Створення мобільної версії сайту.

 1. Сервіси для оптимізації Вашого контенту під браузери мобільних телефонів
 2. Модулі для WordPress та інших видавничих систем
 3. Інструменти для дизайнерів
 4. інші ресурси

Пропонуємо Вашій мніманію статтю Христини Уорен (Christina Warren) A Guide to Mobile Web Design Tips and Tricks . Оригінал статті ви можете подивитися по адресою

Наявність версії сайту, оптимізованої для мобільних пристроїв, дійсно може виділити Ваш сайт із загальної маси Наявність версії сайту, оптимізованої для мобільних пристроїв, дійсно може виділити Ваш сайт із загальної маси. Не дивлячись на те, що такі смартфони як iPhone і Google Android можуть відображати «повноцінні» веб-сторінки, наявність сторінок, відформатованих для невеликих екранів і з функціями, які можуть використовувати переваги сенсорного екрану, геолокації або функціонал адресної книги, можуть значно полегшити веб -серфінг на мобільному телефоні.

Ще кілька років тому, оптимізація веб-сайтів для мобільних браузерів була болючим і трудомістким процесом, частково через обмежений функціоналу більшості мобільних браузерів. Сьогодні, завдяки поширенню WebKit (який є основою браузерів на iPhone, Android і WebOS- пристроях, а з наступного року, ймовірно, і BlackBerry), набагато легше прийняти стратегічне рішення про популяризацію Вашого сайту на мобільних платформах.

Ми зібрали добірку відповідних ресурсів.

Сервіси для оптимізації Вашого контенту під браузери мобільних телефонів

Якщо у Вас немає досвіду в HTML і CSS (або у Вас немає часу), існує цілий ряд сервісів для створення мобільної версії Вашого сайту.

MoFuse and MoFuse Premium - MoFuse пропонує простий інструмент для блогерів і підприємств по створенню мобільних версій веб-сайтів. Для блогерів або маленьких сайтів, компанія пропонує продукт MoFuse for Blogs, який являє собою інструмент для швидкого створення мобільної версії Вашого сайту (він використовує Ваш RSS для генерації нового сайту) з доступом до нього за посиланням "m.yourdomain.com." Для підприємств або великих сайтів, які хочуть більше контролю пропонується продукт MoFuse Premium, що містить більше параметрів, що настроюються.

Mippin - інший безкоштовний сервіс, який дозволяє швидко створювати мобільну версію Вашого сайту, використовуючи RSS-канал. Опції і налаштування досить обмежені, але версія, створювана Mippin, повинна проглядатися практично на будь-якому WAP-сумісному мобільному телефоні.

mobiSiteGalore - дозволяє швидко створювати мобільні версії сайтів. Продукт створено для надання деяких можливостей настройки, а також, завдяки MOBI TLD. mobiSiteGalore, можливість створення мобільного сайту як з комп'ютера, так і з мобільного телефону.

Модулі для WordPress та інших видавничих систем

Модулі для WordPress та інших видавничих систем

Наявність сайту, відформатованого для WAP, - це добре, але якщо ви хочете мати можливість запропонувати відвідувачам з iPhone або Android пристроями деякі дійсно значні оптимізовані мобільні функції, у Вас має стати питання про створення окремого стилю для сайту. Для користувачів WordPress і інших видавничих систем існує безліч плагінів для дуже простого додавання мобільних тим для Вашого сайту.

WPtouch - чудовий плагін, доступний для користувачів WordPress.org (користувачі WordPress.com також можуть скористатися перевагами WPtouch з недавно доданими мобільними темами), який автоматично робить ваш сайт зручним для читання і доступу з iPhone або Android пристроїв.

Плагін є надзвичайно надійним і навіть пропонує такі бекенда-функції як можливість установки iPhone Favicon (так що, коли користувачі додають ваш сайт на головний екран свого iPhone, він відображається добре що виглядає іконкою), здатність працювати з іншими плагінами WordPress, такими як Flickr, RSS і Blip .it, підтримку AJAX, настройку заголовків і багато іншого. Дійсно цікаво в WPtouch те, що користувачі можуть відключити його і отримати доступ до повної версії сайту в будь-який час за допомогою перемикача на мобільну версію і назад в нижній частині кожної сторінки.

WordPress Mobile Edition - Crowd Favorite створили плагін, який дозволяє користувачам легко визначити, для яких типів пристроїв повинна бути показана мобільна веб-сторінка, а для яких немає (наприклад, якщо ви хочете, щоб користувачі BlackBerry переглядали сторінки для мобільних пристроїв, а користувачі iPhone - повну версію сайту). Він поставляється з набором тем Crowd Favorite's Carrington Mobile Theme приємних для сприйняття і повністю настроюються.

WordPress Mobile Pack - це цілий набір інструментів для оптимізації веб-сайтів для мобільних телефонів від команди dotMobi . Вона включає в себе базу дуже привабливих тим, мобільну панель адміністрування, підтримку мобільної реклами і можливість відвідувачеві перемикання між повною і мобільного версіями веб-сайту.

WPtap - це плагін для WordPress. На сайті також пропонуються деякі альтернативні теми для користувачів, які хочуть налаштувати покращений зовнішній вигляд і сприйняття сайту. WPtap виглядає дуже схожим на WPtouch, однак акцент ставиться на наданні готових мобільних стилів.

WordPress Mobile by Mobify - це плагін для служби Mobify (див. Опис в розділі нижче). Він здійснює автоматичне перенаправлення мобільних клієнтів до вашої мобільної версії сайту.

Mobile Plugin for Drupal - плагін пропонує Drupal-сайтам версію, оптимізовану для перегляду з мобільних телефонів. Поставляється з мобільною версією стандартної теми Drupal Garland і включає в себе визначення пристроїв, засоби для додавання специфічних мобільних функцій і автоматичну заміну відео вставленого з YouTube на m.youtube.

OSMOBI - це послуга, і плагін для Joomla і Drupal користувачів, що дозволяє легко налаштувати свій блог для мобільних користувачів. Ця послуга є безкоштовною для 150 переглядів сторінок в день, але преміум-плани також доступні.

Інструменти для дизайнерів

Інструменти для дизайнерів

Mobify - дійсно цікавий сервіс, тому що надає собою простий засіб для дизайнерів або користувачів, які знають HTML і CSS, безболісно модифікувати і оптимізувати свої веб-сайти для мобільного доступу. Ця послуга є безкоштовною (хоча доступні щомісячні платні плани з розширеними можливостями) і вона дуже добре працює з такими системами як WordPress, Drupal, ExpressionEngine і будь-якими іншими, які має передбачувані URL-моделі і добре сформованим HTML.

У Mobify присутній візуальний редактор, який дозволяє побачити, як буде відображатися Ваш контент на різних типах пристроїв, а потім дозволяє змінити CSS і переглянути зміни в режимі реального часу. Як приклади використання Mobify для створення сайтів, оптимізованих під мобільні пристрої, можна назвати List Apart і сайти шанованих веб-розробників і дизайнерів, такі як Jonathan Snook і Veerle Pieters .

iPhoney - iPhoney від Marketcircle надає розробникам можливість переглянути з точністю до пікселя, як буде виглядати сайт при перегляді на iPhone. Чому це важливо? Тому що при створенні мобільної версії сайту, важливо мати можливість подивитися, як кінцевий продукт буде виглядати на вашому телефоні. iPhoney на даний момент не оновлений, але все ще є дуже корисним інструментом.

iWebKit - це framework для створення сайтів, оптимізованих для перегляду на iPhone, який використовує всі його функції і переваги.

jQTouch - це дійсно інноваційний JQuery-плагін для веб-розробки під iPhone і IPod Touch. З його допомогою можна створювати веб-сайти або веб-додатки з анімацією, підтримкою форм, налаштуванням елементів призначеного для користувача інтерфейсу, додаткових розширень і багато чого іншого. Це дійсно корисний інструмент для розробника, що дозволяє робити деякі дивні речі.

iPhone сумісні CSS шаблони - Метью Джеймс Тейлор (Matthew James Taylor) створив велику кількість гнучких CSS макетів сумісних з iPhone і IPod Touch безкоштовних для будь-якого використання. Якщо ви шукаєте відправну точку для створення сайтів, оптимізованих для мобільних пристроїв, то Вам варто звернути увагу на ці макети.

інші ресурси

Mobile Web Design by Cameron Moll - це дійсно чудова книга з корисними порадами, описом передових підходів і прикладами дизайну і оптимізації контенту сайту для мобільних пристроїв. Якщо говорити про недоліки книги, то треба врахувати, що вона була написана до iPhone буму, за рахунок чого вона втрачає в актуальності інформації. Але тим не менше любителі мобільного Інтернету можуть почерпнути в ній багато корисної інформації.

Craig Hockenbery's "Put Your Content in My Pocket" - в серпні 2007 року Крейг Хокенберрі (Craig Hockenberry) (з Iconfactory і один з людей, що стоять за Twitterr для Mac і iPhone) написав велику статтю для «A List Apart», і хоча деякі з технологій змінилися, багато з того, що він написав, застосовується і сьогодні.

Smashing Magazines's Mobile Design Showcase - Шукайте натхнення? Smashing Magazine зробив великий огляд дизайнів, оптимізованих для iPhone.

CSSiPhone - це галерея CSS, присвячена дизайну сайтів, оптимізованих для iPhone. Як сказав Пікассо, «Хороші художники копіюють, великі художники крадуть!»

Opera Mobile Developer Community - браузер Opera дозволяє побачити, як буде виглядати сайт на мобільному телефоні (Меню Вид-> Маленький екран). Крім того, тут можна перевірити документацію для розробників Opera по оптимізації сторінки для перегляду на мобільних пристроях. Opera Mobile і Opera Mini є поширеним браузером на мобільних телефонах.

RIpple emulator - емулятор мобільної версії браузера

Чому це важливо?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения