Що це означає "писати для SEO" у 2018 році? - Дошка п'ятниці - маркетинг SEO блог SEO

 1. Транскрипція відео
 2. "Написання для SEO" в 2001 році
 3. «Написання для SEO» у 2008 році
 4. «Написання для SEO» у 2018 році
 5. Короткий процес «написання SEO» за 2018 рік

Опубліковано randfish

«Ті, хто не вчиться з історії, приречені повторити свої помилки» - це цитата, яка фактично цілком застосовна, коли мова йде про написання для SEO. Більшість порад, наданих копірайтерам, журналістам, редакторам та іншим розробникам контенту для написання SEO, є небезпечно застарілим, спираючись на практики, які колись були перевірені і правдиві, але тепер можуть отримати штрафні санкції.

У цьому випуску Whiteboard Friday, ми сподіваємося, що вам сподобається короткий урок історії про те, чого слід уникати, що раніше працювало і більше не робить, і короткий 5-ступінчастий процес, який ви повинні почати використовувати сьогодні для написання вмісту на передній частині видань.

У цьому випуску Whiteboard Friday, ми сподіваємося, що вам сподобається короткий урок історії про те, чого слід уникати, що раніше працювало і більше не робить, і короткий 5-ступінчастий процес, який ви повинні почати використовувати сьогодні для написання вмісту на передній частині видань

Натисніть на зображенні, розташованому вище, щоб відкрити версію з високою роздільною здатністю в новій вкладці!

Транскрипція відео

Хауді, шанувальники Moz, і ласкаво просимо до іншого видання Whiteboard Friday. Цього тижня ми розмовляємо про написання для SEO і що це означає в 2018 році.

Так що написання для SEO має довгу історію, і це означало щось багато років тому, що це не означає сьогодні. На жаль, я бачу багато поганих порад, страшних порад для журналістів і редакторів, а також авторів усіх видів про те, що потрібно робити з точки зору написання для SEO, тобто написання, щоб ви потрапили на вершину пошукових систем.

"Написання для SEO" в 2001 році

Тепер, давайте будемо зрозумілими, деякі з цих речей загинули в чистій міфології. Але деякі з них потрапили в історичний факт, який просто не був оновлений. Так що давайте поговоримо про те, що писали для SEO, які були раніше в 2001 році, як він розвивався в середині епохи 2008 року, скажімо, а потім те, що він означає сьогодні у 2018 році.

Отже, в той же день, написання для SEO дійсно означало такі речі, як ...

I. Наповнення ключових слів

Якщо ви хотіли б високо оцінюватися в ранніх пошукових системах, особливо в кінці 90-х років на початку 2000-х років, то ключове наповнення було справжньою тактикою, яка дійсно мала ефективність. Таким чином, SEO буде втиснути ключові слова у всілякі теги та локації.

II. Вони будуть використовувати і повторно використовувати купу різних варіантів, невеликі варіанти ключових слів

Так що, якщо я орієнтуюся на слова синій годинник, я б синій годинник, синій годинник, синій годинник аксесуар, синій годинник аксесуари, синій годинник аксесуарів, синій годинник аксесуари, смішні маленькі варіанти на множини, тому що пошукові системи не були великі в фігурі \ t що всі ці речі мали однакові наміри і означали те ж саме. Настільки сирої, грубої відповідності ключових слів, точне відповідність ключових слів було частиною SEO.

III. Використання ключового слова в кожному тезі

Якщо є тег, ви можете вписати в нього ключові слова.

IV. Використовувати ключове слово доменного і піддомену

Ось чому ви бачили, що бренди будуть випереджати, щоб скористатися нашим прикладом, blue-watch-accessories.bluewatchaccessories.info. Деякі з них навіть зберігалися.

V. SEO письмово писав для двигунів, а потім намагався не дратувати або роздратувати користувачів

Отже, багато часу люди хотіли б приховати. Вони хотіли б показати один набір контенту пошуковим системам, а інший - пошуковим користувачам, адже вони знали, що якщо вони показуватимуть цей щільний вміст з ключовими словами, їх буде вимкнено, і вони не зможуть Не знаю, що це правдоподібно, і вони підуть кудись ще.

«Написання для SEO» у 2008 році

2008, ми розвиваємося на купах цих фронтів, але не всі з них і, звичайно, не чудово.

I. Ключові слова залишаються важливими у важливих місцях

II. Точна відповідність все ще має значення в багатьох місцях. Тому люди розробляли унікальні сторінки навіть для ключових слів, які поділяли однакові наміри.

Сині годинники та блакитні годинники можуть мати дві різні сторінки. Синій годинник і сині годинники могли навіть мати дві окремі сторінки і добре працювати в 2008 році. 2018, це вже не так.

III. Доменні імена були, безумовно, менш потужними, субдомени настільки, але все ще впливовішими

У двигунах вони все ще мали грати. Ви все ще бачили багато дискусій у '08 щодо створення домену, багатого за ключовими словами.

IV. Оскільки посилання в 2008 році були надто потужними, а не на сторінках сигналів, написання, щоб отримати посилання, неймовірно цінується

Фактично, це все ще є, але ми трохи поговоримо про еволюцію цього.

«Написання для SEO» у 2018 році

Так що тепер давайте перейдемо ще на десятиліття вперед. Ми в 2018 році. Цього року, що означає писати для SEO? Ну, купа речей.

I. Вирішення запиту пошукача найважливіше - написання, яке не виконує це, має низький рейтинг (довго)

Оскільки двигуни стали набагато кращими, зокрема Google, але і Bing, набагато краще оптимізувалися для вирішення завдання пошукача, допомагаючи їм виконувати те, що вони хотіли виконати, написання якого найкраще вирішення завдання пошукача прагне бути найбільш високо цінується. Речі, які цього не роблять, написання яких не робить цього, не прагнуть добре класифікуватись, не мають тенденції до довгого ранжування. Іноді ви можете досягти вершини результатів пошуку, але ви майже напевно неминуче вийдете з тих, хто робить велику роботу з вирішення запиту пошукача.

II. У 2018 році набагато більше, ніж точне відповідність ключових слів.

Сьогодні, ні один надійний SEO не скаже вам створити сторінку для синіх годинників і синіх годинників або синіх годинників, а також синіх годинників або навіть блакитних годинників і синіх годинників, можливо, якщо ви також націлюєтеся на годинник. У цьому випадку, це дійсно про з'ясування того, що наміри шукача. Якщо багато ключових слів поділяють однакові наміри, знаєте що? Ми збираємося створити єдину сторінку, яка слугуватиме цьому задуму, і всі ключові слова або принаймні багато ключових слів, на які націлено цей намір.

III. Лише кілька тегів все ще мають вирішальне значення для правильного SEO.

Так SEO написання сьогодні, насправді є тільки два, які не дуже взаємозамінні. Це титульний елемент і вміст тіла . Це не означає, що ви не можете рангу без використання ключового слова в цих двох місцях, просто щоб було б не рекомендується робити це. Це одночасно через пошукові системи, а також через пошукових систем. Коли ви бачите ключове слово, яке ви шукаєте в заголовку елемента сторінки в результатах пошуку, ви більш схильні натискати на нього, ніж якщо ви не бачите його. Таким чином, можливо, що деякі заголовки клацання-baity можуть переважати заголовок, багатий на ключові слова. Але кращі SEO письменники змішують обидва ці. Ми маємо Дошка п'ятниці про написання заголовка на цю тему.

Декілька інших, але, декілька інших тегів є красиві мати у 2018 досі. До них відносяться:

Теги заголовка (H1, H2),

Поле URL , так що якщо ви можете зробити URL-адресою слова та фрази, які люди шукають, це дуже корисно. Це корисно для користувачів, які переглядають URL-адресу, і думають: "О, гаразд, це стосується того, що я хочу", а також людей, які копіюють та вставляють URL-адресу та ділять її один з одним, або людей, які Посилання на URL і, таким чином, якірний текст переноситься через цю URL-адресу та ці ключові слова.

Мета-опис , що не використовується для ранжирування, але його читають шукачі. Коли вони бачать мета-опис, що містить слова та фрази, які вони запитували, вони, швидше за все, вважають, що це буде відповідним результатом і, швидше за все, натискатиме його. Більше кліків, доки участь є високою, має на увазі кращі рейтинги.

Атрибут alt-зображення , корисний як для звичайних результатів пошуку, але особливо корисний для зображень Google, які, як ви вже знаєте, переглядають Whiteboard Friday, Google Images отримує величезний обсяг пошукового трафіку навіть самостійно.

IV. Використовуючи слова, фрази та поняття, які Google ідентифікував як звичайно пов'язані із запитом

Це може забезпечити значний приріст. Ми бачили деякі дійсно цікаві експерименти на цьому фронті, де люди по суті візьмуть частину контенту, додадуть відсутні слова та фрази, які інші сторінки, які високо оцінюються в Google, пов'язані з тими правильними словами та фразами.

У нашому прикладі я часто використовую “квартали Нью-Йорка”, а також сторінку, де відсутні слова, такі як Бруклін, Гарлем, Манхеттен, Стейтен-Айленд, це дивно, так? Google набагато частіше буде ранжувати сторінку, яка включає ці назви міст, ніж та, яка не стосується цього конкретного запиту, оскільки вони навчилися пов'язувати цей текст із релевантністю для запиту "квартали Нью-Йорка".

Я хочу пояснити, що це не означає LSI або якусь іншу особливу тактику. LSI є старої школи, я думаю, наприкінці 80-х, початку 90-х комп'ютерної тактики, програмної тактики для виявлення слів, які семантично пов'язані один з одним. Немає жодних причин використовувати цю старій шкільну методологію, яка стала схожою на псевдонауку в світі SEO і мала відновлення. Але ви повинні використовувати слова та фрази, які Google має відношення до певного ключового слова. Пов'язані теми - це велика справа. Ви можете знайти їх через бар Moz. Ми зробили Whiteboard п'ятницю на пов'язані теми, так що ви можете перевірити це.

V. Досвід користувача щодо написання та вмісту має значення більше, ніж коли-небудь, і це пов'язано з показниками взаємодії

По суті, Google може бачити, що люди, які натискають певний результат, рідше натискатимуть кнопку "Назад" і вибирають інший результат, або, швидше за все, залишаться на цій сторінці або сайті, а далі займаються цим вмістом і вирішуватимуть всі завдання. Це хороший знак для Google, і вони хочуть класифікувати їх більше.

Короткий процес «написання SEO» за 2018 рік

Отже, прагматично, що означає ця історія та еволюція? Ну, я думаю, що ми можемо розробити короткий вид процесу написання SEO для 2018 року з цього. Це я рекомендую. Якщо ви не можете зробити нічого іншого, зробіть ці п'ять кроків, коли ви пишете для SEO, і ви будете мати більше успіху, ніж більшість ваших конкурентів.

Крок 1. Зберіть всі ключові слова, на які орієнтована сторінка

Зберіть всі ключові слова, на які орієнтована сторінка

Тому їх має бути список. Усі вони повинні мати однакові наміри. Ви отримаєте всі перелічені ключові слова.

Крок 2: Ви перерахуєте, що шукачі дійсно намагаються досягти, коли вони шукають ці запити

Тому хтось шукав сині годинники. Що вони хочуть? Інформація про них, вони хочуть бачити різні моделі, вони хочуть знати, хто їх створює, вони хочуть їх купити, вони хочуть бачити, які витрати коштують, вони хочуть бачити, де вони можуть отримати їх онлайн, ймовірно, всі ці речі. Це ті наміри, що стоять за цими запитами.

Крок 3. Створіть візуальний макет

Створіть візуальний макет

Тут буде наш заголовок. Ось наш підзаголовок. Ми поставимо цю важливу ключову концепцію у верхній частині віконної скриньки. Ми збираємося мати цей критичний візуальний наступний. Ось як ми збираємося звернутися до всіх цих цілей пошуку на сторінці візуально з вмістом, написаним або іншим чином.

Крок 4: Спочатку напишіть, а потім додайте ключові слова та найважливіші, пов'язані терміни, фрази, найпопулярніші поняття, теми, які потрібно внести на сторінку

Ті, які, сподіваємося, допоможуть збільшити ваш SEO, а не писати спочатку ключові слова та теми. Ви можете мати трохи цього, але це буде те, що я пропоную.

Крок 5: Створіть гачок, гачок, який зробить впливових людей і публікації в цьому просторі швидше за все підсилюються, швидше за все, зв'язуються

Крок 5: Створіть гачок, гачок, який зробить впливових людей і публікації в цьому просторі швидше за все підсилюються, швидше за все, зв'язуються

Тому що, у 2018 році, посилання все одно мають значення, все ще є важливою частиною SEO.

Якщо слідувати цьому і дізнатися з цієї історії, я думаю, ви будете робити набагато кращу роботу, взагалі кажучи, писати для SEO, ніж багато спільної мудрості там. Гаразд, всі. З нетерпінням чекайте ваших думок у коментарях. Ми побачимо вас знову на наступному тижні для чергового видання Whiteboard Friday. Піклуватися.

Транскрипція відео від Speechpad.com

Зареєструйтеся на The Moz Top 10 , щомісячно поштова програма, що оновлює вас у першій десятці найпопулярніших SEO-новин, порад і рад-зв'язків, виявлених командою Moz. Подумайте про це як про свій ексклюзивний дайджест речей, у яких у вас немає часу на полювання, але хочете прочитати!

Що це означає писати для SEO у 2018 році
Що це означає "писати для SEO" у 2018 році? - Дошка п'ятниці спочатку розміщено https://moz.com/blog

Цього року, що означає писати для SEO?
Якщо багато ключових слів поділяють однакові наміри, знаєте що?
У нашому прикладі я часто використовую “квартали Нью-Йорка”, а також сторінку, де відсутні слова, такі як Бруклін, Гарлем, Манхеттен, Стейтен-Айленд, це дивно, так?
Що вони хочуть?
Що це означає "писати для SEO" у 2018 році?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения