Скільки коштує SEO? - Керівництво для бізнесу - ONLINE KICKSTART

 1. Важливість SEO
 2. Що ж дійсно робить SEO за свої гроші?
 3. Дослідження ринку
 4. У глибині досліджень конкурентів
 5. Розробка та впровадження стратегії
 6. Дослідження ключових слів
 7. На сайті оптимізація і рекомендації
 8. Стратегія та розвиток контенту
 9. Оптимізація багатих фрагментів
 10. Звіти та статистичні дані
 11. Управління рахунками
 12. Погодинний тариф
 13. Послуги з фіксованою ціною
 14. Ціноутворення на основі проекту
 15. Фіксатор
 16. Який пакет SEO повинен вибрати?
 17. Малий - зазвичай до $ 1000
 18. Середній - від $ 1000 до $ 4000
 19. Великий або Custom - $ 5000 і вище
 20. Гарантії SEO рейтингу - реальні чи невірні
 21. Як отримати найкраще з вашого агентства SEO
 22. Що ви робите для мене?
 23. Як я знаю, що це працює?
 24. Ця річ SEO займає занадто багато часу?
 25. Майбутнє покупки SEO
 26. Як SEO буде оцінюватися і продаватися в майбутньому?
 27. Ключові винесення для власників бізнесу та менеджерів з маркетингу
 28. У резюме
 29. Додаткове читання

Час читання: 16 хвилин

Час читання: 16 хвилин

У цьому блозі я збираюся надати вам якомога більше уявлення про процес, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення про те, що платити за SEO і як працювати з вибраним агентством.

Скільки це буде коштувати мені і сказати мені, чому?

Це, як правило, один з перших питань, які я задаю власникам бізнесу або маркетингу людей, як ви, як тільки вони вирішили піти з SEO в якості своєї основної стратегії дорожнього руху.

Відповідь: "Це залежить".

Ви ненавидите цю відповідь правильно? Ми всі це робимо. Ви ненавидите це тому, що думаєте, що це просто інший кут цифрових маркетологів, які використовують, щоб вичавити більше грошей з вашого гаманця.

Реальність така, що є багато речей, які йдуть у визначенні правильної ціни, за яку ви повинні платити цифровий маркетинг і послуги seo.

У цьому блозі я збираюся надати вам якомога більше уявлення про процес, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення про те, що платити за SEO і як працювати з вибраним агентством.

Я також збираюся дати вам мою думку про те, як SEO послуги будуть куплені в майбутньому.

Важливість SEO

У свій час, як цифровий маркетолог, я бачив, як “SEO” продавалася з 499 $ на місяць до $ 40,000 на місяць.

Значення можна знайти на кожному з цих цінових пунктів і в будь-якому місці між ними - залежно від конкретних обставин, але щоб переконатися, що ви отримуєте цінність, потрібно детально розібратися, що таке SEO і чому це важливо для вашого бізнесу.

Серед власників бізнесу продовжує існувати велика плутанина щодо SEO, оскільки багато людей все ще заплутують платний пошук і неплачений пошук.

Оскільки Google є найбільшим реферером пошукового трафіку, як оплачуваного, так і не оплаченого, SEO є критично важливим, якщо ви хочете мати стійкий, послідовний потік цільового трафіку на ваш сайт.

SEO допомагає пошуковим системам зрозуміти, про що йдеться на вашій сторінці, і наскільки це важливо для користувачів. Якщо ваші сторінки є релевантними та достатньо авторитетними, ви отримаєте високу ефективність пошуку та трафіку на вашому сайті.

Що ж дійсно робить SEO за свої гроші?

Коли ви залучаєте агентство до “do seo” для вас, вони традиційно виконують одну або всі з наступних дій. Цей список постійно зростає разом зі зміною характеру ролі агентства SEO.

Деякі з цих заходів є одноразовими і можуть відбуватися лише на початку кампанії; інші тривають.

Прочитайте список нижче і знайдіть час, щоб зрозуміти, що робить ваше агентство для вас. Таким чином, буде менше сюрпризів, і ви зможете задати більш глибокі запитання.

Дослідження ринку

Це включає в себе дослідження вашої компанії, її конкурентів, ваших продуктів, вашої індустрії та онлайн-маркетингових тактик і стратегій, які є найбільш ефективними у вашому просторі.

У глибині досліджень конкурентів

До уваги залучає дослідження ваших конкурентів та їх маркетингові тактики та стратегії. Зокрема, їх онлайн-маркетингові заходи, які допомагають збільшувати їхню видимість в пошукових системах. Це включає аналіз:

 • Їх зв'язок профілів, щоб зрозуміти, як вони набувають якість зворотних посилань, критичних для сильних рейтингів і видимості
 • Оптимізація на місці, щоб зрозуміти ключові слова, на які орієнтовані їхні сторінки
 • Їх зміст маркетингової діяльності, щоб зрозуміти, як вони використовують контент для залучення посилань - критичний елемент у поточному середовищі Google.

Розробка та впровадження стратегії

Це передбачає розробку стратегій для вашого бізнесу, які допоможуть поліпшити ефективність ваших сайтів в органічних результатах пошуку. Для більшості малих підприємств ці стратегії в основному однакові.

Проте більші клієнти на конкурентних ринках вимагають трохи більше творчості, щоб розробити підходи, які дають результати перед сильними конкурентами.

Коли у вас є стратегічна діяльність, яка коштує багато тисяч доларів, ви платите за досвід і творчість SEO консультант участь.

Якщо ви інвестуєте купу грошей у SEO, ви повинні розраховувати на стратегію, яка є більш ніж просто «ми отримаємо вам ці дивовижні посилання - 50 місяців гарантовано.

Дослідження ключових слів

Ключове слово дослідження лежить в основі всього, що робить SEO.

У минулому це був простий процес дослідження ключових фраз, які потенційні клієнти вводили в пошукові системи, оцінюючи релевантність і конкурентоспроможність ключових слів, вибираючи ключові слова для сторінок веб-сайтів, а потім розробляючи необхідні оптимізації на сайті сторінки довідки для цих ключових слів. (Просте?)

Навіть із змінами в Google, де всі пошуки зашифровані, а ключові слова, які вони використовують, щоб знайти вас, не перейшли до вашої аналітики, розуміння ключових слів залишається критично важливим, оскільки вони допомагають зрозуміти ваших клієнтів і як вони шукають вас в Інтернеті.

Це, в свою чергу, допомагає вашій команді SEO писати привабливий зміст, назви сторінок і метаопису. (Ці біти на сторінці, які допомагають Google з'ясувати, про що йде сторінка)

Для невеликих підприємств з невеликою кількістю сторінок на своєму сайті дослідження ключових слів, як правило, відбувається на початку взаємодії і допомагає SEO-команді підготувати оптимізовані назви сторінок, мета-описи та рекомендації щодо покращення вмісту.

На великих сайтах, таких як електронні комерційні сайти, дослідження ключових слів, як правило, є постійною діяльністю, яка щомісячно оптимізується, щоб допомогти отримувати все більше і більше сторінок в результатах пошуку.

На сайті оптимізація і рекомендації

Це пов'язано з оптимізацією сторінок вашого веб-сайту.

Базуючись на своїх дослідженнях, ваше агентство SEO буде розробляти заголовки сторінок і метаопису, рекомендувати або оновлювати вміст, створювати нові сторінки, покращувати внутрішні зв'язки, виправляти дублікати проблем із вмістом, налаштовувати і налаштовувати блог, встановлювати кнопки спільного доступу.

Дуже багато чого робити з вашим сайтом, що дозволить поліпшити здатність пошукових систем знайти свій контент і ранжувати це те, про що вони будуть піклуватися.

На сайті оптимізації, де деякі з найбільших успіхів може статися. Простий акт включення правильних ключових слів у добре підготовлений заголовок сторінки часто бачить, що сторінки раптово переходять до рейтингу, коли Google знає, про що йде мова.

Хороший приклад оптимізації на місці можна побачити на нещодавно запущеному сайті електронної комерції. www.MyKidsShoes.com.au

Дивлячись на таблицю нижче, ви можете побачити широкий спектр ключових фраз, які були включені до назв сторінок сторінок. Це вимагає завершення детального дослідження ключових слів, яке потім призводить до створення назв сторінок і метаописів.

Приклад комплексних оптимізацій на місці, які націлені як на ключові слова з великим обсягом, так і на ряд ключових фраз довгого хвоста.

У минулому ваше агентство SEO могло б переслідувати посилання на ці сторінки з цими ключовими фразами в опорному тексті. Реальність така, що Google досить розумний, щоб з'ясувати, які ключові слова мають відношення до рангу. Ви і ваше агентство повинні зосередитися на створенні загальних повноважень і довіри домену, які допоможуть цим сторінкам розраховувати за різними варіантами ключових слів, включеними в назви сторінок.

Стратегія та розвиток контенту

Враховуючи важливість того, що якісний вміст зараз відіграє в пошуку, більшість seo зараз пропонують стратегію вмісту або послуги з розробки вмісту.

Це може бути настільки повною мірою, як План маркетингового вмісту для вашого бізнесу, або так само просто, як пошук блогу для вашого блогу.

Більшість агентств зараз пропонують контент-маркетинг як окрему послугу, яку вони хочуть придбати на додаток до SEO.

Реальність така, враховуючи її важливість, стратегію та розвиток змісту слід вважати ключовим елементом у будь-якому постійному залученні SEO.

Якщо ваше агентство SEO не робить це для вас, то ви повинні задавати важкі питання про те, чому ні?

Оптимізація багатих фрагментів

Багаті фрагменти просто посилаються на додаткові біти тексту та зображення, які з'являються навколо вашого вмісту в результатах пошуку. Авторство Google - це тип насиченого фрагмента, який більше не використовується. Інші включають рейтинги зірок на рейтинги огляду продукту, рецепти, відео.

Для простого пояснення того, що таке Rich Rich перевірте цю публікацію.

Звіти та статистичні дані

Звітність - це діяльність, яка може сильно відрізнятися з точки зору того, що ви отримуєте, та часу, який витрачається на створення звітів.

Як мінімум ви отримаєте (або повинні) отримати стандартні звіти про SEO, які можуть бути такими ж простими, як деякі звіти про трафік і звіти про рейтинг.

Кращі агенції SEO нададуть інформацію про цільові конверсії (незалежно від того, чи будуть вони продані, підписуються або інші цілі), і внесок, який SEO або органічний пошук зробили для цих конверсій цілей.

Більші клієнти з більш складними підприємствами повинні отримати більше, ніж просто дамп даних. Вони повинні отримувати “розуміння” в тому, що відбувається, чому і що це означає у світлі ваших бізнес-цілей.

Відомості про те, які джерела трафіку забезпечують найкращі (або найнижчі) конверсії, інформацію про конкурентів і про оновлення в алгоритмі Google і що це означає для вашої стратегії.

Очікуйте доплати за додаткову звітність або проникнення до уваги вище за стандартні звіти, які кожен отримує.

Управління рахунками

Загалом, це вартість догляду за вами, клієнтом. Вона включає час, коли менеджер облікових записів витрачає розмову з вами щодо цілей вашої кампанії, брифінг команди SEO та зустрічі з вами для обговорення вашого звіту та результатів.

Якщо ви є маленьким клієнтом, ви, як правило, отримуєте тільки номінальне управління рахунком, яке може бути на початку SEO-кампанії і щомісяця, коли звіт буде доставлено.

Якщо ви інвестуєте менше $ 1000 на місяць, не очікуйте, що ви розмовлятимете з вашим менеджером облікового запису, якщо ви не хочете скоротити час, витрачений на фактичну роботу з вашим обліковим записом.

[themedy_pullright color = “жовтий” colour_custom = ”” text = ”Отримайте кращу освіту та задайте кращі запитання, і ви отримаєте більше користі від вашого менеджера облікових записів.”]

Я бачив агентства, де цю роль виконує спеціалізований менеджер облікових записів і агентства, де роль управління рахунком приймається частково сео менеджером кампанії; це технік, який багато знає про SEO.

Існують переваги і недоліки обох підходів. З спеціалізованим менеджером облікових записів, команда агентств SEO витрачає більше часу на те, щоб «робити SEO» для вас, тоді як менеджер облікових записів відповідає на ваші запитання.

Однак у ситуації, коли ви - клієнт на рівні підприємства, ви очікуєте, що зможете швидко задавати запитання та отримувати глибокі відповіді. Іноді для того, щоб пройти через менеджера облікових записів, виникає непорозуміння через китайський шепіт і втрачений час.

Якщо ви досить великий клієнт, зверніться безпосередньо до менеджера seo кампанії, щоб отримати відповіді на ваші технічні питання безпосередньо.

Просто знайте, що як клієнт підприємства, ви будете платити за менеджерів облікових записів, чи знаєте ви про це чи ні.

Пам'ятайте, з точки зору агентств, це може бути величезний час і витрати раковина, якщо не вдалося правильно.

До тих пір, як ви і агентство SEO знаєте про вартість управління рахунком і обидва мають відповідні очікування, будь-яке тертя можна звести до мінімуму. Ви можете отримати потрібну інформацію, а агентство може виконати роботу, необхідну для отримання результатів.

Моделі SEO ціноутворення

Тепер до м'ясної російської картоплі.

Існують різні моделі ціноутворення для надання послуг SEO. Вибір залежить від ваших конкретних потреб і розмірів вашої організації.

Погодинний тариф

Почасові ставки часто використовуються, коли робота може бути розбита на безліч дискретних завдань, і вам потрібні ці конкретні завдання.

Перевага полягає в тому, що ви можете легко виділити окремі витрати на кожну діяльність і переконатися, що ви не отримуєте плату за неефективність.

Проте розраховуйте заплатити більше за годину, щоб відшкодувати консультанту або агентству витрати, пов'язані з управлінням часом і виставленням рахунків за погодинною ставкою.

Якщо ви користуєтеся погодинними тарифами, будь-ласка переконайтеся, що ви отримаєте результат після узгодженого набору годин, щоб переконатися, що ви отримуєте вартість.

Послуги з фіксованою ціною

Більшість агентств SEO мають перелік послуг, які вони пропонують за фіксованою ціною.

Як правило, це ті складові завдання, які складають велику кампанію SEO.

Хорошими прикладами таких послуг є:

 • Дослідження ключових слів
 • Проведення аудиту SEO
 • Планування SEO міграції
 • Складання оптимізації на сайті, наприклад, назв сторінок і метаописів

Послуги з фіксованою ціною є ідеальним способом тестування нового агентства SEO перед тим, як приєднатися до більш тривалого терміну.

Ціноутворення на основі проекту

Якщо ваші потреби більш складні, або у вас є проект з фіксованим періодом, як новий міні-сайт для створення, агенції SEO відкриті для цитування на основі проекту.

Залежно від потреб ваших проектів, вони нададуть вам індивідуальну пропозицію про проведення конкретної роботи SEO від вашого імені.

Ціноутворення, засноване на проекті, добре, коли у вас вже є креативне агентство або компанія веб-дизайну, яка виконує більшу частину своєї роботи, і вам потрібні послуги реального спеціаліста з SEO, щоб подбати про ваші потреби у SEO для життя конкретного проекту.

Фіксатор

Модель фіксатора є найпоширенішою формою моделі ціноутворення в індустрії SEO.

Утримувачі мають сенс через широкий постійний характер роботи SEO.

Більшість кампаній SEO мають окремий набір заходів, які логічно слідують встановленому порядку. На початку організації проводять дослідження. Вони створюють і виконують рекомендації щодо вирішення технічних проблем на вашому сайті. Потім вони переходять на поточну маркетингову діяльність.

Таким чином агентство кожного місяця проводить конкретні заходи для Вас. Потім кожен місяць ви отримуєте оцінку того, наскільки ця діяльність сприяла ефективності вашого бізнесу в Інтернеті.

Агенції подібні до службовців, оскільки вони можуть отримувати доходи бюджету та витрати, а також планувати діяльність на наступні місяці.

Ось як зробити роботу друзів:

 • Співпрацюйте з агентством у розробці 6-місячної кампанії.
 • Витратьте час, щоб зрозуміти, що агентство буде робити для вас кожен місяць
 • Переконайтеся, що ви усвідомлюєте свої зобов'язання щодо ресурсів, оперативно надаючи відповіді на запитання та впроваджуючи оптимізацію на запит
 • Залучіть агентство до традиційних маркетингових планів на наступний рік, щоб вони могли пристосувати свою стратегію до використання будь-якої автономної роботи.
 • Зрозумійте, як довго це відбувається. SEO вимагає часу, щоб у перші місяці відстежувати узгоджені заходи у відсутності високої видимості пошуку та продажів, що може зайняти кілька місяців.

Це дає і вам, і агентству видимість того, що станеться і коли. Таким чином, вони можуть планувати свою діяльність навколо традиційної маркетингової діяльності в автономному режимі, тоді як ви зможете керувати своїми очікуваннями щодо того, якими будуть результати і коли.

Утримувачі, як правило, пропонуються як пакети з різними цінами. У наступному розділі я детальніше розгляну ці питання.

Якщо ви зацікавлені в тому, які моделі ціноутворення уникають перевірки Чотири моделі ціноутворення, яких слід уникати на ECconsultancy Бен Поттер @BennaP .

Який пакет SEO повинен вибрати?

SEO-пакет - це найкращий спосіб продавати послуги SEO-фіксатора. Існує пакет для кожного бюджету та рівня вимог.

Це робиться з кількох причин.

По-перше, ви маєте можливість самостійно вибирати залежно від вашого бюджету, дозволяючи тестувати SEO за ціною, яку ви можете собі дозволити.

По-друге, цінові пакети дозволяють агентствам створювати стандартний набір послуг, які вони заздалегідь знають, скільки їм коштуватиме.

Це дозволяє їм бюджетувати доходи і витрати, а також ресурси для надання послуг SEO.

Більшість пакетів фіксованих пакетів зазвичай потрапляють у наступні загальні категорії. (Дозволити регіональні варіації, але типи підприємств, які потрапляють до цих діапазонів, як правило, є точними.)

Малий - зазвичай до $ 1000

Підходить для компаній, які тільки починають свою діяльність або мають єдину місцеву географічну область.

Подумайте про місцевих роздрібних продавців, місцевих постачальників послуг, таких як сантехніки, електрики, лікарі, косметичні хірурги, нові малі комерційні підприємства.

Ці кампанії, як правило, повинні включати місцеву пошукову оптимізацію, яка допоможе вам визначити місцеві пошуки.

Робота, яку слід очікувати від агентства, полягає у придбанні місцевих посилань у каталогах та цитатах для підтримки їх оптимізованого облікового запису Google My Business. Прикладом цього є такі сайти, як Стратегії навчання Шире - місцевий бізнес, що надає консультаційні послуги з Dyslexia в районі Сіднея. Інші місцеві підприємства включають такі, як City Property Services, які є Комерційне прибирання Брісбена компанії, які використовують місцеві стратегії рейтингу, щоб знайти їх.

Середній - від $ 1000 до $ 4000

Підходить для підприємств з усталеною присутністю в Інтернеті, яка націлена на національну або міжнародну аудиторію або працює в більш конкурентних нішах.

Подумайте про роздрібних торговців, більших інтернет-магазинів, оптовиків, великих брендів, що роблять перехід до онлайн-маркетингу. Прикладами є такі марки, як Lucaffe, які продають асортимент ESE стручки через роздрібну мережу, але розширюють свій бренд в Інтернеті через SEO та контент-маркетинг.

Інші типи підприємств, які потенційно можуть потрапити в цей сегмент цін, включають підприємства, які обслуговують національну аудиторію, наприклад Benchmark CBS, яка спеціалізується на наданні послуг офісні комплектуючі на національному рівні та місцеві стоматологи Kawana Dental .

Великий або Custom - $ 5000 і вище

Бюджети, що перевищують 5000 доларів США, зазвичай призначені для підприємств, орієнтованих на національну або міжнародну аудиторію на дуже конкурентних ринках.

Подумайте про страхування автомобілів, страхування життя, подорожі, вищу освіту, кредитні картки, кредити на житло та особисті кредити.

Прикладом такого типу корпоративного клієнта є Tours to Go. Вони є національною туристичною компанією, що продає широкий спектр висококонкурентних продуктів. Сайт містить багато тисяч сторінок, які потребують оптимізації, створення копій та вмісту. Важливо переконатися, що сторінки мають можливість індексуватися, щоб вони мали ранг.

Наприклад, якщо ви подивитеся на цій сторінці пропонуються тури по великій океанській дорозі , ви можете побачити можливість розширити вміст сторінки, швидкість завантаження сайту та націлювання на ключові слова.

На цьому рівні агенція повинна мати сильний акцент на технічному seo, що має потенціал, щоб принести користь сайту набагато більше, ніж ще кілька посилань. Крім того, агентство буде надавати стратегічні консалтингові поради, а також конкурентний аналіз і відстеження.

Вибраний пакет залежить від:

 • Розмір вашого бізнесу та бюджет
 • Географія, на яку ви націлюєте
 • Конкурентоспроможність галузі, в якій ви конкуруєте
 • Ваші конкретні бізнес-цілі,
 • І ваш рівень розуміння того, що ви займаєтеся агентством SEO, щоб зробити для вас.

Чим ви більш освічені в інтернет-маркетингу, тим краще ви зможете вибрати пакет SEO, який відповідає вашим бізнес-потребам і тим менше шансів невідповідних очікувань між вами і вашим агентством.

Гарантії SEO рейтингу - реальні чи невірні

Я завжди не любив гарантії SEO. Багато (не всі) з них здобувають незнання клієнта та їхню довіру до агентства, щоб робити правильно.

Як правило, гарантія рейтингу SEO говорить: «Ми гарантуємо ранжування вашого веб-сайту на сторінці 1 для ваших ключових слів протягом 3 місяців, або ж ваші гроші назад»

Ось проблема з цим твердженням.

Які пошукові системи?

Гарантія зазвичай не вказує, в якій пошуковій системі вона може включати Yahoo або Bing, які забезпечують дуже мало трафіку в порівнянні з Google.

Які ключові слова вони націлюють?

Агентство, що надає гарантію, зазвичай вибирає прості ключові слова, які можуть мати дуже невеликий обсяг пошуку або конкуренцію, і їх легко оцінити.

Чому їх легко оцінити? Тому що вони абсолютно неактуальні, і ніхто в їхньому розумі не переслідує їх.

Деякі ключові фрази, які вони включають в якості доказів гарантії, могли б бути оцінені просто шляхом публікації повідомлення в блозі з ключовим словом у назві.

Крім того, рейтинги ключових слів і з них вже давно втратили свою позицію як КПІ № 1 або показник.

Існують більш широкі показники, які краще узгоджуються з вашими бізнес-цілями або є кращими показниками поліпшеної ефективності органічного пошуку, як-от неплачені органічні конверсії, або кількість унікальних ключових слів, які приносять відвідувачів на ваш сайт.

Так що беріть SEO гарантії з зерном солі і не покладайтеся на них для впевненості, що ви отримуєте не ризик угоди.

Як отримати найкраще з вашого агентства SEO

Я впевнений, що через цей блог ви чекали цього розділу? Як я можу нести відповідальність за своє агентство?

Більшість сфер конфлікту виникають через проблеми, пов'язані з управлінням очікуваннями.

Тобто ви не отримали те, що ви думали, що ви отримуєте, або агентство думає, що ви вимагаєте більше, ніж вони обіцяли або продали.

Ключові області, навколо яких виникає конфлікт, включають:

Що ви робите для мене?

Якщо ви не розумієте, що агентство робить для вас, то ви отримаєте розчарування, коли їх рахунок прибуде.

Переконайтеся, що перед початком роботи у вас є детальний план кампанії, який розбиває запропоновані SEO за місяцями.

Якщо ви не знаєте, якими є ці заходи, переконайтеся, що ви заздалегідь запитаєте свого менеджера.

Як я знаю, що це працює?

Якщо ви дивитеся на неправильні метрики або ваші очікування про те, як довго позитивні результати будуть приймати, змішані, то ви збираєтеся отримати дійсно розчарування.

Перед початком кампанії, переконайтеся, що і ви, і агентство зрозуміли, якими є ваші бізнес-цілі, і як діяльність агентств SEO сприятиме досягненню їх.

Визначте показники, які ви збираєтеся відстежувати, і переконайтеся, що показники пов'язані з вашими бізнес-цілями.

Створіть простий звіт про відстеження цих ключових показників і зосередьтеся на них.

Чекання рейтингу марнославства більше не є життєздатною метою. Тепер SEO набагато ширше, ніж будь-коли.

Ця річ SEO займає занадто багато часу?

Якщо вам потрібен або очікуєте миттєвого трафіку, то SEO не може бути там, де ви повинні інвестувати свої онлайн-маркетингові долари.

Безпечний, стійкий SEO потребує часу для реалізації та отримання результатів, але як тільки ваш сайт працює добре, це подарунок, який продовжує надавати.

Якщо вам потрібен миттєвий трафік, то вам краще скористатися платним трафіком, наприклад Google Adwords, а не SEO.

Щоб дізнатися більше про дискусії, що відбуваються між агенціями та клієнтами, дивіться цю дискусію між @rand та @dejanseo про майбутнє SEO та агентств.

Ознайомтеся з повною публікацією тут: https://dejanseo.com.au/an-interview-with-rand-fishkin/

Майбутнє покупки SEO

Світ SEO значно змінився за останні два роки.

У минулому ви змогли «маніпулювати своїм шляхом до найвищих рейтингів» за допомогою платних або штучно створених посилань. Багато компаній були щасливі взяти на себе ризик створення посилання таким чином, оскільки виграші з рейтингу 1 сторінки були величезними.

Однак все змінилося.

Google стає більш ефективним у виявленні та покаранні стратегій рейтингу, які суперечать умовам служби.

Сьогодні, щоб отримати стабільні рейтинги та органічну видимість, ви повинні заробити тоді через добре просунутий якісний контент; з метою набуття достатньої кількості посилань, повноважень і соціальних сигналів, завдяки яким Google покращить ваш сайт з більшою видимістю в результатах пошуку.

Як SEO буде оцінюватися і продаватися в майбутньому?

Ось деякі з моїх думок про те, як SEO послуги будуть оцінені і продані в майбутньому.

 1. Існує велике зростання в агентствах, що пропонують вам контент-маркетингові послуги, чи включені в вашу кампанію SEO або продаються окремо. Це вже відбувається зараз. На меншому кінці міста це буде у формі послуг створення вмісту блогу та послуг соціальних медіа. На верхньому кінці міста у вигляді стратегічних контент-маркетингових кампаній, що охоплюють стратегію змісту, розробку контенту та просування контенту.
 2. Хороші агентства SEO збираються змінити розмови, які вони мають з вами як власник бізнесу. Вони будуть говорити з вами про сталий SEO, контент-маркетинг, соціальні медіа та його важливість як частину просування контенту, нових способів вимірювання продуктивності SEO. Якщо ви не маєте цих обговорень, ви розмовляєте з агенцією, яка не встигала за часом.
 3. SEO гарантії зникнуть. Гарантія означає, що вони можуть контролювати результат. SEO агентства припинять пропонувати їх, як власники бізнесу, як ви стаєте більш освіченими.
 4. Утримувачі будуть продовжувати бути домінуючим способом надання послуг SEO. Однак склад виконаної роботи зміниться. Подумайте про маркетинговий контент. Також відбуватиметься значне зростання в наданні освітніх послуг, де ваше агентство допоможе вам і вашій команді зрозуміти масштабні зміни в онлайн-маркетингу і як скористатися ними у вашому бізнесі.
 5. Там буде менше "SEO послуги" і більше "Інтернет маркетинг послуг продається. Реальність така, що в той час як SEO є важливою частиною переконання, що ваш сайт набуває видимості в пошуку, тепер, як ніколи, це лише одна частина (хоча і важлива) усього спектру онлайн-маркетингових послуг, які потрібно принести зробити свій бізнес успішним в Інтернеті. Деяке розуміння того, як обов'язки SEO змінилися за останні кілька років, перевірте цей блог з Moz.com Обов'язки SEO були оновлені .
 6. SEO & PR. Наприкінці дня вони роблять те ж саме. Там буде більше уваги приділяється тому, як традиційні PR та рекламні заходи, які ви здійснюєте, можуть бути оптимізовані на користь вашої онлайн-видимості.

Ключові винесення для власників бізнесу та менеджерів з маркетингу

Ось основні речі, які потрібно зробити, як власник бізнесу, щоб допомогти забезпечити успішне залучення SEO до вашого агентства.

 1. Навчайте себе . Більш освічений власник або менеджер бізнесу може приймати кращі рішення. Занадто зайняті, щоб вчитися? Це не виправдання більше це? Підписатися на Блог Moz.com та переглядайте вміст щотижня або вибирайте агентство, яке зацікавлене у навчанні.
 2. Майте кращі дискусії з провайдерами SEO. Ідеальне агентство SEO повинно намагатися виховувати вас про те, чому потрібно інвестувати в контент, блоги, розвиток аудиторії і т. Д. Якщо вони просто говорять про тактику, як маркетинг статей, коментарі для спаму, або рейтинги №1, то гарантії ранжування залишають. Вони не йшли в ногу з часом.
 3. Попит і робота на детальний план. Майте детальний план на місці, щоб ви знали, що робиться кожен місяць. Цей план допоможе керувати вашими очікуваннями і дасть вам гарантію того, що ви отримуєте цінність кожного місяця.
 4. Обійми контент-маркетинг і соціальні медіа. Пропустіть старі часи, коли вам не доведеться вкладати кошти в блоги та вміст? Шкода. Тепер у вас є бюджет на це, тому що протягом 2 років старі жовті сторінки на паперових носіях зникнуть, і ви зможете вкласти ці гроші в контент і створити аудиторію соціальних медіа, яку можна використовувати для просування вашого контенту. Великі приклади в нудних або традиційно «важко писати для галузей», як уживані автомобілі, промислові Посібник з купівлі уживаних автомобілів створений тут.
 5. Виберіть правильні показники . Витратьте час на співпрацю з агентством, щоб розробити простий спосіб відстеження правильних показників для вашого бізнесу. Є багато хороших статей про це. Якщо ви і ваше агентство погодилися на ці метрики, є менше шансів на розбіжності.

У резюме

SEO як послуга, яку ви купуєте, масово розвивалася за останні два роки. Так що, як ви залучаєте когось, щоб "робити SEO" для вас.

Цілком ймовірно, що модель підтримки філософії продовжуватиме бути найпопулярнішим способом залучення агентства для надання цих послуг для вашого бізнесу. Однак те, що зміниться - це те, що ви отримуєте за свої гроші. Більше зміст маркетингу, більше соціальних медіа, більше освіти та консультацій.

Як власник бізнесу і менеджер, ви повинні отримати більш освічені про те, що робиться для вас і як довго це займе, щоб доставити повернення для вашого бізнесу.

Є питання? Погодьтеся чи не згодні з усім, що я сказав? Напишіть коментар нижче, і давайте поспілкуємося.

Додаткове читання

Ще одним чудовим почитанням, яке мені надіслав Джон Ромейн з Works Media, є його стаття Скільки коштує SEO? Скільки потрібно платити? що дає деяке чудове розуміння плутанини, що існує між власниками бізнесу та SEO-провайдерами щодо витрат. Що я дійсно знайшов цікавий його підхід до обчислення місячної вартості прирівнюючи плативну вартість перевезення. Це добре читати, перевірити це.

Як я знаю, що це працює?
Ця річ SEO займає занадто багато часу?
Скільки це буде коштувати мені і сказати мені, чому?
Ви ненавидите цю відповідь правильно?
Що ж дійсно робить SEO за свої гроші?
Просте?
Якщо ваше агентство SEO не робить це для вас, то ви повинні задавати важкі питання про те, чому ні?
Який пакет SEO повинен вибрати?
Які пошукові системи?
Які ключові слова вони націлюють?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения