SEO та контент-маркетинг у Швейцарії

 1. Розглянемо мовне різноманіття
 2. Налаштуйте ключові слова на швейцарський діалект
 3. Використовуйте атрибути Hreflang для розпізнавання мовлення
 4. Виберіть домен верхнього рівня для конкретної країни
 5. Цитати з створених порталів
 6. Нехай ноу-хау говорять
 7. ВИСНОВОК

Як працює оптимізація пошукових систем у Швейцарії? Що іноземні компанії часто роблять неправильно, коли вони виходять на ринок, і що слід враховувати, якщо, як іноземна компанія, ви хочете мати стійкий успіх у Швейцарії?

Швейцарія - маленька країна, якщо не одна з найменших. Але коли справа доходить до ведення бізнесу, вона велика. Швейцарія є однією з країн з найвищою світовою купівельною спроможністю.

Такі причини роблять його настільки привабливим для виходу іноземних компаній на швейцарський ринок. Але багато хто з цих компаній часто не вважають одну важливу річ: Швейцарію.

Якщо ви запитаєте Вікіпедію, то термін "швейцарство" - це термін, який виник у 90-х роках, який повинен позиціонувати Швейцарію в міжнародній економіці як суверенної і відповідальної. Але що означає Swissness з точки зору SEO?

Розгляд швейцарців в контексті SEO Для іноземних компаній, перш за все, вони мають справу з регіонами, мовами та діалектами.

Розглянемо мовне різноманіття

У Швейцарії розмовляють чотирма різними мовами. Лінгвістичну різноманітність Швейцарії можна також знайти на головній сторінці google.ch: Крім чотирьох національних мов, доступні також німецька, французька, італійська та римська мови.

Найбільш поширеною мовою є німецька, а потім французька. Слід зазначити, однак, що швейцарське лінгвістичне використання відрізняється від німецького та французького. Тому недостатньо просто виправити зміст німецького сайту для правильної валюти.

Рекомендується будувати незалежну, німецьку чи французьку версію, яка відображає місцеве використання (див. Наступний розділ).

Щоб показати певну повагу до користувачів з Швейцарії, варто також ознайомитися з правилами та звичками швейцарського написання, наприклад, обов'язкове використання "ss" замість "ß".

Як ми вже деталізували в блозі 2015 року " Електронна торгівля Швейцарія "Пояснено, є деякі особливості в онлайн-торгівлі, які повинні бути враховані.

У онлайн-продажу маркування номерів і цін зазвичай відіграє важливу роль. У Швейцарії z. Б. Розмежувач чотирьохзначних величин з тире замість крапки: "5'000" замість "5.000".

Крім того, валюта або код валюти розміщується тут - на відміну від багатьох інших країн - до суми. Уникнення таких помилок також означає, що швейцарці мають певну оцінку і, таким чином, можуть протидіяти стрибку з боку.

Але потреба в якості відрізняє швейцарців від інших культур. У той час як Німеччина любить рекламувати з такими аргументами, як "вільний" або "вільний", тут слід приділяти більше уваги унікальній точці продажу або якості продукту.

Налаштуйте ключові слова на швейцарський діалект

Мовні відмінності - навіть на одній мові -, звичайно ж, відображені в пошукових запитах. Ще одна причина не просто перетворити німецький сайт на швейцарський сайт.

Пошукові терміни, які шукаються в Німеччині, тут не мають ніякого відношення. Наприклад, німецький туроператор, який розширюється в Швейцарію, буде менш успішним з ключовим словом "подорожі книгою", оскільки регіональні користувачі шукають "святкові замовлення".

Навіть німецький виробник велосипедів не використовує свій потенціал з використанням ключового слова "велосипед" відповідно до його можливостей, оскільки в цьому випадку в Швейцарії двічі частіше, відповідно до французької мови, шукається термін "велосипед". У цьому випадку було б корисно оптимізувати свій сайт для обох пошукових термінів.

У цьому випадку було б корисно оптимізувати свій сайт для обох пошукових термінів

Витяг з Google Adwords Планувальник ключових слів (Швейцарія) з 07.03.2017

Це тонкі відмінності, які визначають успіх або невдачу в Швейцарії. Таким чином, існуючі ключові слова обов'язково повинні бути перевірені на швейцарський обсяг пошуку і, можливо, скориговані в елементах SEO (мета-теги та заголовки), а також у відповідному змісті.

Як цільова група, однак, не забуваючи, це 60 000 німців, які щорічно іммігрують до Швейцарії і шукають Google з німецьким лінгвістичним використанням. Однак, оскільки вони становлять меншість у порівнянні, у центрі уваги розширення має бути в першу чергу на пошукових термінах, які мають найвищий обсяг пошуку в Швейцарії. Це в основному терміни з швейцарського використання.

Робота з швейцарським агентством може заощадити багато роботи в цьому випадку.

Використовуйте атрибути Hreflang для розпізнавання мовлення

Як тільки ви приймете труднощі адаптувати сайт до всіх мов і діалектів, ви не повинні забувати одну річ: пошукову систему. Інтеграція тегів hreflang гарантує, що Google розуміє географічний напрямок і надає правильну мову.

Це особливо важливо для різних (мовних) версій веб-сайту з однаковим або схожим розташуванням. Правильні мовні індикатори de-CH, fr-CH, it-CH і en-CH у тегах hreflang гарантують, що Google витрачає URL-адресу та мета-теги на правильній мові.

Зразкові теги hreflang німецького сайту з усіма необхідними мовними версіями для Швейцарії

Виберіть домен верхнього рівня для конкретної країни

При виборі домену, крім доменного імені - яке також слід перевіряти на актуальність у Швейцарії - це рішення про закінчення домену (домен верхнього рівня) до. Чи є тепер розширення .ch або .com. Загалом, існує кілька причин для вибору домену .ch.

За допомогою домену, що закінчується окремо від країни, компанія Google відразу визнає, що вона стосується веб-сайту зі Швейцарії, і показує пріоритетне запит із Швейцарії. Звичайно, домен .ch може бути корисним, на додаток до переваг Google, з психологічної точки зору.

Через відомі швейцарські переваги для місцевих продуктів або послуг можна припустити, що місцеві доменні імена або кінцеві користувачі швейцарських людей також є кращими при використанні пошукової системи.

Цитати з створених порталів

Як новий або існуючий домен на швейцарському ринку, має сенс отримати "довіру" від встановлених швейцарських порталів, так званих "цитат". Цитати - з посиланням на зворотний зв'язок або без них - можуть бути записами в регіональних каталогах або в комерційному реєстрі.

У локальній пошуковій оптимізації "Локальні SEO" вони відіграють велику роль, оскільки вони надають пошуковій системі важливу інформацію про компанію і в той же час надають Google важливу "довіру".

На підставі наших висновків Профіль цитування Швейцарії Найбільш потужними джерелами стали швейцарські каталоги local.ch і search.ch.

Але також (гостьові) посади в місцевих інтернет-журналах або тематичних блогах (бажано з посиланням) можуть бути корисні для того, щоб ступити в швейцарський онлайн-світ.

Тому, якщо ви хочете встановити себе на швейцарському ринку, ви повинні подумати про можливі заходи на ранній стадії, які мають на меті отримати згадки або рекомендації від місцевих платформ.

Тому, якщо ви хочете встановити себе на швейцарському ринку, ви повинні подумати про можливі заходи на ранній стадії, які мають на меті отримати згадки або рекомендації від місцевих платформ

Найважливіші каталоги Швейцарії 2018/2019

Нехай ноу-хау говорять

Швейцарці хочуть, щоб їх розглядали самостійно, тобто тільки тому, що компанія приходить з Німеччини, швейцарці не задоволені німецьким змістом.

Часто комунікація продукту або послуги пов'язана з поточними подіями або святами. Але що, якщо швейцарці не мають свята в цей день або, можливо, вони називають це іншим?

Вже було доведено, що регіональні продукти тут краще продаються, але місцевий зміст також безумовно має сенс. Деякі ноу-хау про швейцарські події можуть внести позитивний внесок у маркетингову роботу та надати вам регулярні ідеї для веб-сайтів та соціальних медіа.

Дізнайтеся про Фаснахт, Самічлаус та національне свято Швейцарії. Коротше кажучи, у вас є щось місцеве, щоб сказати?

ВИСНОВОК

Швейцарія має великий потенціал для іноземних компаній, але також вимагає певних вимог.

Виступаючи на одній мові, іноземна компанія не претендує на онлайн-успіх у цій країні. Той, хто не знайомиться з місцевими обставинами, такими як мовні відмінності та правопис, ризикує не знайти або навіть прийняти в Інтернеті в Швейцарії - незважаючи на хороший продукт.

Однак, якщо деякі особливості відносяться Місцеві SEO і Маркетинг вмісту слід зазначити, що, незважаючи на місцеві уподобання швейцарців, можна досягти хороших результатів руху. Нижче ви знайдете всі пункти, узагальнені у переліку.

У вас є запитання чи пропозиції? Я з нетерпінням чекаю ваших коментарів!

Алана Рааб

Alana Raab є SEO та Консультант з контенту в BlueGlass Interactive Zurich і відповідає за проекти різних клієнтів. Під час своїх бізнес-досліджень з акцентом на маркетинг, вона вже інтенсивно займалася темою онлайн-маркетингу. Під час навчання вона працює на онлайн-порталі фінансових порівнянь і присвячує свою тему темі крос-канального банкінгу.

Що іноземні компанії часто роблять неправильно, коли вони виходять на ринок, і що слід враховувати, якщо, як іноземна компанія, ви хочете мати стійкий успіх у Швейцарії?
Але що означає Swissness з точки зору SEO?
Але що, якщо швейцарці не мають свята в цей день або, можливо, вони називають це іншим?
Коротше кажучи, у вас є щось місцеве, щоб сказати?
У вас є запитання чи пропозиції?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения