Створення посилань - без ризиків SERP - Як заробити гроші в Інтернеті

 1. Будівництво посилань, які ведуть SEO без ризику - Глен Дімандал
 2. Беручи ризик з SEO - які фактори роблять посилання добре чи погано?
 3. Етичні стратегії побудови посилання без ризику SEO
 4. Як уникнути ризиків SEO в процесі пошуку посилання
 5. Крок 1. Налаштуйте налаштування пошуку Google
 6. Крок 2. Запустіть спеціальні запити, використовуючи оператори пошуку
 7. Для пошуку блогу Гість Відгуки про можливості блогів
 8. Для пошуку можливостей посилання на ресурси
 9. Крок 3: Використовуйте SEOQuake, щоб очистити SERPs.
 10. Крок 4. Попередньо визначте список URL-адрес
 11. Крок 5: Перегляньте сайти вручну
 12. Досягнення до інших вебмайстрів
 13. Вимірювання впливу будівництва посилань
 14. У закритті

У цій статті Glen Dimaandal заглиблюється в одну з найбільших тем в оптимізації двигунів (SEO) - побудови посилань і як уникнути ризиків SEO, пов'язаних з ним.

Ми твердо віримо в природне зв'язування - іншими словами, ми ніколи не просимо посилань, і ми регулярно розміщуємо зовнішні посилання на нашому сайті, що приводить наших відвідувачів до цінного вмісту, пов'язаного з нашою темою. (Ці зовнішні посилання не запитуються, і ми надаємо їх вільно).

Це не ракетна наука - але чим більш цінним і корисним є ваш зміст, тим більше посилань ви отримаєте!

SEO на краще працює з пошуковими системами, щоб доставити ваш контент до них у форматі, що робить їх завдання індексування вашого сайту простіше. Тим не менш, майже всі згодні з тим, що чим більше природних зв'язків ви отримуєте, тим краще ваш рейтинг в пошукових системах. Отже, дотримуйтесь керівництва Глена, щоб розробити безпечну та ефективну стратегію для отримання більшої кількості посилань.

Будівництво посилань, які ведуть SEO без ризику - Глен Дімандал

Створення посилань є невід'ємною частиною кожної успішної стратегії SEO. Для сучасних пошукових систем зворотні посилання більше, ніж просто канали, які з'єднують сторінки в Інтернеті. Вони також розглядаються як голоси впевненості, які допомагають пошуковим системам вирішувати, які сайти слід довіряти і визначати пріоритети. Чим більша кількість посилань і якість джерел, тим більшим стає рейтинг вашого сайту.

Звичайно, говорити про цінність посилань набагато простіше, ніж власне їх побудова. Пошук відповідних і авторитетних сайтів, які зроблять хороші джерела посилання, - це одна річ - переконати веб-майстрів, що керувати ними, щоб посилатися на ваш сайт, зовсім інше.

І в той час як налагодження посилань, як правило, робить хороші речі на ваш сайт, є SEO ризики, пов'язані з надмірною оптимізацією. Google та інші пошукові системи мають алгоритмічні та ручні заходи для встановлення прапорців веб-майстрів, які намагаються грати у свої системи. Сайти, які зіткнулися з неприродними посиланнями з низькоякісних сайтів, раптово знижують свій рейтинг пошуку, що призводить до різкого зниження органічного трафіку.

У цьому посібнику ми обговоримо, як можна знайти, одержати та отримати посилання, які допоможуть вашому SEO без створення SEO ризиків, які призводять до штрафів. Ми також поговоримо про способи кількісної оцінки впливу придбання вашого посилання, щоб ви могли виправдати час і зусилля, витрачені на пошук можливостей для придбання посилання.

Беручи ризик з SEO - які фактори роблять посилання добре чи погано?

Сучасні пошукові системи полюбляють сайти, які мають хорошу кількість природних зворотних посилань, що виходять з надійних сайтів. І навпаки, вони дивляться на сайти з підозрою, коли вони виявляють ненормально велику кількість посилань, що вказують на них з тіньових веб-сайтів.

Знання того, як розповісти одне з іншого, може означати різницю між успішною SEO-кампанією та відвертою невдачею. Нижче наведено речі, які потрібно враховувати, коли ви дивитеся на потенційний джерело посилання для свого сайту:

 • Тип посилання - Є кілька різних причин, чому веб-майстри посилаються. Це може бути для навігаційних цілей, щоб допомогти користувачам знайти свій шлях через сайт. Він також може бути комерційно мотивованим, як це бачимо в банерних оголошеннях і партнерських посиланнях. Що стосується SEO, то, однак, кращі посилання ті з редакційної різноманітності. Це посилання, які веб-майстри використовують для посилання на джерела інформації на інших сторінках або веб-сайтах. Цільові сторінки, як правило, актуально пов'язані зі сторінкою, що посилається, і є добрим джерелом даних про предмет.

Редакційні посилання надаються і не оплачуються. Вони зазвичай згадуються в тілі HTML сторінки і контекстуально наводять те, що читач знайде на сторінках, на які вони вказують. Пошукові системи зазвичай надають більшу вагу цим посиланням порівняно з тими, що знаходяться в області заголовків, бічних панелей та нижнього колонтитула, які зазвичай використовуються для відображення посилань рекламодавцям.

 • Довіра та авторитет - Надійність сайту та сприйнятий авторитет на тему є важливим фактором того, наскільки Google та інші пошукові системи використовують його в результатах пошуку. Класичним способом визначення повноважень сайту, насамперед, функція вхідних посилань і згадок про бренд - це показник Google PageRank. PageRank призначає значення сайтам за шкалою 0-10. Чим вище PageRank, тим більший рейтинг сайту.

Інформація про PageRank колись була доступна через власний інструмент Google PageRank Checker. Кілька років тому ви могли просто вписати URL в інструмент, і це дасть вам рейтинг сторінки PageRank. Кілька років тому Google припинив оновлювати результати, згенеровані інструментом, що змусило практикуючих SEO більше покладатися на подібні показники, такі як авторизація домену Moz і Cite Flow. Ці КПІ дозволяють розробникам посилань бачити, які сайти, ймовірно, пройдуть найпотужніший вид капіталу посилання.

Крім сирих показників повноважень на основі посилання, важливим є також тип кореневого домену, на якому будується сайт. Google та інші пошукові системи також мають тенденцію до уряду, навчальних закладів і сайтів великих брендів. У будь-який час ви можете отримати посилання на редакторські посилання з .gov, .edu та великих комерційних сайтів, це прекрасний день для вашої кампанії SEO.

Навпаки, посилання, які надходять з сайтів з низьким рівнем повноважень, навряд чи матимуть значення у ваших пошуках, щоб отримати кращі рейтинги. Незважаючи на те, що нормально мати сайти низької якості, які посилаються на сторінки вашого сайту, це нормально. Переконайтеся, що ваш час, енергія та ресурси витрачаються на придбання посилань з сайтів середнього та високого рівня.

 • Актуальність відповідності - посилання, які допомагають вашій видимості пошуку не можуть бути лише з сайтів з високим рівнем повноважень - вони також повинні надходити з сайтів, які говорять про теми, пов'язані з темою вашого власного вмісту. Отримання посилання з головного сайту Apple може мати багато повноважень, але якщо ваш сайт являє собою місцевий стенд фруктів на Середньому Заході, посилання не допоможе стільки, скільки посилання з WHFoods.com, яке дійсно говорить про плоди яблука , а не компанія Apple.
 • Географічна близькість - Пошукові системи не просто розглядають відносини змісту та авторитет - географічна близькість також є фактором того, що робить гарне посилання. Це тільки природно для взуття роздрібної торгівлі у Великобританії, щоб отримати більшість своїх зв'язків з країни. Якщо він отримує занадто багато посилань з Китаю чи Росії, пошукові системи можуть підозріти і провести ручний огляд профілю посилання на сайт, щоб дізнатися, як ці посилання придбані.

Розбудовуючи посилання, почніть з пошуку сайтів у межах власного міста, штату та країни. Ці посилання матимуть більше значення, щоб допомогти вам визначити результати пошуку в межах регіону, де живе ваш цільовий ринок.

 • Аудиторія та Clickability - дні зв'язків, які просто є мостами для користувачів і каналів зв'язку справедливості зроблено. У ці дні, залучення також має велике значення в тому, наскільки цінні зв'язки сприймаються як такі. Чим більше зв'язок використовується читачами сайту, тим більше його обгрунтування виправдано і тим сильніше сигнали, які він посилає пошуковим системам.

Скористайтеся цією можливістю, користуючись можливостями посилань з сайтів з легальними базами користувачів. Це дозволяє вам направляти не лише рейтингову потужність на ваш сайт, а й вести цінний трафік рефералів. Чим вищі показники взаємодії сайту для зв'язування та чим більше посилання на ваш сайт має певну мету, тим більший його внесок у вашу кампанію SEO.

Навпаки, уникайте сайтів, які, здається, були побудовані тільки для фермерського вмісту та посилання на інші сайти. Ці сайти зазвичай не мають активних читачів, які натискатимуть посилання на її сторінках. Вони досить легко помітити, оскільки ви побачите низький коментар, соціальний обмін і рейтинги Alexa з них. З часом ці ланки є тими, значення яких зникають і слабшають.

 • Позиція на сторінці - Посилання на сторінках не мають такої самої рейтингової потужності, навіть якщо всі вони знаходяться в розділі тіла. Положення ланки в тілі також впливає на його потужність. Посилання, які розміщені над складовою частиною (область сторінки, яка відразу з'являється, коли сторінка завантажується), дають найбільше значення SEO, тоді як посилання в нижній частині тіла передають найменший капітал. Нижче наведено приклад посилання "вище"

Нижче наведено приклад посилання вище

Коли ви створюєте посилання, перегляньте, чи містять статті на сайті потенційного партнера посилання, що знаходяться над папкою. Запитайте веб-майстра, якщо ви маєте змогу отримати посилання на ваш сайт у цих частинах своїх сторінок або ще краще, прочитайте рекомендації щодо їхнього сайту, щоб дізнатися, чи є у них існуюча політика з цього питання.

 • Атрибут Nofollow - у 2005 році атрибут rel = nofollow link був введений, щоб дозволити веб-майстрам посилатися на сторінки, які вони не хотіли передавати. Випадки, коли цей атрибут можна законно використовувати, включають банерну рекламу та партнерські посилання. Здійснюючи посилання, майте на увазі, що отримання посилання nofollow безпосередньо не допоможе покращити видимість вашого сайту. Єдина річ, яку буде робити посилання для вас, - це передача певного трафіку рефералів і представлення вашого сайту новим користувачам.

Наскільки це можливо, спробуйте отримати посилання з сайтів, які дозволяють посилання без тегів nofollow. Однак, якщо ви не заперечуєте про відсутність зв'язків і впливу, це достатньо для вас, не дозволяйте цьому зупинити вас.

 • Якірний текст - Якісний текст посилання допомагає пошуковим системам зрозуміти, який тип вмісту посилається на посилання. Якщо якірний текст наводить на думку про те, що користувач знайде на сторінці призначення, посилання стає більш потужним для SEO. Таким чином, загальноприйнято, що рядок слів, що включає ваше цільове ключове слово, дає змогу досягти максимальної тяги SEO.

Однак не переборюйте оптимізацію прив'язки тексту. Використання точного відповідності тексту прив'язки - це запрошення до покарання Google Penguin. Ви можете включити ключові слова до вашого прив'язки, доки ви змішуєте його з іншими словами і переконайтеся, що вони перебувають у контекстному потоці обговорення вмісту.

 • Унікальність IP - потужний профіль посилань потребує посилання на різноманітні веб-сайти. Таким чином, посилання не повинні надходити з сайтів, які мають однакові IP-адреси. Це мертва роздача, що посилання на сайт надходять лише з одного справжнього джерела - знак, який може бути інтерпретований як спроба обдурити його алгоритми через участь у схемах зв'язку.

Ви можете легко перевірити IP-адреси ваших сайтів перспектив цей інструмент .

Етичні стратегії побудови посилання без ризику SEO

Етичні стратегії побудови посилання без ризику SEO

Створення посилань можна здійснювати різними способами. Це аспект SEO, де ви можете стати дійсно творчим. Теоретично, найкращий спосіб отримати посилання - це заслуга вашого змісту. Веб-сайти з переконливим контентом залучають природні посилання з відповідних сайтів. Цей маршрут є найбезпечнішим і найбільш природним способом отримати посилання.

На жаль, не кожен має навички, терпіння і удачу, щоб зробити його таким чином.

На практиці отримання зв'язків через сильну бібліотеку вмісту може бути дуже жорстким. Якщо ви не маєте дійсно унікальних контентних активів, які є набагато більш привабливими, ніж будь-хто інший. шанси на виділення невеликі. У подібних випадках ви можете розглянути можливість прийняття більш активного підходу до побудови посилань, дотримуючись при цьому правил пошукових систем. У цій посаді ми зупинимося на двох найбільш надійних методах побудови посилання на капелюх: гостьове розміщення та створення посилання на сторінку ресурсів.

Як випливає з назви, гостьове розміщення включає внесок статей або Інфографіки в блоги, які охоплюють теми, безпосередньо або тісно пов'язані з вашою нішею. Якщо веб-майстер приймає і публікує роботу письменника. Письменник нагороджений посиланням на свій сайт разом з автором, що розповідає про нього та його справу.

З іншого боку, будівництво посилань на сторінки ресурсів передбачає пошук веб-сторінок, що містять перелік інформаційних ресурсів, що стосуються їх тематики. Потім будівельник посилань зв'язується з веб-майстром і пропонує своєму сайту для включення, вказуючи на вміст, на який посилаються посилання.

Обидва методи є етичними, масштабованими та високоефективними, коли все зроблено правильно. Першим важливим кроком є ​​пошук сайтів, які є актуальними, і показують ознаки того, що вони зможуть посилатися на сайти, такі як ваша. Наступний переконає їх, що вони повинні дати ваше посилання місце в межах своїх сторінок.

Ми розглянемо обидва ці кроки в наступних розділах, але щось інше, щоб підкреслити, що ви не шукаєте неприродні посилання. Неприродною посиланням, на думку Google, є "створення посилань, які не були розміщені редактором або захищені власником сайту на сторінці, інакше відому як неприродні посилання , що може вважатися порушенням наших правил".

З метою цієї статті ми припустимо, що ви хочете залучити природні посилання - але для більшої ясності щодо неприродних зв'язків Ця стаття є чудовою .

Як уникнути ризиків SEO в процесі пошуку посилання

Розвідка є однією з найбільш інтенсивних частин будівництва ланок. Кілька років тому будівельникам посилань доводилося вручну очищати павутину для життєздатних джерел зв'язку. У ці дні комбінація потужних інструментів і спеціалізованих методів дозволяє розробникам посилань знаходити, аналізувати і кваліфікувати веб-сайти більшою кількістю. Ось що потрібно для початку:

Крок 1. Налаштуйте налаштування пошуку Google

Перше, що потрібно зробити, це перейти до свого браузера і налаштувати ваш Налаштування пошуку Google . За допомогою передбачень Google Instant виберіть варіант, щоб ніколи не показувати результати миттєвого пошуку Google.

За результатами Per Page, перемістіть курсор на крайнє право і встановіть його на 100.

За результатами Per Page, перемістіть курсор на крайнє право і встановіть його на 100

Ці налаштування дозволяють одночасно відображати 100 результатів пошуку в Google. Більше про те, чому це важливо пізніше.

Крок 2. Запустіть спеціальні запити, використовуючи оператори пошуку

Наступний крок полягає у виконанні деяких пошуків, які дадуть лише ті сайти, які мають хороші перспективи для зв'язку. Для лазерного фокусування наших пошуків потрібно використовувати спеціальні команди, які називаються операторами пошуку. Ці рядки текстових результатів пошуку обмежуються лише списками, які містять слова, які вказують на актуальність та бажання встановлювати посилання. Нижче наведені деякі популярні оператори пошуку для пошуку блогу гостя та цілей створення посилання на форум:

Для пошуку блогу Гість Відгуки про можливості блогів

 • "Ключове слово" + "гостьова пошта"
 • "Ключове слово" + "написати для нас"
 • Intitle: ключове слово "напишіть нам"
 • Intitle: ключове слово "гостьова стаття"
 • Intitle: ключове слово "напишіть нам"

Давайте подивимося, як працюють ці запити. Припустимо, ви створюєте посилання на сайт, який продає частину автомобілів, що використовуються. Ви можете вставити це ключове слово в будь-який з цих запитів і отримати багато можливих перспективних посилань. У цьому прикладі давайте скористаємося ключовим словом «оператор пошуку» + «напишіть нам».

Це всього лише три з 60 сторінок, які ми бачили в комбінації з цим ключовим словом і оператором пошуку. Запит, здається, на місці, оскільки ми перевірили перші кілька детальніше:

++++++++

Для пошуку можливостей посилання на ресурси

 • "Ключові слова" "ресурси"
 • “Ключові слова” “пов'язані ресурси”
 • “Ключове слово” “відповідні посилання”
 • “Ключове слово” + inurl: ресурси
 • Ключове слово + intitle: ресурси
 • Ключове слово + inurl: посилання
 • Ключове слово + intitle: посилання

Використовуючи деякі з цих операторів, ми виявили кілька можливих можливостей зв'язування на сторінках ресурсів / розділах відповідних посилань автомобільних сайтів:

++++++++++

Крок 3: Використовуйте SEOQuake, щоб очистити SERPs.

SEOQuake є відмінним інструментом з однієї простої причини: вона дозволяє експортувати результати пошуку в файл CSV, який можна відкрити в Excel. Після введення запитів і отримання звужених результатів пошуку потрібно лише натиснути посилання "Експортувати як CSV" ліворуч:

Відкрийте файл з Excel, і ви знайдете дані, хоча і неструктуровані на даний момент:

Щоб зробити дані більш презентабельними, перейдіть на стрічку Дані та натисніть Текст на стовпець. На першому етапі оберіть Розділений.

Далі виберіть розділювач як крапку з комою.

Дані тепер будуть впорядковані у стовпцях, але вам дійсно потрібні лише URL-адреси сторінок, які знаходяться в колонці В.

Крок 4. Попередньо визначте список URL-адрес

Оскільки тепер у нас є список URL-адрес, які мають відношення до цільового ключового слова та відкриті для посилання на сайти, такі як ваша, настав час уточнити список, усунувши сайти, які не мають суттєвих показників повноважень.

Здебільшого, SEO-компанії хотіли використовувати метрику домену Moz (DA), щоб оцінити потенціал зв'язків перспективи. Для нашого агентства прийнятним є DA щонайменше 25. Ми відкидаємо сайти, які є нижчими за цей, якщо вони не є новими і показують хороший потенціал із сильним наслідком.

Якщо у вас є підписка на Moz, ви можете перевіряти сайт Das один за одним за допомогою інструменту відкритого сайту Explorer або панелі інструментів Moz. Однак робити це може зайняти багато часу і роботи. Щоб заощадити багато часу, поту і електроенергії, я рекомендую використовувати хороший маленький робочий стіл під назвою Netpeak Checker. В основному, ви можете надати інструмент доступ до вашого рахунку Moz, і це дозволяє перевірити DAs на обсяг. Просто скопіюйте та вставте купу URL-адрес зі своєї електронної таблиці та подивіться, як відбувається магія. Це також чудово підходить для перевірки інших статистичних даних, таких як трафік трасту Majestic та рейтинг Alexa.

Якщо у вас немає підписки Moz, ви все ще можете отримати часткову перевірку URL DA. Інструменти перегляду SEO мають браузерні об'ємна перевірка DA це може перевірити DAs для вас партіями по 10. Це не дуже, але це безкоштовно, так що ви не можете скаржитися на це.

Після того, як ви вирішите встановити мінімальний розмір DA, настав час вирізати некваліфіковані сайти зі свого списку.

Крок 5: Перегляньте сайти вручну

Тільки через те, що Google Search говорить про те, що сайт відповідає вашому, і лише тому, що показники DA в Mozs дають підстави вважати, що сайт має значну кількість авторитетів, це не означає, що це обов'язково є великою перспективою. Остаточна оцінка кваліфікації сайту - це перевірка зору. Необхідно вручну переглянути короткий список сайтів, які ви розцінили, щоб переконатися, що це допоможе перемістити голку на вашу кампанію SEO.

Нижче наведено список запитань, які потрібно задати собі, які можуть дискваліфікувати сайт із вашого короткого списку:

 • Чи є сайт конкурентом або який контролюється конкуруючою організацією?
 • Чи має сайт гідну схему веб-дизайну?
 • Чи має сайт у основному унікальний вміст?
 • Чи має сайт гарну граматику і правопис у своєму письмовому вигляді?
 • Це партнерський сайт?
 • Чи має сайт унікальну IP-адресу?
 • Чи вміст сайту ділиться в соціальних мережах?
 • Чи блог сайту отримує коментарі від читачів?

Якщо сайт отримує сприятливу відповідь на більшість або на всі наведені вище пункти, можливо, варто звернутися до.

Щоб зберегти речі і організувати роботу, створіть трекер у Excel або Google Sheets. Окрім кожної URL-адреси, я пропоную також стовпці для наступної інформації:

 • Орган домену
 • Адреса електронної пошти / контактна сторінка
 • Ідея статті (для гостьових блогів)
 • URL опублікованого вмісту (коли опубліковано вміст і посилання / s)
 • Дата опублікування
 • Посилання на (сторінку на вашому сайті, яка отримала посилання)
 • Якірний текст

Ведення постійно оновлюваної бази даних дозволяє відстежувати, які сайти надавали вам посилання, а які - відхилили або проігнорували вашу спроби поширення інформації. Це допоможе вам уникнути повторного звернення до тих самих сайтів, що допоможе вам встановити можливі шаблони в спробах, які пройшли успішно і не вдалося.

Досягнення до інших вебмайстрів

Маючи суцільний процес пошуку зв'язків є великим, але це нічого не означає, якщо він не підтримується ефективним підходом аутрич. Розповсюдження - це частина, в якій ви відправляєте повідомлення веб-майстру в надії переконати їх дати вам можливість зв'язування. Тим не менш, це ніколи не так просто, як по електронній пошті хтось і просити про послугу. Вам потрібно створити правильний ряд слів, щоб справити враження, почати розмову і в кінцевому підсумку зробити сильний випадок, чому адміністратор сайту повинен рухати пальцем, щоб допомогти вам.

Якщо ви знайшли веб-сайт перспектив через процес у попередньому розділі, малоймовірно, що ви перший надішлете цей сайт електронною поштою з придбанням посилання як основний мотив. Завдання полягає в тому, щоб піднятися над всім шумом і зробити своє повідомлення виділеним. Нижче наведено кілька порад про те, як це зробити:

 • Запустіть електронний лист з коротким привітанням. Добре бути ввічливим, але не перестарайтеся до того, що ви виглядаєте, як ви всмоктуєтеся до веб-майстра.
 • Представляйте себе . Це є частиною регулярної ввічливості, щоб дозволити людині знати, хто пише їм. Речення або два про вас і те, що ви робите, більш ніж достатньо. Особисто мені подобається представляти себе по відношенню до того, що я перебуваю в перспективі сайту: читача. Не пишіть весь абзац про вашу позицію і ваші досягнення. Електронна пошта не стосується вас. Це стосується цінності для особи, якій ви пишете.
 • Тримайте повідомлення прямо до справи . Більшість адміністраторів сайтів матимуть уявлення про ваші наміри, коли ви надсилаєте їм повідомлення, тому уникайте танців навколо нього. Вкажіть свою мету і зробіть з нею в реченні два.
 • Прочитайте Керівництво . У більшості блогів, які приймають гостьові повідомлення, слід дотримуватися набору правил. Не просто вступайте в сайт і починайте підривати повідомлення. Прочитайте рекомендації про розміщення гостей, дуже обережно, і пустіть їх у вашу електронну пошту. Якщо в інструкціях говориться, що вам потрібно запропонувати деякі ідеї щодо статті, будь-яким чином зробіть це. Якщо на сайті потрібна стаття, яка буде подана відразу, не надсилайте веб-майстру ідею про статтю або план.
 • Перегляньте вміст сайту . Якщо ви намагаєтеся оформити гостьову можливість для блогів, рекомендується перевірити наявну бібліотеку вмісту сайту, щоб переконатися, що ідея вашої статті ще не написана. Перегляньте категорії та теги сайту або скористайтеся сайтом оператора пошуку : <кореневий домен націленого сайту> "ключове слово", щоб побачити, які сторінки на сайті Google вважають найбільш релевантними для ключового слова, яке ви шукали. Це дозволить вам відчути, які теми ще не вичерпані на сайті.
 • Нехай вони знають, що ви оцінюєте відповідь - Після завершення розсилки електронної пошти з деякими примхами, зробіть заяву, що ви з нетерпінням чекаєте відповіді, чи є вона позитивною чи негативною. Навіть якщо ви отримаєте відхилення, зворотній зв'язок від веб-майстра дасть вам деяку інформацію про те, як можна покращити наступні повідомлення.

Насправді немає жодного найкращого способу зробити аутрич. Тестування декількох варіантів повідомлення, щоб побачити, який з них найкраще працює, - це шлях.

Написання індивідуальних інформаційних повідомлень на кожний підхід, який ви наближаєте, працюватиме краще, оскільки дає веб-майстру відчуття, яке ви написали саме йому чи їй. Використання шаблонів значною мірою ризикує мати низьку частоту відповідей, оскільки загальні повідомлення можуть змусити веб-майстрів відчути спам.

Якщо ви хочете отримати загальне уявлення про те, як виглядає типове повідомлення про аутрич, ось приклад:

Привіт,

Я був читачем назви <цільового сайту> на деякий час, і це мій перший час, коли я добровольцем роблю внесок. Я сподіваюся, ви зацікавилися б посадою під назвою <назва ідеї статті>. Я перевірив ваші статті і побачив, що про цю тему не написано багато.

Я з нетерпінням очікую почути від вас скоро. Більше влади!

Дякую,

<Ваше ім'я>

Якщо ви орієнтуєтеся на сайти для посилань на сторінки ресурсів, подібне повідомлення буде добре:

Привіт,

Я тільки що бачив вашу сторінку пов'язаних посилань на <ключове слово / промисловість>, і я думав, що там є якісь чудові списки. Якщо ви не заперечуєте, я хотів би запропонувати включити <URL вашого сайту>. Це сайт, який має чудові відомості про <keyword>, і я впевнений, що ваші користувачі вважатимуть це корисним.

Спасибі і продовжуйте велику роботу!

З повагою,

<Ваше ім'я>

Знову ж таки, ці шаблони просто дають вам уявлення про те, як виглядає фактичне повідомлення. Я настійно рекомендую вам налаштувати їх і зробити це звучить, як електронна пошта була написана тільки для його одержувачів.

Якщо ви отримаєте позитивні відповіді, подякуйте веб-майстрам і підготуйте ваш вміст якнайкраще. Якщо веб-майстер встановить жорсткі терміни, обов'язково повідомте про свої подання. Деякі сайти виконують дуже суворі редакційні календарі, і ви повинні поважати це.

Якщо ви надіслали статтю, але не отримали відповіді, то зазвичай потрібно за кілька днів перевірити стан подання. Проте, не надсилайте більше одного повідомлення про подальше спостереження - останнє, що потрібно зробити, щоб відчути переслідування сайту партнера. Майте на увазі, що вони мають усі права на публікацію або не публікують вашу роботу. Ви просто просите послугу.

Вимірювання впливу будівництва посилань

Аналітика за побудовою посилання є дуже експансивною темою, яка вимагає окремої посади. Проте важливо знати, на що слід звернути увагу при обґрунтуванні вашої кампанії. Це найважливіші показники, які приносять ваші зусилля:

 • Пошук рейтингів - Ви можете відстежити їх з великою кількістю різних інструментів. Ми надаємо перевагу SEMRush і Siteoscope , але інші служби можуть робити на неї однаково компетентні робочі місця.
 • Органічний пошуковий трафік - це можна виміряти шляхом фільтрації звітів про трафік Google Analytics і залишення лише органічних даних пошуку. Також можна побачити статистику органічного трафіку в звіті " Придбання > Огляд " у GA.
 • Реферальний трафік - Як згадувалося раніше, найкращі види посилань - це ті, які люди дійсно натискають. Трафік рефералів на вашому сайті може дати вам підказки про те, з яких сайтів ви придбали посилання у читачів, які займаються достатньо, щоб натиснути на ваші посилання. Ви також можете знайти цей звіт. Просто перейдіть до звіту " Придбання > Огляд " і натисніть "Трафік рефералів".
 • Органічні переходи пошуку - наприкінці дня рейтинги та трафік є лише засобом для завершення. Це завершення чи виконання бізнес-завдань вашого сайту, незалежно від того, чи відбувається після продажу, потенційних клієнтів, завантажень тощо. Успішна кампанія зі створення зв'язків має співвідноситися зі збільшенням обсягу конверсій, керованих органічним пошуком. Ви можете побачити це в звітах про переходи > Аналітику Google Analytics.

Не забувайте встановлювати базові показники для цих показників, перш ніж розпочати кампанію, щоб показати клієнтові чи начальникові, який прогрес виконується.

У закритті

Створення посилань - одна з найскладніших і найтучніших частин SEO, але в більшості випадків це необхідно. Добре, що інструменти та процеси існують, щоб зробити роботу простішою та більш масштабованою. Два типи, які ми обговорювали тут, - це лише декілька різних способів набуття зв'язків етично. Я залишу вам вибрати і використовувати інші методи.

Про автора

Глен Діманандал - засновник, генеральний директор і єдиний автор Інтернет-маркетинг GDI Філіппінська компанія SEO.

Беручи ризик з SEO - які фактори роблять посилання добре чи погано?
Чи має сайт гідну схему веб-дизайну?
Чи має сайт у основному унікальний вміст?
Чи має сайт гарну граматику і правопис у своєму письмовому вигляді?
Це партнерський сайт?
Чи має сайт унікальну IP-адресу?
Чи вміст сайту ділиться в соціальних мережах?
Чи блог сайту отримує коментарі від читачів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения