Seo-оптимізація інтернет-магазину

 1. Підбір доменного імені
 2. Де купити домен і який вибрати хостинг
 3. Аналіз cms і конкурентів
 4. формування структури
 5. Написання текстів для інтернет-магазину
 6. Перелінковка посадочних сторінок
 7. Зовнішня оптимізація інтернет-магазину
 8. Як безкоштовно відстежувати видимість проекту

Добрий день, шановні читачі сайту. Раніше, ми з вами розглянули від відкриття або створення інтернет-магазину до вибору ніші . Але найскладніший момент - це просування нашого проекту в інтернеті. Так, я раніше вже описував процес просування інтернет-магазину, але вирішив, що буде краще, якщо присвячу цілу статтю оптимізації вашого проекту.

План по seo оптимізації інтернет-магазину:

 • Внутрішня оптимізація (підбір доменного імені, сама cms, аналіз конкурентів, формування структури, написання текстів, відео, розрахунок ваги)
 • Зовнішня оптимізація (аналіз конкурентів, нарощування посилальної маси, підключення агрегаторів)

Підбір доменного імені

Старт будь-якого проекту в інтернеті починається з вибору доменної зони і самого імені Старт будь-якого проекту в інтернеті починається з вибору доменної зони і самого імені. Хоча у мене вже є на сайті спеціальна стаття « Як правильно вибрати доменне ім'я для сайту »Ми ще раз більш детально пройдемося.

Що вам потрібно буде:

 • Подивитися є історія в вебархіве чи ні (web.archive.org). Бажано, вибирати домен, яким раніше не користувалися. З побажань, щоб було що запам'ятовує ім'я (якщо в майбутньому стоїть завдання сформувати свій міні-бренд) або містить ключове слово.
 • Перевірити контрольний профіль доменного імені. Для цього вам потрібно буде пройти реєстрацію на checktrust.ru. Там дають 500 безкоштовних перевірок, я думаю, що повинно вистачити для старту. Вам потрібно звернути увагу на такі параметри: заспамленності ресурсу (продавали посилання чи ні), АГС (накладені санкції від Яндекса), чи був під АГС (чи були санкції від Яндекса), Majestic (чи є посилання на домен).

Де купити домен і який вибрати хостинг

Після того, як ви знайшли сподобався домен, варто задуматися про вибір хостингу та купівлі домену. Якщо ваш проект розрахований на регіон Україна (зможете надавати послугу або / і товар по всій Україні), то краще можна зупинити вибір на «in.ua» або «com.ua». Якщо для РФ - ru.

А якщо ви плануєте тільки розвивати свій регіональний бізнес (Київ, Харків, Одеса і тд), то в цьому випадку, вам краще зупинити вибір на регіональному домені. Теж саме і для РФ (spb.ru - для Санкт-Петербурга, msk.ru - для Москви). Можу порекомендувати цю статтю « Як правильно вибрати хостинг для сайту «, Щоб на старті ви могли оцінити роботу хостингу.

Аналіз cms і конкурентів

Найчастіше інтернет-магазини роблять на opencart, але якщо ви тільки в процесі вибору cms для вашого майбутнього ІМ, тоді можете розглянути платну cms Найчастіше інтернет-магазини роблять на opencart, але якщо ви тільки в процесі вибору cms для вашого майбутнього ІМ, тоді можете розглянути платну cms. Найголовніше, щоб cms оновлювалася, було велике у модулів для роботи і витримувала відпов навантаження. Наприклад, « Moguta - кращий готовий движок для інтернет-магазину »

Цей пункт дуже важливий для оптимізації інтернет-магазину, тому що в наступному пункті ми будемо аналізувати «як сформувати структуру». Але перед цим варто розуміти лідерів своєї ніші і не забуваємо про прямих конкурентів.

За аналіз ніші я вже писав тут , А ось в аналізі конкурента, нам зможе допомогти стаття « Аналіз сайту конкурента «. Там ви зможете побачити видимість проектів в Гуглі і Яндексі . І не забувайте, що більш детальний приклад, я робив тут

формування структури

Після того, як були проаналізовані конкуренти і їх видимість, перед вами стоїть завдання - зібрати максимально широке семантичне ядро . Тому, в ранжируванні повинні брати участь не тільки посадочні сторінки (категорії і підкатегорії), але і фільтри. Іноді буває, що є хороший попит і на сам товар.

В цьому випадку, потрібно все детально опрацювати, щоб була зручна і доступна навігація не тільки для користувачів ПК, але і смартфонів. У попередній статті « Як відкрити свою справу з нуля в інтернеті «, Я показував скріншот, де частка користувачів смартфонів в Україні становить 5.7 млн ​​чол і має хорошу тенденцію до зростання.

Написання текстів для інтернет-магазину

Після того, як ми сформували структуру в інтернет-магазині, на цьому оптимізація не закінчується Після того, як ми сформували структуру в інтернет-магазині, на цьому оптимізація не закінчується. Нам потрібно через інформацію в категоріях, підкатегоріях, товари повідомити переваги вашої продукції, вашого інтернет-магазину, можливо зробити відео-огляд, дати конкуренцію ціну, щоб в результаті вийшла гарна посадкова сторінка.

Ви завжди можете порівняти як все реалізовано у лідерів в ніші + прямих конкурентів і вже додавати ваше бачення на цей процес. Не варто забувати, що відгуки теж мають важливу інформацію, тому трохи забіжу наперед -збирає в одному місці (Яндекс. Маркет або Хотлайн) + активно заохочуйте клієнтів. Про те як писати статті, вам допоможе стаття « Як правильно писати статті для просування сайту »

Перелінковка посадочних сторінок

Одним з ключових моментів у внутрішній оптимізації грає -перелінковка. Перед вами стоїть завдання сформувати структуру таким чином, щоб навігація була не тільки зручна користувачам, але і правильно розподіляла ваги по сторінках.

Якщо у вас залишилися питання або ви розумієте, що внутрішня seo-оптимізація вашого інтернет-магазину - важко реалізувати для Вас, завжди зможете звернутися до мене

Зовнішня оптимізація інтернет-магазину

Після того як ми закінчили внутрішню оптимізацію вашого сайту, саме час перейти до зовнішньої Після того як ми закінчили внутрішню оптимізацію вашого сайту, саме час перейти до зовнішньої. Основними пошуковими система в РФ є: Google і Яндекс, а в Україні - Google.

У кожної свої алгоритми ранжирування. Згідно з інформацією з LiveInternet, розділ «Товари та послуги», так ось частка Яндекса - 57%, а Google - 38%.

В Україні частка Google становить - 81%, Яндекса - 16%. А вже як просувати свій ресурс під Google, ви зможете дізнатися в цій статті - « Просування сайту в Google »

Трафіку багато не буває, тому у нас завдання залучати його не тільки з доступних пошукових систем, але і з інших джерел. Наприклад, ще розкручувати свій сайт в Яндексі, а в цьому нам допоможе стаття - « Просування сайту в Яндексі «.

У кожній ніші є свої спеціалізовані форуми і додаткові джерела трафіку (соціальні мережі, агрегатори, ютуб і тд). Так ось, щоб ваш інтернет-магазин був більш помітний і потрібно вміло аналізувати конкурентів не тільки на сформовану структуру, а й контрольний профіль.

У мене на сайті є пару цікавих статей, які можна взяти на замітку: « Просування інтернет-магазину своїми руками в топ-10 «,« Купівля вічних посилань для розкрутки сайту " та ін.

У вас тільки одне завдання - дати потрібну вагу просуваються сторінок. Вище, я вже говорив, що перелинковка має величезне значення, але для Google дуже важливо, щоб ваш проект «обростав» хорошим посилальним профілем. У перспективі це дозволить йому залучати не тільки низькочастотний трафік , Але і середньо і високочастотний.

Як безкоштовно відстежувати видимість проекту

Обов'язково, рекомендую додати свій проект в https://serpstat.com/?ref=9847 це дозволить вам безкоштовно відстежувати видимість проекту в інтернеті.

І якщо так скластися, коли потрібні вам ключові запити буде в топ-20 при мінімальних зусиллях, тоді гарне Посилальне дасть стусан для зростання. Завжди дивіться, якщо запити з частотою від 500-1000 ростуть, це говорить, що ви на правильному шляху.

Певні запити, які для Ваc дуже важливі, можете самостійно перевіряти. У цьому допоможе « Як перевірити позиції сайту Яндексі і Гуглі «. Дуже буду вдячний, якщо поділитеся статтею в соціальних статтях. Дякуємо за увагу.

Com/?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения