Tech Четвер: Yoast SEO - підручник для блогерів

 1. Встановіть Yoast SEO на вашу сторінку WordPress
 2. Поради щодо налаштувань
 3. Назви та мета
 4. Чи слід завжди прагнути до зелених пробок на своїх посадах?
 5. Чи варто прагнути виправити всі червоні і оранжеві пробки?
 6. Редагування тексту попереднього перегляду
 7. Потім ви використовуєте Yoast SEO, щоб змінити, як виглядає посада, коли вони використовуються на Facebook або Twitter
 8. Поради щодо зміни образу повідомлення, яке вже було надано на Facebook раніше

Як блоггер і вплив, ви часто чуєте, як важливо працювати з SEO, пошуковою оптимізацією. Це може відчувати себе трохи складніше і складніше, але тоді пощастило, що є розумні інструменти, які допоможуть. Ми раніше розповідали вам про це розширення Yoast SEO використовується з WordPress (власна установка) - сьогодні я збираюся допомогти вам розпочати роботу з нею.

Детальніше: Member Question: Яка різниця між wordpress.com і .org?

У четвер цього тижня я збирався пройти крок за кроком, як завантажити, встановити і використовувати Yoast у вашому блозі.

У четвер цього тижня я збирався пройти крок за кроком, як завантажити, встановити і використовувати Yoast у вашому блозі

Існує преміум-версія надбудови, але ми дотримуємося безкоштовної версії цієї публікації.

Встановіть Yoast SEO на вашу сторінку WordPress

Встановіть Yoast SEO на вашу сторінку WordPress

 1. Увійдіть до WordPress і перейдіть до розширень (Plugins)> Додати новий
 2. Пошук по "Yoast SEO"
 3. Натисніть кнопку Встановити
 4. Потім натисніть кнопку Активувати

Звичайно! Тепер ви встановили Yoast на ваш WordPress.

Поради щодо налаштувань

загальний

загальний

У бічному меню адмін-панелі на WordPress перейдіть на нову опцію SEO > Панель.

На вкладці Функції ви можете вибрати, які саме ви хочете використовувати. Якщо ви бажаєте, ви можете увімкнути всі. Найважливішим для вас як блогера є аналіз ключових слів . Аналіз читабельності також може бути корисним.

На вкладці " Ваша інформація" можна перевірити правильність назви вашого сайту.

Назви та мета

Перейдіть до SEO > Заголовки та мета.

На вкладці Загальні можна вибрати роздільник заголовка, який потрібно використовувати для відображення заголовків у Google.

Соціальні медіа

Перейти до SEO > Соціальні медіа.

У розділі " Облікові записи" можна додавати адреси до соціальних мереж, щоб показувати Yoast Google, які обліковуються для пов’язання з сайтом.

На вкладці Facebook ви можете вибрати зображення за умовчанням для обміну на Facebook . Тому, якщо у вас є повідомлення, яке не має зображення, замість цього вибирається зображення.

Мапи XML

Yoast може автоматично створювати файли Sitemap, які допомагають пошуковим системам індексувати ваш блог.

Перейдіть до SEO > Мапи сайтів XML.

Переконайтеся, що вона активована.

Тоді ви використовуєте Yoast, коли ви блог для поліпшення вашого SEO

Коли ви пишете повідомлення, ви будете отримувати додаткове поле під вашим вікном написання в WordPress, де Yoast SEO аналізує вашу публікацію в реальному часі і показує, що ви зробили добре, і що ви можете покращити, зрозуміло для читання і ключових слів.

Почніть з роздумів про те, що має бути ваше ключове слово фокусу (це може бути слово або фраза).

Детальніше: Краш-курс у SEO - Пошукова оптимізація для блогерів

Спробуйте подумати, яке слово або фразу хтось може використати для пошуку того, про що ваш вміст. Намагайтеся бути якомога конкретнішими, не ускладнюючи їх.

Можна з перевагою скористатися Google Trends або Планувальник ключових слів Google AdWords щоб отримати допомогу у пошуку хороших ключових слів і фраз на основі того, про що ви хочете написати.

У моєму випадку в наведеному вище прикладі я вибрав "зберегти акумулятор з iOS 11", тому що я знаю, що багато людей відчули, що батарея помирає швидше після останнього оновлення програмного забезпечення iPhone.

Коли ви закінчите писати повідомлення (або протягом часу), ви можете позначити цей прапорець.

 • Червоні пробки показують вам проблеми, які можна спробувати виправити.
 • Помаранчеві пробки - це спосіб покращення, але не настільки критичний.
 • Зелені пробки свідчать, що ви зробили добре.

Намагаючись отримати якомога більше зелених пробок, ви нарешті отримаєте зелені пробки на весь пост.

Те ж саме стосується читабельності.

Чи слід завжди прагнути до зелених пробок на своїх посадах?

Моя відповідь - ні. Усі публікації в блозі не обов'язково повинні бути оптимізовані для пошукової системи , Більш особистий вміст рідко служить для оптимізації. Це більше про посібники, рецепти, поради та багато іншого, де ви даєте цінний вміст, який, на вашу думку, багато втілює Google.

Чи варто прагнути виправити всі червоні і оранжеві пробки?

Тут теж відповідь немає. Це лише рекомендація від Yoast, свого роду список порад. Ви можете отримати великий пошуковий трафік на посаді, яку ви не оптимізували взагалі, і ви можете отримати поганий трафік на пошуковому сервері, який є супер-оптимізованим. Перевагою перегляду списку та спробам отримати зелений вибір на деяких посадах є те, що ви принаймні зробили те, що ви можете оптимізувати.

Потім є ще багато речей, які потрібно відтворити : пов'язують інших з вашою публікацією? Наскільки читабельний? Люди знаходять те, що вони шукають? Чи вміст відповідає тому, що обіцяє назва? Чи є ключовим словом те, що люди шукають?

Все це впливає на те, наскільки цінним буде Google для вашого вмісту і наскільки високим він буде на результатах пошуку людей.

Редагування тексту попереднього перегляду

Добре, що можна редагувати текст попереднього перегляду для публікації, тобто інформацію, яка з'являється на Google, коли ви отримуєте повідомлення як пошуковий хіт.

Тут ви можете висловити свій власний текст попереднього перегляду посади, свого роду преамбулу, яка чітко показує, чого ви можете очікувати від посади і, звичайно, вашу фразу / ключове слово для пошуку.

Тут ви можете висловити свій власний текст попереднього перегляду посади, свого роду преамбулу, яка чітко показує, чого ви можете очікувати від посади і, звичайно, вашу фразу / ключове слово для пошуку

Також пам'ятайте, що URL (постійна посилання) до повідомлення не повинна бути точно такою ж, як заголовок повідомлення. У багатьох випадках може бути корисно скоротити його і дотримуватися ключової фрази.

Потім ви використовуєте Yoast SEO, щоб змінити, як виглядає посада, коли вони використовуються на Facebook або Twitter

Ще одна гарна функція з Yoast полягає в тому, що ви можете змінювати як назву, мета опис, так і зображення для того, як повинна виглядати посада, коли поділилися на Facebook . Це може бути добре, якщо ваша тема вимагає квадратних зображень без тексту як "обраного зображення", що не працює добре на Facebook (який бажає зображення у форматі 1200 x 627).

Просто змініть вкладку з аналізу на обмін у вікні Yoast під час публікації, і ви можете заповнити назву Facebook, опис Facebook і завантажити зображення для обміну.

Поради щодо зміни образу повідомлення, яке вже було надано на Facebook раніше

Однією з проблем, яка може виникнути, є те, що ви змінюєте образ Facebook для повідомлення, яке ви вже поділили (або вставили так, що ви побачите попередній перегляд) у Facebook. Потім, коли ви знову поділитеся посиланням, зображення не оновлюється. Це пов'язано з тим, що Facebook створює копію зображення та інформацію для повідомлення. Ви можете змусити Facebook оновити цю копію, перейшовши до:

https://developers.facebook.com/tools/debug/

Вставте адресу публікації та натисніть " Налагодження "

Натисніть кнопку " Scrape again ", доки не буде оновлено правильне зображення та інформацію.

Тепер ви можете поділитися посиланням знову на Facebook.

Це основні речі, які ви повинні знати про Yoast SEO, щоб почати використовувати його як інструмент для вашого блогу або сторінки WordPress.

Чи є у вас більше порад SEO або Yoast? Будь ласка, поділіться з вами в коментарях - і, звичайно, задайте будь-які питання.

Чи варто прагнути виправити всі червоні і оранжеві пробки?
Org?
Чи слід завжди прагнути до зелених пробок на своїх посадах?
Чи варто прагнути виправити всі червоні і оранжеві пробки?
Наскільки читабельний?
Люди знаходять те, що вони шукають?
Чи вміст відповідає тому, що обіцяє назва?
Чи є ключовим словом те, що люди шукають?
Чи є у вас більше порад SEO або Yoast?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения