Що потрібно для відкриття пивного магазину з нуля: бізнес план, документи, вартість

 1. Переваги відкриття такого бізнесу
 2. З чого почати
 3. Бізнес план
 4. Знайомство з конкурентами
 5. Аналіз ринку споживачів
 6. Документальне оформлення пивного бізнесу
 7. Як правильно вибрати місце для відкриття магазину
 8. Спальні райони
 9. недоліки:
 10. переваги:
 11. недоліки:
 12. Придбання обладнання і меблів для магазину
 13. Підбір персоналу


Все частіше люди замислюються про те, щоб працювати на себе. Часто ідеєю стає відкриття пивного магазину. Не дивно, адже цей товар в усі часи користувався попитом і буде популярним в подальшому. Особливо має популярність хмільний напій на розлив, тому саме цього бізнесу віддають перевагу підприємці. Перш, ніж остаточно зробити ставку на розвиток саме такого «дітища», варто вивчити всі нюанси, особливості та підводні камені цієї ніші. Все частіше люди замислюються про те, щоб працювати на себе

Красивий інтер'єр пивного магазину

Переваги відкриття такого бізнесу

Пивний бізнес популярний не просто так. Є цілий ряд переваг, в силу яких підприємці вибирають саме таку сферу діяльності.

 • Дохід від пивного магазину можна отримати досить швидко. В силу того, що товар затребуваний, початкові витрати окупляться протягом першого півроку роботи;
 • Можна відкрити пивний магазин з нуля. Перевага в цьому випадку в тому, що можна оформити всі деталі інтер'єру, створити особливий логотип і задати тематику самостійно. Деякі купують готовий бізнес, найчастіше він більш витратний, тому, що береться все готове;
 • Відкриття такого бізнесу може починатися і з маленькою торгової точки. Якщо все буде йти за планом, то є можливість розвинути цілу мережу пивних магазинів, що дозволить отримувати ще більше доходу від підприємництва;
 • Пиво на розлив дуже популярно останнім часом, незважаючи на те, що воно коштує трохи дорожче, ніж пляшкове, все одно люди віддають перевагу разливному хмільного напою. Адже він має більш багатий букет ароматів і смакових ноток;
 • Є широкі перспективи і різні ідеї про те, яким може бути інтер'єр і дизайн пивної, щоб вона стала максимально привабливою для споживача.

Це лише деякі переваги, які вказують, що відкриття пивного магазину - це відмінна ідея.

Це лише деякі переваги, які вказують, що відкриття пивного магазину - це відмінна ідея

Ідея оформлення всередині приміщення пивного магазину

З чого почати

Щоб уникнути помилок при відкритті пивного магазину, слід розуміти яка повинна бути покрокова інструкція дій, пов'язаних з даною місією. Зазвичай найвигідніші постачальники співпрацюють з викликають довіру компаніями. Необхідно усвідомлювати кожен крок, щоб не потонути в початку запливу.

Дивіться у відео: як відкрити магазин розливного пива.

Отже, дуже важливими моментами перед тим, як відкрити пивний магазин, є:

 • Складання бізнес-плану пивного магазину;
 • Детально ознайомитися з конкурентами;
 • Вивчити статистику споживання.

Бізнес план

Записування майбутніх витрат, планованих щомісячних витрат, а також передбачуваного прибутку, допоможе точно зрозуміти, скільки буде коштувати відкриття пивного магазину. Планування обов'язково для розуміння загальної картини ситуації.

Планування обов'язково для розуміння загальної картини ситуації

Список документації та вимоги для відкриття магазину розливного пива

Оформлення бізнес-плану може бути як в довільній формі, так і за стандартним шаблоном. Бажано в цей документ вписати наступні дані:

 • Назва пивного магазину, а також інформацію про те, скільки буде коштувати логотип і вивіска;
 • У бізнес-план обов'язково вписати вартість оренди або купівлі приміщення під магазин;
 • А також слід внести вартість інтер'єру пивного магазину;
 • Продумати асортимент продукції, і скільки грошей буде коштувати перша закупівля товару;
 • Включити вартість документального оформлення підприємництва;
 • Якщо планується відкривати вакансії, то слід прорахувати, скільки коштів необхідно на оплату праці найманого персоналу;
 • Варто вести облік, скільки грошей витрачено на супутні документи для оформлення підприємництва;
 • Обов'язково включати до витрат суму, яка витрачена на придбання або оренду обладнання для облаштування магазину;
 • Варто вписати в бізнес-план суму передбачуваних щомісячних витрат на оплату комунальних послуг, заробітну плату персоналу, оренду обладнання або приміщення;
 • Крім витрат, також слід обміркувати і очікуваний прибуток в повному магазині.

Аналізуючи ці дані, ви зможете зрозуміти, який час буде потрібно на вихід бізнесу в плюс і скільки коштів знадобиться, щоб відкрити бізнес з нуля. А також через який період часу можна буде отримувати бажаний прибуток.

Радимо подивитися: як відкрити магазин розливного пива.

Знайомство з конкурентами

Для того щоб виручка була такою, як передбачається при плануванні бізнесу, слід ознайомитися з конкурентами. А саме:

 • Проїхати по місту, в якому планується відкриття пивного бізнесу, і подивитися дизайн інтер'єру, ремонтні рішення і стиль аналогічних приміщень. Це допоможе зробити свій заклад яскравіше, краще і цікавіше, внести в нього те, чого не вистачає у конкурентів.
 • А також не зайвим буде переглянути асортимент продукції, що продається у конкурентів. Це допоможе зрозуміти, яка пивна атрибутика виглядає максимально привабливо в очах клієнта і взяти собі на замітку цю інформацію.
 • Слід звернути увагу і на такий нюанс, як реклама. Якщо аналогічний магазин пива розташований далеко від того місця, в якому ви плануєте відкривати бізнес, то можна почерпнути для себе інформацію з їх оформлення. Якщо ж ви запримітили вивіски недалеко від місця відкриття свого бізнесу, то знайте, що це ваші прямі конкуренти, і ваша реклама повинна бути яскравіше, привабливіше для потенційних покупців.
 • На цінову політику також слід звернути увагу. Особливо в тих торгових точках, які розташовані поблизу від вашого магазину.
 • Можна почерпнути ідеї оформлення приміщення і самої стійки, за якою буде знаходитися продавець, переглянувши фото в інтернеті.
 • Щоб виручка в вашому магазині була вище, ніж в сусідніх торгових точках такого ж спрямування, необхідно зробити все можливе, щоб виділитися серед конкурентів.

Щоб проаналізувати конкурентів, можна скористатися для прикладу цією таблицею

Знайомство з конкурентами може або подарувати нові ідеї для втілення в своє дітище, або вказати на моменти, яких слід уникати. Тому даному питанню слід приділити достатню кількість часу.

Аналіз ринку споживачів

У 2017 році пиво на розлив мало великий попит, ніж в 2016 році. Отже, людей приваблює можливість скуштувати «живого» або ексклюзивного хмільного напою.

Залежно від того, в якій місцевості здійснюється відкриття пивного магазину, варто проводити аналітику можливостей громадян, які найімовірніше будуть відвідувати заклад для того щоб купити пінного напою.

Зробивши висновки і аналіз передбачуваних споживачів, можна вибирати пивну атрибутику, асортимент пивних напоїв, а також час роботи магазину, цілодобово або до певної години.

Зробивши висновки і аналіз передбачуваних споживачів, можна вибирати пивну атрибутику, асортимент пивних напоїв, а також час роботи магазину, цілодобово або до певної години

Документальне оформлення пивного бізнесу

Необхідно обов'язково виконати всі вимоги і закони при відкритті підприємництва. Будь-які ідеї і варіанти пивного бізнесу, в кожному конкретному випадку, припускають юридичне оформлення структури. Перед тим як відкрити магазин, необхідно оформлення наступних документів:

 • Потрібно зареєструвати документи на відкриття приватного підприємництва. Всі вимоги з даного питання можна дізнатися в профільній організації. Зразки документів можна також подивитися в інтернеті. І навіть якщо купується готовий бізнес, все одно необхідно документально оформити приватне підприємництво.
 • А також до моменту відкриття потрібно купити і оформити документи на касовий апарат, який допоможе вести облік грошових операцій. Завдяки приладу буде контролюватися робота організації. Дане питання не залежить від того, цілодобово працює магазин або по кілька годин на день.
 • Документи на дозвіл торгівлі повинні бути на руках у підприємця перед тим, як буде відкрито магазин. Якщо магазин працює цілодобово, то пакет документів на дозвіл може відрізнятися від стандартного набору.
 • Ще, щоб було можна продавати товари, необхідно мати на руках договір про оренду або купівлю приміщення для ведення підприємництва.
 • Крім цього, незалежно від того цілодобово працюватиме магазин чи ні, необхідно укласти договір з охоронною фірмою, яка встановить сигналізацію.
 • До початку роботи магазину потрібно заповнити вакансії, які передбачаються в бізнес-плані, уклавши з співробітниками договір або здійснивши оформлення по трудовій книжці.
 • А також необхідно укласти угоду з пожежними районними службами, які повинні підтвердити, що в приміщенні витримані вимоги пожежної безпеки.
 • До відкриття потрібно придумати назву пивного магазину, щоб документувати його. Почерпнути ідеї назви можна у конкурентів або в інтернеті.
 • І ще, слід детально продумати яка пивна атрибутика, закуски до пива будуть продаватися в торговій точці.

Правильно підготовлені документи і програма розвитку бізнесу допоможе отримувати бажаний прибуток і рівень доходу. А обдуманий до дрібниць асортимент пропонованих товарів, допоможе виграшно виглядатиме на тлі конкурентів.

Радимо подивитися відео: закони для магазинів розливного пива.

Як правильно вибрати місце для відкриття магазину

Вибір місця, де буде розташований пивний магазин, це дуже відповідальна і значуща місія. Варто розглянути всі варіанти. Вам слід звернути належну увагу на цей момент.

Спальні райони

Багато підприємців вважають, що магазин в спальному районі це найідеальніший варіант. Далеко від галасливого мегаполісу, перенасиченого різними торговими точками, затишно розташований магазин пива в житлових будинках, принесе бажану виручку і зробить реальними очікування від підприємництва.

Краще, щоб оренда приміщення була обрана далеко від конкурентних організацій. Тобто, щоб поруч не було таких же торгових точок, це збільшить шанси зробити так, щоб виручка була на тому рівні, який очікується від ведення бізнесу.

Повинен бути широкий асортимент товарів, щоб виділятися на тлі собі подібних. При цьому вся продукція повинна бути гідною. Тоді робота магазину принесе бажаний рівень доходу.

Постарайтеся, щоб реклама була помітною з різних точок проходження потоку людей. Це посприяє тому, що програма по просуванню і знайомству споживачів з продукцією, буде виконана на найвищому рівні.

Варіант оформлення зовнішнього вигляду магазину розливного пива

Приміщення слід вибирати таке, щоб можна було в його просторі облаштувати ще і склад для зберігання продукції.

Позитивні сторони відкриття магазину в спальному районі наступні:

 • Пиво на розлив в житлових будинках дуже популярно.
 • Щоб продавати товар в бажаному кількості, що не потрібно займатися поширенням реклами. У таких місцевостях відмінно працює сарафанне радіо, яке краще за будь-листівок.
 • Оренда або покупка приміщення досить вигідна по ціновій політиці, тому можна робити ставку на такий варіант, не маючи високого початкового капіталу.
 • У спальному районі може бути запропонована покупцям стандартна пивна атрибутика. Вишукані дорогі снеки, закуски і інші відповідні до пива продукти, навряд чи привернуть увагу жителів такого району. Вони скоріше віддадуть перевагу звичні закуски.
 • Якщо буде потрібно ремонт, то в спальному районі він обійдеться значно дешевше.
 • У спальному районі є всі шанси знайти постійних клієнтів. Найголовніше, щоб людям сподобалося обслуговування, і продукція була якісною.

Розташування пивного магазину в житловому будинку

недоліки:

 • У віддалених від центру районах міста складно просунути дорогу продукцію. Хоча, якщо недалеко від вивіски помістити фото апетитною, дорогий закуски, то в будь-якому випадку знайдуться бажаючі купити її. Тому продаж все ж можлива. Єдине що не потрібно, це закуповувати занадто великі партії такої продукції. Обов'язково вести облік того, чи вигідно виставляти на продаж такі частування під пиво.
 • В таких районах дещо складно проводити різні акції і презентації. Проте, все ж можна зробити так, щоб реклама магазину стала популярною серед місцевого населення.

Центр міста

Приміщення, логотип якого запам'ятовується і яскравий, розташоване в центрі міста, також приверне увагу любителів хмільного напою. При виборі такої точки міста потрібно врахувати, що вивіска обов'язково повинна бути конкурентною. Як варіант, на ній можна помістити фото інтер'єру пивного магазину. А також, обов'язково написати, що тут можна купити пиво на розлив.

У центрі міста пивна атрибутика і сам напій повинні викликати інтерес і привертати увагу. Реклама в такому разі обов'язково повинна виходити на перше місце, адже саме завдяки рекламним акціям і роздача листівок, максимальна кількість людей дізнається про появу нового магазину з улюбленим багатьма напоєм.

Один з варіантів оформлення звичайного ларька для продажу розливного пива

Люди обов'язково зайдуть подивитися, що ж за новий магазин відкрився. А для того щоб люди повернулися в торгову точку знову, продавець повинен проявити всі свої комунікаційні навички та вміння.

переваги:

 • У центрі міста є всі шанси продавати товар із завидною прибутком;
 • Є можливість проводити масштабні акції та розіграші, наприклад, подарунок кега пива за покупку товару на певну суму;
 • Є можливість в приміщення пивного магазину влити будь-які ідеї ремонтних рішень;
 • Є шанс заманити в приміщення магазину клієнтів, які куплять дорогий товар і допоможуть зробити так, щоб виручка від торгівлі перевершила всі очікування.

Відкрити пивний магазин можна і в кіоску на зупинці

недоліки:

 • Оренда або покупка приміщення в центрі міста коштує досить дорого. Але таке рішення дає простір для втілення бізнес ідей в реальність. Якщо раптом не пішов один бізнес, можна почати займатися іншим видом підприємництва. Це допоможе провести аналітику між рівнем прибутковості кожного з видів бізнесу.
 • Значним недоліком відкриття пивного магазину в центрі є високий рівень конкуренції. Проте, якщо програма просування та реклами обдумана детально, то проблем з розвитком бути не повинно.
 • У центрі міста доведеться досить витратитися на меблі для обладнання простору. Адже для відповідного контингенту повинна бути хороша атмосфера і рівень обслуговування продавця.

При виборі місця для відкриття пивного магазину, слід врахувати вищевказані фактори і зробити ставку на те, що максимально відповідає очікуванням.

Придбання обладнання і меблів для магазину

Належну увагу слід звернути на обладнання для пивного магазину.

Належну увагу слід звернути на обладнання для пивного магазину

Облаштоване приміщення для продажу розливного пива

Воно повинно бути:

 • міцним;
 • довговічним;
 • справним;
 • Від хорошого виробника;
 • Мати естетично привабливий вигляд.

Ці нюанси досить важливі. Але також, варто визначитися з питанням про те, купувати обладнання або брати в оренду. Таке рішення повинно прийматися в залежності від того, які плани у вас на бізнес.

Франшиза пивного магазину повинна включати в себе наступні види обладнання:

 • Для того щоб прилавок мав шляхетний і розташовує до покупок вид, слід підібрати симпатичні стійки для обслуговування. Стійка для пивного магазину, як правило, вибирається з дерева або інших натуральних матеріалів. Такі стійки забезпечать приємну атмосферу в просторі інтер'єру.

Такі стійки забезпечать приємну атмосферу в просторі інтер'єру

 • А також в приміщення необхідна така меблі, як стійка з вбудованим холодильником. Зазвичай в таких стійках забезпечується викладка риби і інша пивна атрибутика.

Барна стійка, поєднана з холодильником для викладки раби і інших рибних продукцій

 • Залежно від величини магазину, іноді в них розміщують барні стійки, щоб клієнт міг скуштувати один - два кега хмільного напою, не покидаючи приміщення магазину.

Варіант оформлення приміщення всередині пивного магазину зі столиками біля стіни

Просторий магазин по продажу розливного пива

 • Меблі для пивного магазину кожен підприємець вибирає в індивідуальному порядку. Зазвичай крім стійки купується стілець для продавця, прилавки і різні стелажі і полички для розміщення тематичних товарів.

Дерев'яні меблі, один з варіантів оформлення інтер'єру магазину розливного пива

 • Прилади, Які гасячи піну, утворюваті при розліві Хмільного напою.
 • Необходимо купити мікроматікі.
 • У стіні стійки повінні буті Встановлені охолоджувачі. Це поможет Забезпечити потрібну температуру солодового напою.
 • Редуктор регулювання тиску для правильного наливу пива.
 • Балон з вміщенням вуглекіслоті.
 • Слід прідбаті Достатньо Кількість холодильників, щоб повноцінно зберігаті продукцію на складі.
 • При бажанні можна купити декоративні елементи на Барні стійки.
 • Вібрато гарний банер для того, щоб реклама булу Яскрава и прівертає Рамус покупця.
 • Стійка для кега и склянок.

Це мінімум, який повинен бути придбаний для повноцінного простору приміщення.

Найголовніше, щоб була складена правильна програма по просуванню і розвитку бізнесу, тоді будь-які додаткові покупки будуть не марними.

Зверніть увагу на відео: вибір приміщення для магазину розливного пива.

Підбір персоналу

Щоб робота пивного магазину була на високому рівні, необхідно належну увагу віддати питання підбору персоналу. Робота в пабі вимагає від претендента на вакансію наступних навичок:

 • Уміння «зачепити» покупця;
 • Людина повинна вміти презентувати акції;
 • Своєчасно міняти цінники, якщо це потрібно;
 • Вести облік продажів, якщо вакансії не передбачають бухгалтера в штаті;
 • Вміти використовувати меблі в магазині за призначенням;
 • Знання основ перехресних продажів;
 • Приємний зовнішній вигляд;
 • Проявляти ініціативу і пропонувати роботодавцю акції та інші можливості для залучення більшої кількості клієнтів;
 • Повинен не забувати оновлювати банер, на якому презентуються акції;
 • Вміти правильно відкрити і закрити магазин, поставивши його на сигналізацію;
 • Невимушеність у спілкуванні;
 • Своєчасно повідомляти роботодавця, якщо необхідний ремонт обладнання або поламалася меблі;
 • Легкість в рухах;
 • Чи не повинен боятися роздавати листівки з рекламою магазину на вулиці;
 • усміхненість;
 • Уміння налагодити контакт з потенційними і реальними покупцями.

Такий співробітник приносить прибуток, якщо програма продумана, і розлив пива проводитися з високоякісного обладнання, що вміщує логотип.

Звичайно, коли робота починається в реальності, відразу ставати видно, на що здатний той, хто пройшов співбесіду. Проте, зрозуміти поверхнево, наскільки людина підходить, можна навіть до початку роботи. Для цього при проведенні співбесіди на заміщення вакансії, можна:

 • Запитати у кандидата про те, що він може розповісти, коли бачить логотип компанії. Це допоможе зрозуміти, наскільки розвинена у людини фантазія і володіння власною мовою.
 • А також можна попросити продати вам келих пива і закуски так, як це робилося б під час спілкування з реальним клієнтом магазину. Це допоможе зрозуміти, наскільки приємний у людини тембр голосу і чи вміє він володіти своїми емоціями.

Правильно складена програма допоможе стати власником чудового бізнесу, що дарує свободу і дохід.

Дивіться у відео: способи просування пивного магазину.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения