SEO PowerSuite - комплект програм для продвіженіясайтов

Доброго часу доби, шановні читачі! Пошук доступного і ефективного СЕО софта - справжній бич для початківця веб-майстра. Багато новачків для таких цілей використовують тільки безкоштовні програми. На жаль, далеко не весь безкоштовний софт володіє необхідним функціоналом. З цієї причини необхідно розглянути платні сервіси, які дійсно здатні поліпшити позиції сайту в видачі пошукових систем.

Почнемо ми оглядову екскурсію в світ ефективного SEO софта з розгляду всіх основних як платних, так і безкоштовних функцій пакета додатків SEO «PowerSuite», відгуки про який розбурхують не тільки рунет. Необхідно сказати, що виробники даного комплексу програм - одна з популярних компаній, яка базується на пострадянському просторі. Незважаючи на це, вони з успіхом змогли поширити свій софт на всю всесвітню павутину.

Пакет СЕО програм SEO «PowerSuite», відгуки про які змушують задуматися, про те, щоб взяти їх на озброєння, мають кілька версій: платні і безкоштовні.

У цій статті ми розглянемо такі програми:

 • «RankTracker» - завдяки цій утиліті кожен веб-майстер зможе легко і просто збільшувати кількість хвостів для семантичного ядра. Крім того, програма дозволяє проаналізувати динаміку зміни (зростання / зниження) пошукових запитів в СЯ сайту.
 • «LinkAssistant» - унікальна програма, створена для автоматизації життєво важливого аспекту розвитку кожного сайту - зростання посилальної маси.
 • «WebSiteAuditor» - дозволяє проаналізувати технічну частину веб-ресурсу і контент сайту з точки зору SEO оптимізації.
 • SEO «SpyGlass» - СЕО утиліта, яка дасть можливість переглянути всі вхідні посилання на сайт. Крім того, SEO «SpyGlass» дозволить побачити, як росте посилальна маса конкурентів і виявити посилання, що заважають просуванню ресурсу.

«RankTracker» - інструмент для збору СЯ і перевірки позицій в ПС

Цей додаток пакета SEO «PowerSuite», відгуки про який підтверджують його ефективність, дозволяє швидко зібрати семантичне ядро ​​для веб-ресурсу. Збір відбувається на основі декількох основних ключових слів. Крім того, програма «RankTracker» дає унікальну можливість відстежити всі позиції сайту по ряду ключових слів, які є пріоритетними для просування ресурсів. Особливістю даного СЕО софта є те, що вона дозволяє створити наочні графічні зображення з усіма необхідними для веб-майстра даними.

Цікавою особливістю софта є те, що його можна інтегрувати з аналітичним сервісом «GoogleAnalytics». Для цього достатньо мати акаунт в «Google». У налаштуваннях програми необхідно ввести дані авторизації в сервісі, і статистика по сайту буде доступна безпосередньо в «RankTracker». Завдяки цим нехитрим діям оптимізатор отримає доступ до повної інформації про трафік на сайт прямо в програмі.

Важливою опцією «RankTracker» є можливість інтеграції з «GoogleAdwords» для отримання інформації про індекс ефективності ключових слів, які використовуються для просування сайту. Цей SEO софт дозволяє витягнути з «GoogleAdwords» інформацію про частоту запитів з того чи іншого ключового слова. Таким чином, кожен зможе зрозуміти чи є сенс займатися просуванням по тому або іншому запиту. Для просування в пошуковій системі «Яндекс» можлива інтеграція «RankTracker» з «Wordstat». Таким чином, аналогічно до сервісу «Adwords» можна знімати частотність запитів в "Яндексі".

Таким чином, аналогічно до сервісу «Adwords» можна знімати частотність запитів в Яндексі

«RankTracker» - унікальна програма, за допомогою якої можна повністю зібрати семантичне ядро. Даний софт по функціоналу нічим не поступається своїм конкурентам і аналогам, наприклад, Кейколлектору. Дуже важливою і корисною функцією «RankTracker» є те, що програма симулює дії людини. Це дозволяє обходити введення капчі. «RankTracker» збирає інформацію з багатьох джерел:

«RankTracker» збирає інформацію з багатьох джерел:

Налаштовуючи програму під себе, можна одночасно включити в огляд список сайтів конкурентів. Це дозволить бачити їх динаміку підвищення / пониження позицій з тих чи інших запитам. Завдяки цій функції, можна робити висновки про правильність дій спрямованих на підвищення в видачі свого сайту з потрібних запитах.

Завдяки цій функції, можна робити висновки про правильність дій спрямованих на підвищення в видачі свого сайту з потрібних запитах

Після того, як «RankTracker» буде налаштований належним чином, веб-майстер зможе отримати вичерпну інформацію про позиції свого сайту по ряду запитів в зручній таблиці.

Після того, як «RankTracker» буде налаштований належним чином, веб-майстер зможе отримати вичерпну інформацію про позиції свого сайту по ряду запитів в зручній таблиці

Корисною функцією такого СЕО софта як «Rankcker» є збільшення семантичного ядра за рахунок хвостів. Для цього достатньо натиснути на кнопку "Підказати ключові". Крім того, можна провести аналіз ключових слів, за якими йде просування, натиснувши на відповідну кнопку.

Крім того, можна провести аналіз ключових слів, за якими йде просування, натиснувши на відповідну кнопку

Програма дозволяє кожному веб-майстру налаштувати видачу зображення з аналітикою семантичного ядра. Динаміка зміни видачі по конкретним ключовим словом налаштовується за допомогою кнопок меню програми.

Динаміка зміни видачі по конкретним ключовим словом налаштовується за допомогою кнопок меню програми

Програма з пакета SEO «PowerSuite», відгуки про яку знаходяться на найвищому рівні, дозволяє оптимізаторів провести оцінку не тільки позицій, але і видимості ресурсу з точки зору пошукових систем.

Програма з пакета SEO «PowerSuite», відгуки про яку знаходяться на найвищому рівні, дозволяє оптимізаторів провести оцінку не тільки позицій, але і видимості ресурсу з точки зору пошукових систем

Як бачите, кількість корисних функцій, якими оснащена СЕО програма «RankTracker», просто приголомшує. Для того щоб відчути наскільки необхідної стане ця утиліта в арсеналі будь-якого веб-оптимізатора, можна скачати пробну версію на сайті розробників. На жаль, в безкоштовної версії функціонал додатка обмежений, але після її тестування на своїх проектах можна купити повну версію.

«LinkAssistant» - автоматизуємо процес нарощування посилальної маси

«LinkAssistant» - зручний і ефективний інструмент для автоматизації обміну посиланнями. У функціонал програми входить опція пошуку сайтів аналогічних тематик, виявити контакти власника і налагодити з ним співпрацю в плані взаємного обміну посиланнями. Крім того, цей SEO софт допомагає знайти посилання на сайт, які заборонені до індексації. Серед функцій «LinkAssistant» необхідно окремо виділити можливість автоматичного створення посилань на сайті оптимізатора для обміну.

Додаток всього в кілька кліків користувача дозволяє вивести список потенційних партнерів, з якими слід зв'язатися для обміну беклінк на сайти.

Після отримання результатів програми веб-майстер має можливість самостійно визначити, з якими сайтами він бажає обмінятися посиланнями .

Як і попередня програма «LinkAssistant» має пробну безкоштовну версію, яку можна завантажити з офіційного сайту розробників.

«WebSiteAuditor» - інструмент для підготовки веб-сайту для просування в пошукових системах

«WebSiteAuditor» дозволяє не тільки провести технічний аудит сайту, але і підготувати його для просування в пошукових системах. Програма максимально проста. Спочатку її використання досить повідомити адресу веб-сайту утиліті і вибрати чинники, за якими необхідно провести технічний аудит ресурсу. Вибрані оптимізатором фактори будуть включені в загальний звіт сервісу про сайті.

Програма з пакета SEO «PowerSuite», відгуки про яку підтверджують її ефективність, працює в 3 основних варіаціях. На жаль, в безкоштовної версії «WebSiteAuditor» веб-майстер зможе отримати обмежену інформацію про свій сайт. «WebSiteAuditorEnterprise» включає повний спектр функцій даного SEO софта, але целесобразность використання даної версії програми стоїть під питанням. Якщо веб-майстер займається просуванням чужих сайтів, то ця версія «WebSiteAuditor» дозволить формувати наочні звіти про ресурс для замовника. В іншому випадку (якщо оптимізатор працює на себе) досить версії Professional.

Не можна забувати, що перед початком зовнішньої оптимізації сайту, тобто початком просування, необхідно провести ряд певних робіт над сайтом, які називаються внутрішньою оптимізацією.

Внутрішня оптимізація включає в себе два фундаментальні чинники - технічний аудит ресурсу, який дозволить виявити всі несправності веб-сайту, і збір ключових слів для просування в пошукових системах. «WebSiteAuditor» якраз дозволяє вирішити питання з технічним аудитом. Відносно збору семантичного ядра ми вже говорили раніше.

Починаючи роботу з програмою, необхідно зробити ряд певних настройок, які допоможуть не тільки отримати необхідну інформацію, а й скоротити час її отримання. На початку проведення технічного аудиту оптимізатор може задати глибину сканування, виключити з перевірки певні сторінки ресурсу і т.д. Це необхідно з однієї простої причини. У деяких випадках перевірка сайту може затягнутися на годинник. Правильні настройки допоможуть веб-майстрам заощадити час. Важливим фактором є вміння програми проводити імітацію дій користувача для розгадки капчи.

Важливим фактором є вміння програми проводити імітацію дій користувача для розгадки капчи

Звіт про проведення технічного аудиту сайту виглядає приблизно так:

Звіт про проведення технічного аудиту сайту виглядає приблизно так:

Як бачите, програма дозволяє оголити в очах оптимізатора ряд проблем сайту, які необхідно вирішити перш, ніж приступити до просування ресурсу в пошукових системах. Зауваження утиліти умовно можна розділити на 3 основних види: критичні (необхідно негайно виправити), що не критичні (вимагає усунення по можливості), нормальні. Важливим є повідомлення про те, наскільки правильно працюють на сайті редіректи (перенаправлення користувача з неіснуючої сторінки). Крім того, «WebSiteAuditor» видає список посилань, які ведуть в нікуди.

Функція пошуку битих посилань дозволить виявити абсолютно всі посилання, які потрібно буде веб-майстру видалити. Необхідно відзначити, що даний SEO софт не в змозі ліквідувати всі недоліки сайту, але він зможе вказати на них. Виправлення всіх моментів, на які вкаже «WebSiteAuditor» дозволить істотно поліпшити ранжування під час пошукової оптимізації веб-ресурсу.

Використовуючи функцію "Сторінки" можна простежити, які відповіді дають сторінки під час звернення до них. Крім того, дана опція дозволяє виявити заборонені до індексації пошуковими системами сторінки. Ще одне корисною фішкою інструменту з пакета SEO «PowerSuite», відгуки про який викликають дикий захват у оптимізаторів всіх мастей, виступає можливість створення карти сайту і «Rotots.txt», що, безсумнівно, буде плюсом в очах пошукових систем.

txt»,  що, безсумнівно, буде плюсом в очах пошукових систем

Якщо детальніше зупинитися на функції "Сторінки", то не можна не помітити, що тут, в списку всіх сторінок сайту, можна побачити PR від «Google», кількість вхідних і вихідних посилань на кожну сторінку. Крім того, тут відображаються заголовки сторінок і «URL'и».

Крім того, тут відображаються заголовки сторінок і «URL'и»

У цій функції можна переглянути величезну кількість інформації про сторінки веб-ресурсу. Оптимізатор може легко перевірити кількість посилань (як вхідних, так і вихідних) і їх індексацію в пошукових системах.

Для отримання всього спектру інформації про сторінки сайту, посилання і інших параметрах рекомендується провести інтеграцію «WebSiteAuditor» з сервісом «GoogleAnalytics». Це можна зробити в налаштуваннях утиліти. Для цього веб-майстер повинен мати акаунт на «Google». Інтеграція програми з аналітичним сервісом відбувається шляхом введення в настройках утиліти даних для авторизації на «Google».

«WebSiteAuditor» володіє величезною кількістю корисних функцій, серед яких окремо слід виділити опцію "Аналіз контенту". Тут можна провести аналіз текстового вмісту сторінки сайту, визначити щільність ключових слів або окремих фраз.

Окремої уваги заслуговує функція "Метрики домену". Її використання дозволяє визначити всі основні показники домену: тИЦ, PR, час завантаження сайту, вік, число посилань і багато іншої корисної для оптимізатора інформації. Тут також можна подивитися аналітичну інформацію, щодо відвідуваності сайту і трафіку на нього.

У функціонал «WebSiteAuditor» входить генератор звітів. Ця опція дозволяє отримати вичерпну зведену інформацію, щодо сайту. Тут можна перевірити кількість сторінок ресурсу, посилання, такі показники як PR за версією «Google» і багато іншого.

На жаль, описати всі корисності даної програми просто нереально, адже їх ще дуже багато. Зате кожен веб-майстер може завантажити утиліту безкоштовно з сайту розробників.

SEO «SpyGlass» - досліджуємо посилання (свої і конкурентів)

Додаток SEO «SpyGlass» з пакета SEO «PowerSuite», відгуки про який свідчать про ефективність його програм, дозволяє вивчити всю кількість посилань сайту. Використовуючи даний софт можна отримати вичерпну інформацію про посилання не тільки на власний ресурс, а й на веб-сайти конкурентів. Утиліту можна використовувати для аналізу потенційних партнерів або сайтів, де оптимізатор хоче розмістити власну рекламу.

SEO «SpyGlass» дозволяє знайти погані посилання, які теоретично можуть стати причиною попадання сайту під санкції пошукових систем. Інструмент для вебмайстрів, який дозволяє аналізувати посилання, позначає ризиковані беклінки спеціальним значком "i".

Інструмент для вебмайстрів, який дозволяє аналізувати посилання, позначає ризиковані беклінки спеціальним значком i

Пошук і аналіз беків не складе складності навіть для новачка. Для цього необхідно в меню вибрати вкладку "Файл" і перейти до "Створенню проекту". Далі необхідно ввести адресу сайту, який ми збираємося аналізувати. Після цього на вибір вебмайстру буде наданий список з пошуковими системами, за якими можна провести аналіз веб-сайту. Перевірка стартувала! Цей процес може зайняти деякий час. Зазвичай аналітична інформація надається через кілька хвилин, так як утиліта працює не тільки з пошуковими системами, але і власну базу.

Важливим моментом є те, що в програму SEO «SpyGlass» можна додати посилання безпосередньо з сервісів для вебмайстрів «Яндекса» і «Google». Коли оптимізатор отримає список посилань, тоді можна приступити до їх аналізу. Для цього відзначаємо необхідні нам чинники, за якими буде проводитися аналіз і запускаємо процес.

Відносно питань вивчення конкурентів. Програма SEO «SpyGlass» дозволяє проводити аналіз сайту конкурентів, завдяки чому для веб-майстра може прояснитися стратегія просування веб-ресурсів конкурентів в пошукових системах. Завдяки функції порівняння проектів, можна порівняти кількість посилань свого сайту з посилальною масою ресурсів конкурентів.

Подібне порівняння може показати два дуже цікавих моменти:

1) загальних донорів посилальної маси;

2) потенційних донорів посилань для власного сайту.

Крім того, SEO «SpyGlass» може сформувати зручний звіт в табличній формі, який прояснить, наскільки веб-ресурс оптимізатора відстає або випереджає конкретного конкурента.

Під час отримання інформації про потенційного сайті-донора посилань або перед покупкою веб-ресурсів за допомогою даної програми можна дізнатися найважливішу інформацію: трастових, пузомерки, кількість вхідних / вихідних беков і багато іншого.

SEO «SpyGlass» - незамінний інструмент для веб-майстра. Ця програма дозволяє контролювати наявність куплених посилань. Особливо актуальною стає проблема контролю беклінків, якщо оптимізатор отримав сотні або тисячі посилань на сторінки свого сайту на платній основі. Адже деякі несумлінні партнери могли видалити зворотне посилання після отримання зворотного беклінк або грошей. SEO «SpyGlass» дозволяє контролювати процес зростання посилальної маси.

Як і інші програми з пакету SEO «PowerSuite», відгуки про який свідчать про ефективність включених в нього утиліт, має три основні версії. В безкоштовному варіанті інструменту для аналізу посилальної маси сайту функціонал традиційно обмежений.

На завершення

Всі описи в цій статті програми давно підкорили серця і уми сео-фахівців. Пакетом утиліт SEO «PowerSuite» користуються практично в усьому світі, що свідчить про величезну ефективності кожного з програми. Розробники постійно впроваджують найактуальніші поновлення в кожну версію програми. Це викликано тим, що кожна пошукова система удосконалює свій алгоритм видачі і за ним необхідно встигати кожному оптимізатора. Програми SEO «PowerSuite» не тільки дуже ефективні, але і прості. Абсолютно будь-який, навіть не досвідчений, веб-майстер зможе інтуїтивно розібратися з інтерфейсом програм і успішно ними користуватися.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения