Соціальні медіа менеджер Робота Опис: Повне керівництво

 1. Опис роботи завдання менеджера соціальних медіа
 2. Обов'язки менеджера соціальних медіа
 3. Основні обов'язки менеджера соціальних медіа
 4. Кваліфікація та досвід

«Якщо ви наймаєте людей тільки тому, що вони можуть зробити роботу, вони працюватимуть за ваші гроші

«Якщо ви наймаєте людей тільки тому, що вони можуть зробити роботу, вони працюватимуть за ваші гроші. Але якщо ви наймаєте людей, які вірять тому, що ви вірите, вони будуть працювати для вас кров'ю, потом і сльозами ». - Симон Сінек

Багато компаній визнали величезну цінність і вигоду в маркетингу соціальних медіа. Можливо, ви один з них! Ви бачили, як соціальний маркетинг веде якісний трафік, веде & продаж і підвищує вашу репутацію в Інтернеті. Тим не менш, як власник бізнесу, ви не витрачаєте багато часу на соціальні мережі самостійно, так що це досить складно вирішити, де саме зосередити вашу увагу.

Це також проблема, щоб визначити, хто найкраща людина може бути, щоб обробляти онлайн присутності вашої компанії або те, що робота обов'язки цієї людини повинна бути.

Хоча соціальний маркетинг і реклама є невід'ємною частиною онлайн-маркетингової стратегії, в її основі - соціальні медіа - про людей, бесіди і розробку потенційних клієнтів і продажів цих відносин.

У попередньому повідомленні тут Я написав про питання, які можна було б задати потенційному найму. Але як тільки ви найняли свого найкращого кандидата, вам знадобиться опис завдання соціальних менеджерів, щоб встановити цілі, відстежувати прогрес, зрозуміти, де саме витрачаються ваші гроші, і виконувати відповідальність за рентабельність інвестицій (ROI).

Ось вичерпний посібник, який допоможе визначити, що повинен робити ваш менеджер соціальних медіа, де вони досягають успіху і де вам може знадобитися більше уваги.

Опис роботи завдання менеджера соціальних медіа

Менеджер соціальних медіа буде керувати маркетингом та рекламою соціальних медіа компанії. Адміністрація включає, але не обмежується:

 • Навмисне планування та постановка цілей
 • Розвиток поінформованості про бренд та онлайн репутацію
 • Управління контентом
 • SEO (пошукова оптимізація) і генерація вхідного трафіку
 • Вирощування свинцю і продажів

Менеджер соціальних медіа - це високо мотивована, креативна людина з досвідом і пристрастю до спілкування з поточними та майбутніми клієнтами. Ця пристрасть приходить через, як він / вона займається з клієнтами на щоденній основі, з кінцевою метою перетворення вентиляторів на клієнтів.

Керівництво та участь громадськості (як онлайн, так і офлайн) є невід'ємною частиною успіху менеджера соціальних медіа. Важливим компонентом є спілкування бренда компанії в позитивному, автентичному способі, який приверне сучасних сучасних, гіперпов'язаних покупців.

Менеджер соціальних медіа відіграє важливу роль у управлінні активами, пов'язаними з контентом компанії. Найбільш важливим вмістом Google є рейтинг факторів пошуку # 1 (вміст, який обслуговує шукачів найкращих). Зрозуміло, що керування вмістом має бути частиною опису завдання менеджера соціальних медіа.

Обов'язки щодо управління контентом включають:

 • Керувати створенням та публікацією відповідного, оригінального, високоякісного контенту.
 • Визначити та покращити аспекти організаційного розвитку, які б поліпшили вміст (наприклад: навчання працівників, визнання та винагороди за участь у маркетинговій та онлайн-розробці компанії).
 • Створіть регулярний графік публікацій.
 • Використовуйте правильні інструменти для керування вмістом. я рекомендую PostPlanner.
 • Реалізуйте календар редакцій контенту, щоб керувати контентом і планувати конкретні, своєчасні маркетингові кампанії.
 • Заохочуйте вміст через соціальну рекламу.

Ця позиція є повноцінною заробітною платою з пільгами. Конкретні назви та / або обов'язки на цю посаду можуть також включати:

 • Менеджер з цифрового маркетингу
 • Менеджер з маркетингу вмісту
 • Менеджер по роботі з клієнтами
 • Менеджер спільноти

Менеджер соціальних медіа завжди повинен навчатися, оскільки це важливий компонент їхнього успіху. Соціальний та цифровий маркетинг "Кращі практики" постійно змінюватися, тому бюджет повинен бути виділений на навчання та / або відвідування відповідних галузевих конференцій.

Обов'язки менеджера соціальних медіа

Першою відповідальністю менеджера соціальних медіа є розробка та впровадження маркетингового плану соціальних медіа. Маркетинговий план будуть включати наступні компоненти і повинні бути переглянуті не менше ніж кожні 90 днів.

1. Розвиток бренду

«Чому» є причиною, яку купують покупці. Відмінне повідомлення “чому тут купувати” унікальне для вашої компанії, підкріплене фактами (нагороди, номери, політики в магазині) і відповіді “Що в ньому для мене?” Для покупця.

2. Визначте цільових клієнтів

Ваш продукт не може бути всім для всіх людей. Поки ви не приймете уявлення про те, що ви повинні тримати свій фокус на ринку жорстко, ви обмежуватимете здатність вашого бізнесу зростати.

Дослідіть цю вправу, щоб визначити цільових клієнтів:

Я впевнений, що ви сказали це один або два рази за роки в бізнесі: "Ви знаєте, якщо б у нас було ще десять клієнтів, як і вони, життя було б здорово!" Запишіть обставини та атрибути цих типів клієнтів.

Після того, як ви дізнаєтеся більше про тих, кого ви хочете досягти, ви можете використовувати дані для націлювання на лазерне повідомлення. Facebook неоціненний для вивчення аудиторій, які зацікавлені у вашому продукті або послузі.

3. Встановіть "Очистити цілі"

Всі маркетингові плани включають визначені, реалістичні цілі. Недостатньо сказати, що ви "бачите" результати. Ваші результати повинні бути пов'язані з вашими цілями та завданнями. Ви ніколи не дізнаєтеся про рентабельність інвестицій без встановлення цілей та стратегії.

Встановлюючи цілі, важливо визначити, з якими проблемами стикається бізнес. Ці 5 найпоширеніші:

 • Недостатній трафік на веб-сайті та / або невеликі відвідувачі
 • Слабка поінформованість про бренд
 • Зменшення утримання клієнтів
 • Погана онлайн репутація
 • Повільні продажі

4. Візуальний дизайн і стратегія веб-розробки

Візуальний вміст має тривалий вплив на глядача. Ваш візуальний брендинг повинен бути послідовним. Незалежно від того, чи це оновлення статусу, цільові сторінки або ваші оголошення на Facebook, те, що бачить аудиторія, це те, що вони запам'ятають. Переконайтеся, що це переконливо і отримує точку.

Досвідчена веб-розробка має вирішальне значення для успіху вашого контент-маркетингу. Ви повинні зберегти концентратор для вашого вмісту, де клієнти і перспективи можуть відвідати, щоб дізнатися більше про ваші продукти та послуги, і де пошукові системи можуть сканувати, щоб надати більше повноважень.

5. Стратегія твердого вмісту

Одним з найбільш поширених запитань, які я отримую, є "Як я знаю, що розмістити на нашій сторінці?" Для того, щоб знати відповідь на це питання, ви повинні мати тверду ідею про те, хто ви, як бренд і хто ваші цільові клієнти.

 • Що це таке про вашу компанію, яка робить її унікальною… змушує людей хотіти купувати у вас? Відповідь на це питання докладно.
 • Опишіть своїх цільових клієнтів. Які їхні інтереси, проблеми та проблеми? Як ви можете допомогти їм прийти до рішення про покупку з вмістом, який ви публікуєте?
 • Не забувайте про тих шанувальників, які не є на ринку. Що ви можете запропонувати їм, щоб зробити свій час цікавим?

6. Стратегія просування

Важливо постійно розвивати свою фан-базу та просувати свій контент. Соціальні медіа зараз платять.

Соціальна реклама є дуже цінним інструментом для того, щоб почути ваше повідомлення. Однак соціальні (Facebook) оголошення не виглядають як оголошення, які ви знайомі. Вони відрізняються за змістом, розміщенням та орієнтацією… і коли все правильно, вони отримуються набагато веселіше.

Найкращий спосіб виростити сторінку на Facebook - це використання Facebook Ads. Невеликий бюджет з ретельно відібраними зображеннями та копією об’яви (з чітким закликом до дії) збільшить долю, покращить взаємодію та генерує потенційних клієнтів.

7. Стратегія взаємодії

Менеджер соціальних медіа повинен слухати, відповідати, задавати питання та залучати аудиторію. Слід уважно розглянути, як він / вона реагує на органічні (не оплачувані) доходи, які відображаються у розділі коментарів ваших повідомлень.

Люди задаватимуть питання і іноді хочуть займатися продажем. Менеджер соціальних медіа повинен мати знання та досвід вашого процесу продажу, щоб правильно реагувати.

Якщо провідник задає запитання, дайте відповідь на нього та слідуйте за ним, щоб надати їм додаткову увагу, зрештою направляючи їх до сторінки відображення продукту, форми реєстрації або призначення.

Використовуйте об'яви Facebook, щоб рекламувати свій вміст і збільшити охоплення аудиторії. Оскільки ваша сторінка зростає і ваш вміст частіше відображається в Newsfeeds, вам буде легше залучати шанувальників і будувати ці відносини.

8. Стратегія конвертації

Завдяки використанню стратегій росту та залучення, завдання менеджера соціальних медіа полягає в перетворенні вболівальників у клієнтів, і ваш маркетинговий план повинен окреслити необхідні кроки.

Більш просунуті форми маркетингу Facebook використовують оголошення Facebook, користувацькі аудиторії та привабливі цільові сторінки. Переконайтеся, що на цільовій сторінці вказується виклик до дії та головний формуляр, щоб переконатися, що у вас є шлях до покупки (а менеджер соціальних медіа має спосіб відстежувати).

Я знайшов, що більшість компаній потребують консультацій та підтримки з стратегією перетворення. Kruse Control надає консультації клієнтам про способи отримання більш швидких результатів, які є більш рентабельними та більш узгодженими з бізнес-цілями. Я радий вивчити варіанти, якщо вам потрібні рекомендації.

9. Вимірювання та аналіз для встановлення рентабельності інвестицій

Необхідно визначити ключові показники ефективності (KPI) (ключові показники ефективності), які мають найбільше значення для вашого бізнесу. Ось такі топ-8 KPI що ми використовуємо в контролі Kruse для визначення рентабельності інвестицій:

 • Зростання аудиторії
 • Профіль аудиторії
 • Залучення аудиторії
 • Досягнення вмісту
 • Залучення за типом вмісту
 • Веде
 • Частота відповіді та якість
 • Негативні відгуки

Вимірюйте результати щодня. Ваші результати повинні зв'язатись з вашими цілями і забезпечити чітке розуміння результатів, які ви отримуєте.

Основні обов'язки менеджера соціальних медіа

 • Керуйте маркетинговими кампаніями в соціальних мережах і повсякденною діяльністю, включаючи:
  • Розробляйте відповідні теми змісту, щоб досягти цільових клієнтів компанії.
  • Створюйте, керуйте та керуйте всім опублікованим вмістом (зображеннями, відео та письмовим).
  • Контролюйте, слухайте та реагуйте на користувачів «соціальним» способом під час культивування потенційних клієнтів та продажів.
  • Проводити онлайн-пропаганду та відкривати потік для перехресних промоцій.
  • Розвивати та розширювати зусилля громадськості та / або впливових людей.
  • Спостерігати за дизайном (тобто: обкладинку Timeline Timeline, профіль pic, мініатюри, оголошення, цільові сторінки, профіль Twitter, блог тощо).
  • Розробляйте, створюйте та керуйте рекламними акціями та соціальними рекламними кампаніями.
  • Керуйте зусиллями у створенні онлайн-рецензій та репутації. Моніторинг онлайнових оглядів та відповідей на кожен огляд.
  • Проаналізуйте ключові показники та налаштуйте стратегію, якщо це необхідно.
  • Складіть звіти для керівництва, які показують результати (ROI).
 • Станьте прихильником компанії в соціальних мережах, беручи участь у діалогах і відповідаючи на питання, де це необхідно.
 • Продемонструйте здатність скласти комплексний маркетинговий план. Ведуть стратегії, які підтверджені тестуванням та показниками.
 • Розробити організаційні елементи, щоб реалізувати проактивний процес для захоплення щасливих, лояльних онлайн-відгуків клієнтів.
 • Моніторинг тенденцій в інструментах, програмах, каналах, дизайні та стратегії соціальних медіа.
 • Здійснюйте постійну освіту, щоб залишитися високоефективний.
 • Визначте загрози та можливості в контенті, створеній користувачами, що оточує компанію. Повідомляйте про загрози для відповідного управління.
 • Проаналізуйте кампанії та перекладіть анекдотичні або якісні дані в рекомендації та плани щодо перегляду соціальних медіа, контент-маркетингу, SEO та соціальних рекламних кампаній.
 • Моніторинг ефективних тестів (Best Practices) для вимірювання впливу кампаній у соціальних мережах. Аналізуйте, переглядайте та повідомляйте про ефективність кампаній з метою максимізації результатів.

Кваліфікація та досвід

 • Має знання та досвід у традиціях традиційного маркетингу. Ступінь маркетингу вітається, але не вимагає відповідного досвіду роботи.
 • Демонструє творчість та документальне занурення в соціальних медіа. (Наведіть посилання на профілі як приклади).
 • Володіє теорією та застосуванням контент-маркетингу.
 • Досвід пошуку та управління розробкою та публікацією контенту.
 • Виставляє здатність переходити з творчої сторони маркетингу на аналітичну сторону, здатну продемонструвати, чому їхні ідеї є аналітично здоровими.
 • Відображає глибокі знання та розуміння платформ соціальних медіа, їх відповідних учасників (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest тощо) і як кожна платформа може бути розгорнута в різних сценаріях.
 • Підтримує чудові письмові та мовні навички.
 • Користується знаннями про екосистему блогів, що стосується галузі компанії.
 • Показує здатність ефективно передавати інформацію та ідеї у письмовому та відео форматі.
 • Перевищує розбудову та підтримку продажів, онлайн та вимикання.
 • Практика кращого керування часом.
 • Є командним гравцем з упевненістю взяти на себе ініціативу і направити інших співробітників, коли це необхідно. (тобто: розробка контенту, створення та редагування контенту, а також керування репутацією онлайн).
 • Явно добре розуміє техніку і може швидко отримати нові інструменти.
 • Підтримує знання принципів SEO, включаючи дослідження ключових слів і Google Analytics. Висококваліфікований в принципах «Пошук і соціальний».
 • Має функціональні знання та / або особистий досвід роботи з WordPress.
 • Демонструє перемогу в соціальних методах обслуговування клієнтів, таких як співчуття, терпіння, адвокація та вирішення конфліктів.
 • Має велику здатність виявляти потенційну негативну або кризову ситуацію та застосовувати принципи вирішення конфліктів для пом'якшення проблем.

Кваліфіковані, розумні Менеджери соціальних медіа не просто бувають.

Менеджер соціальних медіа - це голос вашої компанії і має бути включений до всіх питань, які стосуються клієнтів. Оскільки більшість кожного бізнесу потребує розвитку своєї присутності в Інтернеті, щоб брати участь у сьогоднішньому процесі зі споживаним споживачем, це в ваших інтересах наймати найкращих і відстежувати їхній прогрес. Ваша онлайн-репутація і майбутні продажі залежать від неї!

Відмінне повідомлення “чому тут купувати” унікальне для вашої компанії, підкріплене фактами (нагороди, номери, політики в магазині) і відповіді “Що в ньому для мене?
Що це таке про вашу компанію, яка робить її унікальною… змушує людей хотіти купувати у вас?
Які їхні інтереси, проблеми та проблеми?
Як ви можете допомогти їм прийти до рішення про покупку з вмістом, який ви публікуєте?
Що ви можете запропонувати їм, щоб зробити свій час цікавим?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения