SEO оптимізація для Joomla

 1. SEO оптимізація шаблону
 2. Покращити опис
 3. Оптимізуйте тег заголовка на Joomla
 4. SEO дружній URL
 5. Ріккардо Еспозіто

Сьогодні ми присвячуємо себе SEO оптимізації Joomla завдяки цьому гостьовому посту від Стефано Рігаціо , один з провідних експертів Joomla в італійському сценарії. Він написав разом з Мауріціо Палермо, SEO Joomla присвячений розташуванню сайтів, створених за допомогою цієї CMS.

***

Перший корисний крок для поліпшення позиціонування вмісту SEO : створення текстів, корисних читачам. Це стосується тих, хто публікує з Joomla, але і з WordPress і будь-який інший CMS. Це здається тривіальним, але часто цей прохід уникає.
Перший корисний крок для поліпшення позиціонування вмісту SEO : створення текстів, корисних читачам
Як це перекладається в практичні дії? Увійдіть до панелі адміністрування CMS і перейдіть до розділу Зміст - Керування статтями . Створіть нову статтю або введіть вже опубліковану. Тепер потрібно оптимізувати свою статтю лише для однієї ключової фрази

Приклад: я хочу бути видимим зі спортивним взуттям і, можливо, навіть з тенісними черевиками? Я рекомендую зробити два окремих змісту, тому що у мене буде набагато більше шансів, що мої дві окремі статті будуть видимі для двох окремих пошуків.

Перевага цієї стратегії стосується пошукових систем, але, перш за все, користувача : якщо він розглядає тенісні туфлі, він шукатиме саме ті, і він захоче мати результати, присвячені конкретним взуттям для тенісу, а не більш загальним.

Щоб дізнатися більше: чому вибирати Joomla ?

SEO оптимізація шаблону

Панель керування статтями Joomla.

Більшість шаблонів Joomla, а також інші шаблони CMS не оптимізовані на 100% для пошукових систем. Наприклад, шаблон Joomla за замовчуванням відображає назву сторінки в H2, і це не максимум. Якщо ви хочете працювати над оптимізацією Joomla SEO, вам доведеться вирішити цю проблему.

Як? Просте, ми вимикаємо відображення назви в статті, як ви можете бачити на зображенні нижче. На цьому етапі ви можете працювати над текстом вмісту, намагаючись оптимізувати H1 і H2 навколо ключів пошуку.

Не тільки Joomla: як оптимізувати статтю на WordPress на стороні SEO ,

Покращити опис

Додайте опис до статей.

Оптимізований заголовок? Ідеально підходить. Чи є текст присвячений одній темі, яка обертається навколо потреб читача? Добре. На цьому етапі ви повинні написати відмінний мета-опис, і ви можете зробити це в тому ж екрані Joomla, просто виберіть вкладку "Публікація".

Я пам'ятаю, що мета-опис не має значення для поліпшення позиціонування, але має функцію "узагальнення" змісту статті, яка потім буде відображена в SERP. Так в чому ж справа? Він може захопити увагу читача, покращивши рейтинг кліків.

Я раджу не витрачати час на вставку контенту в полі ключових слів, оскільки це марно, а іноді навіть може призвести до негативних наслідків.

Щоб прочитати: 7 ресурсів для початку використання Joomla ,

Оптимізуйте тег заголовка на Joomla

Як змінити тег заголовка сайту на Joomla.

Тепер ми присвячуємо простір останньому кроку, який містить один з найважливіших факторів позиціонування, а саме тег заголовка .

Joomla дозволяє налаштовувати тег заголовка, лише якщо вміст "прив'язаний" до пункту меню. Тому вам потрібно створити новий пункт меню, зв'язавши його з нещодавно відредагованою або створеною статтею. Потім перейдіть на вкладку "Перегляд сторінки".

У полі заголовка сторінки браузера ви можете написати налаштований та оптимізований тег заголовка . Не забувайте завжди писати оригінальні назви, і ніколи не пишіть два назви двох однакових сторінок, тому що у нас можуть бути проблеми з дублюванням. Ви хочете підсумувати все це? Ось відео-підручник, де я покажу вам, як оптимізувати вміст в Joomla.

SEO дружній URL

Точно, мати SEO дружній URL може бути корисним для пошукової оптимізації. Як активувати перезапис URL-адрес у Joomla? Завжди під час адміністрування перейдіть до системи - глобальна конфігурація: якщо ви хочете активувати перезапис постійної посилання, ви повинні встановити різні елементи, які ви бачите на зображенні, за винятком останнього, тобто псевдонім Unicode для вмісту з символами кирилиці. Детально, кожний окремий елемент:

 • Увімкнути URL-адресу SEF : переконайтеся, що оптимізуйте URL-адреси для пошукових систем у режимі SEF (Дружній пошуковій системі).
 • Перепишіть URL-адреси SEF : активувати, якщо ви хочете перетворити URL-адреси таким чином, щоб вони мали певні умови, і щоб вони були переписані безпосередньо.
 • Суфікс URL : використовується для додавання суфікса до URL-адрес залежно від типу документа, наприклад .html.

Останній пункт про другий момент: якщо ви працюєте на сервері Apache, не забудьте перейменувати htaccess.txt в .htaccess перед активацією параметра. Для сервера IIS 7 замість цього просто перейменуйте файл web.config.txt у web.config та встановіть модуль перезапису URL-адреси IIS перед активацією.
Останній пункт про другий момент: якщо ви працюєте на сервері Apache, не забудьте перейменувати htaccess

Це основні принципи SEO оптимізації на Joomla. Є й інші аспекти, що підлягають оцінці, такі як дотримання деяких основних параметрів для зображень. Одна з усіх наявність альтернативного тексту, або наявність мапи сайту для спілкування з Google на сторінках вашого проекту.

Коротше кажучи, це основа. Відправна точка. Ви хочете додати інші деталі, щоб покращити вміст SEO на Joomla? Я чекаю ваших коментарів!

Ріккардо Еспозіто

Blogger для Serverplan, позаштатний веб-автор і автор My Social Web. Я опублікував книгу, присвячену світу блогів. Ах, я згадав, що пишу?

Останні повідомлення від Riccardo Esposito ( побачити все )


Як це перекладається в практичні дії?
Як?
Оптимізований заголовок?
Чи є текст присвячений одній темі, яка обертається навколо потреб читача?
Так в чому ж справа?
Ви хочете підсумувати все це?
Ах, я згадав, що пишу?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения