SeoMix, агентство SEO в Нанті

 1. Агентство SeoMix?
 2. Хто це?
 3. Що ми робимо?
 4. Різне SEO і агентство WordPress
 5. Чому міксер?
 6. Історія нашого агентства
 7. Чому ми виконуємо цю роботу?
 8. ДНК агентства SeoMix
 9. #Entraide і Humanity
 10. #Expertise
 11. # Особисте життя в першу чергу
 12. # Будь-хто може (і буде) помилятися
 13. # Не маєш великої голови
 14. # Ми - SEOMIX

Цей персональний блог існує вже досить давно: я мало публікую, але намагаюся внести свій внесок у роботу Інтернету та бізнес-лідерів. І я розумію, що ніколи не представляв моє агентство SeoMix SEO тут. Настав час зробити це!

Агентство SeoMix?

Що це таке?

SeoMix - це веб-агентство, що спеціалізується на SEO WordPress, створеному в 2013 році (сайт існує з 2010 року).

Ми знаходимося в Нанті, але ми працюємо з клієнтами по всій Франції та за кордоном (США, Росія, Таїланд, Швейцарія і т.д.). І ми працюємо для всіх, тому що ми адаптуємося до потреб, цілей і бюджетів кожного: незалежні, малі підприємства, малі та середні підприємства або великі групи:

Коротше кажучи, зв'яжіться з нами!

Хто це?

Ми невелика команда веб-ентузіастів, ми досить молоді, коли пишу цю статтю (від 23 до 35 років) і на жаль, що чоловіки (занадто мало жінок застосовуються, приєднуйтесь до нас! ). Ми маємо 4 повний робочий день SEO, Луї, Ерве, Рафаель і Валентин; розробник Vincent; Керівник групи та посилання Axel та нарешті себе швейцарський армійський ніж (referencer, тренер, розробник, менеджер, бухгалтер & co).

Ми маємо 4 повний робочий день SEO, Луї, Ерве, Рафаель і Валентин; розробник Vincent; Керівник групи та посилання Axel та нарешті себе швейцарський армійський ніж (referencer, тренер, розробник, менеджер, бухгалтер & co)

Команда змішувачів!

Що ще можна сказати про команду? Ми любимо FIFA та пиво, але ми також робимо трохи спорту anyway.

Що ми робимо?

Ми маємо досвід, досвід і інструменти для оптимізації наочності в глибині WordPress CMS в Google, дотримуючись усіх кроків, необхідних для досягнення цієї мети:

 • аудит бізнес-сектору;
 • розробка реальної стратегії SEO;
 • підтримка розробки специфікацій;
 • у разі редизайну - аналіз існуючих та підготовка переадресацій 301 (щоб не втратити вже отримані посилання);
 • дизайн сайту WordPress (індивідуальний дизайн, інтеграція, індивідуальні розробки);
 • подальша підтримка та щомісячна підтримка SEO з усім, що тягне за собою:
  • написання та оптимізація контенту;
  • netlinking;
  • спостереження;
  • технічна оптимізація.
 • навчання наших клієнтів (ми маємо номер схвалення).

Звичайно, ми не претендуємо на чудеса для всіх, особливо коли ми дуже сильно залежить від конкуренції і вашого бюджету, але ми в основному прагматичні, організовані, чесні і компетентні, щоб допомогти вам розвивати свій бізнес на ринку. веб.

Різне SEO і агентство WordPress

З самого початку ми позиціонували себе як справжні експерти у сфері SEO WordPress. Ми не єдині, хто це робить, але ми єдині, хто дійсно спілкується на ньому і особливо ділимося і публікуємо статті, книги та посібники, присвячені цій темі (довго живуть з відкритим вихідним кодом).

Чому міксер?

Просто через назву: SEO Mix перетворюється на мікшер, що спеціалізується на SEO на WordPress (ми змішуємо навички)!

У той час у нас були різні ідеї (не всі успішні в інших місцях), такі як:

 • листи на ім'я агентства

листи на ім'я агентства

 • змішувачі трохи "різні"

змішувачі трохи різні

 • концепція музичної суміші (DJ від SEO та WordPress)

Історія нашого агентства

Квітень 2010 року - це запуск сайту SeoMix. У той час це був простий тестовий сайт, призначений для того, щоб побачити те, що WordPress мав у шлунку і що можна було зробити з SEO або без нього. І, розбивши його всіляко, вона стала повноцінною компанією наприкінці 2013 року, і ми тепер 7 експертів.

Але як ми потрапили сюди? Щоправда, SeoMix існує завдяки мережі, спільному використанню та спільноті:

 1. У зв'язку з публікацією змісту, Ronan Chardonneau зв'язався зі мною наприкінці 2011 року, щоб запропонувати мені провести конференцію на 15 хвилин на SEO WordPress під час SEOCamp в Нанті : виклик піднятими руками вниз !
 2. Наступного року в 2012 році Олів'є Андріє запропонує мені написати статтю в його професійному бюлетені керівництво по SEO WordPress
  ;
 3. Через рік у 2013 році він стане першим виданням книги " Оптимізуйте свій SEO WordPress Опубліковано Editions Eyrolles ;
 4. З 2011 року я пишу щомісяця повний текст статті реактор , професійний бюлетень SEO, створений Олів'є Андріє ;
 5. З того ж року агентство не припиняло проводити конференції всюди: WordCamp , SMX Paris , SEOCamp'us , TeknSEO , QueDuWeb , Webisland тощо. ;
 6. З Віллі Бахуадом ми також створили та спільно організували перші два видання WP TECH - єдиний технічний захід, присвячений WordPress (у 2014 та 2015 роках), останнє видання якого відбулося у 2018 році;
 7. І, нарешті, ви, мабуть, бачили мене тут і там в різних інтерв'ю, газетах і передачах: журналі охорони здоров'я, телевізор WordPress, Ouest France і т.д.

Чому ми виконуємо цю роботу?

Я вважаю, що ми всі захоплюємося агенцією тим, що ми робимо з щоденним завданням, з яким ми стикаємося з Google, щоб правильно позиціонувати кожен веб-сайт, над яким ми працюємо.

І подвійна пристрасть з WordPress тече з джерела. Ергономічний, масштабований і відкритий інструмент, це ідеальний спосіб ефективно працювати в Інтернеті та SEO.

ДНК агентства SeoMix

Щоправда, я ніколи не читав корпоративну культуру SeoMix на папері. Але, нарешті, цілком природно визначити, оскільки ми поділяємо спільні цінності:

#Entraide і Humanity

Це, мабуть, найважливіший момент: кожен член SeoMix щодня допомагає іншим. Ми не самотні з нашими проблемами і нашими клієнтами, ми справді згуртовані команди, які допомагають один одному, навчають і підтримують один одного щодня.

#Expertise

Легко сказати і все ж дуже вірно. Всі компанії говорять про це: "ми маємо на увазі досвід наших професій". Але між висловлюванням і застосуванням його іноді існує прірва. У SeoMix це наша ДНК. Ось чому:

 • ми виконуємо щоденні годинники, які ми ділимо між нами;
 • ми організовуємо щомісячні внутрішні тренінги на конкретні теми;
 • ми часто відвідуємо конференції по всій Франції;
 • ми тестуємо, тестуємо і тестуємо знову і знову.

# Особисте життя в першу чергу

Особисте життя (сім'я, здоров'я тощо) приходить до роботи.

Звичайно, ми всі любимо свою роботу, але це не причина вбивати себе. Остання не є і не повинна ніколи брати на себе особисте життя.

# Будь-хто може (і буде) помилятися

Ми освоїли наші різноманітні переваги, ми не досконалі, далеко від неї. Кожен з нас в агентстві, мене спочатку зробив, зробив або зробить помилки або пропуски (це справедливо для наших клієнтів і партнерів). І це без урахування простих непорозумінь, які ми іноді можемо мати між нами або з нашими клієнтами.

Ключ - це знати його, спілкуватися з іншими людьми і вчитися на наших помилках, щоб не переробляти їх або примушувати інших робити те ж саме.

# Не маєш великої голови

Це важливий момент: нам пощастило бути визнаним на національному рівні в наших галузях знань. І професія референта - це справжня професія его та конкуренції. Дуже спокусливо вважати себе кращим, особливо коли не згоден з іншим SEO / розробником / клієнтом.

У нас є справжнє бажання бути на землі і ставити під сумнів себе (отже, наше бажання постійно навчати себе).

# Ми - SEOMIX

Ми - невелике агентство, якщо врахувати лише кількість присутніх. У нас є певні ролі, мене як менеджера або Акселя як керівника агентства.

Але це не заважає нам мати справжній командний дух: це не мої співробітники, а мої колеги. Ми всі працюємо над досягненням спільної мети, і я дуже прозорий з ними щодо досягнутого обороту, розподілу роботи, точки беззбитковості або майбутніх проектів (особливо SEO КЛЮЧ реальне розширення SEO для WordPress).

Не соромтеся дати нам привіт на Facebook або зв'язатися з нами!

Поділіться публікацією "SeoMix, агентство SEO WordPress в Нанті"

Агентство SeoMix?
Хто це?
Що ми робимо?
Агентство SeoMix?
Що це таке?
Хто це?
Що ще можна сказати про команду?
Що ми робимо?
Чому міксер?
Але як ми потрапили сюди?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения