SEO - Видимість через пошукові системи, оптимізація для збільшення трафіку

 1. індексування
 2. Коди помилок відповідей на заголовки
 3. Коди помилок:
 4. Дубльований вміст - це бар'єр для вашого веб-сайту
 5. домен
 6. будинки
 7. Багато підходів до фронту
 8. категорія Сторінки
 9. параметри сортування
 10. сайт Архітектура
 11. швидкість
 12. Статистика Google Pagespeed
 13. Інструменти Pingdom
 14. Співвідношення код-текст
 15. HTTPS
 16. Соціальні теги META

Технічна SEO - це робота по оптимізації на технічній платформі. Технічна платформа є основою для розміщення в результатах пошуку, і тут важливо, щоб не було помилок і пропусків. Помилки і недоліки в технології завжди впливатимуть на здатність веб-сайту ранжуватися в пошукових системах.

Технічне SEO охоплює багато різних завдань. Загальним для них є те, що вони прагнуть покращити та оптимізувати здатність веб-сайту ранжуватися в результатах пошуку. У наступному розділі ви отримаєте огляд багатьох ключових елементів технічного SEO.

індексування

Правильне та гарне індексація - це перший крок у налаштуванні SEO. Якщо сторінка веб-сайту не індексована, то сторінка не може класифікуватися в результатах пошуку, і тому вона не може бути знайдена. Насправді це відповідає тому, що сайт не існує - для користувачів пошукової системи принаймні.

Усі опубліковані сторінки на веб-сайті мають бути проіндексовані. Звичайно, це не стосується сторінок, на які ви навмисно відмовляєтеся. Якщо всі сторінки не проіндексовані, це може бути пов'язано з проблемами в технічній установці або з відсутністю вхідних посилань на веб-сайт. Google сканує та індексує сторінки на основі кількості вхідних посилань. Чим більше посилається веб-сайт, тим більше терпіння приписується йому, і чим глибше Googlebot буде сканувати сайт. Однак може бути багато проблем, які ускладнюють або навіть неможливо індексувати веб-сайт Googlebot.

Коди помилок відповідей на заголовки

Код відповіді заголовка є частиною відповіді, яку веб-сервер видає на запит, незалежно від того, чи надходить цей запит від браузера або користувача. Дуже важливо, щоб сервер повертав правильні коди відповідей заголовка сервера. Сторінки, які існують на сайті, повинні відповідати статусом 200 OK коду, а сторінки, які не існують, повинні відповідати кодом 404. Сторінки, які повідомляють про помилки 40x, повинні бути 301 перенаправлені до нового відповідного URL ,

Пересунуті сторінки повинні відповідати правильно 301 редирект , Існує велика кількість різних кодів помилок. Тим часом ви зустрічаєтеся з 404, 408 , 403 і 402, 301 і 302 , Нижче ви знайдете коротке пояснення того, що передбачають різні коди відповідей:

Коди помилок:

 • 20x codes = Запити клієнтів успішно отримані.
 • 30x codes = Коди переадресації, які вимагають дії від агента користувача, можуть відповідати правильно з сервера. Наприклад, це може бути перенаправлення 301, яке вказує на іншу сторінку, яка є кінцевим пунктом призначення запиту.
 • 40x error = Помилка, викликана користувачем або клієнтом користувача. Наприклад, користувач може неправильно ввести URL-адресу та повернути сторінку помилки 404.
 • 50x error = Помилка відповіді, починаючи з 5, вказує на наявність проблем з сервером.

Дубльований вміст

Коротше кажучи, можуть виникнути проблеми з дублюванням вмісту. Дубльований вміст - це явище, яке виникає, коли одну й ту ж сторінку з ідентичним вмістом можна знайти різними способами URL-адресу , Це може включати індексацію сторінок категорій, тегів сторінок, сторінок списку, сторінок друку та сторінок PDF, які багато систем CMS постачаються за замовчуванням.

Це функції, які можуть бути корисними для ваших читачів, але можуть призвести до безпосередніх проблем у результатах пошуку. На щастя, ці питання завжди можна вирішити, і SEO оптимізація може бути легко виконана без шкоди для зручності користування. Простота використання насправді також є важливою частиною SEO сьогодні.

Дубльований вміст - це бар'єр для вашого веб-сайту

Дубльований вміст - це, як я вже сказав, велика проблема, і це одна з технічних бар'єрів на вашому веб-сайті, яку просто потрібно вирішити. Google не любить дублювання вмісту. Google віддає перевагу унікальному контенту, і вони не показуватимуть більше однієї версії однієї сторінки, оскільки користувачам не потрібно більше однієї версії.

Щоб видалити дубльований вміст, спочатку потрібно знати, де його шукати, і на веб-сайті є кілька сайтів, на яких, очевидно, слід спочатку подивитися.

домен

Домен є основним підходом до веб-сайту, він вказує на сам веб-сайт і його файли. Домен повинен відповідати лише одній адресі відносно пошукових систем, додаткові адреси повинні бути перенаправлені на правильну. Це робиться для того, щоб пошукові роботи і користувачі завжди прибирали на потрібну версію як основну.

Проблеми з керуванням доменами та відсутніми канонічними елементами, субдоменами та доменами можуть призвести до серйозних проблем з дублюванням вмісту. Якщо домен відповідає як www, так і без www, у вас є два однакових веб-сайта, включаючи всі підсторінки. Такий самий сценарій застосовується, якщо веб-сайт відповідає http та https.

Такий самий сценарій застосовується, якщо веб-сайт відповідає http та https

будинки

У багатьох системах CMS можна отримати доступ до передньої частини веб-сайту не тільки один раз, а й двічі. Перша сторінка також є найсильнішою сторінкою на всьому веб-сайті, адже саме тут будуть вказані більшість природних органічних зв'язків. У той же час, головна сторінка є обов'язковою точкою та точкою входу для решти вашого сайту.

Тому головна сторінка також є найважливішою сторінкою на вашому сайті, і саме сторінка, яку ви хочете уникнути в світі, дублюється.

Багато підходів до фронту

Як уже згадувалося, багато систем CMS мають декілька підходів до першої сторінки. У багатьох системах буде створена сторінка, яка називається першою сторінкою або першою сторінкою, яка виглядає після самого доменного імені. Якщо ваш веб-сайт доступний на одному з них, у вас є проблема з дублюванням вмісту з великою гарантією.

Але перш ніж поспішати зателефонувати своєму SEO-провайдеру, потрібно просто перевірити вихідний код на титульній сторінці, щоб побачити, чи є канонічна мітка, що вказує на вашу основну титульну сторінку, яка буде вашим доменним ім'ям. Якщо ви знайдете його, у вас немає проблем. Перевірте всі версії титульної сторінки. Якщо це не так, ви повинні або зробити це, або скористатися моїм кращим методом; 301 редирект, також відомий як постійний хід.

категорія Сторінки

Якщо ви запустили веб-магазин, у вас є великий блог, звичайний вміст із великим вмістом, ви, ймовірно, використовуєте підсумки сторінок. Підсумок сторінок - це сукупність посилань, глибше у сторінки категорій. Ці сторінки часто матимуть таку саму назву сторінки та вміст, що й сторінка першої категорії, а це означає дублювання вмісту. Існує декілька способів вирішення такого дубльованого вмісту. Перше, що я рекомендую вам використовувати: rel = next rel = prev, це тег, який повідомляє Google, що ось гарний перегляд списку, але це великий пов'язаний документ, який просто охоплює більше сторінки.

Іншим можливим рішенням було б розмістити noindex, перейти на додаткові сторінки категоризації, які повідомляють Google, що вони не повинні викидати списки в індекс, але продовжувати переходити за посиланнями та сканувати ваш сайт.

Крім того, якщо це рішення не є можливим, ви можете скористатися канонічним тегом, щоб повідомити Google про те, що є декілька однакових сторінок, але це основний, який ми хочемо показати. Тег Canonical додається до всіх додаткових переглядів списку і вказує на сторінку основної категорії.

параметри сортування

Більшість систем CMS постачаються з одним або декількома варіантами сортування. Це чудова функція для користувача, але серйозна проблема з пошуковими системами, яка знаходить і індексує всі ці варіанти сортування. Проблема в тому, що в основному лише ті самі сторінки, які були відсортовані по-різному.

Якщо користувачі посилаються на сторінку, що не є основною, я рекомендую вам використовувати канонічний тег, щоб сік посилання був переданий на правильний URL. У такій установці тут, на жаль, 301 перенаправлення не можуть бути використані, оскільки це знищило б функції сортування і зробило їх марними. Це знищує роботу користувача.

Якщо канонічний тег не може бути використаний з тієї чи іншої причини, використовуйте noindex.

-> Перейти до верхньої частини статті, натисніть тут

сайт Архітектура

Як ви класифікуєте вміст не має значення. Важливо переконатися, що боти пошукової системи можуть правильно переміщатися навколо вашого веб-сайту і розставити пріоритети основних тем у ієрархії. Йдеться про сортування вашого контенту в чітку ієрархічну структуру, і його можна порівнювати з гарним старомодним архівом. Якщо вміст архівного кабінету не відсортовано належним чином за темою, назвою тощо, може бути важко знайти потрібні документи, і саме так слід розглянути ваш сайт.

Якщо вміст архівного кабінету не відсортовано належним чином за темою, назвою тощо, може бути важко знайти потрібні документи, і саме так слід розглянути ваш сайт

Мапа сайту HTML

Не дозволяйте пошуковим системам вирішувати, що найважливіше - це ваша робота! Хоча пошукові системи сьогодні набагато складніші, ніж вони були 10 років тому, вони все ще не розумні мислячі істоти, як ми, і вони потребують нашої допомоги у прийнятті правильних рішень і рішень. Якщо ви дозволите пошуковим системам вирішити, досягнення найкращих результатів з вашими зусиллями SEO буде близько до неможливо.

швидкість

Для досягнення високого і високого рейтингу в результатах пошуку недостатньо мати добре продуманий і привабливий веб-сайт. Він також повинен бути швидким.

Швидкість сайту стала дуже важливим сигналом для пошукових систем. Повільний веб-сайт - це поганий користувальницький досвід, тому Google також виступає за швидші веб-сайти. Протягом останніх кількох років компанія Google намагається привернути увагу власників сайтів до швидкості. Серед іншого, це видно на численних інструментах, які вони розробили і зробили доступними для цієї мети.

Швидкість веб-сайту також впливає на індексацію в пошукових системах, як Google. У бота є лише x кількість часу, доступного для визначення того, чи визначається цей коефіцієнт часу залежно від кількості посилань на якість веб-сайту. Якщо у вас є великий веб-сайт без багатьох вхідних посилань і з повільним часом відгуку, Google буде майже неможливо сканувати його донизу.

Дослідження також показали, що якщо веб-сайт не повністю завантажений через 5 секунд, то більше 50% користувачів вибирають закрити браузер або натиснути кнопку назад. Google вимірює цю поведінку користувача, а також знижує загальний бал вашого веб-сайту.

Підвищуючи швидкість завантаження вашого веб-сайту, ви надаєте своїм користувачам набагато кращий досвід роботи, і є дуже хороші шанси, що вони витратять більше часу на ваш сайт на цій основі. Використовуючи користувачів на вашому веб-сайті довше, це є сигналом до Google про те, що ваш веб-сайт працює належним чином і що користувачам це цікаво. Це те, що дуже позитивно впливає на оцінку Google.

Статистика Google Pagespeed

Інструмент рейтингу швидкості Google називається Pagespeed Insights. Інструмент надає символам вашого веб-сайту безліч попередньо визначених критеріїв. Тут можна говорити про стискання зображень, файлів, скриптів і об'єднання файлів css тощо. Усі елементи, які допомагають підвищити швидкість завантаження вашого веб-сайту.

Добре оптимізований веб-сайт, отримав оцінку понад 90, Ви можете перевірити власний веб-сайт, натиснувши тут.

Інструменти Pingdom

Ще один чудовий інструмент, який можна використовувати для перевірки вашого сайту - це безкоштовний інструмент Pingdom Tools. Інструменти Pingdom надають дуже точний графік завантаження всього вашого веб-сайту, де ви можете легко декодувати, які елементи на вашому веб-сайті найдовше завантажуються. Іншими словами, ви отримуєте дані, які повинні відчувати і вживати заходів. Pingdom Tools також дає вам час завантаження з вашого сайту, на жаль, немає датського сервера, тому для найбільш точних вимірювань слід використовувати стокгольмський сервер, який є найбільш близьким до Данії.

Рік тому веб-сайт був швидким, якщо він завантажувався менш ніж за секунду, але у 2016 році ваш веб-сайт хотів би завантажити менше 500 мс. Принаймні, якщо він повинен бути серед більш швидких веб-сайтів. Ви можете перевірити власний веб-сайт, натиснувши тут.

Співвідношення код-текст

Відсоток тексту по відношенню до всіх інших символів на сторінці (коді) називається співвідношенням тексту до коду в мові предмета. Важливо з точки зору SEO, для будь-якого веб-сайту звести до мінімуму використання коду до абсолютного мінімуму, так що сайт завантажується якомога швидше і тому код, який Google повинен сканувати, є якомога меншим. Це може забезпечити кращу та глибшу індексацію вашого веб-сайту.

HTTPS

HTTPS перевіряє на сервері, що це правильний веб-сайт, з яким взаємодіє сервер. Все це повідомлення зашифровано, і з тієї ж причини практично всі платіжні рішення також базуються на HTTPS.

Взагалі кажучи, всі веб-сайти, які обробляють інформацію про транзакції, повинні використовувати HTTP з міркувань безпеки, але Google також хотів би, щоб звичайні веб-сайти використовували безпечне з'єднання, а не більш відкрите рішення HTTP. З 2015 року Google виступає за використання HTTP на всіх типах веб-сайтів, щоб зробити Інтернет безпечнішим, і коли Google просить нас зробити це, ми повинні слухати.

Сам Google не повідомляє нам, що HTTPs дасть менший приріст рейтингу, вони з того часу підтвердили його кілька разів, і це те, що ми бачимо в міграціях.

Робота SEO є, в широкому сенсі, оптимізація процесора, якщо вони забезпечують лише невелику перевагу в результатах пошуку, і це одна з ініціатив. В даний час ви не отримуєте багато переходу на HTTP, але це те, що потрібно зробити рано чи пізно. Якщо ви зіткнетеся з перезапуском вашого веб-сайту, або вам потрібно змінити доменне ім'я, слід додати сертифікат сертифікату HTTP.

-> Перейти до верхньої частини статті, натисніть тут

Соціальні теги META

Якщо ваші соціальні медіа намагаються принести свої плоди і доповнити вашу роботу SEO, важливо забезпечити належний перегляд у соціальних мережах. Якщо соціальні мета-теги не реалізовані, це може значно зменшити частоту обміну веб-сайтом.

Погано оптимізовані сторінки, тобто сторінки, які не позначені тегами, виглядають порожніми, без зображень або без відповідного тексту. Це впливає на користувачів, які бачать можливе розміщення. Ймовірність того, що вони натискають на нього, сильно погіршується, і ймовірність того, що вони вирішать поділитися вмістом, ще менше. Тепер менше тих, хто бачить обмін, тепер менше шансів, що це може призвести до посилання на звичайний веб-сайт.

Вам потрібно реалізувати соціальні мета-теги з усіх соціальних медіа, які активно використовуються у вашій галузі та вашою цільовою аудиторією. На сайтах відповідних соціальних медіа ви знайдете різні соціальні теги META. Найбільш важливими в Данії є Facebook, Twitter, Google+, Instagram і Pinterest, а також Linkedin.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения