Тест SEO інструменту: Advanced Link Manager

 1. Зворотні посилання Перевірка
 2. Розширений менеджер посилань:
 3. Порівняльна панель інструментів Sistrix:
 4. Гусеничний веб-сайт
 5. Контроль встановлення зворотних посилань
 6. Знайдіть партнерів по посиланню
 7. висновок

SEO інструменти дуже популярні і для багатьох компаній, SEO стає все більш і більш цікавим. Не в останню чергу з цього приводу з'являється все більше програмного забезпечення в області пошукової оптимізації, яке повинно полегшити життя SEO в останній час.

Systix, Searchmetrics та SEOlytics є серед поточних великих гравців у пошукових інструментах. З декількох місяців робить ще один інструмент розмови - Xovi. Проте ця стаття перевірить досить невідомий інструмент. Advanced Link Manager особливо цікавий для будівельників каналів. Головною особливістю є захоплення і сканування зворотних посилань і самого управління посиланнями. Виробником цього програмного забезпечення є Caphyon , Ця компанія також пропонує програмне забезпечення Advanced Web Ranking, яке підходить для моніторингу рейтингу ключових слів.

Зворотні посилання Перевірка

Основною функцією Advanced Link Manger, або ALM, є відображення вхідних посилань на певний веб-сайт. Використовується пробна версія Enterprise Edition, яка, на відміну від базової версії, має управління проектами та багато інших переваг. Таким чином, можна створити декілька проектів, що, ймовірно, є необхідним для більшості SEO.

При створенні проекту можна вибрати різні пошукові системи, які ALM повинен використовувати при запиті посилань. Після цього інструмент запускає запит зворотних посилань відповідного домену. Це перший недолік інструмента. Немає окремого сканера, тому можна використовувати лише дані відповідних пошукових систем. Оскільки Google знає лише дуже мало або взагалі не має даних для невеликих доменів, залишається в основному лише Yahoo з переглядачем Yahoo Site Explorer, з якого отримують дані про аналіз даних.

Фактичний запит може тривати довго, залежно від кількості зворотних посилань у домені. У досліджуваному домені було знайдено лише 118 доменних посилань після запиту. Весь процес тривав трохи менше години, що, звичайно, було довгий час для такої кількості зворотних посилань. Причина цього полягає насамперед у тому, що ALM імітує поведінку користувача, що дозволяє підвищити кількість запитів. Це необхідно для того, щоб відповідна IP-адреса не була заблокована через масу запитів.

Після успішного завершення запиту відображається таке зображення:

SEO інструменти дуже популярні і для багатьох компаній, SEO стає все більш і більш цікавим

Зворотні посилання домену, що запитується

Під вкладкою "Referrers" можна переглядати окремі доменні посилання. Інструмент також відображає точну URL-адресу посилання. Крім того, ви маєте можливість сортувати список за різними критеріями, такими як PageRank.

Підсумок перевірки посилання виглядає так:

Розширений менеджер посилань:

Зворотні посилання відповідно до ALM

Порівняльна панель інструментів Sistrix:

Зворотні посилання згідно Sistrix

Як ви можете бачити, Sistrix знає в цілому 55 доменних посилань більше, ніж ALM. Це головним чином пов'язано з тим, що Sistrix самостійно сканує посилання, але, звичайно ж, використовує дані з Yahoo Site Explorer. Це виражається у відсотках, що означає, що Sistrix знає більше 30% більше посилань у домені, що запитується, ніж Advanced Link Manager. Різниця вже величезна. Проте, Advanced Link Manager дозволяє імпортувати більше посилань. Таким чином можна імпортувати додаткові зворотні посилання, наприклад, за допомогою текстового файлу.

Цікавим є те, що інструмент відображає кількість вихідних посилань на сторінці, з якої ви самі отримуєте зворотний зв'язок. Google та інші пошукові системи зазвичай використовують "лише" 100 посилань на веб-сайті. Це може бути більше на домашній сторінці або на інших важливих сторінках. Як правило, ви можете орієнтуватися на цей номер.

Як правило, ви можете орієнтуватися на цей номер

Дані від реферера

Знімок показує, що сторінка має 172 вихідних посилання, що, звичайно, не ідеально. Це значення співпадає з статусом пошуку плагінів Firefox і тому може вважатися правильним. Звичайно, Google і Ко також перевіряють вихідні посилання на веб-сайт, щоб оцінити якість зворотної лінії зв'язку. З цієї причини зворотний зв'язок з цього сайту не буде коштувати багато.

Інструмент приносить багатство інших, на перший погляд, цікавих особливостей з ним, які тепер описані нижче.

Гусеничний веб-сайт

За допомогою сканера веб-сайту можна сканувати певний веб-сайт до певного рівня, який ви самі визначаєте. Серед іншого, ця функція призначена для створення XML-мапи сайту, яка потім може бути доступна Google за допомогою Інструментів для веб-майстрів. В цілому, можна сказати, що ця функція виконує подібну роботу, як відомий і популярний інструмент SEO Xenu , який, до речі, доступний безкоштовно.

В цілому, можна сказати, що ця функція виконує подібну роботу, як відомий і популярний інструмент SEO  Xenu  , який, до речі, доступний безкоштовно

Дані після сканування сайту

Спеціально для аналізу OnPage частина інформації може бути дуже корисною. Наприклад, після успішного сканування веб-сайту відображатиметься кількість вихідних і внутрішніх посилань. При необхідності можна також "розбивати" сторінку PageRank і таким чином побачити на перший погляд PR для певних підсторінок. Крім того, аналізуються мета-опис та назва. У вас є можливість знайти ті ж мета-теги.

Контроль встановлення зворотних посилань

Дуже корисною та корисною функцією інструменту керування посиланнями є перевірка розміщених, обмінених або можливо придбаних або орендованих посилань. (Еологія тут же відмежовується від теми Linkkauf!) Інструмент автоматично приймає на себе моніторинг зворотних посилань і звітів, наприклад, зміна Linktextes або URL. Відповідна установа дуже проста.

Відповідна установа дуже проста

Керуйте запитом зворотної лінії зв'язку

Введіть точну URL-адресу, з якої веб-сайт проекту отримає зворотний зв'язок. Потім ви можете призначити значущу назву для цього посилання. За допомогою оновлення тепер перевіряється, чи є посилання ще чи то щось змінилося в посиланні. Звичайно, з агентством з будівництва посилань є багато посилань і регулярна перевірка займе багато часу, тому функція дуже вітається.

Знайдіть партнерів по посиланню

Функція "Знайти партнерів по посиланню" повинна допомогти SEO знайти потенційних партнерів по посиланню. На перший погляд, це звучить досить добре. Одним із способів пошуку потенційних партнерів є ключові слова. Ви визначаєте певну пошукову систему та вказуєте відповідні ключові слова.

Ви визначаєте певну пошукову систему та вказуєте відповідні ключові слова

Знайдіть партнерів із посиланням, використовуючи ключові слова

Після внесення цих налаштувань ви переходите до наступного кроку, де ви, крім іншого, можете внести ключові слова, які використовують інструмент для пошуку потенційних партнерів. За умовчанням тут зберігаються такі ключові слова, як "Додати посилання" або "Додати веб-сайт". Вони не приносять занадто багато для німецької території, звичайно, якщо це суто німецький проект, оскільки тоді потрібні переважно посилання з німецькомовних веб-сайтів. Крім того, ми також не хочемо знаходити веб-каталоги та каталоги, де можна розмістити посилання або зареєструвати сайт - вам дійсно не потрібен інструмент ;-).

Знайти партнера по посиланню - ключове слово для запиту

У нашому випадку поле "Ключове слово для виявлення посилання" завжди містить [ключове слово] і додаткові можливі комбінації. Для [keyword] інструмент завжди використовує раніше визначені ключові слова. Таким чином, можливим поєднанням для пошуку потенційного партнера по зв’язку є, наприклад, "Блокнот" або "Підказки". З такими парами ключових слів, ймовірність того, щоб знайти більш якісних партнерів по зв’язку, вища, ніж використання "сторінки реєстрації". Після виконання цих налаштувань ви отримуєте список результатів. Пошук потенційних партнерів буде коротшим або довшим, залежно від кількості ключових слів.

Знайти посилання партнера - список результатів

Тепер приходить найголовніше - список результатів. Як показано на графіку, інструмент надає, з одного боку, URL, але також PageRank і видимість, яка визначає сам інструмент. Критерії для високої Visibilty, ймовірно, є вхідними посиланнями і особливо рейтингом до визначених ключових слів. Загалом, ви повинні сказати, що ви можете зробити лише обмежену роботу з цим списком. Причина полягає в тому, що інструмент просто запитує Yahoo переходить до раніше визначених ключових слів і тому викидає можливих партнерів по посиланню. Ця функція дійсно корисна, оскільки з кількома націленими запитами в Google, наприклад, "inurl" або лише ключовими словами, у вас є подібні можливості для пошуку потенційних партнерів по посиланню. Перевага, однак, полягає в тому, що ви можете використовувати "Зібрати додаткову інформацію", щоб отримати більше інформації про сайт. Таким чином, ви можете натиснути кнопку, ще більше інформації про вихідні та локальні посилання URL-адреси. Звичайно, це можуть і повинні бути корисні показники, які є критерієм вибору партнера по зв'язках.

висновок

Перший раз, коли ви запускаєте інструмент, ви буквально вражаєтеся багатьма кнопками та макетом. Ви не знаєте точно, де потрібно натискати спочатку та які функції пропонує інструмент. Протягом короткого періоду навчання, однак, ви досить добре. Для мирян і новаторів SEO цей інструмент, безумовно, не рекомендується, тому що функціональність дуже велика і спочатку дуже непрозора. Тим не менш, за ціною всього $ 399 на рік в Enterprise Edition, інструмент може зробити досить багато, і тому ціна більш ніж справедлива. Особливо корисним є моніторинг встановлених посилань. Однак, якщо у вас вже є інші інструменти SEO, такі як Sistrix або Searchmetrics, багато функцій є надлишковими.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения