Що таке рерайт (рерайтинг) і з чим його їдять?

 1. Для чого робити рерайтинг?
 2. У чому переваги рерайтинга
 3. Де взяти рерайт
 4. Як перевірити унікальність рерайта

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Якщо у вас є сайт, або ви плануєте їм обзавестися, то, звичайно ж, ви чули слово «рерайт» і напевно знаєте, що воно має відношення до текстів. Давайте детально розберемося, що таке рерайтинг, навіщо він потрібен і де його взяти.

що таке рерайтинг, навіщо він потрібен і де його взяти

Якщо в школі ви відвідували уроки російської мови, то без праці згадайте, як писали викладу. Учитель читав вголос або давав вам прочитати самостійно будь-якої текст, а потім ви повинні були своїми словами передати його зміст. Так ось, в ті далекі часи ви, самі того не підозрюючи, виступали в ролі рерайтера!

Для чого робити рерайтинг?

Наповнюючи сайт контентом, новачки в цій сфері часто знаходять в мережі сподобалися тексти на задану тематику і сміливо розміщують їх на своєму сайті. Начебто все просто, і сайт виходить змістовний, і читачі задоволені, навіщо платити гроші за тексти? Зараз поясню.

Якщо ви використовуєте на сайті досить-таки популярний в інтернеті текст, то читачі з перших рядків зрозуміють, що вони це вже читали, раптово покинуть ваш ресурс і більше не повернуться. Може трапитися і так, що користувачі бачать цей текст в перший раз і з задоволенням ознайомляться з ним, але рейтинг сайту все одно буде невблаганно падати. Чому?

А тому, що пошукові системи знають напевно, що цей текст неунікальний (копіпаст) , І просто перестануть індексувати сторінку. Справа в тому, що текст на вашому сайті з'явився пізніше, ніж першоджерело, тому пошукові машини викриють в плагіаті саме вас і рано чи пізно виключать ваш сайт з результатів пошуку!

Щоб ваш сайт не спіткала доля навіки втраченого в просторах інтернету ресурсу, використовуйте тільки унікальний контент ( що це ?), Який можна отримати методом рерайта.

У чому переваги рерайтинга

Безумовно, сайт можна наповнювати унікальними авторськими текстами, які називаються копірайтом (копірайтінгом ), Але в більшості випадків рерайт є оптимальним рішенням, яке дозволяє в мінімальні терміни наповнити сайт.

Ось основні переваги рерайтинга:

 1. можливість використовувати в якості основи сподобався текст, що несе потрібну інформацію;
 2. відносно невелика вартість;
 3. унікальність для пошукових систем;
 4. можливість SEO-оптимізації;
 5. новизна для читача.

Де взяти рерайт

Найпростіший спосіб отримати нові унікальні тексти на основі наявних - це онлайн-сервіси для рерайта тексту. В інтернеті можна знайти безліч безкоштовних програм-синонімайзер, які створюють унікальний контент за допомогою заміни слів на синоніми. Цей спосіб дозволяє дуже швидко і абсолютно безкоштовно отримати результат.

Але, на жаль, і тут діє загальновідомий принцип - хороше не буває дешевим. Текст, створений програмою, дійсно вийде унікальним і є ймовірність, що він непогано сприйметься пошукачами (хоча вони останнім часом сильно порозумнішали), а ось для користувачів він точно буде безглуздим набором слів, який неможливо читати.

Якщо запорука популярності вашого сайту - високий рейтинг в пошукових системах, а користувачі заходять туди зовсім не для того, щоб читати тексти, то програмний рерайтинг цілком можна використовувати. Але врахуйте, що популярність ця буде недовгою - висока ймовірність того, що пошуковики вас сильно знизять у видачі та успіх виявиться швидкоплинним.

Але в будь-якому випадку, якщо ви робите рерайт тексту в оналйн-сервісі (тим більше безкоштовному), то раджу перечитати результат і внести деякі правки вручну. А вже якщо ж ви пишете для людей (створили СДЛ - сайт для людей ), То раджу витратити N-ну суму грошей і замовити тексти у професійного рерайтера.

Рерайтер - хто це? Це фахівець, який грамотно напише унікальний текст на основі обраного зразка. Замінить слова на синоніми, змінить структуру, гармонійно впише ключові фрази, придумає цікаві підзаголовки, форматує текст списками, додасть нові розділи - зробить все для того, щоб зберегти смислове нитка вихідного тексту, але зробити його абсолютно невпізнанним ні для пошукових машин, ні для людей .

Фахівця по рерайтінгу знайти легко - в мережі є безліч приватних оголошень від фахівців, що надають подібні послуги. Діапазон цін досить широкий, тому ви завжди можете знайти підходящий варіант.

У цього способу є єдиний, але дуже суттєвий недолік - ви можете стати жертвою шахраїв, які візьмуть передоплату і зникнуть, або випадково вибрати безграмотного, але дуже самовпевненого людини, який іменує себе «рерайтером». Так що з незнайомою людиною, про професіоналізм і порядність якого ви нічого не знаєте, я зв'язуватися не рекомендую, адже гарантій ніяких немає.

Найнадійнішим способом наповнити сайт якісним вмістом є використання бірж контенту (За посиланням ви знайдете статтю, де вони порівнюються). Всього їх в мережі представлено чимало.

 1. Etxt
 2. Contentmonster
 3. Textsale - раджу попередньо ознайомитися з оглядом від професіонала про те, як оптимальним чином вибудувати свою схему роботи з біржею Текстсейл
 4. Advego
 5. ТурбоТекст

Звичайно ж, доводиться платити біржі відсоток за послуги, але натомість ви отримуєте певні гарантії.

Переваги бірж контенту:

 1. великий вибір виконавців;
 2. наявність портфоліо у більшості авторів;
 3. можливість вибору рівня майстерності рерайтера;
 4. широкий діапазон цін;
 5. можливість повернути власні кошти при невиконанні замовлення, а також при низьку якість готового тексту;
 6. автоматична перевірка унікальності.

Вибравши автора з солідним рейтингом і великою кількістю позитивних відгуків, ви можете не турбуватися про якість текстів. Як правило, в цьому сегменті працюють досвідчені рерайтери з високим рівнем професіоналізму. Але, мушу зауважити, що і ціни в цьому сегменті «кусаються».

За символічну вартість можна замовити текст у новачка. Тут ви повинні розуміти, що ризикуєте в підсумку отримати зовсім не той результат, який хотіли. Хоча, заради справедливості варто зазначити, що в цій категорії можна зустріти не тільки посередніх і не дуже грамотних рерайтерів, але і початківців, але дуже талановитих і відповідальних авторів. Так що вам вибирати, якому автору довірити наповнення сайтів контентом.

Як перевірити унікальність рерайта

Унікальність контенту - це один з найважливіших критеріїв, який не можна залишити без уваги. отримавши написаний текст, ви можете перевірити його унікальність самостійно перед тим, як розмістити на сайті.

Такі біржі контенту, як Advego , Etxt , Text.ru оснащені власними сервісами для перевірки унікальності ( програма Advego Plagiatus і Етхт антиплагіат ). При замовленні рерайта на цих платформах система перевіряє тексти автоматично. Безкоштовна перевірка якості текстів доступна також для сторонніх користувачів. На перших двох ресурсах ви можете завантажити безкоштовну програму, а на третьому - виконати перевірку онлайн.

Програми для перевірки унікальності рерайта «переглядають» тексти, вже розміщені в інтернеті, і відшукують збігаються фрагменти. Підсумком перевірки є відсоток унікальності, який в ідеалі повинен бути не менше 85-90%. Неунікальні фрагменти автоматично підсвічуються, від них рекомендується позбутися.

Ось ми з вами і розібралися, що таке рерайтинг і хто такий рерайтер, тепер ви знаєте, де взяти цікавий, унікальний текст для будь-якого ресурсу. Не шкодуйте часу і коштів - наповнюйте сторінки своїх сайтів тільки якісним контентом, тоді популярність серед користувачів і високі рейтинги в пошукових системах стануть аксіомою.

Конкуренція в інтернеті на сьогоднішній день просто величезна, тому відрізняється від мільйонів інших - дивуйте читачів цікавою, корисною інформацією, а пошукові машини - гармонійно, але влучно вписаними ключами і унікальністю текстів. Бажаю вам професійних рерайтерів!

Автор статті: Ксенія Вишневська

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Для чого робити рерайтинг?
Для чого робити рерайтинг?
Начебто все просто, і сайт виходить змістовний, і читачі задоволені, навіщо платити гроші за тексти?
Чому?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения