Що таке SEO, чому це так важливо і як він працює?

 1. Що таке SEO (або веб-позиціонування)?
 2. Пошук і аналіз ключових слів
 3. Що таке SEO на сторінці?
 4. Що таке SEO Off Page і зворотні посилання?
 5. Що таке SEO інструменти і як вони використовуються?
 6. Аналіз ключових слів
 7. Відстеження позицій ваших сторінок
 8. Яка економічна цінність трафіку пошукової системи?
 9. Які пошукові системи слід враховувати?
 10. Як зробити SEO
 11. Як зробити SEO для блогів і веб-сайтів в цілому
 12. Як зробити SEO для YouTube
 13. Як зробити SEO для інтернет-магазинів
 14. Що краще? Зробіть це самостійно або наймайте його?
 15. Недоліки SEO і їх подолання
 16. По-перше, це дуже повільно
 17. Платіжний трафік
 18. Стратегія довгого хвоста
 19. Ви повинні зайняти час
 20. Не весь вміст має потенціал SEO
 21. Чого ви чекаєте?

Самим відвідуваним сайтом у світі є Google , другий - YouTube , а обидва - пошукові системи . Це дає уявлення про важливість трафіку, що надходить від пошукових систем для будь-якої мережі.

Ви також хочете, щоб ваш шматок цього пирога і, по можливості, настільки великий, наскільки це можливо, чи не так?

Зображення Pixabay - © Компанія PhotoMIX

Якщо у вас є веб-сайт, що б він не був, блог, канал YouTube, Інтернет-магазин і т.д., є сувора реальність, яку ви повинні мати дуже чітко :

Якщо ви цього не робите SEO , ймовірно, що ваш сайт ніколи не зніметься, тому що, за деякими винятками, він, мабуть, ніколи не отримує критичну масу аудиторії, яку вона повинна почати створювати ефект "сніжок", який змушує реальну павутину знімати.

Ця реальність набуває все більшої вірогідності, оскільки все більше веб-сайтів і всі змагаються за те ж саме місце в результатах пошуку . Серед них все більше і більше, що вони активно працюють SEO не для їх позиціонування в пошукових системах випадковим чином.

Можливо, ви боїтеся виклику, з яким я зіткнувся, але повірте, це не так складно навчитися достатньо SEO для досягнення результатів. І якщо ви дійсно застосуєте себе з завзятістю, я запевняю вас, що ви також отримаєте гігантську нагороду .

У нашому випадку ця винагорода була сімейним бізнесом, який дає нам хороший дохід і високу якість життя.

Візьміть у цьому ж блозі приклад: у Citizen 2.0 більше 90% трафіку надходить з пошукових систем, а серед них більше 95% від Google. Це дає вам уявлення про те, про що ми говоримо.

Що ви знайдете тут?

Якби ми не зробили SEO, ми б, мабуть, не мали б десятину цього трафіку, у нас би була пошукова система "відскок" , в результаті випадкового попадання місця, як знаменита сліпа курка, яка коли-небудь знаходить зерно ,

Чи є у вас увага? Я переконав вас, що ви повинні бути дуже чіткими про те, що це про SEO і веб-позиціонування ?

Ну, давайте зібратися разом у борошні 🙂

Що таке SEO (або веб-позиціонування)?

Почнемо з самого початку, за значенням "SEO" .

SEO - це абревіатура, означає "пошукова оптимізація" , оптимізація для пошукових систем на іспанській мові і є в основному синонімом веб-позиціонування , термін, який також використовується дуже часто.

Згідно з Вікіпедією, його метою було б "процес поліпшення видимості веб-сайту в органічних результатах різних пошукових систем" .

Іншими словами: ми хочемо, щоб наш вміст з'явився якомога вище в результатах пошукових систем (також відомий як "SERPS - сторінка результатів пошуку" , "сторінка результатів пошукової системи" на іспанській мові).

Дисципліна SEO або веб-позиціонування охоплює весь набір дій , методів і інструментів для досягнення цієї мети.

Хоча SEO відноситься до всіх пошукових систем, на практиці конкретні методи зосереджені на Google, тому що це практично монополія .

The домену Google у пошукових системах є загальним.

Тому правила Google є визначальними в SEO . Решта пошукових систем на практиці не приділяють особливої ​​уваги.

Пошук і аналіз ключових слів

Як ці визначення ще дещо розпливчасті і абстрактні, я подряпаю поверхню трохи більше і поговоримо про основні поняття SEO, які ви повинні знати.

Найбільш основним поняттям, яке, крім того, набуло набагато більшого значення в останні роки, є концепція пошуку намірів .

Якщо вам потрібно хостинг для вашого сайту або вашого блогу, дія!

Кращі компанії та пропозиції (не дайте їм закінчитися) :

Примітка: 30% Raiola Networks є лише протягом березня (тоді, 20%).

Ви маєте покрокові інструкції на нашій сторінці Raiola Networks Знижка Купон ,

Це здається простим і очевидним, але це не так багато, і якщо ви хочете досягти чогось у ваших діях SEO, ця концепція повинна бути дуже зрозумілою .

До декількох років тому було тільки розмови ключові слова , Наприклад: якщо хтось шукає "восьминіг фейра" , ключовими словами будуть "восьминіг" і "фейра" (порожні слова значення, такі як "а" не вважаються ключовими словами).

Для пошукової системи потенційні результати пошуку були вмістом, який містив ці ключові слова . Наприклад: сторінка під назвою "Як приготувати справжній восьминіг восьминіг" .

І, до речі, коли я говорю "сторінка", я маю на увазі єдину веб-сторінку, яка має унікальну та унікальну веб-адресу (URL), а не "веб-сайт" .

На жаль, вираз "веб-сторінка" використовується багато разів (на мій погляд, погано) для посилання на весь сайт.

Після того, як пошукові системи (включаючи Google) були настільки прості, що навіть грубі трюки, як " штучне роздування" вмісту цими словами, добре вплинули на їх позиціонування в пошукових виданнях (результати пошуку).

Речі значно змінилися, Google постійно розвивається, і в даний час він дуже розумний , він більше не працює просто з точки зору ключових слів.

Тут ви можете побачити, як Google розвивався за останні роки:

Ми можемо підсумувати поточний стан справ, в якому Google прагне досягти розуміння, схожого на людину , як наміри шукача особи, так і зміст кандидата.

І запевняю вас, що іноді лякає той момент, до якого він вже в змозі отримати його.

Це має багато наслідків. Наприклад: кілька років тому "дешевий веб- хостинг " і "дешевий хостинг" були б різними пошуками для Google, але тепер він знає, що вони реагують на той самий намір пошуку і, отже, вони повинні показувати однакові результати.

Семантична складність цього не обмежується простими синонімами, як у цьому прикладі, зверніть увагу, наприклад, на результати пошуку "восьминіг до фейра" :

Результати пошуку Google для "восьминіг фейра".

А тепер подивіться, що станеться, якщо змінити пошук на "pulpo a feira madrid" :

Результати в Google при додаванні "Мадрид" до пошуку "восьминіг до фейра" відображають зовсім інший намір пошуку.

Ви розумієте?

Це вже не просто позиціонування за ключовими словами, що було раніше. Тепер ви повинні підібрати свій вміст на основі намірів пошуку.

І це не так очевидно, як може здатися. Цей останній приклад зрозумілий, як тільки я вам розповів, але чи знаєте ви, як передбачити ці результати Google?

Можливо, ні. Цілком можливо, що «восьминіг фейра» висушить ви б інтерпретували це як пошук ресторанів, щоб з'їсти восьминіг фейру, наприклад. Тим не менш, Google знає, що більшість людей, які роблять цей пошук, що ви хочете, є хорошим рецептом.

Помножте кількість кліків на вміст

Тому зараз необхідно створити вміст, аналізуючи й розуміючи, як Google інтерпретує цілі пошуку для певного набору ключових слів і як ваш вміст має відповідати на нього. Якщо ні, то ви ризикуєте зіпсувати.

І будьте обережні: це не означає, що ключові слова "померли", як я коли-небудь читав, ні, аналіз ключових слів залишається критичним .

Це означає, що тепер ми повинні мати найширші уявлення і працювати з біноміальним наміром пошуку - ключовими словами .

І, по суті, цей пост, ймовірно, є самим основним і найважливішим читанням всього, що ви дізнаєтеся про SEO:

Що таке SEO на сторінці?

SEO робота в основному ділиться на дві речі : що ви повинні зробити на сторінці, яку ви маєте намір розмістити в Google, і дії поза нею.

У першому випадку мова йде про SEO On Page ( "на сторінці" англійською мовою).

Основний SEO On Page - це використання ключових слів, для яких ми хочемо позиціонувати не тільки в тексті, але і в стратегічних сайтах сторінки як основна назва , субтитри , атрибут "alt" зображень, мета-опис \ t і т.д.

На цій посаді ви можете дізнатися про всі основні SEO на сторінці, які ви повинні починати ефективно застосовувати:

Прикладом більш просунутого дії SEO On Page може бути, наприклад, оптимізація швидкості завантаження сторінки , що також враховує Google як сигнал якості та досвід користувача при оцінці позиції, яку повинна займати сторінка. результати

Що таке SEO Off Page і зворотні посилання?

У другому випадку мова йде про SEO Off Page ( "від сторінки" англійською мовою), фактори, які зазвичай ви не можете контролювати безпосередньо .

Це, в той час, коли пошукові системи були "простими" , SEO Off Page була в основному підсумована до вхідних посилань , також відомих як "зворотні посилання" .

Щоб максимально синтезувати філософію суб'єкта, можна уявити його як систему голосів , які можна сказати про довіру.

Кожна посилання на ваш сайт вважається голосуванням, чим більше голосів отримує сторінка, тим більше "сили" вводяться і це підштовхує до результатів.

Крім того, ця сукупність посилань на ваших сторінках, а також інші менш важливі фактори, такі як вік сайту, становлять глобальний "авторитет" веб-сайту, який надає Google.

Посилання з таких сайтів, як багато авторитетів, важать більше, ніж ті з маленьких і "вводять" більше сил на сторінку, на яку вони вказують, ніж посилання з сайтів з незначними повноваженнями.

Загальна сила сторінки визначатиметься як: повноваження сторінки (посилання на цю сторінку) і повноваження веб-сайту або домену, як це іноді називається.

Що я не можу сказати вам, скільки ваги кожна річ має, тому що Google не говорить це, але є багато консенсусу, що основною вагою є повноваження сторінки (здається логічним).

У перші роки Google це ефективно було в основному так само просто, як я тільки що описав його. Але тепер, хоча принципово вона не змінилася, мені не вистачило б навіть цілого посту, щоб мати розумну глибину всіх нюансів того, як він працює сьогодні.

Сама система голосування набагато складніша (вона враховує, наприклад, тематичну спорідненість між пов'язаними сайтами) і додано багато нових факторів , наприклад, поведінка користувача.

Деякими прикладами таких факторів є шаблони кліків у SERPS (сторінки результатів) або час, витрачений на вміст .

Цікаво прокоментувати, крім того, що цей аналіз поведінки є також тим, що надає Google важливі підказки, щоб дізнатися, що таке справжній намір пошуку більшості користувачів для певних ключових слів.

Також було багато дебатів щодо того, чи вони безпосередньо позиціонують соціальні мережі .

Google завжди заперечував це , хоча очевидно, що принаймні вони позиціонують опосередковано, тому що, якщо є багато переміщень вашого контенту в соціальних мережах, зрозуміло, що це збільшує ймовірність отримання посилань та інших дій, які можуть бути актуальними на позарівні. стор.

Що таке SEO інструменти і як вони використовуються?

Тепер, можливо, ви говорите "все це добре, але як я можу дізнатися, які пошуки (ключові слова) я повинен спробувати позиціонувати себе" .

Дійсно, хороше запитання : як ви знаєте, чого шукають люди і, що важливіше, скільки людей шукають, які речі?

Третя сторона в результатах пошуку не те саме, що робиться 10 разів на місяць, ніж в одному, що робиться 10000 разів.

Так що без цієї інформації ми будемо робити цілу кори, ми будемо стріляти в повітрі. Наша робота в сфері SEO була б гра на арені.

Але, на щастя, у нас є чудові SEO інструменти, як, наприклад, SEMrush (мій улюблений і той, який я особисто використовую практично кожен день).

Недоліком цих інструментів є те, що хороші, як Semrush, за певну плату .

У цьому блозі ми використовуємо SEMrush . Це інструмент SEO , який нам подобається найбільше.

Ви можете спробувати його безкоштовно (звичайна ціна: $ 99 / місяць) на невизначений термін . Ви просто повинні відкрити обліковий запис на своєму веб-сайті, і це все.

І якщо ви хочете отримати максимум від цього, не пропустіть наш Підручник SEMrush ,

Ви маєте безкоштовні варіанти Планувальник ключових слів Google але, хоча вони добре починають, вони досить обмежені і рано, ніж пізніше, ви приїдете до того моменту, коли ви повинні будете використовувати фахівців з оплати, щоб просунутися.

Ці інструменти роблять багато речей, але я зосереджуся на двох функціональних можливостях, які, на мою думку, є найважливішими (і на які я присвячую 90% мого часу роботи SEO): аналіз ключових слів і моніторинг позиціонування вашого сайту ,

Аналіз ключових слів

Аналіз ключових слів дозволить вам виявити цінні відомості про те, що люди шукають у Google і з якими томами .

І це можна застосувати з різних точок зору, в основному:

 1. Проаналізувати цілі "ніші", щоб вирішити, що саме присвятити сайту.
 2. Виявити різні типи тем для вирішення на цьому сайті. Це було б більш-менш еквівалентно категоріям блогу.
 3. Кожен з вмісту, який ми опублікуємо на сайті.

Наприклад:

Якщо проаналізувати нішу "взуття" , ми виявимо, що існує 266,172 різних пошукових запитів, які включають слово "взуття" із загальним обсягом 3,594,630 пошуків на місяць .

Ніша «взуття» величезна. У лівій частині зображення можна побачити в порядку кількості "підтеми" (слова, що містяться в більш конкретних пошуках, що містять слово "взуття") ніші та її обсягів.

Це ніша, "макро-тема" з величезною кількістю пошуків, які вона дає для одного або декількох цілих веб-сайтів.

Цей тип аналізу є дуже цікавим для вивчення життєздатності теми або набору вмісту для веб-сайту.

Якщо ви думаєте про модний веб-сайт, який спеціалізується на взуття, цей макроаналіз дозволить вам дізнатися, чи ваша тема цікава людям чи ні.

Порівняйте створення можливостей успіху веб-сайту з цією інформацією та без неї ...

На іншій крайності буде аналіз ключових слів для конкретного змісту .

У рамках ніші взуття, один з численних subnichos пошуків, які могли б відповідати певним змістом, було б, наприклад, "дешеве чоловіче взуття онлайн" .

У рамках ніші взуття, один з численних subnichos пошуків, які могли б відповідати певним змістом, було б, наприклад, дешеве чоловіче взуття онлайн

Пошук "дешевих чоловіків онлайн" має специфічність і обсяг пошуку, які добре підходять для публікації певного вмісту.

Як ви можете бачити на зображенні, існує декілька пошуків з цими словами, які мають або той самий намір пошуку, або дуже схожі один на одного, що ідеально підходить для створення вмісту, що задовольняє ці наміри пошуку.

Здійснення аналізу ключових слів, подібного до цього, для кожного вмісту, який ви створюєте або створюєте для кожного вмісту (як 95% людей роблять ...), схоже на різницю між зйомкою лука з або без очей з зав'язаними очима.

Очевидним вмістом може бути, наприклад, повідомлення типу "5 сайтів, щоб купити дешеву взуття для чоловіків в Інтернеті, яку я люблю" .

Якщо, крім того, сайти, на яких ви говорите в цьому прикладі, мають партнерські програми, це також буде вміст з потенціалом для генерувати дохід с партнерський маркетинг ,

Відстеження позицій ваших сторінок

У попередній роботі дуже важливо організувати вимірювання еволюції позиціонування ваших сторінок , тобто результат ваших зусиль SEO.

Це інформація, яка, крім того, дуже важлива для вивчення , перевірки речей і перегляду того, що працює краще і що гірше.

Для цього потрібно організувати себе за допомогою електронної таблиці Excel або подібного, де можна пов’язати кожну з створених вами сторінок із пошуком або пошуком, для яких потрібно розмістити його.

Інструмент подібний SEMrush це дозволяє вам дотримуватися як глобального позиціонування вашого сайту в Google, так і позицій кожної з цих сторінок, і це дозволяє вам бачити, чи ви успішно працювали з вашою роботою або потребували виправлення речей.

Я даю вам реальний приклад нещодавньої публікації від нас, яка також є гарним прикладом того, що можна досягти з гарною SEO роботою:

Я даю вам реальний приклад нещодавньої публікації від нас, яка також є гарним прикладом того, що можна досягти з гарною SEO роботою:

Зображення відображає пошуки, для яких позиція була розміщена "Як отримувати послідовників на Instagram І його положення в кожній. Це хороший приклад трафіку для отримання єдиного контенту з гарною роботою SOE On Page.

Тільки ця посада отримує більше 500 відвідувань від Google кожен день , всього за кілька місяців після його публікації завдяки всеосяжній роботі SEO On Page.

Це публікація:

Яка економічна цінність трафіку пошукової системи?

Питання, про яке ми говоримо дуже мало, але яке, на мою думку, важливо, також розуміє економічну цінність органічного трафіку (що називається з пошукових систем).

Це ще одна цікава перспектива і ще один доказ важливості SEO. З практичної точки зору.

Пам’ятайте, що трафік, який надсилають пошукові системи, безкоштовний . Це те, що надає вам Google. Питання: скільки коштує цей подарунок від Google?

Давайте зробимо розрахунок з середовищем web. Сьогодні не менше веб-сайтів, які перевищують 100 000 відвідувань пошукових систем на місяць (громадянин 2.0, наприклад, перевищує цей показник).

Якщо вам потрібен хостинг для вашого сайту або вашого блогу, діяйте!

Кращі компанії та пропозиції (не дайте їм закінчитися) :

Примітка: 30% Raiola Networks є лише протягом березня (тоді, 20%).

Ви маєте покрокові інструкції на нашій сторінці Raiola Networks Знижка Купон ,

Вони можуть здаватися дуже високими цифрами, але насправді це цифри, які, у правильній ніші і роблять правильно, можуть бути цілком доступними для простого блогу.

Давайте зробимо вправу покласти цифри на цю інформацію, щоб ви могли заплатити за рекламу в Інтернеті, щоб ті відвідувачі заплатили за це:

У онлайновому рекламному носії, за один клік (що приводить до відвідування), розумна середня вартість (значно варіюється залежно від ніші) може становити 10 центів .

З цією середньою вартістю, з прикладом 100 000 відвідувань, ми зрозуміли, що Google "надасть нам в натуральній формі" трафік вартістю € 10,000 , місяць за місяцем, кожен місяць!

Чи будете ви відкидати цей щедрий подарунок на вашому сайті?

Які пошукові системи слід враховувати?

Спочатку я вже коментував, що в SEO кожен грає за правилами Google, враховуючи його повністю домінуюче положення на ринку, решта практично ігнорується.

Але будьте обережні, до цих пір ми говорили лише про пошукові системи в Інтернеті .

І до кількох років тому пошуковий трафік тут зосереджувався в основному.

Але в останні роки платформи , тобто сайти, такі як YouTube , Facebook , Amazon і т.д. Вони досягли таких обсягів, що ми не повинні їх забувати .

Щоб говорити про конкретні цифри, тільки google.com (це головним чином американська аудиторія) мав на момент написання цієї посади 42 мільярди пошуків на місяць .

Уявіть, як це буде, якщо додати локальні версії Google у всіх країнах:

Звичайно, Google.com є найбільш відвідуваним веб-сайтом у світі. Якщо ви перейдете до similarweb.com, ви зможете побачити більше інформації, як конкретні цифри трафіку на той момент, і т.д.

Але youtube.com має 23 мільярди відвідувань , з них дуже великий відсоток пошуків:

YouTube вже є другим найпопулярнішим веб-сайтом у світі. Як і в Google, в similarweb.com можна знайти актуальні дані про трафік, а також перевірити конкуруючі сайти, наприклад Vimeo.

Це набагато менше, ніж Google, так, але це все-таки варварство. Не випадково YouTube вважається другою за величиною пошуковою системою у світі .

Але ми можемо ще більше прикладів.

Можливо, у вас є обліковий запис Amazon .

Якщо так, то що ви робите найбільше?

Консультувати товари, тобто шукати, чи не так?

Ось чому ми починаємо говорити про SEO для Amazon .

Коротше кажучи, в повідомленні, яке пояснює те, що SEO є сьогодні, я не можу не згадати, що платформи існують і мають все більшу важливість.

Справа в тому, що SEO для Google не може бути застосовано 1: 1 до YouTube або Amazon, є схожість, але ви дійсно повинні вивчити їх окремо.

Як зробити SEO

Як ви можете собі уявити, я не можу пояснити в декількох пунктах те, що цілі курси присвячені, але те, що я можу зробити, це послатися на спеціалізовані посади, які ми вже опублікували, які допоможуть вам зробити перші кроки, зроблені добре.

Як зробити SEO для блогів і веб-сайтів в цілому

Ми почали з того, що ми могли б назвати SEO "загальний" SEO, який зосереджується на цій посаді, і що це SEO для веб-сайтів в цілому, сторінки з великим текстовим вмістом , наприклад, сторінки блогів.

Не отримуйте хітів на вашому сайті?

Це також включає сторінки платформ, тобто, наприклад, сторінки відео на YouTube (ви бачили, як вони з'являються в результатах пошуку Google більше одного разу), оскільки вони також є веб-сторінками, тобто Google їх бачить ,

Але ви повинні розуміти, що це відрізняється тим, що Google призводить до відео YouTube (ви бачили це багато разів) для пошуку з пошукової системи самої платформи .

У першому випадку Google SEO застосовується, у другому - правила пошукової системи YouTube. І результати різні в кожному випадку.

Цей тип SEO для Google ви можете дізнатися швидко і з нуля в нашій безкоштовній електронній книзі SEO, яку ви можете завантажити в полі трохи вище.

Але, також, я настійно рекомендую ці повідомлення про SEO на сторінці і SEO для WordPress , найбільш використовувана веб-платформа у світі (+ 32% веб-сайтів використовують WordPress):

Як зробити SEO для YouTube

Як я вже говорив раніше, пошук з Google не те ж саме, що з пошуковою системою YouTube. Отже, якщо ви хочете позиціонувати себе на YouTube, ви повинні дотримуватися їх правил SEO при завантаженні відео.

На щастя, ми нещодавно опублікували дуже повний пост, який також пояснює з нуля всі важливі речі, які потрібно знати, щоб зробити ефективну SEO на YouTube:

Як зробити SEO для інтернет-магазинів

І доверху, я хочу порекомендувати цю посаду Гільєрмо Гасконом , експертом SEO для інтернет-магазинів, в якому він пояснює особливості, які відрізняють конкретні SEO для електронної комерції від "нормального" SEO для веб-сторінок:

Що краще? Зробіть це самостійно або наймайте його?

Проблема, яка, ймовірно, приходить вам на думку зараз, коли ви збираєтеся витрачати час на вивчення всього цього.

У цьому відношенні я маю сказати кілька речей:

По-перше, вивчіть логіку ваших пріоритетів .

Яскравим прикладом є помилка багатьох людей присвятити майже весь свій час Інтернету та створенню контенту, але присвятити його поширенню трохи більше, ніж твіт і публікацію на Facebook.

Який сенс витрачати багато годин на вашому сайті та на вміст, якщо їх ніхто не збирається бачити?

Чи не краще створювати менше тут і поширювати більше роботи, яку ви вже створили?

По-друге, якщо ви можете собі це дозволити економічно, ви можете розглянути можливість делегування цього завдання професіоналам.

Однак, послуги SEO не дешево і легко заплутатися , я б сказав навіть, ймовірно, якщо у вас немає уявлення про SEO .

І з "гвинт" я не обов'язково означаю, що ви в кінцевому підсумку наймати деякі піратів (що є), але ви не знаєте, як керувати відносинами з командою, яку ви найняли, і це переслідує цілі, які насправді не ті, які вас цікавлять.

Тому я думаю, що будь-який власник сайту повинен мати знання про SEO , принаймні, деякі базові знання.

Такі речі, як, наприклад, аналіз ключових слів (і наступні рішення про зміст, що розробляється), включають тактичні та стратегічні рішення, де ви завжди повинні підтримувати нагляд і співати голос.

З іншого боку, за посиланнями, які я даю вам на цій посаді, у вас є практично все, що потрібно, щоб отримати ці знання.

Через кілька годин читання і викладання того, що ви навчилися на практиці, близько 10 конкретних змістів і кілька місяців подальшого спостереження повинно бути достатньо, щоб почати приймати основний трюк SEO.

Те, що я настійно рекомендую, це те, що ви наймаєте професіонала з SEO, щоб розглянути з ним роботу, яку ви зробили, ваші успіхи та ваші помилки. Тут ви зможете зробити великий стрибок у вашій області матерії.

І звідти, ви можете делегувати з набагато більше спокою, тому що ви зрозумієте, що вони роблять для вас.

Недоліки SEO і їх подолання

Це SEO є справжнім дивом, щоб отримати видимість для вашого сайту не означає, що він також не має своїх недоліків і, деякі, досить серйозні.

По-перше, це дуже повільно

З усіх них, я б сказав, що найбільший з усіх - це час, необхідний для того, щоб побачити результати хорошої роботи SEO у новоствореному сайті.

І ось проблема: Google не довіряє новим сайтам . Ви повинні заробити його потроху, з часом і, перш за все, з посиланнями з інших сайтів.

Це, крім того, що є логічним, є результатом того, як створено "авторитет домену" веб-сайту, описаного вище. Ваша проблема полягає в тому, що новостворений сайт не має ні посилань, ні античності, ні чого-небудь.

Тому, на початку, поки сайт не здобуває здорового рівня авторитету, все коштує більше в SEO.

Але не будьте збентежені, тому що якщо ви готові боротися з нею, є рішення.

Платіжний трафік

Очевидна стратегія полягає в тому, щоб запустити початковий трафік з онлайн-рекламою, тобто платити.

Ось дві ключові моменти:

 1. Вартість одного відвідування.
 2. Продуктивність, яку ви можете отримати до кожного з цих візитів.

Залежно від того, наскільки добре або погано ваша стратегія, вартість може перейти від дуже низької до дуже високої і три чверті однієї для гри, яку ви приймаєте кожен візит ви платите.

Найпопулярніші рекламні майданчики для цього є Google AdWords та оголошення Facebook .

У найбільш конкурентних нішах -% оголошення онлайн, що Google вставляє у ваші результати пошуку. Виділена частина відповідає органічним результатам (вільний трафік), а решта - онлайн-об'явам (оплачений трафік), AdWords - у цьому випадку.

На щастя, ми опублікували публікацію на оголошеннях Facebook, в яких пояснюється, як успішно застосувати її до запуску нових веб-сайтів і добре розглядати два попередніх пункти, тому я звертаюся до неї:

Добре, що ці стратегії (наприклад, залучення інвестицій, а також залучення потенційних клієнтів) також можна екстраполювати на Google AdWords, якщо ви бажаєте використовувати цю платформу.

Стратегія довгого хвоста

Друга стратегія - це так звана "стратегія довгого хвоста" , або "довгий хвіст" англійською мовою.

Ця стратегія не вимагає жодних економічних інвестицій, але, у свою чергу, не досягає результатів якнайшвидше, як платна транспортна стратегія.

Тепер, коли він почне працювати, він буде приносити вам трафік щодня протягом багатьох років в режимі автопілоту і безкоштовно .

Я не збираюся згортати, оскільки це пояснюється в цій публікації:

Але тут я хочу дати вам, принаймні, удар по ідеї:

Просто перейдіть до дуже спеціалізованих пошуків і з дуже невеликою конкуренцією .

Якщо ваш сайт був, наприклад, темою, якою модно, як електричні транспортні засоби, ви знайдете багато об'ємних пошуків, таких як "автономні електричні автомобілі" (1600 пошуків на місяць), що призведе до дуже цікавого змісту.

Але ви також знайдете сторінки з великою силою, позиціоновані для такого типу пошуку, можливо, ще більше в майбутньому.

Однак, якщо ви плануєте створити контент для більш конкретних пошуків, таких як "електричні автомобілі Малаги" (90 пошукових / місяць), конкуренція набагато менш сильна .

Тут ваші можливості.

Результати пошуку "Málaga points" Людина з трохи досвіду в SEO буде інтуїтивно зрозуміти, що тут є можливості для типових варіантів запиту, подібного до цього, зі словами "краще", "дешево" і т.д.

Якщо ви проаналізуєте попереднє захоплення за результатами "електричних автомобілів Малаги" , ви побачите, наприклад, що одна з очевидних намірів пошуку, яка була б рекомендацією або аналізом кращих пунктів підзарядки, не виконана.

Змінюючи попередній пошук " кращих пунктів підзарядки електромобіля Малаги" , можна побачити, що фактично цей намір пошуку не задовольняється, навіть перший результат не задовольняє його 100%, а решта не задовольняє його взагалі:

Змінюючи попередній пошук кращих пунктів підзарядки електромобіля Малаги , можна побачити, що фактично цей намір пошуку не задовольняється, навіть перший результат не задовольняє його 100%, а решта не задовольняє його взагалі:

Дійсно, як ми і підозрювали, наміри шукати "кращі точки підзарядки ..." ледь задоволені результатами.

Можливо, до того часу, як ви прочитаєте це, буде створено більше контенту, який адекватно реагує на цей пошук, але, як ви бачите, на момент написання цієї публікації не було жодної сторінки, яка відповіла на цей пошук.

Таким чином тут ви маєте вашу дуже гарну нагоду для вмісту наприклад, "Які кращі пункти recharging для електричних автомобілів у Malaga?"

І найкраще те, що ви можете повторити те ж саме, підмітаючи великі і середні міста Іспанії, а з іншими варіантами пошуку, як "дешево" , наприклад.

Подивіться, як мить ми створили десятки ідей для потенційного вмісту.

Крім того, вам не доведеться робити довгого змісту, в цьому випадку короткий вміст не більше 500-600 слів має бути в змозі добре задовольнити пошук.

Коротше кажучи, ідея довгої черги полягає в тому, що ми отримаємо трафік на основі додавання багатьох "маленьких" , тобто вузькоспеціалізованого контенту, на який реагує мало сторінок чи ні, і на які можна добре відповісти коротким змістом.

Ви повинні зайняти час

Як я вже говорив раніше, з безкоштовним матеріалом, на який я відправив вас, ви зможете дізнатися за кілька годин теорію базового SEO, достатню для початку.

Але правда в тому, що, щоб отримати результати, ви будете мати, щоб поставити в години роботи .

Щоб знайти можливості, потрібно проаналізувати багато ключових слів, ви сумніваєтеся в тому, як їх використовувати точно, або якщо ви можете або не можете конкурувати з певними пошуками, як точно відповідати вмісту цих ключових слів тощо, тощо тощо.

Тут я не можу допомогти вам багато, тому що це речі, які ви повинні навчитися з практикою . Потрібно спробувати, зробити помилку і спробувати знову. І так, знову і знову.

Тільки тоді ви навчитеся робити SEO, тому що це дисципліна з великою кількістю мовчазних знань, інтуїції та запаху . І для того, щоб отримати це, добре, що ви вживаєте заходи і втягуєтеся в нього.

Ви знаєте: практика робить досконалим.

Тепер, я гарантую, що коли ви взяли трюк, це відчуття прийняття контенту, щоб знати майже напевно, що ви будете позиціонувати його серед перших результатів Google, безцінне, запевняю вас.

Не весь вміст має потенціал SEO

І, нарешті, ви повинні бути дуже зрозумілими, що вам не доведеться перейматися цим (помилка, яку роблять багато людей).

Багато разів з'являтиметься вміст, який ви знаєте вимоги аудиторії, але ви не можете знайти послідовний спосіб, щоб відповідати цьому з пошуками, які ви знайдете в аналізі ключових слів.

Нічого не відбувається, це неминуче, і моя порада полягає в тому, щоб ви не переставали публікувати цей вміст, якщо знаєте, що це вимагає ваша аудиторія. Не все в SEO успіх сайту.

Чого ви чекаєте?

Я сподіваюся, що ви змогли переконати вас, що SEO є абсолютно необхідним у мережі. Більш того, я б сказав, що немає сенсу створювати сайт, якщо ви не займаєтеся SEO.

SEO вимагає роботи, так само, як і створення самого контенту, але також передбачає посилення трафіку тих змістів, які роблять інвестиції в часі більш прибутковими .

Різниця в відвідуваннях для вмісту з плином часу може легко становити 100 чи більше .

Тому моя порада дуже зрозуміла : публікуйте менше, якщо потрібно, але публікуйте з головою .

Що таке SEO (або веб-позиціонування)?
Що таке SEO Off Page і зворотні посилання?
Що таке SEO інструменти і як вони використовуються?
Які пошукові системи слід враховувати?
Зробіть це самостійно або наймайте його?
Що ви знайдете тут?
Ви розумієте?
Що таке SEO інструменти і як вони використовуються?
Питання: скільки коштує цей подарунок від Google?
Чи будете ви відкидати цей щедрий подарунок на вашому сайті?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения