Що потрібно знати про оновлення алгоритму Google?

 1. Отже, що ми знаємо про Google і алгоритми?
 2. Що таке фальшиві новини?
 3. Що таке маніпулятивний вміст?
 4. Перевірка та залишки вмісту
 5. Побудова якісного вмісту
 6. Якість зворотного зв'язку
 7. Чому важлива якість зворотного зв'язку?
 8. Чи дійсно важливим є домен чи сайт?
 9. Як вплине оновлення алгоритму Google на SSL та безпеку?
 10. Що станеться, якщо я не отримаю сертифікат SSL?
 11. Які переваги сертифікації SSL?
 12. Остаточна порада: Слідуйте Google у Twitter
 13. Як IPM може допомогти вам?

Оновлення алгоритму Google добре відомі завдяки їх впливу на рейтинг веб-сайтів Оновлення алгоритму Google добре відомі завдяки їх впливу на рейтинг веб-сайтів. Ми знаємо про Penguin та Panda, але що буде далі? Оновлення алгоритму Google за 2018 рік було всім онлайн-шумом, і деталі були найменш неясними.

Але ми не можемо його ігнорувати. Алгоритми Google є одними з провідних рецептів, коли мова йде про збивання успішного SEO. Якщо ви практикуєте SEO, то залишайтеся в курсі останніх оновлення основних алгоритмів. Збирання деталей може бути складним. Google не завжди любить розповідати всім. Проте ми все ще можемо спробувати розрахувати їхній наступний крок.

Отже, що ми знаємо про Google і алгоритми?

Google сприймає серйозні хіти для фальшивих новин та інших непотрібних публікацій. Завдяки тому, що в результатах пошуку користувачів, що використовують стратегії SEO, введено в оману багато змісту, пошуковий механізм повинен був щось зробити.

Щоб покращити досвід користувачів, вони почали розробляти оновлення алгоритмів, які оцінюють веб-сайти та їхній контент для якості та достовірності. Це полегшило видалення результатів «фальшивих новин», а також зміст ключових слів, які не мали жодної субстанції.

Що таке фальшиві новини?

Фальшиві новини - це навмисне неправомірна або інша обманна інформація.

Ніхто не любить брехати, і Google, звичайно, не хотів, щоб читачі піддавалися оманливому змісту в Інтернеті. Логічно, Google виступив з ініціативами з боротьби з фальшивими новинами шляхом інвестування 300 мільйонів доларів у якості журналістики. Протягом наступних трьох років компанія Google планує працювати над подоланням фальшивих новин, а також маніпулятивного вмісту.

Що таке маніпулятивний вміст?

Занадто багато хороших маркетологів потрапляють у помилку створення маніпулятивного змісту. Маніпулятивний вміст - це коли творці вмісту починають більше думати про SEO, ніж про людину, яка читає вміст. Це включає в себе недоліки зворотного зв'язку та вибір підключити будь-який сайт, який має високий рейтинг у своїх гіперпосиланнях, щоб відмовитися від їх успіху.

На щастя, є легкий рада для уникнення цієї небезпечної звички: запитайте себе, чи ваш вміст корисний вашим читачам. Найбільш ефективний спосіб це зробити, перевіривши, чи ви створюєте відповідний вміст, але як це визначити?

Перевірка та залишки вмісту

Найкращий і найнадійніший спосіб уникнути ударів з інструментів машинного навчання, таких як RankBrain або Cloud Vision API - це писати якісний вміст. Уникайте накладання кліків або фальсифікації інформації!

Ви зможете визначити, чи створюєте ви хороший чи поганий вміст на основі ефективності вашого сайту. Після кожного основного оновлення в алгоритмах Google (будь то основні зміни або налаштування) веб-сайти, як правило, помічають зрушення в рейтингу.

Побудова якісного вмісту

При створенні вмісту для вашого веб-сайту потрібно розглянути три речі. Спочатку розглянути вашу аудиторію.

 • З ким ти розмовляєш?
 • Що ви їм говорите?
 • Чому ви це говорите?

По-друге, розгляньте Google. Подумайте про ключові слова і розгляньте майданчик SEO. Включення цих двох елементів вважається гарною практикою для написання якісного контенту.

Не фокусуйтеся лише на одній з цих пропозицій. Ключові слова та релевантність вмісту йдуть пліч-о-пліч, тому ви хочете залишатися узгодженими з обома. Послідовність є одним з основних елементів, які допомагають вашому сайту пересуватися до пошукового рейтингу Google. Це означає, що за відповідних обставин і з достатніми зусиллями ви можете бути в 10 найкращих результатах пошуку Google!

Якість зворотного зв'язку

Ще одна порада для створення якісного вмісту - це зворотна лінія. Ви хочете зворотні посилання, щоб підвищити ваш авторитет, а не взяти з нього. Досліджуючи ваші зворотні посилання і переконавшись, що ваші зворотні посилання є актуальними, ви можете забезпечити їх якість.

Чому важлива якість зворотного зв'язку?

Головним чином, якість зворотного зв'язку є важливою через авторитет домену. Влада домену є рейтингом пошукових систем вашого веб-сайту. Базуючись на популярності ваших веб-сайтів, ви отримаєте оцінку в 100 відсотків. Найкращий діапазон між ними 20-30 тому що це означає, що ваш сайт постійно зростає порівняно з більшим числом.

Чи дійсно важливим є домен чи сайт?

Якісний вміст і якість зворотного зв'язку є остаточними елементами, які забезпечать надійний трафік і рейтинг у Google. Є ті, хто стверджує, що повноваження домену та сайту також є життєво важливими для успіху веб-сайту.

По-перше, визначимо повноваження домену та сайту ...

Домен і авторизація сайту є поняттями в SEO, які пропонують вік веб-сайту визначає високий рейтинг сайту. Крім того, повноваження створюються кількістю, скільки використовуються зворотних посилань. Деякі вважають, що домен або влада сайту оцінюють успіх або високий рейтинг веб-сайту. Це просто не так.

Ось правда…

Google має, “ ніколи не досліджував або запатентував метрику домену влади Це означає, що не існує реальних доказів, які свідчать про те, що домен або авторизація сайту впливають на рейтинг Google. Домен або авторизація сайту є старою концепцією, яка давно відкинута. З наведених фактів можна зробити висновок, що домен або авторизація сайту не використовуються для розрахунку рейтингу веб-сайтів у Google.

Знову ж таки, Google оцінює веб-сайти на основі якісного вмісту та зворотного зв'язку. У цьому випадку чесність є найкращою політикою.

Як вплине оновлення алгоритму Google на SSL та безпеку?

Тепер, коли ми створили високу якість для наших клієнтів, ми повинні подумати про безпеку.

SSL є скороченням для шару Secure Socket Layer. SSL - це протокол шифрування, який використовується в комунікаціях. Іншими словами, це зашифровані посилання між веб-сервером і браузером .

Ця сертифікація вказує на те, що ваш веб-сайт має безпечне з'єднання. Придбання та встановлення одного на ваш веб-сайт має важливе значення, якщо ви хочете, щоб уникнути попадання.

Що станеться, якщо я не отримаю сертифікат SSL?

Ваш веб-сайт відображатиме попереджувальний знак для ваших глядачів, що ваш веб-сайт або вміст не є захищеним. Це може бути руйнівним для продажів для підприємств, які використовують їхні веб-сайти як інтернет-магазини.

Чому ж Google це робить? Вони хочуть, щоб веб-сайти були сертифіковані SSL, тому що вони хочуть, щоб користувачі були захищені. Сертифікація SSL забезпечує безпеку, а також конфіденційність.

Які переваги сертифікації SSL?

Найбільш очевидною перевагою сертифікації SSL є кібербезпека! Сертифікація SSL захищає веб-сайти від злочинців. Це означає, що на вашому сайті менше шансів стати жертвою зловмисних кібер-атак. SSL захистить ваш сайт від вразливостей у безпеці, що може поставити під загрозу успіх вашого бізнесу або, що ще гірше, особисту інформацію ваших клієнтів.

Забезпечуючи безпеку вашого веб-сайту та бізнесу, ви також створюватимете довіру до своїх клієнтів. Клієнти відчуватимуть, що у вас є найбільший інтерес у серці. Ви також виділитеся з компанії, яка не йде на додаткову милю, щоб забезпечити безпеку клієнтів.

Остаточна порада: Слідуйте Google у Twitter

Немає кращого способу бути в курсі оновлень алгоритму Google, ніж читати Твіттер Google .

Google нещодавно надіслав твіт, "Щодня Google зазвичай видає одну або більше змін, спрямованих на покращення наших результатів. Деякі з них зосереджені на конкретних покращеннях. Деякі з них мають широкі зміни. Минулого тижня ми випустили широке оновлення алгоритму. Ми робимо це регулярно кілька разів на рік ... "

Як IPM може допомогти вам?

Ми розуміємо, що SSL і SEO можуть бути складними і трудомісткими. Ось чому ми пропонуємо тут у iPartnerMedia Послуги SEO контенту підвищити трафік і збільшити рейтинг Google. Ми також пропонуємо послуги придбання та інсталювати SSL-сертифікати.

Наша команда цілковито інвестує у виробництво найкращих результатів для вашого бренду та веб-сайту. Ми витрачаємо безліч годин на отримання інноваційних досліджень для отримання найкращих результатів для наших клієнтів.

Зателефонуйте нам 239-449-4749 розробити стратегію гри на SEO.

Отже, що ми знаємо про Google і алгоритми?
Що таке фальшиві новини?
Що таке маніпулятивний вміст?
Чи дійсно важливим є домен чи сайт?
Як вплине оновлення алгоритму Google на SSL та безпеку?
Що станеться, якщо я не отримаю сертифікат SSL?
Які переваги сертифікації SSL?
Ми знаємо про Penguin та Panda, але що буде далі?
Отже, що ми знаємо про Google і алгоритми?
Що таке фальшиві новини?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения