Що краще - SEO або Google AdWords?

 1. Факт I: SEO (просування, позіционірованіе) - це не AdWords
 2. Факт II: SEO та реклама AdWords регулюють абсолютно різні рекламні політики
 3. Факт III. Ефекти SEO вимагають більше часу, але вони більше, ніж AdWords.
 4. Факт IV: AdWords - це сезонний і негайний рекламний канал
 5. Факт № V: AdWords і SEO відрізняються за ціною
 6. Ціна на SEO просування складається в основному з:
 7. AdWords:
 8. Факт VI: SEO та AdWords доповнюють один одного
 9. підсумки

У своїй роботі ми часто зустрічаємо клієнтів, які шукають професійне агентство онлайн-маркетингу та задаються питанням, з чого почати просування в Інтернеті -  SEO  або  кампанії Google AdWords

У своїй роботі ми часто зустрічаємо клієнтів, які шукають професійне агентство онлайн-маркетингу та задаються питанням, з чого почати просування в Інтернеті - SEO або кампанії Google AdWords . Знання, які допомагають їм вибрати послугу часто базуються на думці друзів, консультантів з різних агентств електронного маркетингу. Такі думки часто надзвичайно відрізняються один від одного, або складаються з фрагментів інформації, розкиданих по різних статтях в Інтернеті. Нарешті, не дивно, що підприємець, який навіть знайшов час і вивчив інформацію в інтернеті, зіткнувшись з такою кількістю різних думок, замість того, щоб виробити одне рішення, відчуває себе ще більш втраченим.

На щастя, є кілька простих, універсальних фактів, які допоможуть вам розрізняти обидві послуги і знайти краще рішення для свого бізнесу.

Факт I: SEO (просування, позіционірованіе) - це не AdWords

Розуміння цього факту має вирішальне значення при виборі форми реклами. Обидва способи просування дозволяють вам показувати свою компанію в результатах пошуку Google як текст ... і таким чином схожість закінчується.

SEO (просування) , Знаходиться всередині і поза вашого бізнесу (внутрішня і зовнішня оптимізація), яке покликане зробити ваш сайт релевантним для результатів звичайного пошуку, набравши запит в пошуковій системі.

AdWords, в свою чергу, включає в себе багато форм реклами, наприклад, рекламу, яка слідує за відвідувачами сайту, банерні оголошення на обраних порталах, цінові оголошення і зображення продуктів з веб-магазину Google (Google Покупки), в той час як багато по -колишньому ідентифікують його зі своїми оголошеннями в пошуку. Рекламні посилання - це текстове поле з яскравим зеленим (до недавнього часу жовтим) текстом «Реклама», який з'являється над природними результатами пошуку Google.

Факт II: SEO та реклама AdWords регулюють абсолютно різні рекламні політики

При просуванні треба враховувати більше двохсот чинників, що визначають, чи з'явиться веб-сайт на необхідній позиції в пошуковій видачі чи ні. На жаль, ці чинники є скоріше орієнтиром, ніж конкретним керівництвом до дій, і Google постійно змінює, розширює і удосконалює свої алгоритми. Часто пов'язане з просуванням - це поява вашого сайту не тільки в природних результатах, але і в так званих картах Google вище цих результатів, а іноді і праворуч від їх сайту. Це означає, що в пошуковій системі Google потенційний клієнт може дізнатися, як з вами зв'язатися, як туди дістатися, і навіть чи є у вашої компанії хороші відгуки.

Однак умови, при яких показується рекламне оголошення або інші форми оголошень AdWords, набагато більш великі, ніж для SEO просування. Текстове поле оголошення може з'являтися в результатах пошуку Google, як при введенні певного ключового слова, так і коли потенційний клієнт раніше відвідував сторінки аналогічного сайту, як ваш по тематики, і де вік, інтереси або географічне місце розташування потенційного клієнта збігаються з критеріями вашої реклами - якщо вони включені в вашу кампанію AdWords. У текстовому полі ми можемо також додати додаткові елементи, які ми не гарантуємо в природних результатах за допомогою SEO, таких як: номер телефону, обрані під сторінки сайту (контакт або конкретний продукт або послуга).

Якщо ви хочете, щоб ваші потенційні клієнти вже на етапі пошуку Google мали 100-відсотковий шанс зв'язатися з вами по телефону, рекламні оголошення будуть краще. Якщо ви хочете максимізувати свій рекламний простір в Google і у вас є шанс, що ваш потенційний клієнт побачить вас на карті, і щоб отримати уявлення про те, що відбувається з вами, SEO позиціонування - це послуга для вас.

Факт III. Ефекти SEO вимагають більше часу, але вони більше, ніж AdWords.

У ТОП - 1 нова, чи не ранжированная сторінка з'являється в середньому близько чотирьох - шести місяців по низькочастотних запитах, для більш складних фраз нам доводиться чекати від півтора до дев'яти місяців, а для самих складних пошукових запитів ми будемо чекати рік або навіть кілька років. Однак ці результати з регулярними позиціонують діями дуже міцні і відносно нижчою Adwords за рахунок залучення постійного потоку нових потенційних клієнтів. Просування також продолжаеться, коли у вас є навіть менший бюджет, ніж той, який вам потрібен для платної контекстної компанії.

Факт IV: AdWords - це сезонний і негайний рекламний канал

З точки зору бізнесу, час, необхідний для досягнення результатів позиціонування, не є коротким. Якщо ви плануєте зробити дуже коротку, але інтенсивну рекламу на Google, яка повинна початися з завтрашнього дня, і у вас є набагато більший бюджет, ніж той, необхідний для позиціонування, то краще AdWords. Коли ваша кампанія буде повністю налаштована, ваші оголошення будуть відображатися в результатах пошуку вже через кілька годин після запуску кампанії. У будь-який час ми також можемо оптимізувати, зупинити або перезапустити вашу кампанію - відповідно до ваших поточних потреб.

Пам'ятайте, що говорячи про «малий» і «великому» бюджеті, ми маємо на увазі баланс між SEO та кампаніями AdWords без будь-яких конкретних діапазонів цін. Як SEO, так і AdWords можуть коштувати кілька сотень, кілька тисяч, десятків тисяч гривень і більше, і багато хто з непрямих чинників впливають на остаточний бюджет.

Факт № V: AdWords і SEO відрізняються за ціною

Неможливо, щоб такі різні послуги оцінювалися на професійному ринку з одним і тим же прайс-листом. Тим більше, що ціни на обидві послуги створюють абсолютно різні компоненти.

Ціна на SEO просування складається в основному з:

 • - Комплексний аналіз вашого сайту .
 • -Вартість придбання та обслуговування цінних посилань для пошукової системи Google, Яндекс.
 • - Внутрішня оптимізація вашого сайту - особливо на початку співпраці, але також час від часу, необхідна, щоб Google міг бачити ваш сайт дружнім. Оптимізація підрозділяється на видиму користувачеві послугу (зміни в змісті, структурі і назва сторінок, макети сторінок і т.д.) і невидиму, зроблену в коді сайту (додавання спеціальних тегів, видалення небажаних фрагментів і т.д.).
 • -Аналіз конкурентів. Оцінка сайтів конкурентів, які ранжуються вище вас в пошуковій видачі. В аналіз конкурентів входить оцінка кількості вхідних посилань на сайт, аналіз текстового контенту і т.д.
 • Робота з збільшенням впливу соціальних чинників на сайт.
 • Підготовка ТЗ на виправлення технічних помилок на сайті.
 • Підготовка технічного завдання для написання текстового контенту на сайт .
 • -Розміщення текстового контенту на сайт.

AdWords:

У кампанії AdWords основна частина ціни продиктована самою системою Google. Це бюджет для так званих «кліків», щоб ваше оголошення як і раніше знаходилося в верхніх точках в результатах пошуку. AdWords заснований на аукціонною системою (правило: «претендент»), отже, ставки, які забезпечать видимість вашого оголошення, буде динамічно змінюватися під час кампанії. Система AdWords працює так само, як і телефонна карта: кампанія працює, коли ви поповнюєте свій бюджет аккаунта. Професійні агентства надають вам можливість активувати свій обліковий запис AdWords в будь-який час, або ви можете в будь-який час зареєструватися на фіксований або щомісячний платіж.

Мала частина комісії - комісія, стягується агентством. Вона складається з робочого часу фахівця і зарплати. Спеціаліст зі співробітництва на початку і під час його тривалості спеціальної кампанії пристосовується до умов, що змінюються чинників, таким як рекламні ставки, зміна продукції або послуг, зміна стратегії просування і т.д. Комісія врегульована на нашому ринку по-різному - часто це відсоток від сплаченого бюджету або зумовленої суми.

Факт VI: SEO та AdWords доповнюють один одного

Ви, можливо, прийшли до висновку, прочитавши наведені вище факти. Варто подумати про це, оскільки одночасний запуск обох сервісів, хоча і дорожчий, дає ряд додаткових переваг:

Максимізуйте рекламний простір в Google за допомогою органічних результатів, Карт Google, платних оголошень і навіть банерних оголошень в Google покупки, іншого сервісу AdWords.

Збільшення довіри з боку потенційних клієнтів. Ви бачите, що у вас є гроші для AdWords, і в той же час Google, природно, показує вашу сторінку в TOP-10;

Орієнтація на аудиторію - деякі користувачі клацають по оголошенню, тому що воно відрізняється більш швидким доступом при прокручуванні сторінки, інші - через його відмінності, минуть його йдучи до більш надійним природним результатами пошукової видачі; Використовуючи обидва способи, ми досягнемо обох груп потенційних клієнтів;

Більше трафіку, надходить на сайт - завдяки двом незалежним активним джерел реклами;

Банерна реклама Google Adwords - відмінне доповнення до позиціонування та «стрільби» по хорошим продажам.

підсумки

Як ви можете бачити, одні і ті ж послуги здаються зовсім різними. Отже, основна помилка, яку здійснюють багато підприємців, полягає в тому, щоб порівняти ефективність SEO і контекстної реклами в Google Adwords або Яндекс Директ.

Для підприємців необхідно точно розуміти поставлені завдання перед собою і їх досягнення. Найоптимальніший варіант для старту в інтернеті - комплексне просування використовуючи методи СЕО і контекстної реклами. Тільки так можливо досягти максимального результату!

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения