. Посилання варто в блозі, новини, статті які з'явилися пізніше вашого документа. Таке посилання стає більш природною, і виглядає теж як рекомендація і пояснення до посту.

3. Посилання з передрукованого тексту з вашого документа. Посилання ЗМІ - джерело інформації, говорить про те, що інформація передрукована з вашого сайту.

4. Посилання з тематичної статті, по якій відбувається велика кількість переходів, говорить про те, що посилання стоїть на місці і в тему. Чим більше переходів - тим природніше буде виглядати посилання.

5. Посилання з каталогів сайтів, де може бути картка вашою компанією з адресою сайту. Не всі каталоги котируються пошуковими системами: каталог повинен бути модерується, тематичним, мати посилання на авторитетні ресурси, не містити реклами, що заважає сприйняттю документів.

Всі ресурси, на яких буде стояти ваше посилання, повинні бути зроблені для людей (СДЛ), не зловживати кількістю продаваних посилань, бути в індексі пошукових систем, не мати санкцій, тематично відповідати вашому просувається документу, бажано бути авторитетним ресурсом і мати високий ТИЦ и PR.

Посилання неприродні:

- Посилання з однаковими анкорами у великій кількості

- Посилання з нетематичних ресурсів

- Посилання з старих сторінок, які опубліковані раніше, ніж ваша

- По засланні не відбувається переходів

- Посилання з сайтів, які мають репутацію як сайт з продажу посилань

На закінчення по природності посилань можна сказати ще одне, якщо пошукові роботи визначили серед посилань більшу частину як купуються, то і самі природні посилання теж потрапляють під підозру і позбавляються ваги. У разі виявлення великої кількості покупних посилань, на сайт можуть бути накладені санкції.

Важливо - до покупки посилань треба підходити відповідально і перевіряти кожен сайт-акцептор.

Ідеальний сайт-донор для покупки посилань

Основні ознаки якісного акцептора для покупки на ньому посилань і максимальної віддачі:

- Відвідуваність ресурсу, в середньому від 200 відвідувачів

- Високі показники ТИЦ і PR

- Вік домену сайту від 1 року

- Індексація сайту в пошукових системах на 100%

- Наявність сайту в каталогах Яндекс і Dmoz

- Регулярне оновлення на сайті, і хороша репутація в пошукових системах

- Відсутність на сайті великої кількості рекламних миготливий, мерехтливих і заважають банерів

- Наявність на сайті коментарів під статтями і їх кількість

- Кількість зовнішніх посилань на сторінках ресурсу (до 5-7)

Чим вище якість ресурсу на якому ви хочете купити посилання, тим більшу вагу ця посилання передасть вашого документа.

Звичайно, не вказано найголовнішого :), вартість посилань. Чим якісний ресурс, тим більше вартість посилання. Як невеликий "пряник" - купувати таких посилань знадобиться в меншій кількості.

висновок

Підводячи підсумки вищеописаного матеріалу, спробую стисло все повторити:

- посилання повинна йти з тематичного ресурсу

- посилання повинна йти з авторитетного ресурсу

- посилання повинні мати різні анкор: з прямим входженням, з розбавленим, з допоміжними словами "тут", "там", "вам сюди" і т.п.

Посилальних бірж для покупки посилань існує безліч, я вважаю за краще працювати з Sape і не тільки тому, що вона мені здається зручніше, а просто тому, що вже виробилася звичка.

Сам процес покупки посилань в Сапі обов'язково напишу в наступній статті.немає коментарів

Додати коментар

Що таке вага посилання?
Що таке вага посилання?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения