SEO поради для фрілансерів - Word ключ

Це   позаштатний письменник   Кошмар Росії Це позаштатний письменник Кошмар Росії. Ваш клієнт призначає вам ряд веб-статей - і включає в себе миль-довгий список необхідних ключових слів для використання у вашому вмісті.

Написання лаконічне, якісне веб-вмісту досить складно, без передачі списку обов'язкових ключових слів. Ви намагаєтеся писати для людей , а не для роботів, і читання в чужому слові може стати неможливим завданням.

Ваші клієнти мають добрі наміри: вони хочуть переконатися, що шукачі можуть знайти, прочитати і оцінити вашу роботу. Вони припускають, що якщо вони підкажуть Google певні підказки (тобто ключові слова), Google отримає чітке відчуття про те, про що ваш вміст і що вона прагне досягти.

На жаль, люди занадто часто зависають від гри для пошуку алгоритмів, які вони забувають, що вони пишуть для людей.

Припускаючи, що підйом до вершини рейтингу Google так само просто, як годувати його безліччю оптимізованих ключових фраз, є грубим спрощенням однієї з найскладніших технологічних компаній на планеті.

Гірше, це робить для поганого письма.

Написання для людей, а не роботів
Припустимо, 50 тисяч людей шукають для написання конкурсів у будь-який місяць. У нашого веб-сайту письменник має свою базу даних конкурсу. Отже, поки ми перецьмемо наш Сторінки конкурсів на writermag.com з різними варіантами фрази "написання конкурсів", Google буде знати, що ми всі, чи не так?

Неправильно.

Припустимо, ми пишемо цей тип копії:

Журнал Writer веде обширний список конкурсних робіт. Ці кращі конкурси письма служать кращими конкурсами для письменників. Ми сподіваємося, що вам сподобаються ці хороші письмові конкурси для письменників. Поверніться за оновленнями конкурсів!

Google збирається покарати нас за набік ключових слів. Google знає, що ніхто, звичайно, не використовує ту ж саму точну фразу чотири рази в чотири речення.

Але більш важливо, ніхто не хоче читати наш сайт. І це посилає більш сильне повідомлення пошуковим системам, ніж коли-небудь буде.

Як працює Google   Пошукові системи мають один фокус: допоможіть користувачеві знайти те, що він шукає Як працює Google
Пошукові системи мають один фокус: допоможіть користувачеві знайти те, що він шукає. Вони люблять сайти знайомств , що збігається з пошуковими даними з вмістом, який найкраще відповідає їхнім потребам, і для цього вони використовують кілька чинників.

Як от:

ContentЗалежний зміст. Зараз Google досить витончено розпізнає синоніми та відповідний вміст. Якщо ви говорите "Бостонський позаштатний письменник" або "письменник, що працює в основному в Бостоні", Google перераховує ваш сайт для пошуку "Бостонського позаштатного письменника" або "позаштатного письменника в Бостоні", навіть якщо ви не використовуєте точні фрази .

. Посилання. Посилання з інших веб-сайтів та користувачів соціальних медіа нагадують голоси в конкурсі популярності в Інтернеті. Чим більш авторитетні сайти, які посилаються на ваш веб-сайт, тим більше Google має підстави довіряти вашому вмісту як релевантні й авторитетні.

. Швидкість відмов. Якщо шукачі натискають на ваш сайт і негайно натискають кнопку "назад" (або "відскоки"), вони, очевидно, не знайшли того, що шукали. Це повідомляє Google, що ваша стаття не найкраща відповідь на запитання пошукача.

Це лише деякі з численних факторів, які Google враховує при рейтингу сайтів на сторінках результатів пошуку - SERPs. Іншими словами, це не просто ключові слова.

Реальне значення ключових слів
Реальна цінність дослідження ключових слів полягає в тому, щоб дізнатися, що цікавить ваших читачів. Якщо так багато людей шукають конкурси для написання, як журнал, ми можемо доставити якісний, цінний контент про написання конкурсів. Не тому, що ми хочемо піднятися на вершину SERPs, а тому, що це перевірена тема, яку наші читачі хочуть знати. Дослідження популярних ключових слів не повинно бути грою в Google. Це має бути про надання читачам того, чого вони хочуть.

Тому поверніться до списку ключових слів. Подумайте про те, що запитувач дійсно запитує, коли він або вона вводить цю ключову фразу в Google.com. Потім встановіть у список список ключових слів і пишуть цінний, змістовний зміст що ви думаєте, відповідає на це питання.

Ваш клієнт найняв вас для написання вмісту для людей, а не для пошукових систем. Спочатку напишіть для них. Роботи будуть слідувати.

Нікі Портер є головним редактором The Writer .

ПОВ'ЯЗАНІ СТАТТІ

Станьте експертом у змісті

Що таке "вміст", та інші поради для написання в Інтернеті

Бронювання програмного забезпечення для очищення календаря

Укушене слово: харчові нотатки з блогосфери

Меню сайта
Опросы
Топ новости
Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

Как почистить клавиатуру компьютера
С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения