SMO настройка vkbot »RSD

 1. VKbot для SMO і просування
 2. Тонка настройка VKbot і темні методи
 3. Темні SMO технології через VKBot
 4. Миттєва очищення аккаунта за допомогою VKBot

У сучасному світі велика частина населення використовує соціальні мережі в повсякденному житті і для роботи. На території Росії і України домінує соціальна мережа vkontakte. Якщо будуєте великі плани на цю соціальну мережу і витрачаєте занадто багато часу, то я зможу допомогти позбавиться від рутини. Я розповім, як зробити автоматизацію комп'ютера за допомогою програми VKbot, з вирішенням таких функцій, як підтримання аккаунта в онлайні, прийняття заявок на додавання в друзі без вашої участі. А для простих користувачів це спростить завдання по завантаженню аудіо, відео та фото файлів з ваших альбомів і груп vkontakte на комп'ютер в потрібну директорію одним кліком. Спрощена система по масову розсилку повідомлень, очищення аккаунта і запрошень.

Спрощена система по масову розсилку повідомлень, очищення аккаунта і запрошень

VKbot для SMO і просування

Коли Ви займаєтеся SMO або просуванням сторінок або груп vkontakte і необхідно максимально всі свої дії оптимізувати за кількістю часу, що відкриваються сторінок, кліків. Для автоматизації різних однотипних прийомів можна використовувати VKbot.

Одним хитрим способом можна вирішувати завдання з отримання трафіку на сторінку свого профілю, додавань друзів а ля передплатників із зовні і отримання «мені подобається» від живих людей. Таких людей можна зустріти в групах «Додай в друзі» і «Лайки». Вони справжні і роблять свої пости вручну з проханнями: «додай мене», «поставте лайк на стіну» і т.д. У темного лорда є можливість робити це повністю в автоматичному режимі, головне знати як це налагодити.

У темного лорда є можливість робити це повністю в автоматичному режимі, головне знати як це налагодити

Тонка настройка VKbot і темні методи

Для цього методу знадобляться, крім вашого облікового запису, ключ на антігейт. Він платний і його можна купити за webmoney на офіційному сайті.

Покрокова інструкція:

 1. Знайти і виписати id найбільш просунутих груп з тематичними назвами: «Додай», «Додай в друзі», «Лайки».
 2. Запустити програму VKbot від свого аккаунта і вибрати в меню «Спільнота»> «Змінити співтовариство», куди вставляємо посилання на групу зі списку з 1 пункту.
 3. В меню «Спільнота»> «Авто оновлення стіни» налаштовуємо параметри для автопостінга. Ставимо галочку «Включено», залишаємо галочку «Видаляти попереднє повідомлення?» Воно врятує від бана за спам. У графу «Затримка» ставимо значення не менше 1800 сек. У велике біле поле знизу можна вказати потрібний текст з посиланням на фото.
  Приклад: «Додай в друзі http://vk.com/photoid_id».
  Примітка, посилання на фото не повинна мати символів після другого id, а саме фото обов'язково має бути в фотоальбомі що просувається аккаунта, інакше посилання на фото буде неактивна.
 4. У меню натискаємо кнопку «Сховати» і звертаємо бота в треї. Запускаємо ще раз VKbot, беремо той-же аккаунт і виконуємо ті ж дії, що описані в пунктах 2 і 3, тільки змінюємо id наступної групи з пункту 1 в меню «Спільнота»> «Змінити співтовариство». Запускати VKBot з новими id груп потрібно, поки не почне гальмувати комп'ютер. У мене одночасно на одному комп'ютері зазвичай працюють 20 спамерських пошукових роботів.
  Примітка, заново відкритий бот виконує ті ж дії, що і попередній запущений. Тобто, він буде відправляти повідомлення в ті спільноти, які були вказані в настройках вже згорнутого бота. Щоб це виправити, потрібно змінити співтовариство або прибрати галочку в налаштуваннях автопостінга «включено».
  Примітка 2, коли буде запущено велику кількість ботів, орієнтуватися і переключатися між ними для редагування налаштувань, вже буде неможливо. Час на налаштування ботів потрібно не мало. Тому всі налаштування потрібно робити відразу і згортати в трей послідовно.

Виконавши всі дії по інструкції можна продовжувати займатися своїми справами, відправитися в подорож на тиждень в інше місто або просто не чіпати комп'ютер тижнями. Звичайно якщо комп'ютер тільки один і його потрібно використовувати для інших справ, а другого комп'ютера немає, то навантажувати його великою кількістю запущених ботів сенсу немає, а отже ефективного просування не вийти.

Темні SMO технології через VKBot

Хитрі методи просування за допомогою багатофункціональної програми VKbot не знають кордонів. Маючи велику кількість прокачаних акаунтів і антігейт, за пару кліків в меню «Інвайтінг», можна налагодити 40 запрошень в групу або 50 заявок на додавання в друзі. Але не варто робити запрошення в групу від 4 і більше акаунтів на добу, за це все акаунти зарезервували будуть забанені за спам. За запрошення в друзі аккаунт теж можуть забанити, це трапляється вкрай рідко і тільки за скаргами запрошених. Щоб захиститися від цього непорозуміння, слід правильно вибирати собі друзів в фільтрах. Наприклад фільтр «Можливі друзі» практично убезпечить процес запрошень друзів. У налаштуваннях програми VKbot є фільтри практично на всі типи функцій, завдяки їм можна точково налаштувати критерії запрошень стати друзями або в групу. Для комерційних цілей можна використовувати географічний фільтр і запрошувати тільки жителів міста Москви. А для наповнення сторінок жіночої тематики, можна скористатися фільтром «Будь-який підлогу», вибравши з меню графу «Жіночий». Додатково можна поставити фільтр статус, вік, онлайн, географія, дата реєстрації.

Ще одна корисна функція по розсилці особистих повідомлень або спаму. Для більшого ефекту до розсилки повідомлень додані фільтри: онлайн, підлогу, країна і місто. За допомогою цього, можна налаштувати розсилку цільової аудиторії, але тільки зі списку своїх друзів. Раджу використовувати масову розсилку тільки для привітань з міжнародними святами типу нового року, 8 березня, 23 лютого, паска, 1 квітня, день перемоги. Вітальна розсилка зробить аккаунт популярним, особливо якщо розсилка буде по дуже великій кількості людей. Хочеться відразу відзначити, що за спам або будь-яку масову розсилку повідомлень, що розсилають аккаунт обов'язково забанити. Крім цього, розсилають аккаунт втрачає репутацію в очах акаунтів-друзів. І деякі друзі розсилає аккаунта зіллють його в передплатники, бо спаму живі акаунти не особливо радіють. Використовувати і розраховувати на розсилку я не рекомендую. Таким методом можна отримати дуже різкий масовий трафік, але тільки один раз від одного аккаунта. Якщо використовувати його ще раз, то забанити вже не на один день, а очевидність спаму буде занадто очевидна. Це означає, що переходів практично не буде, адже крім спаму в історії листування друзі розсилається аккаута нічого не побачать. Плюс до всього іншого, у такий спосіб втрачається унікальність аккаунта, і всі користувачі вже точно знатимуть, що розсилається повідомлення аккаунт - бот. І команда техпідтримки vkontakte додасть його id в свій чорний список.

І команда техпідтримки vkontakte додасть його id в свій чорний список

Миттєва очищення аккаунта за допомогою VKBot

За допомогою VKbot можна не тільки одним кліком додавати в друзі, групи і т.д., а ще й видаляти себе так-же швидко з підписок, вони ж неприйняті вислані заявки в друзі. Одним кліком можна видалити всі поставлені раніше «мені подобаються». Так само можна вийти з усіх груп, особливо зручно коли їх кілька тисяч. Одна з головних функцій по очищенню аккаунта, це фільтри з перекладу друзів в передплатники. Хитрий фільтр очищення можна використовувати за такими критеріями: забанені, за датою відвідування, за віком, без фото, по підлозі, по місту \ країні, по групі, за кількістю друзів, за кількістю передплатників, без історії листування, з закритими ЛЗ і так далі .

Ставимо галочку «Включено», залишаємо галочку «Видаляти попереднє повідомлення?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения