Сервіси для автоматизації заробітку Вконтакте

 1. Основи заробітку Вконтакте
 2. Сервіси для ефективного початку роботи у Вконтакте
 3. Розкрутка через сервіси взаємообміну
 4. SMM Planner
 5. Рекламна біржа Sociate
 6. висновки

Сучасні темпи розвитку галузі інформаційних технологій забезпечують появу все нових і нових проектів в інтернеті. Багато з цих інтернет-проектів дозволяють будь-якому охочому трохи підзаробити, виконуючи певні дії. Часто, для виконання таких робіт, зовсім необов'язково бути фахівцем в певній галузі. У більшості випадків достатньо мати голову на плечах і, найголовніше, бажання і час на підробіток.

Можна підробляти різними способами. Для простоти, давайте виділимо ряд найпоширеніших видів заробітку в інтернеті:

 1. заробіток в вільному напрямку (фріланс);
 2. заробіток на сервісах платних завдань;
 3. заробіток в соціальних мережах;
 4. заробіток на платформах відеотрансляцій;
 5. заробіток в інвестиційних проектах.

Серед представленого безлічі методів отримання прибутку в мережі лише деякі з них є максимально ефективними. Всі вони знаходяться в даному списку.

Багато варіантів інтернет-роботи вимагають істотних знань і навичок, наприклад, фріланс і інвестиційні проекти. Без попередньої підготовки і гідного досвіду в цей сектор зайти зовсім непросто!

Однак існують методи і більш консервативні, які не потребують від користувача наявності великої кількості фінансових ресурсів, знань і досвіду. Наочним прикладом такого методу заробітку є монетизація спільноти в соціальних мережах. Соціальні мережі в сучасному світі здатні виступати не тільки в якості зручного сервісу для спілкування, але і в якості повноцінного механізму, що забезпечує ефективний заробіток в інтернеті. З представленого різноманіття сучасних соціальних мереж найбільш сильно виділяється соцмережа Вконтакте, що пройшла вже більше 10 років змін і поліпшень.

Основи заробітку Вконтакте

Сьогодні можливість заробити Вконтакте надана всім користувачам глобальної мережі. Було б бажання, що йдеться!

Даний метод є одним з найбільш доступних і зрозумілих в плані організації процесу заробітку. Незважаючи на це, багато зареєстровані учасники соціальної мережі все ще вважають, що заробіток Вконтакте вимагає великої кількості витрат, як фінансових, так і тимчасових. Що ж, давайте коротко розберемося, на чому ж будується процес отримання прибутку в соцмережі Вконтакте?

Для організації успішного співтовариства в соціальній мережі, здатного приносити своєму власникові більший прибуток від монетизації, необхідно враховувати три основні чинники:

 1. популяризацію майданчика;
 2. наповнення площадки контентом;
 3. моніторинг рекламних бірж.

Саме від обліку вищевикладених чинників залежить успіх нового співтовариства Вконтакте. Популяризація свого майданчика грає особливо важливу роль на старті розвитку, коли база передплатників незначна. Для досягнення максимальних можливостей отримання прибутку варто регулярно піклуватися про просування своєї групи або персональної сторінки Вконтакте. Це дозволить піднімати верхні межі прибутковості за рахунок приросту нових передплатників.

Для досягнення максимальних можливостей заробітку необхідно не просто набирати базу учасників спільноти, а й наповнювати його сторінки якісним і цікавим контентом, який забезпечить тривале перебування користувача в рядах передплатників. Говорячи про наповнення групи, не варто забувати і про грамотної модерації повідомлень у всіх блоках співтовариства. «Чистота і порядок» - такі враження повинна викликати група Вконтакте з відповідальним керівником.

Наближаючись до моменту перших заробітків на своєму співтоваристві, початківці адміністратори вперше замислюються про типах рекламних бірж для соціальних мереж. Дане питання має дійсно велике роз'яснення, вивчати яке можна не один тиждень. Для того щоб досягти успіху в своїх починаннях в соціальній мережі, необхідно відразу ж визначитися з напрямком продажу реклами. Таких напрямів може бути три: офіційна рекламна біржа, стороння рекламна біржа і пряма угода без посередника.

Отже, ми визначилися з трьома ключовими факторами, на яких базується процес монетизації спільноти Вконтакте. Виходячи з даної інформації, можна зробити висновок про те, що адміністратору групи необхідно регулярно вести роботу в цих трьох напрямках. Робити це можна повністю самостійно, або вдатися до послуг сторонніх фахівців. Однак такі варіанти розвитку навряд чи підійдуть новачкові, оскільки вони вимагають істотних витрат часу (самостійна робота) або грошей (використання послуг фахівців). Куди більш раціональним варіантом буде використання спеціалізованих сервісів для автоматизації роботи спільноти Вконтакте. Саме про таких сервісах, здатних спростити завдання з ведення групи, ми б і хотіли розповісти.

Сервіси для ефективного початку роботи у Вконтакте

Сервіси для ефективного початку роботи у Вконтакте

Серед великої різноманітності спеціалізованих сервісів, представлених сьогодні в інтернеті, можна виділити як платні варіанти, так і безкоштовні. Всі вони по-своєму гарні, проте наше завдання полягає в пошуку оптимальних рішень для новачка. Це, в свою чергу, означає, що ухил варто робити в сторону безкоштовних або, по крайней мере, недорогих сервісів. Згідно з поданими раніше напрямками діяльності, для ефективної роботи спільноти можна виділити три сервісу, кожен з яких бере на себе задачу автоматизації робіт по одному з напрямків.

До даних сервісів відносяться:

 1. розкрутка через сервіси взаємообміну;
 2. сервіс автопостінга SMM Planner ;
 3. рекламна біржа Sociate .

Всі вони впорядковані в аналогічній послідовності тим областям, які вони здатні автоматизувати. Давайте розглянемо більш детально кожен з них.

Розкрутка Вконтакте - це сукупність дій, спрямованих на збільшення популярності майданчика шляхом залучення нових користувачів.

Популяризація спільноти, в свою чергу, може досягатися як платними способами (реклама, SMM-послуги), так і безкоштовними (сервіси розкрутки).

Розкрутка через сервіси взаємообміну

З завданнями безкоштовної популяризації групи Вконтакте відмінно справляються інтернет-сервіси likest.ru (Тільки ВК) і smofast.com (Різні соц. Мережі). Розкрутка груп або персональних сторінок на цих сайтах будується на принципі взаємного обміну. Таким чином досягається безкоштовність сервісу. Функціонал сайтів дозволяє збільшити не тільки кількість передплатників в групах і сторінках, але і додати на повідомлення коментарі, репости, позначки «мені подобається» і багато іншого.

Таким чином, ми отримуємо потужні інструменти для початкового розвитку групи, однак варто розуміти той факт, що подібні сервіси варто використовувати з розумінням меж дозволеного, оскільки надмірна накрутка передплатників може привести до блокування майданчика з боку адміністрації соціальної мережі.

SMM Planner

Ведення своєї спільноти вимагає грамотного і відповідального підходу. Для забезпечення максимальної зацікавленості передплатників в тематиці групи необхідно регулярно публікувати унікальні і цікаві статті. При всьому цьому, важливо не просто розміщувати новина у вільний час - необхідно організовувати строго сформований графік публікації, згідно з яким всі повідомлення будуть розміщуватися за заданим розкладом.

На жаль, не завжди є можливість бути присутнім на робочому місці в момент публікації. У такі моменти на допомогу приходить сервіс автопостінга SMM Planner . Автопостінг Вконтакте є відкладену публікацію новин по заданому таймером.

Говорячи простими словами, сервіс СММ Планнер буде розміщувати наперед задані повідомлення і, якщо є необхідність, видаляти їх, в заздалегідь заданий час на сторінці спільноти в автоматичному режимі. Це дозволить зменшити значні витрати часу на постинг в ручному режимі за рахунок автоматизації ведення групи.

Рекламна біржа Sociate

Біржа реклами Вконтакте є основним джерелом надходження рекламних пропозицій від партнерів.

На сьогоднішній день існує три способи продажу реклами в своїй групі:

 • через офіційну біржу,
 • через неофіційну біржу,
 • безпосередньо партнеру.

Офіційна рекламна біржа Вконтакте характеризується високими процентними відрахуваннями адміністрації сайту, в зв'язку з чим вона має малу популярність серед розвинених співтовариств.

У той же час можливість прямої угоди з рекламним партнером з'являється лише тоді, коли показники групи дозволяють зарахувати її до класу провідних в будь-якому тематичному напрямку.

Виходячи з цього, можна зробити нескладний висновок про те, що для новачка оптимальним варіантом продажу реклами в співтоваристві буде використання сторонньої рекламної біржі.

Найбільш популярною біржею такого типу є сервіс Sociate , Що пропонує проведення партнерських угод на своєму майданчику за скромну комісію, розмір якої значно менше процентних відрахувань офіційної біржі Вконтакте.

На сайті Sociate.ru беруть участь всі бажаючі адміністратори спільнот. Тут же присутня велика кількість представників великих торгових компаній, регулярно купують рекламу навіть у самих незначних груп. сервіс біржі Sociate є простим і зрозумілим - тут можна налаштувати фільтрацію спільнот за цілою низкою показників, що забезпечує найбільш точний вибір рекламного партнера. Додатковим плюсом сайту є можливість проведення аналітичних робіт з відстеження активності користувачів в групі - для цього надається доступ до гнучко настроюється системі статистики.

висновки

Заробити Вконтакте сьогодні не складає великих труднощів. Сучасні сервіси автоматизації робочих процесів здатні значно спростити роботу початківця керівника у всіх сферах ведення спільноти. У даній статті ми представили три найбільш ефективних безкоштовних сервісу, які надають істотну підтримку в роботі з групою. Використовуючи подібні ресурси, можна з легкістю добитися серйозного просування у розвитку спільноти Вконтакте, тим самим збільшивши можливості вилучення з нього прибутку.

Що ж, давайте коротко розберемося, на чому ж будується процес отримання прибутку в соцмережі Вконтакте?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения