Що таке SEO, як працюють пошукові системи і чому його так важливо

 1. Звідки приходить SEO?
 2. Чому SEO або веб-позиціонування так важливі?

Сьогодні ми збираємося коротко розглянути істотне, що не може бути відсутнє у вашій онлайн стратегії: SEO.

Наявність веб-сайту для вашого бренду або компанії є основою будь-якого виду присутності в Інтернеті, але прикладання всіх зусиль до його створення є марним, якщо ви не переконаєтеся, що ваша аудиторія дійсно знайде його. Саме тому необхідно переконатися Google допомагає вам у цьому . Тож давайте подивимося, що таке SEO, чому це так важливо і як насправді працюють пошукові системи.

Тож давайте подивимося, що таке SEO, чому це так важливо і як насправді працюють пошукові системи

Що таке SEO (пошукова оптимізація)?

Вікіпедія визначає SEO, пошукову оптимізацію, як «процес впливу на видимість веб-сайту або веб-сторінки в неоплачених результатах веб-пошукової системи, які часто називають« природними »або« органічними »результатами».

Життєво важливо розуміти, що SEO посилається тільки на органічні результати, іншими словами, які не були куплені або оплачені. Інший, додатковий варіант (оплата ціни за клік, що відображається серед перших результатів на певній пошуковій системі) відомий як SEM або Маркетинг в пошукових системах. Щоб поглянути на це в інших умовах, SEO - це як шукати безкоштовне місце для паркування поруч із пунктом призначення, тоді як SEM буде еквівалентно оплати за паркування на стоянці.

Так само, як майже кожна концепція цифрового маркетингу, SEO значно розвинулася за ці роки. Спочатку методи позиціонування були дуже базовими і багато в чому базувалися на повторенні кількох конкретних ключових слів, тоді як тепер набагато більше значення надається користувальницькому досвіду.

Коротко кажучи, існують два основні фактори, які визначають позицію сторінки: релевантність і авторитет.

 1. 1) Релевантність веб-позиціонування

Релевантність сторінки може бути визначена як підключення до певного пошуку , іншими словами, наскільки добре вона відповідає на запитання або проблему, яку користувач шукав. Основна мета компанії Google та інших пошукових систем - запропонувати своїм користувачам найкращий сервіс, запропонувавши їм корисні сторінки.

Для того, щоб контролювати це, ми використовуємо на SEO технології , присвячені вдосконаленню нашого сайту. Мета полягає в тому, щоб переконатися, що пошукові системи розуміють його зміст і як він стосується пошуків користувачів. Бренди можуть використовувати такі методи, як оптимізація ключових слів і URL, скорочення часу завантаження, покращення користувацького досвіду тощо.

Далі йде влада , яку ми можемо визначити як популярність сайту. Чим більше «голосів» отримує веб-сайт або сторінка через посилання, тим краще вона розглядається пошуковими системами.

Для поліпшення повноважень веб-сайту використовуються методи SEO , які фокусуються на зовнішніх факторах. Мета полягає в тому, щоб поліпшити параметри, які визначають популярність веб-сайту з точки зору пошукових систем: посилання, які перенаправляють на сторінку, присутність у соціальних мережах, згадки в засобах масової інформації, кількість користувачів, які дійсно натискають на нашому веб-сайті, коли вона з'являється серед результати тощо

Нарешті, важливо також відзначити, що між White Hat SEO, який базується на підказках і практиці, рекомендованих самими пошуковими системами, є також істотна різниця, а також Black Hat SEO, що робить більшість «лазівки» для швидкого маніпулювання результатами . Хоча це може залучити короткострокові результати, у довгостроковій перспективі Black Hat SEO ніколи не виграє.

Звідки приходить SEO?

Хоча сьогодні це може здатися абсолютно життєво важливим для нашого повсякденного життя, правда в тому, що Google навіть не існував до 1996 року, і навіть сьогодні в світі є місця, де він не є особливо популярним. Походження цих інструментів, відомих як пошукові системи, датується початком 90-х років, коли почалося захоплення сайту.

Майже всі веб-сайти мають однакову мету: залучити якісний трафік. Пошукові системи є одним з найбільш ефективних способів залучення потенційно зацікавлених відвідувачів. Webmaster почав це усвідомлювати, і почав конкурувати між собою, щоб бути найвищим позиціонуванням у пошукових системах. Народився SEO.

Чому SEO або веб-позиціонування так важливі?

Розуміння того, що SEo і реалізація великої стратегії SEO є фундаментальним для вашого бренду. Думаєте, ми можемо надмірно реагувати? Подивіться, чому:

 • Це значно збільшує вашу видимість. Уявіть, що ви можете розмістити свій веб-сайт для ключового слова з 500 000 показів щомісяця. Якщо перший результат, який відображається в пошукових системах, отримує близько 20% кліків, що дорівнює 100 000 щомісячних органічних відвідувачів, що не потребує додаткових витрат.
 • Це покращує ваш сайт. Коли добре зроблено, методи позиціонування в Інтернеті не тільки покращують ваш сайт в очах пошукових систем, але й користувачі погоджуються. А покращення досвіду користувачів означає кращі результати.
 • Це довгострокові інвестиції. Оптимізація веб-сайту означає деякі початкові витрати, але, якщо ви зможете позиціонувати себе серед найкращих результатів, ви отримаєте неймовірний джерело високоякісного трафіку без додаткових витрат. Продовжуючи попередній приклад, уявіть, що 1 з кожних 100 користувачів, які відвідують ваш веб-сайт, закінчують покупку в Інтернеті, і що час життя кожного клієнта становить 100 $. У цьому випадку ми б генерували 100,000 $ щомісячного доходу. І, очевидно, якщо ви в змозі позиціонувати себе під декількома різними ключовими словами, або інвестувати Міжнародний SEO , вигоди тільки множать.
 • Це робить ваш сайт більш прибутковим. Якщо ви вклали значну суму грошей, часу та ресурсів для створення веб-сайту, який демонструє ваш бренд, то логічно зробити якомога більше людей, щоб відвідати його, щоб він окупився.
 • Це підвищує ваш вплив на соціальні медіа. Веб-позиціонування створює синергію з соціальними медіа, оскільки посилання, які спільно використовуються в соціальних мережах, використовують назви та описи, які ви оптимізували як частину стратегії позиціонування.
 • Він будує довіру і надійність. Як пояснено вище, авторитет і релевантність є двома ключовими факторами в SEO. Це означає, що коли ваш веб-сайт відображається серед перших результатів пошуку, користувачі знають, що це веб-сайт, який містить інформацію, яку вони шукають, і що він був "схвалений" кількома користувачами перед ними. Це, безумовно, додатковий поштовх, що дає їм довіру, яку вони потребують для перетворення.
 • Він може бути виміряний і оптимізований. Ви можете виміряти результати всіх методів і факторів, які знаходяться у вашому SEO, щоб побачити, які надають найкращі результати і виправляють будь-які необхідні деталі або стратегії.

Розуміння SEO: як працюють пошукові системи

Щоб по-справжньому зрозуміти SEO, нам потрібно поглянути на те, що відбувається, коли «павуки» Google сканують по інтернету. Те, як вона працює, можна підсумувати у два етапи: відстеження та індексація.

Щоб зрозуміти, як працює відстеження, подумайте про транспортну систему великого міста. Кожен веб-сайт або документ (наприклад, PDF або зображення) схожий на зупинку. Щоб мати змогу зареєструвати, що вміст, знайдений на кожній зупинці, шукач повинен відстежувати все місто, використовуючи найкращі шляхи: посилання.

Структура посилань в Інтернеті - це те, що поєднує сторінки між собою, і саме тому вони так важливі для оптимізації. Роботи пошукових систем використовують напрямки на карті та попередні відстеження, щоб розпочати пошук і перейти від посилання до посилання, охопивши всі документи, збережені в Інтернеті.

Однак не всі веб-сайти відстежуються на тій же глибині, що й інші. Ці павуки особливо приваблюють новий вміст, будь то новий веб-сайт, створений з нуля, або оновлений. Час завантаження також впливає на рішення.

Наступним кроком є ​​індексація. Після того, як вони знайшли ці документи, боти починають розшифровувати свій код і зберігають деякі його “частини”, які можна легко знайти, коли користувач шукає щось. Як ви можете собі уявити, ці «частини», разом разом, доповнюють величезний обсяг інформації. Саме тому такі компанії, як Google, мають масові центри обробки даних, де вони можуть зберегти всю цю інформацію, де її можна легко знайти.

Вся ця інформація на веб-сайтах і документах, доступних в Інтернеті, організована у вигляді ряду показників відповідно до їх змісту, повноважень та актуальності. Критерії значно змінювалися і розвивалися з часом, і стають все більш складними: окрім ключових слів, вони також враховують такі фактори, як дата публікації, чи містять вони мультимедійні фрагменти, якість вмісту та багато іншого.

Після цих двох кроків, все готово для запиту користувача. Коли це відбувається, активується алгоритм , який проходить через індекси і впорядковує результати відповідно до сотень різних факторів позиціонування, всього за лічені секунди. Це не магія, це SEO.

Це не магія, це SEO

Звідки приходить SEO?
Чому SEO або веб-позиціонування так важливі?
Що таке SEO (пошукова оптимізація)?
Звідки приходить SEO?
Чому SEO або веб-позиціонування так важливі?
Думаєте, ми можемо надмірно реагувати?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения