SEO в 2019 році: Які осі будуть сприятливі і оптимізовані?

 1. Основи SEO
 2. 1. Основні критерії SEO дружнього сайту
 3. 2. Критерії SEO на користь
 4. Оптимізація контенту SEO

Її не можна повторити достатньо для тих, хто хоче його почути: SEO - це неточна наука, що включає багато параметрів. Також неможливо гарантувати позиції компанії під страхуванням від помилки за шахраїв або шарлатанів.

Проте можна оцінити і зробити припущення, але для цього ви повинні бути справжнім фахівцем природні посилання і практикувалися протягом багатьох років. Це не моя справа, і я залишаю місце для реальних спеціалістів з SEO, щоб вони супроводжували вас на спеціалізовані теми.

На моєму рівні, у мене є досвід практики практики в останні роки, що дозволило мені досягти багатьох позицій у трійці кращих Google. Серед них багато хто в ТОП-1 і це те, що сьогодні шукають всі, щоб забезпечити його стійкість.

І ця довговічність - це видимість, за яку ми повинні боротися, постійно оптимізуючи свій підхід до SEO. Я не SEO експерт ... далеко від цього! Але за допомогою написання та вивчення струн неминуче набирається досвід і знання, які демонструються (також) за набутими позиціями.

На щастя, є Основи SEO чесно вийти з нього. Решта часто є питанням часу і тому терпіння, щоб придбати, щоб побачити плоди його праці. SEO експерти відчули це протягом багатьох років через тести та перевірені результати.

Тут ми побачимо кілька обґрунтованих порад SEO, які є давніми і важливими для того, щоб працювати над тим, щоб з'явитися і заробити почесні позиції на Google. Якщо ми можемо оцінити, то це залежить від встановленої конкуренції та від вибору ключових слів.

Стаття в 2 частинах:

 1. SEO в 2019 році: Якими будуть тенденції до подальшої оптимізації? - Частина 1
 2. SEO в 2019 році: Якими будуть тенденції до подальшої оптимізації? - Частина 2

Основи SEO

Основи SEO є якимось наріжним каменем SEO. Вони є частиною низки порад, які потрібно застосувати, щоб розпочати пошук позицій його статей. Також важливо знати вашу ABC перед атакою алгебри!

Для цього ми будемо обговорювати сам сайт, структуру статей, написання веб-сторінок і поради з оптимізації його вмісту, що з'явиться в середині infobesity постійно зростає. Є здоровий глузд, що потрібно знати і особливо терпіння, щоб отримати результати, які можна відкласти.

1. Основні критерії SEO дружнього сайту

Замість того, щоб починати з нічого, що стосується вмісту, давайте подивимося, як він має бути з вашого сайту на зорі 2019 року. Якщо він не відповідає кожному з цих критеріїв, швидко оновіть свій веб-сайт так, будь то Google дружній

Ваш веб-сайт повинен або повинен відповісти на ці запитання:

 • У Вас є сайт, що відповідає за дизайн. Ми говорили про це протягом багатьох років, і час почати працювати для тих, хто ще не в курсі. Це означає, що ваш сайт повинен автоматично адаптуватися до різних пристроїв, на яких він відображається, а точніше до дозволу екрану. Багато комп'ютерів все ще працюють на частоті 1024 × 768, іноді менше, але нижче стає важко отримати хороший досвід користувача. Це особливо еволюції мобільних телефонів, які штовхнули в цьому напрямку.
 • Перший мобільний. Ми там вже кілька місяців. Мобільний телефон перевершив робочий стіл з точки зору підключення до Інтернету. Як такий Google реалізував протокол Mobile First , що означає, що індекс завантаження сайту, серед інших, тепер буде на мобільній версії вашого сайту. Іншими словами, веб-сайт повинен бути максимально оптимізований і забезпечити оптимальне користування. Чим повільніше завантажиться сайт, тим більше він повинен бути покараний за його розміщення.
 • Подумайте про сайт для мобільних телефонів. Якщо питання адаптивного дизайну стосується можливості адаптації до роздільної здатності екрану, це не те ж саме для сайту, призначеного для мобільного. Сайт, призначений для мобільного, - це чистий сайт, де підсвічування вмісту буде мати перевагу над іншими. Закрийте пов'язки, повзунки, спливаючі вікна та інші гаджети, які зіпсують користувальницький досвід. Користувач приходить на сайт, щоб читати вміст і для цього він повинен бути швидко і легко доступним.
 • Подумайте про модуль AMP / модуль. Щоб продовжити роботу з мобільним пристроєм, Google розробив протокол AMP для прискорених мобільних сторінок . AMP дозволить Вашій аудиторії зосередитися на Вашому безлюдному змісті. На мобільному пристрої ви побачите лише елементи без реклами, без гаджетів або будь-яких інших засобів, що перешкоджають читанню. Відображається лише текст статті.
 • Це плагін, який можна завантажити та налаштувати відповідно до ваших потреб.
 • Є сайт у HTTPS . Протокол, що забезпечує безпечний перегляд серферів до оплати онлайн. Якщо сьогодні у вас немає сайту в HTTPS, ви будете чи будете покарані Google. Щоб дізнатися більше, потрібно наблизитися до свого господаря, щоб побачити, чи пропонує він рішення (це часто буває). В іншому випадку зверніться до експерта, щоб не втратити руку на вашому сайті, якщо у вас немає досвіду в цій області.

2. Критерії SEO на користь

Коли ми вступаємо в SEO, існують критерії, які потрібно віддавати більш ніж чесно. Якщо ви знаходитесь на WordPress, перше, що потрібно зробити, це встановити плагін Yoast SEO, якщо він ще не встановлений за замовчуванням у вашій версії.

Цей плагін не надто складний для обробки, інакше на Google потрібно знайти покрокове керівництво, яке допоможе вам налаштувати його. Yoast допоможе вам оптимізувати вміст і виміряти ваші ключові слова, читаність і різні моменти, які будуть корисними для вашого позиціонування. Не намагайтеся поставити всі індикатори зеленими! Це не завжди можливо.

Серед критеріїв SEO, які слід розглянути, нижче наведено короткий список:

 • Перший критерій: Будьте терплячими, тому що SEO - це робота з мурашками, а результати іноді місяцями. По-друге, будьте захоплені тим, що ви робите ... і ви будете робити це добре!
 • Розмістіть вміст за допомогою тегів H2, H3 і H4, якщо це необхідно. Тег H1 - це типовий заголовок. Включіть ваші ключові слова (загальні ключові слова та варіанти). Ви отримаєте читаність і дозволить Google краще сканувати ваші статті. Обробляйте в середньому 5 субтитрів залежно від довжини вмісту.
 • Подумайте про довгий вміст (2000 слів або більше), оскільки Google все більше зосереджуватиметься на щільній інформації ... і доречно! З посиленням конкуренції це принцип, який залишається простим у вирішенні.
 • Як осторонь не забувайте про короткий контент, оскільки вони легше читати і відповідати на мобільну аудиторію. Більш того, шляхом чергування довгого і короткого вмісту ви зможете легше виготовляти статті.
 • Працюйте над семантикою та лексичним полем ключових слів, оскільки, створюючи вміст експерта для розміщення, ви дозволите Google краще інтерпретувати ваші статті. Якщо ваш ключ, наприклад, SEO, що вже є дуже конкурентоспроможним, думаю, природний пошук, SEM, SEA, зміст, стаття і все, що обертається навколо цього всесвіту.
 • Ми не можемо повторити це, позначте свої зображення добре, заповнивши тег alt. Для зображення на першій сторінці це робиться на рівні медіатеки. Для зображень у тілі статті редагуйте їх за допомогою невеликого олівця, який з'являється, натиснувши на зображення.
 • Зробіть деякі внутрішня сітка , тобто пов'язувати ваші статті разом, коли ви маєте справу з пунктами, які вже були розглянуті в попередньому вмісті.
 • Оновіть свої глибокі статті. Старі статті можуть втратити багато трафіку, якщо ви їх не оновлюєте. Подумайте про внутрішню сітку з нещодавно обробленими темами, номерами для оновлення та інформацією, яка розвивається. Після оновлення, не соромтеся поділитися ними знову в соціальних мережах для відвідування ваших сторінок.
 • Майте іншу назву SEO, ніж ваш заголовок Мета, зберігаючи головне ключове слово, але злегка змінюючи кут.
 • Оптимізуйте свій опис мета-тегів для пошуку натискання на його читання. Чим більше ви отримуєте CTR (клік), тим краще буде ваше позиціонування. Коли введений запит і ваша стаття відображається в результатах, чим більше кліків він отримує, тим краще ваш CTR.
 • Подумайте про читаність! Отримайте максимальну віддачу від своїх статей для легкого читання та одягайте їх, щоб представляти ваш вміст. Створіть розриви і виділіть жирним або кольоровим (без зловживань) сильні сторони. Ідея полягає в тому, щоб дозволити читачам залишатися якомога довше на вашій сторінці. Посилання для вставки у вашу статтю (внутрішні та зовнішні посилання) також збережуть ваші читачі.
 • Частота написання! Важко судити про здатність кожного, але чим більше якісного контенту ви пишете, тим краще ваші шанси поліпшити свою позицію. Тоді, якщо ви маєте справу з нішовою темою, подумайте про довгий вміст і пишіть рідше.
 • Покладіть жирним шрифтом та / або підкресліть важливі ключові фрази, де відображаються ключові слова. Показати Google, де можна зосередитися у ваших статтях.
 • Використовуйте цитати у своїх повідомленнях, щоб відзначити важливі дані. Якщо у вас є стаття, що говорить про цифри, покладіть найбільш відомих з використанням лапок. Див. Приклад нижче:

80% користувачів Інтернету не читають вміст, який вони поділяють. Не забувайте покращувати час, витрачений на ваш сайт, і пропонувати інформацію для швидкого використання.

Цей невеликий список вже допоможе вам краще структурувати ваші повідомлення та дозволити їм отримати краще позиціонування. Просто будьте терплячими і при необхідності вносити корективи. Якщо ви щойно створили свій сайт, зробіть сенс більш законного розташування сайту.

Пам'ятайте про те, щоб проаналізувати їхній вміст і подивитися, як ви можете запропонувати більше і краще.

Оптимізація контенту SEO

Оптимізація контенту - це останні зміни, вивчення веб-написання або можливі оновлення вже написаних статей. Щоб оптимізувати вміст, потрібний досвід роботи веб-написання і в SEO за один раз.

Ви також можете повернути життя на свій вже написаний вміст і працювати по-новому.

Для цього ви повинні зрозуміти, як Google інтерпретує вміст і як дотримуватись цього. Написання в Інтернеті - це вправа, яка в кінцевому рахунку повинна стати другою природою, під болем штучно працюючих її статей. Ми повинні зберігати всю актуальність контенту для його читання, а не переглядати вміст, що працює штучно або надмірно оптимізовано. Природні посилання повинні залишатися природними, отже, термін.

Як не можна спотворювати його зміст, як можна дати йому перший або другий шанс добре позиціонувати себе на Google?

Критерії, які розглядаються в попередньому списку, оновлення вмісту дає можливість дати йому життя і дозволити вашому глибокому вмісту знову розташувати. Потрібно згадати їх за допомогою сітки і переробити їх, якщо вони не отримають більше кліків. Ви можете переробити їх на поточну дату або просто оптимізувати їх і повторити їх у своїх сценаріях спільного доступу через соціальні мережі.

Подумайте про інформацію, яку потрібно оновити, щоб покращити SEO: номери, зміни URL-адрес, інформаційні канали тощо. Додайте розділ і, можливо, перегляньте лексичне поле.

_________________

У цій першій частині це вступ до фундаментальних принципів, а в другому я звернуся до того, де зосередитися в 2019 році. Я візьму деякі критерії, згадані тут для їх розробки, особливо з точки зору змісту та вибір зробити, коли ви хочете, щоб аутсорсинг ваш SEO.

Не соромтеся додавати ваші коментарі або критерії, щоб не нехтувати SEO на додаток до згаданих.

Загальний рейтинг наших читачів

Ваш рейтинг

[Усього: 52 Середня: 4,7]

Як не можна спотворювати його зміст, як можна дати йому перший або другий шанс добре позиціонувати себе на Google?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения