Технічний SEO-аналіз сайту Покроковий посібник

 1. Крок за кроком Керівництво з технічного аналізу сайту SEO
 2. Технічний аналіз сайту SEO
 3. Історія SEO
 4. Як Google змінив аналіз сайту SEO
 5. Помилки про технічні SEO
 6. Технічні помилки SEO 1: Це косметика
 7. Технічні помилки SEO 2: Це не призводить до нового руху
 8. Технічні помилки SEO 3: Це основний
 9. Як провести технічний аналіз сайту SEO
 10. Крок 1: Почніть з індексування сайту
 11. Крок 2: Переконайтеся, що ваш сайт сканується
 12. Крок 3. Збільшення бюджету сканування
 13. Крок 4: Переконайтеся, що внутрішні посилання перевірені
 14. Крок 5: Оцініть Sitemap
 15. Крок 6: Випробування та покращення швидкості сторінки
 16. Крок 7: Оптимізація для мобільних пристроїв
 17. Крок 8. Міжнародне націлювання
 18. Майбутнє підтвердження вашого сайту!
 19. Готові побачити, що SEO може зробити для вашого сайту?

Алгоритми пошукової системи постійно змінюються. Оптимізація вмісту для пошукових систем є більш важливою, ніж будь-коли.
Насправді йде пошук Google 74,54% усіх пошуків на робочому столі у 2017 році.
Важливо проводити рутинний аналіз сайту SEO, щоб переконатися, що ваш вміст не відстає від останніх оновлень і тенденцій пошукових систем.
Але що таке технічний SEO сайт аналізу?

Чим він відрізняється від SEO на сторінці?
Щоб переконатися, що ваш веб-сайт працює з максимальною ефективністю, ми зібрали цей посібник з технічного аналізу сайту SEO.

Крок за кроком Керівництво з технічного аналізу сайту SEO

Технічні SEO аналіз сайтів відображає ваші веб-сайти та інтернет-домени так, як їх бачать пошукові системи. Без проведення детального аналізу сайту SEO неможливо дізнатися, як працює ваш сайт.

Технічний аналіз сайту SEO

 • Платформа вашого веб-сайту
 • Архітектура даних
 • Ієрархія веб-сайту

Аналіз сайту SEO дозволяє визначити, як пошукові системи сканують ваш сайт. Також проаналізовано, як сайти засвоюються та розуміються пошуковими системами.
Щоб надати більш широке уявлення про те, як працює SEO, давайте почнемо з короткої історії пошукової оптимізації. Це легше мати розуміння того, де SEO сайт аналіз заголовок, коли ми розуміємо його походження.

Історія SEO

Важко простежити точне походження SEO через характер раннього Інтернету. Перед початком всесвітньої мережі можна було сказати, що не було SEO, оскільки не було пошукових систем. Дисципліна з'явилася, коли пошукові системи стали більш елегантними та просунутими.
Історія SEO додатково ускладнюється Війни браузера 90-х . SEO сайт аналіз не може існувати без браузера за промовчанням, щоб базувати код від. Як і багато інновацій в Інтернеті, аналіз сайтів SEO почався як суміш технічної проникливості та тіньової політики.
Найбільш ранні SEO майстри поєднували суміш набивання ключових слів і змісту, що допомагає їх сторінкам з'являтися у видачах. Це вважається "Чорний Hat SEO", в сучасний час, і це, ймовірно, щоб отримати вас покараний, так що не робити це.

Як Google змінив аналіз сайту SEO

Google постійно змінював гру SEO. Щоб допомогти користувачам отримати корисний вміст, Google розробив алгоритми для визначення корисності веб-сайту. Оновлення Флориди почало оцінювати більше, ніж щільність ключових слів.

Оновлення Флориди почало оцінювати більше, ніж щільність ключових слів

Алгоритми пошукової системи були вдосконалені з оновленнями Panda і Penguin.

Це допомогло узаконити індустрію SEO. Недобросовісні SEO компанії, які пообіцяли результати # 1 на видачах, вийшли з бізнесу за одну ніч.

Раптові вакансії в SEO-ландшафті привабили багато реальних маркетологів. Вона почала приймати реальну творчість і зусилля, щоб забезпечити якісні зворотні посилання.
Технологічні компанії відомі тим, що фіксуються на новітніх, блискучих інноваціях. Є ще багато продуктів і послуг, що пропонують швидкі SEO схеми. Багато методів SEO та кращих практик вбудовані в системи управління контентом (CMS).
Щоб дійсно зрозуміти, що таке технічний SEO, давайте подивимося, що це не так.

Помилки про технічні SEO

Там, здається, є трохи суперечок навколо визначення технічного SEO. Ця невизначеність призводить до того, що деякі розробники стверджують, що технічний SEO є простою "макіяж" .
Ось три основні помилки щодо технічного SEO, які допоможуть прояснити деякі непорозуміння.

Технічні помилки SEO 1:
Це косметика

Технічні SEO не просто поверхневі. Якщо веб-сайт був будинком, технічний SEO може бути більше схожим на фундамент, ніж фарба та жалюзі.
Навіть правильніше, технічний SEO - це план побудови будинку. Це також прес-реліз, який надсилається до розділу Продаж оголошень.
Технічний SEO визначає можливість пошуку сайту пошуковими системами. Він оцінює, як веб-сайт сканується, індексується і зберігається Google.
Ніякі стратегії створення посилання або змісту не повинні здійснюватися без проведення SEO-аудиту. Це призводить до того, що в темряві сподіваються на результати.

Технічні помилки SEO 2:
Це не призводить до нового руху

Деякі веб-майстри вважають, що технічна SEO корисна лише для вирішення проблем. Звичайно, головна робота SEO полягає в тому, щоб принести свіжий трафік до нашого веб-контенту. Чому б технічний SEO зробив такий величезний вплив на наші видання?
Будь-який хороший аналіз сайту SEO повинен починатися з ретельного технічного аудиту. Ви можете бути здивовані тим, що ви знайдете. Ви також отримаєте більш чітке розуміння ролі технічного відтворення SEO в рейтингу пошукових систем вашого сайту.
Не кожен сайт, який надходить до Google, індексується. Визначення проблеми вимагає більше, ніж мало розуміння поточних рейтингових механізмів Google.
Певний веб-код може спричинити збій у роботі Google. Це означає, що не всі сторінки на веб-сайті індексуються. Це означає, що користувачі не можуть знайти їх у видачах.
Ретельний аналіз сайту SEO може попередити Вас про потенційні проблеми, які перешкоджають індексуванню Вашого сайту Google. Виправлення цих проблем може призвести до появи всіх нових трафіків!

Технічні помилки SEO 3:
Це основний

Це правда, основні поняття технічного SEO є по суті SEO 101. Там більше, ніж відповідає на очі, однак, як технічні SEO включає в себе багато рухомих частин.
Визначення того, як ці рухомі частини взаємодіють, щоб вплинути на загальний рейтинг сторінки, є однією з головних цілей аналізу сайту SEO.
Технічні SEO рідко вирізаються і висихають. Зрештою, вони називаються найкращими практиками. Щоб справді провести технічний аудит SEO, потрібно багато спроб і помилок і постійних зусиль. Ці невеликі зміни можуть принести великі результати.
Тепер, коли ми маємо глибше розуміння того, як працюють технічні SEO і чому це важливо, давайте дізнаємося, як провести власний аналіз сайту SEO.

Як провести технічний аналіз сайту SEO

SEO-аналіз сайту більше, ніж просто контрольний список. Це більше схоже на посібник для оцінки ефективності вашого сайту. Немає правильних або неправильних відповідей.
Однак є наслідки.
Переконайтеся, що веб-сторінка оптимізована для SEO, може мати значний вплив. Дещо так само просто, як оновлення старих повідомлень у блогах зі свіжим вмістом або новими фотографіями, може збільшити трафік до 111%.
Ось вісім порад для проведення SEO-аналізу сайту на вашому сайті.

Крок 1: Почніть з індексування сайту

Технічний аудит SEO починається з Аудитор SEO . Цей поглиблений аналіз дасть вам змогу дізнатися, скільки сторінок індексується Google.
Загальна кількість індексованих сторінок має відповідати загальній кількості вмісту веб-сайту. Якщо є велика невідповідність, у вас може виникнути серйозна проблема.

Крок 2: Переконайтеся, що ваш сайт сканується

Щоб оцінити можливість сканування вашого сайту, спокусливо просто переглядати файл robots.txt. Однак це буде помилкою. Не всі неіндексовані активи згадуються в файлі robots.txt.
Довгий час Google переглядав і індексував значно спрощені версії веб-сайтів. Останнє оновлення дає змогу Google індексувати веб-ресурси, такі як CSS і JavaScript.
Проте вони можуть бути неіндексованими. Ваш сайт може не відображатися на пошуковій машині так, як він повинен.
Якщо на вашому веб-сайті є багато JavaScript, можливо, знадобиться спеціальний веб-сканер. Візьміть це під роз'яснення.

Крок 3. Збільшення бюджету сканування

Бюджет сканування - це кількість сторінок, які можна індексувати за певний проміжок часу. Щоб визначити бюджет сканування вашої сторінки, скористайтеся подібним інструментом Консоль пошуку Google .
Проте консоль пошуку Google не надає детальну розбивку кожної сторінки. Щоб дізнатися, як виконується кожен розділ веб-сайту, потрібно знайти більш детальний інструмент.
Компанія Google не дуже цікавиться тим, як вони розподіляють бюджет для сканування. Вважається, що існують два основні чинники. По-перше, скільки внутрішніх посилань веб-сайт функції. Другий - кількість зворотних посилань, що вказують на веб-домен.
Покращення бюджету сканування потребує постійних зусиль. Це не змінюється протягом ночі. Щоб розпочати покращення бюджету сканування, почніть з видалення повторюваних сторінок.
По-друге, деіндексуйте будь-які сторінки, які не підходять для SEO. До них відносяться:

 • Політика конфіденційності
 • Правила та умови
 • Термін дії акцій закінчився

Усуньте будь-які непрацюючі посилання на своєму веб-сайті. Вони використовують бюджет сканування.
Переконайтеся, що ваш сайт є актуальним, і переконайтеся, що ваш веб-сайт зареєстровано в Пошуковій консолі Google щоб забезпечити максимально ефективне сканування вашого сайту.

Крок 4: Переконайтеся, що внутрішні посилання перевірені

Структура чистої ділянки є ключем до повзучості. Внутрішні зв'язки також допомагають розподілити рейтинги більш ефективно серед усіх активів вашого сайту.
Деякі фактори, які необхідно враховувати під час аудиту внутрішніх посилань:

 • Посилання не повинні перевищувати 3 кліки від домашньої сторінки.
 • Перевірте наявність порушених посилань.
 • Зберігайте мінімальне перенаправлення.
 • Уникайте сторінок-сиріт якомога частіше.

Крок 5: Оцініть Sitemap

Ось кілька речей, які потрібно пам'ятати, щоб переконатися, що ваша мапа сайту працює з максимальною продуктивністю.
Переконайтеся, що ваш XML-файл оновлюється кожного разу, коли на ваш сайт додано новий вміст. Переконайтеся, що на сайті немає кошика. Сторінки, що не індексуються, і не-канонічні URL-адреси можуть негативно вплинути на ваші SERP. Так можна 4хх сторінок і переадресацій.
Обмежте розмір свого сайту. Google індексує лише 50 000 URL-адрес. Збереження числа нижче, ніж це призводить до більш швидкої швидкості сканування.

Крок 6: Випробування та покращення швидкості сторінки

Швидкість завантаження сторінок є одним з найважливіших факторів у тому, як Google займає веб-сайти. Щоб дізнатися, як час завантаження сторінки впливає на ваш рейтинг Google, почніть з Інструмент Google PageSpeed ​​Insights . Пам’ятайте, що на URL-адресу кожного власного URL-адреси може знадобитися певний час.
Збільшити час для оцінки часу завантаження сторінки за допомогою PageSpeed ​​Insights - це Google, який розповідає, як покращити час завантаження сторінки. Вони автоматично надсилають вам посилання на стислі зображення, коли вони займають занадто багато ресурсів.

Крок 7: Оптимізація для мобільних пристроїв

Google тепер індексує мобільну версію веб-сторінок перед ітераціями на робочому столі. З оголошенням "мобільного першого індексації" оптимізація для мобільних пристроїв вже не є обов'язковою.

Щоб переконатися, що ваш веб-сайт є мобільним:

Враховуючи, що 80% сайтів з найвищим рейтингом є зручними для мобільних пристроїв, настав час оптимізувати ваш веб-сайт для мобільного, якщо ви цього ще не зробили.

Крок 8. Міжнародне націлювання

Якщо на вашому сайті є міжнародна аудиторія, ви повинні повідомити Google про це.
Теги Hreflang дозволяють Google дізнатися, які з ваших сторінок ви хочете відображати в пошуках іноземної мови.

Теги Hreflang дозволяють Google дізнатися, які з ваших сторінок ви хочете відображати в пошуках іноземної мови

Приклад тегу Hreflang

Тег hreflang слід використовувати в мові розмітки сторінки, заголовку HTML або в мапі сайту. Враховуючи, що використання Інтернету в Африці збільшилося з 8503,1% з 2001 року, це багато користувачів, які потенційно можуть пропустити.

Майбутнє підтвердження вашого сайту!

Не звертаючи уваги на технічний SEO веб-сайту, можна скасувати всі ваші стратегії створення веб-сайтів. Щоб повернутися до нашої домашньої метафори, це було б як перевтілення даху на занурює фундамент. Наші веб-сторінки не можуть зробити багато чого, якщо люди не можуть їх знайти.
Технічні SEO допомагають нашим веб-сайтам у майбутньому. Оцінка технічного SEO сайту робить, що архітектура сторінки може йти в ногу з розширенням контенту.
Концепція, що "Зміст є королем" не пішла, незважаючи на багато інших змін у тому, як ми використовуємо Інтернет. Технічні SEO гарантує, що ці зусилля роблять найкраще.
Технічна SEO є потужним компонентом більшої контент-маркетингової кампанії. Він отримує всі частини, що працюють разом, таким чином, пошукові системи можуть мати сенс.
Пошукові системи залишаються найважливішим джерелом трафіку для веб-сайтів. Всі соціальні медіа і вплив маркетингу у Всесвіті не може тримати свічку для постійних, постійних результатів міцної архітектури SEO.

Готові побачити, що SEO може зробити для вашого сайту?

Деякі співробітники SearchLab займаються маркетингом в Інтернеті з самого початку роботи в Інтернеті. Готовий побачити, що все це може зробити для вашого сайту.
Натисніть тут, щоб отримати огляд веб-сайту всього за $ 297
(На нас на обмежений час)

Готові побачити, що SEO може зробити для вашого сайту?
Але що таке технічний SEO сайт аналізу?
Чим він відрізняється від SEO на сторінці?
Чому б технічний SEO зробив такий величезний вплив на наші видання?
Готові побачити, що SEO може зробити для вашого сайту?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения