Способи заробітку в інтернеті

Як заробити в Інтернеті навіть школяреві.

Розглянемо найлегший і досить затребуваний спосіб заробітку в інтернеті, а саме заробіток на поштовика (САР) .На таких проектах Вам будуть платити гроші за кліки, серфінг і за виконання завдань. Даний вид заробітку досить перспективний і надійний.

Ви напевно запитаєте: «чому саме поштові спонсори»? Тому що заробляючи на поштових спонсорах, Ви в свою чергу нічого не вкладаєте, а тільки заробляєте реальні гроші. Заробіток буде залежати тільки від Вас, можна заробляти від 50 $ і до 300 $ в місяць. А якщо Ви розберетеся у всіх тонкощах даного виду заробітку, то зможете заробляти і 300+ доларів в місяць.

Плюси подібних сайтів:

 • Робота без ризику - Для початку роботи на подібних сайтах не потрібно вкладати гроші. Тут ніяких ставок, або інвестицій. Ви витрачаєте тільки час!
 • Моментальні виплати - на більшості сайтів зароблені гроші виплачуються автоматично, за першим запитом.
 • Стабільні гроші - для бажаючих заробляти тут завжди знайдеться робота!
 • Не потрібно освіту - подібний вид заробітку не вимагає ніяких особливих знанні, тільки елементарне вміння користуватися інтернетом.
 • Є можливості розвитку - тут Ви зможете побудувати свій міні-бізнес, запросивши в свою команду людей, які хочуть заробляти!

Мені сподобалося в цьому заробіток те, що він досить легкий і зрозумілий для кожного, плюс до всього не вимагає будь-яких особливих навичок, ніяких вікових обмежень немає, в ньому розбереться навіть школяр. Вам платять за різноманітні дії. наприклад:

Серфінг - від Вас потрібно просто відвідати сайт, і пробути на ньому певну кількість часу, в основному від 15 до 60 секунд. Час відраховує спеціальний таймер, і після закінчення цього часу, на ваш баланс зараховується певна сума грошей.

Листи - Вам знадобиться прочитати лист, прочитання листа схоже на серфінг, але оплачується удвічі більше.

Завдання - це дуже прибуткова справа. Вам треба буде виконувати різні дії на сайтах рекламодавців.

Вам треба буде виконувати різні дії на сайтах рекламодавців

В першу чергу Вам знадобиться зареєструвати свій Webmoney гаманець, саме на нього Ви будете отримувати оплату за свою роботу. Реєстрація нескладна і безкоштовна, щоб дізнатися, як це зробити перейдіть за цим << посиланням >> .

Тепер можна сміливо починати заробляти. Серед поштовиків, лідируючу позицію займають два гіганта, це: WMmail і SEOsprint.

WMmail - кращий серед своїх родичів, він стабільно працює з 2004 року. На проекті зареєстровано вже понад 350 тисяч користувачів і на сьогоднішній день виплачено понад 2,1 млн. Доларів. Для багатьох новачків, так і рекламодавців сервіс WMmail, донині є найкращим проектом для заробітку і розміщення реклами. Але, не дивлячись на це, багато хто постійно скаржилися на злегка складний процес реєстрації. Саме тому, адміністрацією сайту 20 лютого 2015 року було прийнято рішення ввести спрощену реєстрацію.

Спрощена реєстрація на WMmail тепер не вимагає введення платіжних даних. Тепер будь-який новачок може виконати реєстрацію за лічені секунди, ну а рефоводам стає ще легше набирати рефералів, що не може не радувати.

Тепер будь-який новачок може виконати реєстрацію за лічені секунди, ну а рефоводам стає ще легше набирати рефералів, що не може не радувати

Web-IP - система активної реклами, що надає різні можливості по заробітку. Отримуйте дохід за перегляд сайтів наших рекламодавців, за виконання не складних завдань. Організувати стабільний дохід можна також за рахунок залучення рефералів, від заробітку яких Ви будете отримувати гарантований прибуток. Оплата за перегляд сайтів наших рекламодавців від 0.02 рублів. Оплата за виконання завдань від 0.15 рублів. Дохід від заробітку рефералів 1 рівня від 10%, 2 рівня від 5%. Біржа рефералів з можливістю купівлі і продажу. Автоматичні виплати зароблених коштів. Мінімальна сума для виплати 5 рублів. Рефбек встановлюється від типу облікового запису.

Fast Promotion - Завдяки дуже ефективної реклами та привабливими цінами ви зможете швидко і легко "розкрутити" свій інтернет-ресурс, направивши до нього потік унікальних відвідувачів. Так само ви зможете "розкрутитися" працюючи в системі: заробляючи на перегляді реклами, читанні листів, виконанні цікавих завдань і залучаючи рефералів. Даний проект є унікальним і збалансованим. Переконайтеся в цьому самі!

Переконайтеся в цьому самі

SEOsprint - Даний проект вважається кращим у своєму роді, тому що він зумів за найкоротші терміни добитися колосальних показників.

За 2,5 роки роботи на ньому зареєструвалося і працює 1 млн. 470 тис. Чоловік, і це число з кожним днем ​​зростає на 3 тис. Осіб. А так же на сьогоднішній день виплачено 29 млн. Рублів. Проект хороший тим, що працює стабільно і без збоїв, а так само славиться Автовиплати. Це означає, що отримати зароблені гроші можна миттєво.

Profitcentr вважається на сьогоднішній день нічим не гірше прославленого SEOsprint-a. Тут, так само як і там знайдете, дуже багато:

Проект працює з 2009 року, і на ньому заробляє вже більше 300 тис. Чоловік, і це число зростає з кожним днем ​​приблизно на 800+ людина. На проекті вивести зароблені гроші не важко, так як на ньому підключені Автовиплати, а це значить, що зароблені гроші можна вивести миттєво до себе на гаманець. Даний поштовик виплатив користувачам понад 5,6 млн. Рублів. Profitcenr працює досить стабільно, і перебоїв в роботі мною помічено не було. Тому додатковий заробіток в інтернеті на ньому для Вас забезпечений.

Тому додатковий заробіток в інтернеті на ньому для Вас забезпечений

SEO trafs - грошове місце! У нас можна легко заробити хороші гроші, без особливих зусиль. У нашому проекті ви знайдете кілька варіантів заробітку. Ми Вам заплатимо за перегляди сайтів наших рекламодавців, читання листів, проходження різних тестів, а так само виконання завдань за відмінне винагороди. Для заробітку у нас Не обов'язково здобувати проходити навчання, або тестування. Ви можете заробляти коли завгодно і скільки завгодно. Ми не обмежуємо Вас нема в чому. Ви зможете отримати свої перші гроші вже відразу після початку роботи.

Ви зможете отримати свої перші гроші вже відразу після початку роботи

Seo-Fast - даний сервіс можна вважати молодим, це якщо порівнювати з аналогами, про які не раз говорилося в інших статтях. Але не потрібно робити поспішних висновків, що якщо проект молодий, то він сирої і не якісний. Повірте, в ньому реалізовані всі ті функції, які використовуються в більшості поштовиків і тому в якості даного ресурсу можна навіть не сумніватися.

Повірте, в ньому реалізовані всі ті функції, які використовуються в більшості поштовиків і тому в якості даного ресурсу можна навіть не сумніватися

WEBOF-SAR - сучасний проект для заробітку не вимагає будь - яких навичок. Все що Вам потрібно це - пройти просту реєстрацію, після якої Вам стануть доступні всі розділи сайту і безліч способів для збільшення особистого доходу. Проект постійно вдосконалюється, додаються нові функції.
На даний момент WEBOF-SAR.RU підтримує наступні види заробітку:

- Оплата за перегляд сайтів
- Оплата за перегляд банерів
- Читання оплачуваних листів
- Оплата за проходження тестів
- Оплата за виконання завдань
- Ефективна партнерська програма
- Реферальная двох-рівнева система

Socpublic - Вас чекають тисячі завдань (невеликих доручень рекламодавців) на будь-який смак і колір, робіть все, що і раніше, на улюблених сайтах і в соц. мережах, але тепер ще й за гроші! Перегляд сайтів, лайки і коментарі, перегляд реклами та багато іншого.

Wmrfast - кілька видів заробітку:
1. Перегляд реклами - найпростіший спосіб заробітку. Необхідно просто подивитися сайт рекламодавця.
2. Виконання завдань - найприбутковіший спосіб заробітку. Вам просто необхідно виконувати завдання, які оплачують вам рекламодавці.
3. Для вебмастера - якщо у вас є свій сайт, ви можете підвищити свій дохід, розмістивши наш блок з контекстною рекламою. Дизайн блоку легко налаштовується і добре вписується в будь-який сайт.

vizona - Заробіток на перегляді відео роликів по 15 секунд.

Всі виплати здійснюються в автоматичному режимі на зареєстрований в системі WebMoney R-гаманець, вказаний в "Вашому профілі" в "Особистому рахунку". Номер вводиться з буквою R.
Реєстрація та участь в системі VIZONA.RU абсолютно вільна і безкоштовна.
Адміністрація зобов'язується зберігати конфіденційність інформації, зазначеної користувачем при реєстрації.
Забороняється мати більше одного аккаунта в системі. При виявленні повторних реєстрацій і перереєстрацій з метою шахрайства, видаляються всі акаунти.
Використання будь-яких методів для накрутки або злому системи, є грубим порушенням правил і тягне за собою вилучення користувача без пояснення причин.
У разі необхідності зміни Вашого R-гаманця зайдіть в "Налаштування профілю" - "Особистий рахунок" - вкажіть Ваш WMID і новий номер гаманця з причиною його зміни і відправте адміністратору натиснувши кнопку "Відправити".

У разі необхідності зміни Вашого R-гаманця зайдіть в Налаштування профілю - Особистий рахунок - вкажіть Ваш WMID і новий номер гаманця з причиною його зміни і відправте адміністратору натиснувши кнопку Відправити

Для рекламодавців - реклама нового покоління з гарантією перегляду потенційним клієнтом.
Ваша реклама в форматі «тизер». Тизери є оптимальним рішенням для реклами, і найбільш доступною за ціною рекламою.
Наш сервіс піднімає ефективність даної реклами, завдяки помітному розташуванню Вашого тізера - в правому нижньому кутку, поверх інших елементів сайту.
Ціна всього 20 руб. за 1000 показів вашого сайту.

Ви напевно запитаєте: «чому саме поштові спонсори»?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения