SEO оптимізація Поради та хитрощі для електронної комерції

 1. Поради щодо оптимізації SEO - на сайті:
 2. Поради щодо оптимізації SEO - Off-site:
 3. Інструменти SEO:
 4. Ресурси оптимізації SEO:
 5. SEO-експерти:

Індустрія пошукової оптимізації (SEO) як і раніше зростає популярність і коштує вражаюче $ 65 мільярдів . SEO допомагає зберігати ранг в пошукових системах, як Google. З Google, який є найбільш відвідуваним веб-сайтом у світі, високий рейтинг пошуку може принести ваш інтернет-магазин тонни вільного трафіку, який можна перетворити на продаж.

SEO може бути розбита на дві ключові компоненти: o n-site SEO, яка включає:

 1. Технічні SEO
 2. SEO оптимізований контент

І поза SEO-сайт, який включає:

 1. Будівництво посилань в основному, але також може включати.
 2. Зв'язки з громадськістю
 3. Інтернет-брендинг
 4. Відвідування гостя

SEO на місці може включати такі завдання, як додавання ключових слів до назв, зображень і URL-адрес, додавання мультимедійних засобів, таких як зображення та відео, у всьому вмісті, внутрішні посилання та регулярне оновлення вмісту новою інформацією.

Створення посилань - це процес звернення до інших веб-сайтів, в ідеалі, більш високих повноважень домену для посилання на ваш сайт. Обидва компоненти відіграють важливу роль у ранжуванні вашого вмісту.

Приклад: Rogue Fitness є прекрасним прикладом оптимізованого веб-сайту. Їхні категорії продуктів часто посідають перше місце в пошуку за ключовими словами, такими як "взуття для важкої атлетики". Вони орієнтовані на SEO на місці. Незважаючи на те, що сторінки результатів пошуку не так-то прості, Rogue Fitness також оптимізує ці сторінки. Наприклад, якщо ви подивитеся на одну зі своїх взуття сторінки продукту ви помітите, що вони посилаються на взуття для жінок та інших взуття в категорії. Внутрішні посилання допомагають знизити показник відмов на веб-сайті. На їхній сторінці продукту також є огляди, які допомагають покращити рейтинг, оскільки новий вміст завжди додається до однієї сторінки.

Поради щодо оптимізації SEO - на сайті:

Kaufmann Mercantile оптимізує свій магазин для пошуку за допомогою посібників з подарунків. Хоча деякі створюють вміст блогу для довідників, ви також можете створити їх як колекцію продуктів. Ідеї ​​для подарунків часто є популярною темою для різних категорій. Цей бренд помітно зберігає подарункові довідники протягом цілого року, щоб уникнути втрати авторитету для пошукових термінів. Клієнти можуть знайти ідеї подарунків для Дня Святого Валентина, для нього, для неї, дня батька та багато іншого. Наприклад, тег заголовка "для нього" можна назвати "Ідеї подарунка для нього". Найкраще, коли організація подарункових посібників таким чином полягає в тому, що кожен раз, коли ви додаєте або видаляєте елемент у колекції, Google повторно сканує сторінку, щоб побачити її оновлення. Оскільки повідомлення в блозі можуть не оновлюватися так часто.

Дослідження ключових слів є важливою частиною SEO. Ви можете використовувати інструменти SEO оптимізації, як Планувальник ключових слів знайти ключові слова. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове слово, як "взуття", і список буде заповнено відповідними ключовими словами, для яких можна оптимізувати. Інструмент SEO оптимізації також перераховує конкурентоспроможність кожного ключового слова. Ключові слова з низькою конкуренцією будуть легше оцінювати, ніж ключові слова з високою конкуренцією. Для сторінок продукту можна вибрати оптимізацію для одного ключового слова, оскільки на сторінці існує такий невеликий вміст. Однак для публікацій у блогах можна оптимізувати до 7 різних ключових слів залежно від довжини повідомлення в блозі.

Оптимізуйте свій веб-сайт для ключових слів. Власникам Інтернет-магазину необхідно оптимізувати сторінки своїх продуктів, колекції продуктів і публікації в блогах. Для сторінок продукту потрібно включити ключові слова в назву продукту та опис продукту. Для колекцій продуктів, ви хочете включити деякі копії, що описують колекцію, щоб ви могли класифікувати її органічно. Ваші публікації в блогах повинні бути оптимізовані для ранжування за 3 або 4 релевантними ключовими словами. Ви робите це, включаючи ключове слово принаймні в 1% копії, але менше 2%. Існують інструменти SEO оптимізації, які ви можете використовувати, щоб переконатися, що ви потрапили у правильний відсоток. Ви можете використовувати програму планування ключових слів Google, щоб визначити найкращі ключові слова для використання.

Свіжість вмісту - це оновлення старих статей, щоб видалити застарілий вміст і додати новий відповідний вміст. Зробити це на своєму старішому вмісті допоможе вам краще оцінювати пошук. Найкраще робити зміст свіжості на своїх найефективніших статтях. Ви хочете оновлювати вміст кожні 3-4 місяці. Якщо ви не займаєтеся блогом у своєму магазині, вам слід розглянути його, оскільки це може значно допомогти вашому сайту краще. Якщо ви проти блогу, потрібно часто оновлювати свій веб-сайт. Необхідно регулярно додавати нові продукти, а також видаляти старі продукти.

Зробіть ваші мета-заголовки та описи дієвими. Незважаючи на те, що вони завжди оптимізовані для ключових слів, потрібно також оптимізувати кліки. Чому користувачі повинні натискати на ваше посилання в пошуковій мережі? Наприклад, The Bay займає високі позиції для "жіночих насосів", їх мета опису говорить: "Найгарячіші високі підбори, найсексуальніші шпильки, найпрекрасніші насоси та симпатичні п'яти кошенят можна знайти в затоці Хадсона. Хто не хотів би натискати, якщо вони шукають нові жіночі насоси? Для назв, листівки, як '12 Ways ... 'працюють дуже добре для вмісту блогу. Для сторінок продукту найкращі назви зазвичай оптимізовані за ключовими словами. Уникайте назви продуктів, таких як 'Sandra Heels', які люди не шукали б органічно.

Ніколи не змінюйте URL-адресу. Зміна URL-адреси може призвести до непрацюючих посилань із сайтів, які надавали вам зворотні посилання. Пам'ятайте про те, як називати URL-адресу під час її створення. Наприклад, додавання номера до URL може бути поганою ідеєю. Якщо ви оновите listicle з більшою кількістю розділів, це число зміниться, а URL буде застарілим. Прагніть до URL, орієнтованого на ключові слова Якщо ви зміните URL-адресу, переконайтеся, що ви використовуєте 301 перенаправлення, щоб зберегти частину рейтингу та зворотних посилань з попередньої сторінки.

Додати внутрішні посилання. У блогах можна додавати посилання на сторінки продуктів. На сторінках продукту можна додати рекомендовані продукти. Ваші внутрішні посилання повинні мати сенс для користувача, щоб заохотити їх натискати інші сторінки вашого магазину. Внутрішні посилання можуть знизити показники відмов. Показник відмов - це відвідування однієї сторінки, де відвідувачі залишають вас, не переглядаючи інші сторінки на сайті. Чим ближче до 100, тим гірше ваш показник відмов, що означає, що люди залишають ваш сайт після відвідування цієї сторінки. Мета полягає в тому, щоб мати низький рівень відмов до 40%.

Часто контролюйте швидкість сторінки вашого магазину. Розміри великих зображень можуть уповільнити швидкість сторінки. Важливо використовувати інструменти зміни розміру, щоб стиснути великі зображення, щоб забезпечити більш високу швидкість. Ви також не хочете, щоб на вашій домашній сторінці було занадто багато програм, що сповільнюють роботу веб-сайту. Деякі власники магазинів додають декілька спливаючих програм, які можуть уповільнити швидкість сторінки на вашому веб-сайті.

Уникайте дублювання вмісту. Багато власників магазинів часто мають дубльований вміст на сторінках своїх продуктів. Вони будуть додавати такі ж речення до кожної сторінки для спеціальної акції. Додати унікальний вміст на кожній сторінці.

Поради щодо оптимізації SEO - Off-site:

Надішліть свою карту сайту Google, щоб її можна було проіндексувати та сканувати. Google сканує ваш інтернет-магазин, щоб відстежувати, чи відбуваються зміни на сторінках. У магазинах магазинів вже створено карту сайту. Він працює, якщо у вас немає магазину, захищеного паролем. Вам потрібно надіслати мапу сайту до Google Чим більше ви оновлюєте свій магазин (свіжість, додавання нових продуктів до колекції тощо), тим частіше Google відвідає ваш сайт.

Розповсюдження грає величезну роль у SEO. Якщо ви не залучаєте трафік до сторінок продукту, вмісту блогу чи колекцій, Google, ймовірно, не буде високо оцінювати його. Ви повинні зробити свій власний аудит, щоб Google визнав популярність вашого магазину. Рух трафіку не повинен бути через платні оголошення, хоча має сенс робити це для сторінок продукту.

Є стратегія отримання зворотних посилань. Ви хочете, щоб звернутися до відповідних ніш блоги, щоб торгувати зворотні посилання з ними. У середньому більшість людей посилаються на інший вміст блогу або на домашню сторінку. Написуючи вміст блогу кілька разів на тиждень, ви збільшуєте свої шанси знайти ваш контент і пов'язати його. Додавання вашої власної статистики або експериментів збільшує ваші шанси зв'язатись. Ідеї, швидше за все, будуть скопійовані, але можна буде посилатися на факти та результати.

Додайте більше значення до свого вмісту, ніж конкуренція. Якщо ви детальніше розповідаєте про тему або створюєте більш повний перелік ідей у ​​блозі, потрібно зосередитися на вивченні конкуренції. Хто посідає перше місце за потрібним ключовим словом? Що вони роблять у своєму змісті, що ви не є? Чи має колекція продукції, яку вони займають, більше продуктів? Або вони отримують більше трафіку? Які зворотні посилання вони мають? Чи покращує якість вмісту, який вони створюють? Дізнайтеся, що вони роблять і роблять кращу роботу, ніж вони.

Інструменти SEO:

Підключати SEO - це інструмент оптимізації SEO, який допомагає оптимізувати свій інтернет-магазин. Ви зможете перевірити свої теги ALT зображення, швидко оцінити, які SEO проблеми має ваш магазин, стежити за швидкістю та багато іншого. Вони також мають преміум версію, яка дозволяє редагувати назви, описи та багато іншого. З більш ніж 1000 5 зірок огляди і 86000 власників магазинів за допомогою цього інструменту, цей продукт є чітким переможцем для ваших потреб SEO.

SEMrush дозволяє аналізувати великі обсяги даних попередніх кліків для ваших кампаній у КПП: знайти ключові слова для націлювання, переглянути приклади пошукових і медійних оголошень, які використовуються вашими конкурентами, та проаналізувати найпопулярніші оголошення для покупок у вашій ніші.

Планувальник ключових слів є популярним інструментом ключових слів Google. Під час перегляду ключових слів відображатимуться інші релевантні ключові слова. Ви побачите, наскільки конкурентоспроможними є ключові слова та який обсяг пошуку для цих ключових слів.

Тест швидкості веб-сайту Pingdom - це інструмент, який допомагає визначити час завантаження веб-сайту. Швидкість сайту є важливою частиною SEO. Чим швидше ваш сайт завантажується, тим краще досвід роботи з клієнтами, і тому ви, швидше за все, будете краще класифікувати. Все, що вам потрібно зробити, це додати URL-адресу свого веб-сайту в поле. Після завершення тесту ви побачите рівень ефективності, час завантаження, наскільки швидше ваш сайт порівнюється з іншими та багато іншого. Також буде визначено оцінку конкретних показників ефективності, які показують, як можна підвищити швидкість веб-сайту.

Оптимізатор зображення оптимізує зображення для пошуку Google. Ви зможете легко змінити теги для зображень, використовуючи шаблон за замовчуванням.

Огляди продуктів дозволяє додавати результати перегляду до результатів пошуку.

SEO менеджер відстежує та допомагає керувати 404 помилками. Додаток зберігає ваші 404 помилки під контролем, ідентифікуючи порушені посилання та автоматично фіксуючи їх. Програма Shopify допомагає підтримувати рейтинг веб-сторінки після зміни платформи електронної комерції.

Moz пропонує своїм клієнтам все в одному інструменті, який включає аудит сайту, дослідження ключових слів, побудову посилань і інформацію про оптимізацію сторінки. Їх інструмент сканує ваш веб-сайт, щоб повідомити про будь-які проблеми або розбиті сторінки.

Кричала жаба є інструментом, який сканує сайти, щоб краще проаналізувати SEO на місці. Інструмент допоможе вам легко знайти непрацюючі посилання та дублювати вміст, покращити назви сторінок і описи та багато іншого.

Ahrefs допомагає контролювати конкуренцію та визначає, як їх переважати. Ви можете легко дізнатися ключові слова, за якими конкурують ваші конкуренти, і дізнатися, хто посилається на їх веб-сайт.

Ресурси оптимізації SEO:

Створюйте та відправляйте файл Sitemap переглядає кроки щодо подання мапи сайту на Google. На сторінці навіть містяться вказівки, які слід дотримуватися під час її надсилання.

5 основних фрагментів електронної комерції для вашого магазину є відмінною відправною точкою для вивчення способу отримання багатих фрагментів для вашого магазину. Незважаючи на те, що багаті фрагменти все ще залишаються досить новими і недостатньо зрозумілими, веб-сайти електронної комерції успішно отримують свій рейтинг продукту, ціну та інші перелічені в результатах пошуку.

Остаточний посібник для написання мета описів проведе вас через процес написання мета-описів сторінок вашого веб-сайту. Ви дізнаєтеся, що таке мета-опис, чому вони важливі, і як його написати.

SEO-експерти:

Сара Лідс, менеджер по SEO  Інтермаркет  каже: “Дослідження ключових слів все ще є життєво важливим для оптимізації веб-сайту Сара Лідс, менеджер по SEO Інтермаркет каже: “Дослідження ключових слів все ще є життєво важливим для оптимізації веб-сайту. Проте, з розвитком способу використання пошукових систем, таких як голосовий пошук, він стає все більш розмовним і менш орієнтованим на конкретні ключові слова. Дослідження ключових слів допоможуть вам визначити теми, які стосуються аудиторії та розвивають її. SEO сьогодні більше орієнтована на користувача, тому дуже важливо, щоб вони були перед увагою. Якщо ваш вміст взаємодіє з клієнтами і відповідає на їхні запитання, ймовірно, що пошукові системи також вважатимуть його актуальним. "

Майкл Помпоселло, співзасновник  Синій інтерактивний поло  , рекомендує, “Мій # 1 SEO рада є партнером з впливовими блогерами якимсь чином, щоб змусити їх поговорити і посилатися на ваш бренд Майкл Помпоселло, співзасновник Синій інтерактивний поло , рекомендує, “Мій # 1 SEO рада є партнером з впливовими блогерами якимсь чином, щоб змусити їх поговорити і посилатися на ваш бренд. Так багато людей ухиляються від цього великого підходу, тому що вони пов'язують цей підхід з тактикою мертвих blackhat як платити за посилання з блогерів і "гостьових блогів" на жахливих сайтах, які існують виключно як псевдозв'язок ферми. Стати друзями з блогерами у вашому просторі є справжні маркетингові переваги, які виходять далеко за межі SEO і саме тому це такий великий підхід. Потужне посилання допоможе вашим рейтингам у спосіб, який Google схвалює, і ваш бренд піддається аудиторії людей у ​​вашій ніші завдяки голосу тих, кому вони довіряють. "

Яімін Чанг, експерт з SEO, позаду  BoominAgency  Найкраще, що можуть зробити власники електронної комерції для свого сайту - це інвестувати в швидкість сайту, простий досвід перевірки та доступну підтримку клієнтів, яку легко отримати Яімін Чанг, експерт з SEO, позаду BoominAgency "Найкраще, що можуть зробити власники електронної комерції для свого сайту - це інвестувати в швидкість сайту, простий досвід перевірки та доступну підтримку клієнтів, яку легко отримати. Всі ці речі безпосередньо впливають на досвід клієнтів. Споживачі, які здійснюють покупки в Інтернеті, хочуть швидко. Вони не тільки хочуть, щоб їхні товари були відправлені швидко, але вони також хочуть, щоб їхні питання швидко відповідали. Краща частина полягає в тому, що алгоритм Google розвивався протягом багатьох років, щоб винагороджувати сайти, які інвестують у ці області. Швидкість сайту була актуальною темою останнім часом, і це не дарма. Ще одна велика річ для електронної комерції, яка менш безпосередньо пов'язана з рейтингами, робить більше з сторінками, які у вас є. Інвестування в програмне забезпечення для відстеження очей та інше програмне забезпечення для оптимізації перетворення може допомогти зробити вас менш залежними від рейтингу. Якщо ви можете підвищити загальний рейтинг конверсій для всіх каналів, вам буде краще, ніж ваш конкурент, який намагається випередити всіх.

Джордан Браннон, президент і головний операційний директор  Коаліційні технології  , share Користувачі пошуку висловлюють свої наміри через ключові слова та ключові фрази Джордан Браннон, президент і головний операційний директор Коаліційні технології , share "Користувачі пошуку висловлюють свої наміри через ключові слова та ключові фрази. Розробка навігації сайту та вмісту сайту, щоб конкретно планувати різні наміри, спільні для ваших клієнтів, допоможе вам підвищити рейтинг і краще перетворити пошуковий трафік. Занадто часто роздрібні торговці в Інтернеті зосереджуються на вирішенні лише одного виду пошуку, або тому, що це роблять їхні конкуренти, або тому, що вони описують свою продукцію ».

Чому користувачі повинні натискати на ваше посилання в пошуковій мережі?
Хто не хотів би натискати, якщо вони шукають нові жіночі насоси?
Хто посідає перше місце за потрібним ключовим словом?
Що вони роблять у своєму змісті, що ви не є?
Чи має колекція продукції, яку вони займають, більше продуктів?
Або вони отримують більше трафіку?
Які зворотні посилання вони мають?
Чи покращує якість вмісту, який вони створюють?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения