Що Moz SEO рейтингу Доповідь означає для змісту і соціальних медіа

 1. Вміст факторів рейтингу
 2. Фактори ранжирування посилань
 3. Метрики взаємодії, що впливають на SEO
 4. Соціальні сигнали та результати пошуку: список пріоритетів
 5. Що експерти пошукової системи повинні сказати
 6. Функції ключових слів на сторінці
 7. Функції на основі посилання на рівні сторінки
 8. Соціальні функції на рівні сторінки
 9. Функції ключових слів на рівні сторінки
 10. Чому не-SEO не потрібно боятися рейтингових факторів

У цьому місяці Moz оприлюднив результати свого вичерпного вивчення того, що робить деякі сторінки і сайти рангом, інші ж працюють в невідомості пошукача.

Хоча надзвичайно корисним і завжди проникливим, цей документ може бути переважною для тих, хто не знайомий з SEO і статистики жаргон.

Але навіть якщо ми не повністю зрозуміємо наслідки, маркетологи вмісту та гуру соціальних медіа все ще потребують врахування його результатів.

Щоб допомогти фахівцям, які не займаються SEO, ми зібрали ключові фактори ранжування звіт Moz які стосуються вмісту та соціальних медіа, включаючи те, що ви повинні робити з ними.

Вміст факторів рейтингу

Для будь-кого, хто колись повинен був з'ясувати, як втиснути кілька варіантів ключового слова на одній сторінці в ім'я SEO, є гарна новина: Moz послідовно повідомляє про нижчі кореляції між на сторінці використання ключового слова і рейтинги.

Тому ключове наповнення - це шлях динозавра. Що займає його місце? Намір користувача.

На думку Моза, «узгодження цілей користувача надзвичайно важливе». В основному, ми повинні створювати контент, який відповідає на реальні питання, а не просто керувати розмовою з самими собою та / або нашими продуктами при будь-якій можливості.

Це перші п'ять функцій використання ключових слів на рівні сторінки в списку Moz, і, як ви бачите, запит для документування релевантності (щонайменше ця версія цієї оцінки) є більш важливим, ніж кількість ключових слів у тексті.

Існують інші версії релевантності запитів-документів, які здаються менш важливими, ніж кількість використання ключового слова на сторінці, але тенденція залишається чіткою: керуватися користувачем, а не керуватися ключовими словами.

Крім того, кількість відповідностей ключових слів у тегах H1 насправді має негативну оцінку, що означає, що вона не має прямого впливу на вищі рейтинги:

Слід також зазначити, що кількість ключових слів у вашій назві трохи вище числа у ваших тегах H1, що робить його найнижчим фактором у цьому списку, який не має негативного балу.

Насправді, набагато більше, ніж кількість збігів ключових слів, - це подібність між запитом користувача та назвою, описом, URL та H1.

Що робити:
Дізнайтеся, які запитання люди запитують, і відповідь на них на вашому веб-сайті. Розгляньте ключові слова, але лише як засіб ідентифікації потрібного вмісту. Ви хочете знайти, але ви також хочете бути цінним ресурсом. Зараз SEO та контент-маркетинг працюють найкраще, коли ми знаходимо здорову рівновагу.

Фактори ранжирування посилань

Там було багато розмов про семантичний пошук, пост-linkbuilding SEO світу, і фантастичні прийоми подібно до спільної зустрічі та спільного цитування, але в 2015 році, здається, що посилання все ще є 400-кілограмовим SEO gorrilla.

Звіт Moz не містить слова: "дані продовжують показувати деякі з найвищих співвідношень між рейтингами Google і кількістю посилань на дану сторінку"

Це число включає внутрішні та зовнішні посилання, тому переконайтеся, що у вас є внутрішня стратегія зв’язку, а також план заробляння посилань. Ваші найкращі результати, ймовірно, походять від ідентифікації вашого найкращого вмісту на певній темі та керування внутрішніми посиланнями на ці сторінки.

Але, як і у випадку ключових слів на сторінці, ваша головна мета повинна полягати в тому, щоб забезпечити цінність читачам. Будь-які посилання, які ви використовуєте, повинні надавати нову інформацію, надавати певний фон або цитувати джерела.

Не посилайтеся лише на посилання.

І, коли мова йде про прив'язку тексту, виявляється, що часткові збіги перевершили точні матчі, що мають найвищу кореляцію з сильними рейтингами пошукових систем.

Так що, якщо я посилаюся на цю статтю на рейтингах SEO, я б краще скористатися «статтею про SEO в рейтингах Моза», як мій опорний текст. Зрозуміло, звідки посилається посилання на тих, хто натискає на нього, і це не є повною кількістю ключових слів.

Що робити: Посилання, щоб додати цінність, але зробити це з урахуванням власної стратегії вмісту. Створіть потік трафіку на сторінки найвищого значення, щоб вони працювали важче. І, звичайно ж, не забувайте про час заслуженої тактики Росії за межами сторінки .

Метрики взаємодії, що впливають на SEO

Маркеторам контенту доводиться судити на основі взаємодії з нашим контентом, тому ми сподіваємося, що вже максимізуємо ці фактори, наскільки це можливо.

У порядку найвищої та найнижчої кореляції з високим рейтингом результатів пошуку, звіт Moz виглядає так:

 • Пошук відвідувань з останнього місяця
 • Усього відвідувань за останній місяць
 • Всього відвідувань від 2 місяців тому
 • Пошук від 2 місяців тому
 • Прямі відвідування з останнього місяця
 • Прямі відвідування з 2 місяців тому
 • Час на місці
 • Перегляди сторінок
 • Показник відмов
 • Ранг

Що робити: зосереджуйте свої зусилля на своїх сторінках найвищої вартості та залучайте до них трафік через електронні листи та соціальні медіа. Переконайтеся, що ваш сайт заохочує кілька переглядів сторінок і повторних відвідувань.

Соціальні сигнали та результати пошуку: список пріоритетів

З tweets офіційно з'являються у живих результатах пошуку робочого столу, соціальні медіа маркетологи стають ще більше enmeshed у SEO мережі (Ласкаво просимо, всі).

З даних Moz, схоже, Facebook є найважливішим соціальним сигналом прямо зараз: на нього припадає п'ять з перших 11 соціальних сигналів. Ці дані, однак, з попереднього твіту в результатах пошуку.

Ми всі повинні стежити за новим впливом Twitter, оскільки твіти з'являються з більшою частотою на наших видачах.

На другому за популярністю рейтинговому співвідношенні, здається, є чорна овець сімей соціальних медіа: Google+.

На третьому місці ми маємо Twitter, за яким слідують Pinterest і LinkedIn.

Це досить скорочений список каналів соціальних медіа, який, здається, не надає довіри до спокуси перейти на кожен новий соціальний канал на ім'я "SEO".

Якщо вам потрібен спосіб визначити пріоритетність ваших зусиль, ось фактори ранжирування Moz:

 • Загальна кількість Facebook
 • Спільний доступ до Google+
 • Підрахунок частки Facebook
 • Facebook, як рахувати
 • Підрахунок коментарів Facebook
 • Акції на Twitter
 • Кількість згадок про повне ім'я домену в FWE (Fresh Web Explorer)
 • Акції на Pinterest
 • Кількість згадок про доменне ім'я в FWE
 • Facebook click count
 • Акції на LinkedIn

Що робити: Експериментуйте з Facebook, щоб спробувати заробити взаємодію, не прив'язуючись до каналу для ваших конверсій. Коли прийде час вибирати свій наступний канал соціальних медіа, потрапите в одну з чотирьох найбільших: Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn, Pinterest.

Що експерти пошукової системи повинні сказати

Moz також опитав цілу купу дійсно розумних гуру пошукової оптимізації, щоб дізнатися, що вони вважають найважливішими рейтинговими сигналами в декількох категоріях. Ми зосередимося на тих, які стосуються змісту та соціального характеру.

Результати оцінюються за шкалою від 1 до 10, причому 1 не має значення, а 10 - дуже важливо.

Функції ключових слів на сторінці

Найвищий вплив: Ключове слово присутнє в елементі заголовка, 8.34
Найнижчий вплив: Ключове слово присутнє в певних елементах HTML (напівжирний, курсив, li, a тощо), 4.16

Функції на основі посилання на рівні сторінки

Найвищий вплив: необмежена кількість посилань з сайтів високих авторитетів, 7.78
Найменший вплив: Настроювання зовнішніх зв'язків, що вказують на сторінку, 3.85

Соціальні функції на рівні сторінки

Найбільший вплив: взаємодія з контентом / URL в соціальних мережах, 3.87
Найнижчий вплив: голосування за сторінку на соціальних сайтах, 2.7

Функції ключових слів на рівні сторінки

Найвищий вплив: Унікальність контенту на сторінці, 7.85
Найменший вплив: сторінка містить дані Open Graph та / або Twitter, 3.64

Чому не-SEO не потрібно боятися рейтингових факторів

Коли ви читаєте такі речі, як «Query-Document релевантність балів, використовуючи мовну модель (згладжування Діріхле) у звіті про рейтинг Moz, легко кинути руки і відійти від технічної SEO.

Але ось «проблема»: у 2012 році компанія Google випустила 665 удосконалень у своєму алгоритмі пошуку.

Це за одне оновлення кожен день.

Для маркетологів вмісту та тих, хто проводить кампанії в соціальних мережах, все гаразд, якщо ми не можемо приєднатися до аргументу про те, чи дає BM25 або Absolute знижка більш точний показник відповідності.

Все, що нам потрібно зробити, це зробити хороший контент і допомогти людям поділитися ним, і більшу частину часу наші результати пошуку віддадуть нам винагороду.

Звичайно, ми також маємо сайти, які є дружніми до мобільних пристроїв, прості у використанні та швидко завантажуються, а також інші вимоги до ранжування. Але здебільшого, ми робимо свою роботу, Google робить їх, і хороший контент виграє.

Як повідомляє відомий фахівець пошукової системи Ранд Фішкін - сказав він "Ви можете почувати себе самовдоволено, що ваші власні знання SEO перевищували знання вашого конкурента, або їхніх консультантів SEO, але самовдоволення не підвищує рейтинг".

Що займає його місце?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения