SEO проти SEA: відмінності, переваги та недоліки

 1. SEO (пошукова оптимізація)
 2. пільги
 3. недоліки
 4. SEA (реклама в пошуковій системі)
 5. пільги
 6. недоліки
 7. висновок
SEO і SEA - це дві абсолютно різні маркетингові дисципліни. Фото: FirmBee / pixabay.com

Хто є з маркетинг Шукаєте веб-сайт, маркетинг в пошукових системах (SEM = маркетинг в пошукових системах) є обов'язковим. Зрештою, більшість веб-сайтів відкриваються через Google & Co., що робить власників веб-сайтів майже необхідним для їхнього пошуку.


В основному, є два способи з'явитися в пошукових системах на верхніх місцях: пошукова оптимізація SEO (Search Engine Optimization) і реклама в пошукових системах (SEA = Search Engine Advertising). Що таке, в чому вони відрізняються і які плюси і мінуси кожного з варіантів, слід у наступних розділах.

SEO (пошукова оптимізація)

Що таке SEO?

Google та інші пошукові системи шукають на всіх веб - сайтах інтернет і визначити, які ключові слова або ключові слова є відповідними. Це відбувається відповідно до деяких нерозкритих алгоритмів. Звичайно, з досвіду багатьох сайтів, які добре оцінюються, можна зробити висновок, що працює добре, а що ні. Наприклад, тексти, що перевищують певну довжину, розташовані над Google, а ключове слово має бути певною щільністю. Прості, легко читаються тексти також є кращими. Зв'язок між окремими сторінками веб-сайту або з зовнішніх сайтів також відіграє важливу роль.

SEO тепер означає, що ви будуєте свій власний веб-сайт відповідно до цих критеріїв, тому ви даєте йому певну структуру, тексти пошукової системи оптимізуються і багато інших правил спостерігаються. А потім сподівається, що пошукові системи винагороджуватимуть це відповідними рейтингами.

пільги

Найбільшою перевагою SEO над SEA є вартість. SEO є порівняно дешевим. Звичайно, існують витрати на розміщення веб-сайту, для персоналу та тексти. Але при порівняно невеликих фінансових зусиллях може виникнути дуже висока кількість відвідувачів. У більшості випадків працівнику або зовнішньому блогеру достатньо створити та впровадити всю стратегію SEO для малого або середнього бізнесу.

Тим часом пошукові системи приносять корисні сторінки, призначені для надання користувачам найбільшої доданої вартості. У зв'язку з цим, SEO не тільки створює контент для Google, але й покращує свій веб-сайт для своїх клієнтів, а це означає, що робота, яку ви робите з нею, є вдвічі вигіднішою.

Є багато агентств SEO (наприклад Пошукова оптимізація від media4people.de ) і SEO фрілансерів, що пропонують свої послуги.

недоліки

Оскільки SEO є дешевим, конкуренція також велика. Фактично ви повинні залишатися настроєними, якщо ви хочете залишитися зі своїми рейтингами. Тому SEO вимагає постійної оптимізації власного сайту. Крім того, новий вміст повинен надаватися на регулярній основі, оскільки "старі" веб-сайти менш важливі.

Оскільки алгоритми пошукових систем не відкриті, вам також доведеться спробувати багато речей і сподіватися, що він працює. Це трохи в темряві, так що не ясно, чи буде ваша робота увінчана успіхом.

Трохи SEO не достатньо. Особливо передні сидіння отримують багато трафіку. Починаючи з №4, це буде набагато менше, і друга сторінка результатів Google майже втрачена. Таким чином, мета повинна завжди бути на першому місці. І ви не можете дістатися до вершини так чи інакше - тому що є платні рекламні місця.

Результати Google не можна побачити відразу, але часто лише через кілька місяців або рік. Для нетерплячих людей ця форма пошукового маркетингу, отже, не дуже підходить.

Google також регулярно коригує свої алгоритми, щоб хороші рейтинги могли зникнути за одну ніч. Відновлення їх часто займає навіть більше часу, ніж ініціалізація Google. Тому що як тільки ви будете покарані, ви не вийде з цієї ситуації так швидко. Крім того, пошукові системи додають до своїх алгоритмів нові відповідні фактори, такі як швидкість роботи веб-сайту. Таким чином, може статися, що раптом все стає важливим, що ви не дотримувалися протягом багатьох років, тому раптом конкурент має великі переваги перед власним веб-сайтом. Звичайно, ви також можете скористатися цими налаштуваннями - але все це не планує.

Останнє оновлення 03/23/2019 / Партнерські посилання / зображення з API реклами продуктів Amazon

SEA (реклама в пошуковій системі)

Що таке СЕО?

Усі пошукові системи забезпечують рекламні місця у вищих рядах, які також позначені як такі. Вони можуть бути заброньовані як оператор веб-сайту через процедуру встановлення ставок. Ви вказуєте, які пошуки ви хотіли б відтворити, і скільки ви готові платити за клік оголошення. Якщо хтось здійснить пошук у Google або Bing протягом цього терміну, вони вирішать в реальному часі достатньо високу ставку або чи буде хтось отримати ставку.

Google відтворює до чотирьох оголошень на пошук, і в залежності від того, хто пропонує ті ж самі ключові слова, ви потрапляєте в одне з цих місць.

пільги

На відміну від SEO, SEA дуже легко контролювати. Ви можете точно визначити, які ключові слова ви хочете класифікувати, і ви даєте пошукову систему безпосередньо посилання на ваш власний веб-сайт. Щоб контролювати витрати, ви також можете встановити щоденний бюджет, який не буде перевищено.

Витрати виникають лише тоді, коли хтось дійсно натискає оголошення. Якщо ви тільки дивитеся на це - з якого ви, як оператор сайту, маєте щось, врешті-решт, ваше власне ім'я - нічого не коштує. Таким чином, ви платите тільки щось, якщо Google дійсно спрямовує відвідувача на ваш власний сайт.

Результати, які можна досягти за допомогою СЕО, також дуже швидко помітні. Перший трафік можна отримати в той самий день, як ви зробите налаштування. Тому, якщо ви хочете швидко просувати новий продукт, SEA може негайно принести відвідувачів сайту.

Оскільки Ви бронюєте послугу, Ви отримуєте багато даних про ефективність Ваших власних рекламних кампаній, щоб Ви могли оцінити та покращити все можливе.

недоліки

Звичайно, SEA набагато дорожче в порівнянні з SEO. Залежно від того, наскільки конкурентоспроможний ваш власний ринок, ви повинні очікувати дуже високих витрат на клік. Витрати на персонал стають синонімом SEO, тому що в кінцевому підсумку комусь потрібно керувати системою, спостерігати і регулювати знову і знову. Крім того, ви повинні виконати різні тести, щоб з'ясувати, які оголошення краще виконуються, які тексти натискаються частіше і в які час подорожують ваші користувачі.

Білет-алгоритм реклами пошукової системи таємний. Наприклад, ваш веб-сайт отримає індекс якості, який допоможе вам визначитися з рейтингом та кількістю оплати кожного кліка. Тут, наприклад, включено, як часто натискається оголошення. Ви все одно повинні оптимізувати веб-сайт.

Крім того, хоча ви можете встановити бюджет, який не можна перевищувати, але ціна кліку на оголошення відома раніше, звичайно, ще не. Таким чином, ви не знаєте, скільки відвідувачів ви насправді купуєте для свого бюджету. Це відчувається лише з першими відтвореними оголошеннями. Витрати також сильно відрізняються і залежать від зовнішніх факторів. Насправді хороша планість витрат на СЕО, тому ви не маєте регульованих бюджетів.

Google також іноді щось змінює у SEA. Наприклад, в минулому на одній сторінці було до 13 оголошень, а зараз лише чотири, що, звичайно, значно збільшило конкуренцію між різними операторами веб-сайтів.

Останнє оновлення 30.03.2019 / Партнерські посилання / зображення з API реклами продуктів Amazon

висновок

SEO і SEA - це два абсолютно різних підходи до отримання трафіку для вашого сайту через Google. Правильно виконані обидва приносять довгостроковий успіх, але з різною швидкістю і надійно - і на різних рівнях витрат. Вони не суперечать один одному, але дуже добре доповнюють один одного. Хоча рейтинги в SEO все ще будуються, можна придбати перші оголошення через SEA і таким чином охопити відвідувачів.

Таким чином, змістовна стратегія маркетингу в Інтернеті завжди включає в себе SEO і SEA, а також інші канали, такі як соціальні медіа або Маркетинг по електронній пошті звернутися до найширшої аудиторії.

SEO проти SEA: відмінності, переваги та недоліки

5 (100%) 1 голос
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения