Що собою являє генерація статей і де її застосовують

Цим займаються копірайтери, фрілансери і люди, які спеціалізуються на СЕО

Цим займаються копірайтери, фрілансери і люди, які спеціалізуються на СЕО. Але далеко не всі початківці веб-майстри знають, як якісно впоратися із завданням, коли з однієї статті потрібно отримати десятки або сотні копій.

Давайте розбиратися, що таке розмноження статті, і за допомогою яких компонентів відбувається процес.

Розмноження тексту - це отримання нової статті (або декількох) шляхом перероблення вихідної заради унікальності тексту. Вона повинна становити 90%, настільки належить відрізнятися кожної нової статті від исходника. Для перевірки унікальності тексту працює багато спеціальних сайтів .

Головна мета створення статті - збільшення контенту потрібної тематики, для подальшого статейного просування сайту в соціальних мережах.

Слід враховувати що пошукові боти, з легкістю знаходять однакові публікації на просторах інтернету за допомогою спеціального сканування сторінок і «склеюють» їх. Тому кожна перероблена стаття зобов'язана відрізнятися від інших, але при цьому зберігати сенс і унікальність.

Розмноження статті онлайн

У мережі багато сервісів, що надають можливість розмноження статті онлайн. Це легкий спосіб генерування тексту, але не все так добре, як здається, на перший погляд. Статті, згенеровані автоматично виходять жахливої ​​якості, і як вважається, не читабельні, що вимагають ретельної перевірки і контролю, з боку автора контенту.

Нижче представлений перелік найбільш затребуваних онлайн-майданчиків.

 • SeoGenerator.ru - цей ресурс в останні роки популярний. Ним користуються, тому що до переваг сайту відноситься комфортний у використанні інтерфейс, зрозумілий навіть новачкові. На сайті розташований синонімайзер, скрипт, автоматично підбирає синоніми до слів.
 • LinksFarm.ru - сервіс менш зручний, проте тут можливий попередній результатів, чого немає на першу площадку. Розмноження статті онлайн на даному ресурсі займає багато часу. Але результат якісніше.

Програми для генерації статей

Утиліта для розмноження статей - оптимальний вибір для seo оптимізатора. Це набагато простіше і займає менше часу при обробці тексту.

Список найпопулярніших додатків:

 • Generating the Web - затребувана програма. У неї два різновиди: російською мовою і англійською. У ній розташований синонімайзер, так що ви легко підберете підходяще слово. Доброзичливий, комфортний у використанні інтерфейс. Важливо відзначити, що в спеціальній вкладці регулюється кожна настройка по роботі з текстом.
 • Seo Anchor Generator - ця програма по функціональності нічим не відрізняється від описаної вище, але чомусь більш популярна серед копірайтерів і рерайтерів. Вона легка в використанні, зрозумілий інтерфейс.

Принцип генерації статей

Програми або сервіси підбирають до кожного слова, або словосполучення синоніми. Щоб зрозуміти принцип розмноження тексту, зайдіть на згаданий вище сайт SeoGenerator.ru .

При відкритті сторінки в розділі «Інструменти», ви відразу побачите шаблон правильного заповнення форми. для розмноження тексту. Фрази тут необхідно записувати в такому вигляді:

SeoGenerator {програма | програмний продукт} {створена | призначений} для {розмноження | створення} унікальних {статей | текстів}.

У фігурних дужках вказуються синоніми до слів у реченні, підібрані вебмастером, розділені вертикальною лінією. Коли натиснете кнопку «Генерувати» веб-ресурс видасть нові варіанти введеної фрази, доступні для завантаження, після натискання по розташованої на сайті кнопці "Завантажити".

Розмноження великих текстів відбувається аналогічно. Зручно і швидко. Але за швидкість доводиться розплачуватися, неправильними закінченнями в тексті, або безглуздо підставленими словами, що вимагають редагування.

Якщо вам потрібен якісний унікальний розмножений контент, звертайтеся на веб-ресурси рерайтинга . На яких, виконавці за невелику оплату, вручну перероблять надану оптимізовану статтю , згідно вимог.

У цій статті, ми розглянули варіанти і способи розмноження тексту. Який з них використовувати, вирішувати, звичайно ж, вам.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения