Що на сторінці SEO Фактори рейтингу і чому вони важливі?

 1. 1. Веб-вміст
 2. a. Попит на попит
 3. b. Хороший вміст буде зв'язним
 4. 2. Теги заголовків
 5. 3. Достовірні зворотні посилання
 6. 4. URL
 7. 5. Швидкість сторінки
 8. 6. Після Загальний SEO кращі практики
 9. Підводячи підсумки
 10. Ваш поворот, щоб говорити

Чи знаєте ви, що Google розглядає близько 200 факторів для ранжирування веб-сайту?

Ну, так, це та сама динаміка, яку ви повинні очікувати, коли справа доходить до оптимізації вашого сайту, щоб вищий рейтинг на сторінках результатів пошуку.

Але, хороша новина полягає не в тому, щоб всі елементи рейтингу були створені рівними, так що ви можете підвищити ваші зусилля, пов'язані з SEO, вражаючи конкретні фактори.

З оновленнями в розпалі, ми зібрали деякі з перших на сторінці SEO факторів, які варто розглянути, щоб досягти на сторінці оптимізації.

Пошукова система - це динамічне поле, яке продовжує розвиватися дуже швидко з кожним днем. З постійними оновленнями від Google, Кращі практики SEO також постійно змінюються .

Щоб зробити пошук більш чистим, розумнішим і семантичним фактором ранжирування сторінок Google і останніми методами SEO, час від часу змінюються.

Сказавши це, не існує скороченого скорочення до регулярної оптимізації контенту. Оптимізація сторінки в SEO дуже залежить від веб-контенту.

Тепер розглянемо всі важливі фактори ранжування сторінок. Зрештою, спосіб оптимізації вашої сторінки матиме значний вплив на здатність вашого сайту підвищувати рейтинг.

Перш ніж поринути в рейтингові фактори Google, фактори ранжирування місцевого пошуку Google і контрольний список SEO на сторінці, важливо, щоб ви зрозуміли, що саме на сторінці SEO факторів рейтингу.

На сторінці SEO факторів рейтингу є ті, які допомагають ваш сайт, щоб отримати вище на видачах.

Відомо, що ці чинники сприяють покращенню видимості пошуку, а також підвищенню рейтингу результатів пошуку.

Це на сторінці SEO факторів ранжування і на сайті SEO кращих практик буде мати значний вплив на здатність рейтингу веб-сайту, коли вони належним чином оптимізовані.

Нижче наведені деякі з основних факторів на сторінці SEO, які впливають рейтинги пошукових систем :

1. Веб-вміст

Вміст на вашій веб-сторінці - це елемент, який робить вашу сторінку гідною позиції в результатах пошуку.

Тепер це те, що користувач прийде бачити, і це робить його надзвичайно важливим елементом для пошукових систем.

Загалом, як власник сайту, важливо створювати веб-сторінки з великим вмістом. Отже, що робить хороший контент?

Ну, з точки зору SEO, хороший веб-контент буде мати два основних атрибути. Вона повинна бути спроможною забезпечити попит і повинна бути достатньою довірою, щоб бути пов'язаною.

Тепер детально розглянемо обидва ці фактори:

a. Попит на попит

Подібно до нестабільних світових ринків, на інформацію також впливає пропозиція і попит.

Кращий веб-контент буде той, який робить велику роботу, поставляючи для найбільшого попиту.

Це може бути Вікіпедія, яка надає детальне визначення запитів користувачам Інтернету або конкретних коміксів XKCD, які надають розчарованим жартам величезну групу техніків.

Крім того, це також може бути зображення, текст, відео або звук. Все, що ваш вміст повинен зробити, це забезпечити попит. Тільки тоді він буде вважатися хорошим змістом.

b. Хороший вміст буде зв'язним

Коли справа доходить до сторінки SEO, навряд чи є різниця між найгіршим і найкращим веб-вмістом, якщо це не пов'язано.

Тобто, якщо люди не можуть зв'язатись з нею або не вважають за потрібне приєднатися до неї.

В основному, якщо люди не в змозі посилатися на ваш веб-контент, то ймовірність того, що пошукові системи, швидше за все, не класифікують його.

Через це ваш вміст також не зможе перенести будь-який трафік на ваш сайт.

На жаль, це те, що відбувається дуже часто, ніж припускають маркетологи.

Деякі з прикладів для цього - веб-вміст, доступний лише в тому випадку, якщо ви ввійшли в систему, покази слайдів зображень, які працюють від AJAX, а також вміст, який не може бути спільно відтворений.

Іншими словами, це категорія контенту, яка не може бути пов'язана з тим, який просто не забезпечує попиту, який вважається поганим пошуковими системами.

2. Теги заголовків

Теги заголовків є наступними важливими факторами, які впливають на ваші пошукові рейтинги. Ці фактори на сторінці SEO відіграють важливу роль.

Теги заголовків - це елементи HTML, які визначають назву вашої веб-сторінки.

Вони завжди відображаються на сторінках результатів пошуку, які слугують заголовками, які можна клікати за певними результатами пошуку.

Крім того, теги назв є надзвичайно важливими для соціального обміну, оптимізації пошукових систем, а також зручності використання.

Таким чином, тег заголовка вашої веб-сторінки повинен бути дуже точним і повинен містити стислий опис вмісту на цій сторінці.

Однак, щоб зробити тег заголовка робочим, вам доведеться дотримуватися певного формату. Нижче наведено оптимальний формат для a тега заголовка :

"Первинне ключове слово - торгова марка вторинних ключових слів"

Тут основним і додатковим ключовими словами можуть бути назва продукту або назва служби, про яку говорить сторінка.

Далі теги заголовків також повинні підтримувати оптимальну довжину.

Оскільки Google відображає лише перші 50-60 символів тега заголовка, це гарна ідея обмежити довжину тега заголовка до 60 символів.

Дослідження показують, що коли ви тримаєте ліміт символів до 60, 90% вашого тегу заголовка відображається.

Перш за все, ваш тег заголовка - це перший досвід, який користувач пошуку матиме з вашим веб-сайтом. Крім того, він також відображається у верхній частині веб-браузера, який служить заповнювачем, коли користувачі мають кілька відкритих вікон.

3. Достовірні зворотні посилання

Зворотні посилання все ще залишаються одним з найсильніших елементів, які визначають рейтинг вашого веб-сайту Алгоритм Google .

Коли у вас є більше посилань з численних доменів високих авторитетів, то вищі ваші шанси на ранжування кращих ключових слів.

Тому, як маркетолог, ви повинні звернути пильну увагу на свій зворотна лінія профілів.

4. URL

Крім розумних внутрішніх зв'язків, важливо також мати ієрархію категорій вашого сайту в URL-адресах. Одним хорошим прикладом хорошої структури URL є:

“Http://www.example.com/hair-care/hair-spa-services”

Ця структура URL чітко пояснює ієрархію веб-сторінок на веб-сайті. Ця інформація буде використовуватися пошуковими системами для визначення релевантності певної веб-сторінки.

Іншими словами, структура URL допомагає пошуковим системам розуміти відносну значущість і додавати показники релевантності до вашої веб-сторінки.

На додаток до цього, це також дуже добре з точки зору прив'язки тексту, оскільки користувачі мають тенденцію швидко посилатися на відповідні фрази або слова, коли вони знаходяться в URL.

5. Швидкість сторінки

Завдяки підходу індексації Google для мобільних пристроїв швидкість сторінки стала надзвичайно важливим елементом.

Веб-сайти з сторінками, які завантажуються дуже повільно, матимуть важкий час для кращого рейтингу на видачах. Збільшення швидкості сторінки гарантує кращий досвід користувачів, тим самим збільшуючи ваш шанс покращити рейтинг.

6. Після Загальний SEO кращі практики

Зміст є королем, коли мова йде про SEO, і це головна причина того, що користувачі пошуку відвідують ваш сайт. Ідеальний веб-вміст повинен бути надзвичайно специфічним для теми або фрази пошуку.

Зазвичай це може бути зміст, що стосується продуктів або послуг, і має бути абсолютно актуальним.

Нижче наведено чотири критичні області, в яких безпосередньо повинна бути вказана мета конкретних веб-сторінок:

 • URL-адреса сторінки
 • Зображення Alt Text
 • Тег заголовка
 • Вміст веб-сторінки

URL-адреса сторінки  Зображення Alt Text  Тег заголовка  Вміст веб-сторінки

Хоча існують численні фактори, які визначають ідеальну веб-сторінку, нижче наведено деякі з основних факторів, які визначають веб-сторінку, яка ідеально оптимізована:

 • Гіперрелевантні для даної теми (як правило, єдиний об'єкт або продукт)
 1. Тема повинна бути включена до URL-адреси
 2. Тема повинна бути включена в текст alt зображення
 3. Тему слід включати кілька разів у веб-вміст
 • Надайте високоякісний унікальний вміст про будь-яку тему
 • Відповідно пов'яжіть його назад на сторінці категорії
 • Зв'яжіться з веб-сторінкою точно з її підкатегорією, де це можливо
 • Пов'яжіть вміст назад до домашньої сторінки - зазвичай використовуючи логотип зображення / веб-сайту, який посилається на домашню сторінку

Підводячи підсумки

SEO - це постійно розвивається галузь. Протягом останніх кількох років ви були б свідками того, як Google робила стійкий поштовх до змісту, який багатий якісні посилання .

Водночас також важливо зробити його мобільним. Зрештою, користувачі пошуку поступово перетворювалися на свої мобільні пристрої, що залишилися за робочим столом.

Існують різні інші фактори, які, безумовно, будуть мати вплив на рейтинг вашого сайту. Тим не менш, від вас залежить, щоб визначити їх пріоритетність і поліпшити один за одним.

Ефективне визначення пріоритетів дозволить Вам залишатися попереду своїх конкурентів.

Ваш поворот, щоб говорити

Чи знайшли наш блог корисним? Тоді, будь ласка, не забудьте поділитися своїми думками в розділі коментарів нижче.

Будемо раді почути від вас.

Отже, що робить хороший контент?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения