Сертифіковані програмні продукти Microsoft (Майкрософт) Corporation - Алтекс-СОФТ

Продукція

Завантажити

OC Windows 8OC Windows 8.1

- це операційна система сімейства Windows NT, виробництва корпорації Microsoft, наступна за часом виходу за Windows 8 і до Windows 10. Призначена для робочих станцій, персональних комп'ютерів і портативних пристроїв; версія, призначена для вирішення серверних задач - Windows Server 2012 R2. У порівнянні з Windows 8 має ряд оновлень і поліпшень, спрямованих на полегшення роботи з графічним інтерфейсом. Windows 8.1, так само як і Windows 8, орієнтована на сенсорні ПК, але не виключає можливості використання на класичних ПК. ОС Microsoft Windows 8.1 має сертифікат відповідності вимогам з безпеки ФСТЕК Росії № 3263, дійсний до 07 листопада 2020 року.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 2 366 рублів;

Серверний програмний продукт, призначений для роботи користувачів з електронною поштою і обміну даними. Має вбудовані засоби захисту від несанкціонованого доступу, які дозволяють використовувати Exchange Server 2016 року для роботи з персональними даними або конфіденційною інформацією. Microsoft Exchange Server 2016 має сертифікат відповідності вимогам з безпеки ФСТЕК Росії № 3694, дійсний до 31.01.2020.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - від 6 096 рублів

Microsoft SharePoint Server 2016 призначений для створення сайтів, що надають користувачам можливість для спільної роботи. Створювані на платформі Microsoft SharePoint 2016 сайти можуть бути використані в якості сховища інформації, знань і документів, а також використовуватися для виконання полегшують взаємодію веб-додатків, таких як вікі та блоги. Користувачі можуть керувати і взаємодіяти з інформацією в списках і бібліотеках документів використовуючи елементи управління, звані веб-частини. Microsoft SharePoint Server 2016 має сертифікат відповідності вимогам з безпеки ФСТЕК Росії № 3667, дійсний до 28.11.2019.

Вартість пакетів *:
пакет сертифікації - від 41 064 рублів.

Microsoft SQL Server 2014 в редакціях Standart, BI, EE, Express, Web, Compact - це найбільш актуальна версія з ленейкі Microsoft SQL Server, яка підійде для організацій, що вимагають високої продуктивності системи для створення, розгортання та підтримки великих виробничих баз даних. Microsoft SQL Server 2014 має сертифікат відповідності вимогам з безпеки ФСТЕК Росії № 3518, дійсний до 15.02.2019.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - від 16 225 рублів.

Операційна система, доступна клієнтам програми Microsoft Software Assurance. За допомогою Windows 7 Enterprise можна отримати переваги від використання низки функцій, які не входять до складу випуску Windows 7 Professional. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на призначених для користувача АРМ в складі мережі.

Вартість базового пакету * - 2 465 рублів;

Найбільш універсальний і продуктивний випуск Windows 7. Поєднує в собі виняткову зручність використання, включаючи можливість запуску багатьох робочих програм для Windows XP в режимі Windows XP. Версія Максимальна - дозволяє отримати доступ до всіх можливостей. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на призначених для користувача АРМ в складі мережі.

Вартість базового пакету * - 2 465 рублів;

ОС Windows Server 2012 R2 Standard

- нове покоління серверних операційних систем Microsoft з вбудованими засобами захисту від несанкціонованого доступу. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в складі мережі. MS Windows Server 2012 R2 Standard має сертифікат відповідності вимогам безпеки ФСТЕК Россиии №3366, дійсний до 17 березня 2021 року.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 14 750 рублів;

ОС Windows Server 2012 R2 Datacenter

- це серверна платформа для середовищ з високим ступенем віртуалізації - динамічних центрів обробки даних або приватних хмар з вбудованими засобами захисту від несанкціонованого доступу. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в складі мережі. MS Windows Server 2012 R2 Datacenter має сертифікат відповідності вимогам безпеки ФСТЕК Россиии №3367, дійсний до 19 березня 2018 року.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 122 128 рублів;

ОС Windows Server 2012 Standard

- нове покоління серверних операційних систем Microsoft з вбудованими засобами захисту від несанкціонованого доступу. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в складі сеті.MS Windows Server 2012 має сертифікат відповідності вимогам безпеки ФСТЕК Россиии №2949, дійсний до 6 вересня 2016 року.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 14 750 рублів;

ОС Windows Server 2012 Datacenter

- це серверна платформа для середовищ з високим ступенем віртуалізації - динамічних центрів обробки даних або приватних хмар з вбудованими засобами захисту від несанкціонованого доступу. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в складі сеті.MS Windows Server 2012 Datacenter має сертифікат відповідності вимогам безпеки ФСТЕК Россиии №2950, дійсний до 6 вересня 2016 року.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 122 128 рублів;

Це найнадійніша операційна система з сімейства Windows Server на даний час. Ця система має вбудований веб-сервер і можливості віртуалізації. Потужні інструменти забезпечують більш зручне управління серверами, спрощують настройку та управління. Надійні засоби безпеки цієї операційної системи захищають мережі та дані. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в мережі організації.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 8 850 рублів;
повний пакет - 11 328 рублів

Це потужна серверна платформа, що забезпечує надійну підтримку для найважливіших процесів і навантажень. У цій редакції передбачені розширені можливості віртуалізації, економії електроенергії, поліпшена керованість. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в мережі організації.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 29 094 рублів;
повний пакет - 31 572 рублів

Є платформою корпоративного рівня для найважливіших бізнес-додатків і великомасштабної віртуалізації на невеликих або потужних серверах. Ця редакція також включає необмежені ліцензійні права на віртуальні системи, що дозволяє значно скоротити витрати на інфраструктуру шляхом консолідації додатків. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в мережі організації.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 20 818 рублів;
повний пакет - 23 296 рублів

Office професійний плюс 2013 дозволяє ще ефективніше виконувати спільну роботу, надаючи більше можливостей контролювати відповідність вимогам, нові засоби для аналізу і обміну даними, а також більше можливостей спілкування. Крім того, в пакет включені Access, Lync і InfoPath.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 4 514 рублів.

Office професійний плюс 2016 офісний пакет, що надає ефективну платформу для бізнес-комунікацій і спільної роботи. Переваги, якими забезпечує даний продукт, дають більше можливостей для зростання продуктивності і використання розширених технічних служб.

Вартість пакетів *:
базовий пакет -5 310 рублів.

Повнофункціональна серверна многозадачная і розрахована на багато користувачів операційна система загального призначення з вбудованими засобами захисту від несанкціонованого доступу. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в складі мережі.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 8 850 рублів;
повний пакет - 11 328 рублів

Потужна серверна операційна система загального призначення. Найбільш захищена серверна операційна система з усіх продуктів Windows Server. Забезпечує надійну і безпечну платформу для автоматизації різних завдань з вбудованими засобами захисту від несанкціонованого доступу. Може бути використана для захисту конфіденційної інформації і персональних даних на серверах в складі мережі.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 29 094 рублів;
повний пакет - 31 572 рублів

Версія SQL Server 2012 несе в собі багато важливих змін для платформи інтеграції корпоративних даних, зокрема спрощений склад версій продукту і нову модель ліцензування. Крім того, в SQL Server 2012 реалізовані удосконалення в частині продуктивності, бізнес-аналітики (BI) і засобів розробки. Нижче перераховані 10 найбільш важливих нововведень в SQL Server 2012. ОС Microsoft SQL Server 2012 має сертифікат відповідності вимогам з безпеки ФСТЕК Росії № 2967, дійсний до 18 вересня 2019 року.

Вартість пакетів *:
базовий пакет - 14 750 рублів.

* У вартість пакетів не включена вартість ключа для отримання сертифікованих оновлень, сертифікованого клієнтського / термінального доступу до серверів, дистрибутивів, ліцензій на ПЗ, доставки. Вартість ліцензійного ПЗ і обсяг знижок необхідно уточнювати у менеджерів відділу продажів.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения