SEO проти PPC

 1. 5 способів PPC допомагає SEO
 2. 2. Ви контролюєте витрати
 3. 3. Орієнтувати клієнтів на час і місце
 4. 4. Автоматичні результати
 5. 5. Підвищення інших маркетингових каналів
 6. Як маркетинг КПП допомагає органічному пошуку
 7. Чому SEO грає в стратегію PPC
 8. Початок роботи з КПП
 9. Дізнайтеся докладніше
 10. Зрозуміти відносини
 11. Визначте свої інвестиції

4 травня 2015 року

Якщо ви математик wiz, слово "інтеграція" може привести вас до днів вашого класу класу середньої школи (а також повернути спогади про випускний, коледж заявок і час, коли літні канікули було два місяці). Якщо ви письменник (як я), ви чуєте слово "інтеграція" і, ймовірно, думаєте про дві різні речі, які змішуються разом.

Пошукова оптимізація (SEO) і оплата за клік (PPC) є двома різними типами маркетингової тактики, і багато людей, помилково, вважають, що вони розходяться між собою. Коли ви плануєте свою наступну місцеву онлайн-маркетингову кампанію, не думайте про SEO проти PPC; скоріше подумайте про те, як інтегрувати ці два, і ваша кампанія почнеться з першого дня.

Якщо ви подібні до багатьох інших місцевих підприємств, ви, швидше за все, вже зосереджуєтеся на побудові SEO у ваших щоденних цифрових маркетингових зусиллях. Інтегруючи PPC, ви можете швидко прикласти свої зусилля до наступного рівня. Дослідження показують, що КПП реклама має позитивний вплив на органічні кліки для більшості підприємств .

Щоб допомогти вам вигнати міф про SEO проти PPC, ми перерахували п'ять причин, чому ви повинні розглянути можливість інтегрування реклами PPC у ваші поточні зусилля SEO. Не тільки PPC допоможе вам збільшити трафік веб-сайту, але це також допоможе вам збільшити продажі і привести більше клієнтів через вашу двері, запустивши більш ефективні маркетингові кампанії.

5 способів PPC допомагає SEO
4 травня 2015 року  Якщо ви математик wiz, слово інтеграція може привести вас до днів вашого класу класу середньої школи (а також повернути спогади про випускний, коледж заявок і час, коли літні канікули було два місяці)

1. Ви платите тільки тоді, коли хтось натискає

За визначенням, вам доведеться заплатити за рекламу PPC (оплата за клік), коли хтось натискає на неї і відвідує ваш веб-сайт.

КПП сильно відрізняється від традиційних рекламних платформ (таких як газети, журнали, телебачення, радіо тощо), оскільки ви платите за рекламу тільки тоді, коли хтось із нею займається. Хоча традиційні рекламні компанії покажуть вам поглиблені дослідницькі звіти про вплив рекламодавців на аудиторію, ви ніколи не будете на 100% впевнені в тому, що ваші об'яви коштують інвестицій, якщо ви не можете відстежувати взаємодію.

Якщо ви не маєте розкоші безлімітного маркетингового бюджету (ми всі можемо мріяти, чи не так?) Витрачати на платформи, які можуть або не можуть принести вам рентабельність інвестицій, КПП - це хороший спосіб для вас, щоб доповнити існуючі зусилля у сфері SEO і лише платити, коли хтось здійснює безпосередню дію з вашим оголошенням.

2. Ви контролюєте витрати

PPC дозволяє встановлювати бюджет (подібно до оголошень у соціальних мережах) на тиждень, місяць або день, тому ви маєте прямий контроль над тим, скільки ви витрачаєте на оголошення.

Для тих, хто стурбований бачити $ 10,000 стягнення з їх кредитної картки від КПП оголошень, які були дико успішні, не бійтеся. Обмежте свій бюджет на початку (або завжди), і ви зможете перевірити воду перед зануренням - і мати можливість спати вночі.

3. Орієнтувати клієнтів на час і місце

Хочете орієнтувати людей на певні об’яви в певний час доби з певною об'явою? З PPC, ви можете зробити саме це!

PPC дозволяє націлювання на місцеположення та варіанти доставки (так що ви не прибуваєте до Нью-Йорка о 2 годині ранку, коли ви є водопровідником у штаті Вашингтон). Надішліть своє повідомлення своєму цільовому клієнту в найкращий час.

4. Автоматичні результати

Повертаючись до SEO проти PPC, одна річ PPC робить краще, ніж SEO отримує результати швидко.

Хоча SEO будується з плином часу (і має вирішальне значення для успіху вашого інтернет-маркетингу), якщо ви розпочнете кампанію КПП в середу вранці, ви почнете бачити результати в середу вдень.

5. Підвищення інших маркетингових каналів

Ви, можливо, вже знаєте ключові слова, які добре виконуються для SEO вашого сайту і, отже, хотіли б використовувати у ваших оголошеннях PPC. Тим не менш, КПП також може допомогти вам визначити ключові слова, які ви можете додати до своєї стратегії SEO. Планувальник ключових слів Google є корисним інструментом, який можна використовувати для визначення ключових слів для ваших кампаній у PPC, а також для пошуку нових ключових слів, для яких ваш сайт має оптимізувати.

Як маркетинг КПП допомагає органічному пошуку

Один з найшвидших і найрозумніших способів максимізувати ваші пошукові зусилля з маркетингу полягає в тому, щоб тримати свій SEO і PPC маркетинг на одній сторінці (більш ніж одним способом).

Органічний трафік через SEO є більш цінним, ніж трафік PPC, а це означає, що ключові слова, за якими ви ранжуєтеся (проти оплати за), принесуть більше трафіку на ваш сайт. Тим не менш, сила вашого органічного трафіку залежить від того, де ви займаєте місце в пошуковій системі.

Важливо мати на увазі, що органічні SEO не є безкоштовними - це вимагає багато часу і зусиль для ранжирування конкретних ключових слів. Для нових або менш створених веб-сайтів потрібний час для створення повноважень, щоб можна було ранжувати за ключовими словами, які принесуть вам першу сторінку.

Під час цієї початкової фази очікування, ви можете негайно збільшити трафік з оголошеннями КПП, а потім скоротити ваші оголошення КПП, як ваш SEO знімає. Чим більше КПП трафіку ви отримуєте, тим більше повноважень ваш сайт отримує і навпаки, чим більше авторитетів ваш сайт отримує вище він рухається в рейтингах.

Відмінний спосіб отримати доступ до даних, які показують внески органічних та КПП, - через Google Analytics (GA) звіт про багатоканальні послідовності . Використовуючи шляхи конверсій, цей звіт може показувати, звідки надходять ваші конверсії (органічний трафік або трафік PPC).

Чому SEO грає в стратегію PPC

Ви вже знаєте, що ваші ключові слова SEO можуть бути гарною точкою переходу для створення вашої стратегії PPC, навпаки також справедливо: так само, як PPC може допомогти збільшити ваш органічний пошук, ваш SEO може підвищити ваш PPC.
Ви вже знаєте, що ваші ключові слова SEO можуть бути гарною точкою переходу для створення вашої стратегії PPC, навпаки також справедливо: так само, як PPC може допомогти збільшити ваш органічний пошук, ваш SEO може підвищити ваш PPC

КПП і SEO - це все про владу веб-сайту та трафік веб-сайту, а Google - це все, щоб забезпечити своїх користувачів найкращим варіантом. Google робить це, переглядаючи повноваження вашого веб-сайту для певних ключових слів і відповідно класифікуючи вас у пошуку. З іншого боку, для КПП Google оцінює ефективність вашого оголошення відповідно до повноважень вашого веб-сайту для конкретного ключового слова.

Оптимізуючи свій сайт, а потім занурившись у PPC, ви побудуєте основу за допомогою SEO, але отримаєте працівників, що рухаються з PPC.

Наприклад, нова компанія з нерухомості в Кіссіммі, штат Флорида, хотіла б оптимізувати свій веб-сайт за допомогою таких термінів, як "нерухомість в Кіссіммі", "купівля будинку в Кіссімі", тощо. очікуючи, що трафік почне надходити, і влада буде побудована) вони можуть почати використовувати PPC для залучення трафіку. Оскільки веб-сайт уже оптимізований для ключових слів, Google висуне оголошення за допомогою ключових слів, розташованих спереду та центру. Значення, в той час як органічний результат пошуку може сидіти на другій сторінці, оголошення КПП може сидіти у верхній частині першої сторінки.

Ви маєте можливість збільшувати трафік вашого веб-сайту для певних ключових слів, доповнюючи свої зусилля з рекламою КПП, як тільки ви досягнете своєї мети більш високого рейтингу, ви можете продовжити оголошення або завершити кампанію та перейти до іншого ключового слова.

Початок роботи з КПП

Чи PPC звучить як наступний кращий крок у вашій цифровій маркетинговій стратегії?

Якщо ви готові зануритися, перегляньте кілька додаткових відомостей, перш ніж почати:
Якщо ви готові зануритися, перегляньте кілька додаткових відомостей, перш ніж почати:

Дізнайтеся докладніше

Хоча КПП може бути чудовим допоміжним інструментом для органічних пошукових зусиль, знадобиться час, щоб зрозуміти всі деталі. Так само, як коли ви вперше почали працювати з SEO, PPC також може бути таким самим складним завданням. Хоча ви можете зрозуміти теорію, що стоїть за нею, КПП приймає навички та стратегію, щоб бути ефективними.

Якщо ви вирішите працювати з агентство на вашому КПП, ви дізнаєтеся, як виходи, а також як PPC може вплинути на ваші загальні бізнес-цілі.

Зрозуміти відносини

Якщо ви передаєте PPC до агентства або робите це самостійно, майте на увазі, що це не повинно бути єдиною тактикою у вашій стратегії (і, сподіваюся, ця стаття показала вам це).

Так само, як ваш SEO буде впливати на ваш PPC, ваш PPC вплине на ваш SEO. Переконайтеся, що ви бачите очікувану рентабельність інвестицій та не витрачаєте кошти на ключове слово, коли ви займаєте перше місце.

Визначте свої інвестиції

Хоча ви можете зробити PPC єдиною угодою, вона не буде ефективною частиною вашої маркетингової стратегії, якщо ви не будете брати активну участь у її управлінні.

Залишаючись на вершині флуктуації ключових слів, ви можете постійно підвищувати ваш SEO через PPC, але ви повинні стежити за ним. Так само, як ваші каталоги повинні бути оновлені з змінами, ваші оголошення PPC буде також (вони будуть просто зміни у зв'язку з SEO рейтинги проти адреси в каталогах).

Найкращий спосіб забезпечити дружнє рукостискання між SEO і PPC (і усунути міф про SEO проти PPC) - зробити кожну тактику важче, використовуючи іншу. Завжди включайте інформацію, яку ви дізнаєтеся від SEO і PPC в інший, і незабаром ви будете мати ефективну машину стрільби з усіх циліндрів.

Почніть інтегрувати свої органічні SEO та PPC зусилля сьогодні, починаючи з Google AdWords . Збирайте та співпрацюйте дані з обох каналів, щоб збільшити продажі за допомогою цифрового маркетингу.

Ми всі можемо мріяти, чи не так?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения