SEO просування сайту своїми руками | З чого почати СЕО оптимізацію інтернет-магазину | Блог Міндубаева Рамазана

 1. З чого почати просування сайту своїми руками?
 2. З чого почати?
 3. пошукові служби
 4. посилання
 5. Де, у кого, як і за скільки купувати посилання?
 6. підписний лист

Автор: Міндубаев Рамазан

З чого почати просування сайту своїми руками?

Автор: Міндубаев Рамазан  З чого почати просування сайту своїми руками

Сайт, який приносить самі гроші - це завжди відмінний актив, і без відвідувачів / клієнтів йому ніяк не обійтися. Для того, щоб люди могли легко і швидко дізнатися про вас вимагається, щоб вони легко могли отримати інформацію потрібну їм.

Як же зрозуміти, що вони шукають? Як зробити так, щоб вони знайшли саме вашу пропозицію?

Безсумнівно, просування сайту можна доручити досвідченим SEO фахівцям, але якщо бюджет обмежений і є досить вільного часу, можна зайнятися цим питанням самостійно.

З чого почати?

Перш за все, бажано мати чітке уявлення, які завдання має виконувати наш сайт. Яку цільову аудиторію необхідно залучати. Вибачте за тимчасові незручності їм цікава і потрібна. Які ресурси відвідує наша цільова аудиторія крім нашого сайту. Відповівши на ці питання, ми уникнемо зайвих витрат в майбутньому.

Інтернет-маркетинг, якщо їм правильно користуватися, може творити чудеса. Спочатку, після етапу створення сайту потрібно його проаналізувати з точки зору клієнта. Знову таки, можна скористатися послугами професіоналів, а можна провести аналіз своїми силами. Для цього потрібно попросити своїх знайомих і друзів допомогти.

Необхідно, роздати кожному завдання, наприклад що або знайти або купити на вашому сайті, а після дати коментар, в чому була складність, що потрібно доопрацювати. Таким же чином можна провести аналіз самостійно.

Чи зручно користуватися меню? Чи не дратує оформлення очі?

Наскільки зручно відправити форму заявки? Чи є графік роботи офісу?

Чи зрозуміло, як зробити покупку, яким чином поповнити рахунок? Наскільки оперативно відповідає служба консультування / продажу?

Чи є онлайн-консультація?

Аналіз ми виконали, тепер нам потрібен трафік.

пошукові служби

Більшість людей шукають інформацію, задаючи запити в пошукових сервісах, наприклад, в Яндексі або Гуглі. Важливо, щоб сторінки вашого сайту були проіндексовані пошуковими роботами і подобалися їм. Тоді ваш сайт буде на перших місцях. Для цього потрібно виконати кілька кроків.

 1. Перевірити, що в інтернеті не існує ресурсу з ідентичними контактними даними.

Так, так саме так, іноді буває, що під вашим назвою вже може хтось працювати. Так часто трапляється з великими заводами, фабриками, у яких відсутній сайт, зате сайт створюють вмілі дилери, прикриваючись назвою заводу.

 1. Скласти семантичне ядро сайту.

Необхідно визначити, на які питання і потреби клієнтів відповідають сторінки. Для складання списку ключових слів (слів за якими вас шукають потенційні клієнти) можна скористатися сервісом Яндекс Вордстат, тим самим ми побачимо за допомогою яких слів і виразів народ шукає бажане, і зможемо легко скласти список пріоритетних фраз, навколо яких будуть будуватися майбутня стаття.

 1. Створити і оптимізувати сторінки під цільові запити.

Для кожного ключового запиту необхідно створити окрему сторінку з унікальним контентом. При написанні тексту не варто вживати більше 3-4 ключових слів.

Ідеальний контент повинен мати чотири атрибута:

 • Заголовок <h1> - 1 раз;
 • Tittle (заголовок, який видно в назві вкладки браузера) - повинен містити ключові слова;
 • Descriptions (короткий опис статті, яке видно з вікна видачі) - має бути привабливо для користувача;
 • Текст з опорними фразами-запитами - необхідно використовувати ключові слова.
 1. Заборонити для індексації дублікати сторінок.

Різні CMS (системи управлінням контентом) генерують дублюючі сторінки. Кожна дублююча сторінка шкодить при пошуковому просуванні, тому необхідно від них позбутися.

 1. Зв'язати окремі сторінки між собою перехресними посиланнями - тобто організувати перелинковку, часто перелинковка виконується через меню. Так само відмінним рішенням буде виконати перелинковку з 1 статті на іншу, для більш глибокого залучення користувача.
 1. Надати сайту трирівневу структуру.

Пошукові роботи люблять заходити не далі за двох кліків, для них матеріал розташований ближче, має трохи більший пріоритет.

При цьому необхідно продумати логічну і послідовну систему пересування відвідувачів по сайту. Наприклад, можна використовувати додаткові модулі, фільтри і так далі.

посилання

Розібравшись з пошуковою системою, можна приступати до наступного кроку.

Чим більше посилаються на ваш сайт (ставлять посилання) з різних джерел, тим швидше і легше буде просування ресурсу. Як наслідок будуть приходити зацікавлені відвідувачі.

Так як «обрости» природної посилальної масою досить важко, то залишається знаходити блоги, форуми, тематичні сайти для розміщення своїх посилань-рекомендацій на ваш ресурс.

Пошукова система, бачачи, що на ваші статті посилаються шановні блоги, підвищує рейтинг сторінок, вважаючи їх гідними читача.

Чим вище рейтинг сайту, де розташована посилання, тим більшу вагу вона має в очах пошуковика.

Безумовно, новонародженим сайтам важко отримати доступ до «маститим» ресурсів. Тому підприємливі люди придумали продавати посилання, так з'явилися біржі посилань.

Де, у кого, як і за скільки купувати посилання?

Звичайно, можна звертатися безпосередньо до власників блогів і просити їх про обмін посиланнями. Все ж варто мати на увазі, що не кожен з них погоджується на таку співпрацю. Можна піти більш простим шляхом. Наприклад, знайти біржу, де зібрані сайти, які бажають розмістити на своїх сторінках посилання на ваш контент за певну винагороду.

І тут є два варіанти. У першому випадку доводиться вручну контролювати весь процес. У другому ж всі операції виконує робот, потрібно тільки правильно фільтрувати всі заявки. Для тих, хто тільки починає, автоматичні системи більш зрозумілі і ефективні.

Самі посилання діляться в свою чергу на два види:

У цьому випадку сайт-майданчик розміщує у себе посилання, на якій написана адреса вашої сторінки із заданою фразою (анкором). Найбільша біржа орендних посилань це SAPE . Через дану біржу можна купити хороші посилання від 50 коп. за штуку.

Тематичні статті з посиланням на ваш ресурс, знаходяться на орендованій майданчику постійно протягом всього життя сайту. Це коштує трохи дорожче, зате в очах пошукових систем це більш природний метод, так як він вселяє більше довіри. А значить, такого посилання віддається більший ранг.

Відмінними прикладами таких бірж є Articles.Sape , або Міралінкс .

Перший тип посилань хороший для того, щоб за короткий період додати трохи прискорення ресурсу і піднятися на кілька позицій в топі. Однак дійсно довготривалий і стабільний ефект дають постійні, вічні посилання.

підписний лист

Для формування списку лояльних покупців необхідно запровадити реєстрацію на сайті з подальшою розсилкою рекламних і просто цікавих інформативних листів на поштові скриньки користувачів. При цьому обов'язково має бути присутня можливість відписатися від розсилки, щоб не попасти в спам.

При грамотній роботі цей список може допомагати просувати власний сайт і його товари.

На цьому арсенал інструментів для просування сайтів не закінчується. Чим більше способів залучення трафіку ви освоїте, тим більше потенційних клієнтів пройде через вашу воронку, тим більше ви заробите. Все залежить від того, наскільки добре ви знаєте свою аудиторію, її інтереси, образ мислення і потреби.

Якщо ви не хочете розбиратися в тонкощах SEO просування, або навпаки якщо вам потрібна консультація, я готовий вам допомогти.

Мою електронну пошту ви можете знайти в розділі Контакти .

З чого почати просування сайту своїми руками?
З чого почати?
Як же зрозуміти, що вони шукають?
Як зробити так, щоб вони знайшли саме вашу пропозицію?
З чого почати?
Чи зручно користуватися меню?
Чи не дратує оформлення очі?
Наскільки зручно відправити форму заявки?
Чи є графік роботи офісу?
Чи зрозуміло, як зробити покупку, яким чином поповнити рахунок?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения