Title і Description - приклад правильного тайтла і Дескріпшена

 1. Що таке тег Title і мета-тег Description?
 2. Як правильно написати Title?
 3. Мета-теги Description і KeyWords
 4. Чи потрібно заповнювати мета-тег Keywords?

Привіт! Цією публікацією, присвяченою правилам складання Title і Description, я хочу відкрити цикл статей про SEO. Поки не знаю скільки конкретно статей в цей самий цикл потрапить, але сподіваюся, що за фактом вивчення всього цього списку у вас буде подання про базову SEO-оптимізації і ви, як мінімум, не заженете свої проекти під фільтри?

Поки не знаю скільки конкретно статей в цей самий цикл потрапить, але сподіваюся, що за фактом вивчення всього цього списку у вас буде подання про базову SEO-оптимізації і ви, як мінімум, не заженете свої проекти під фільтри

За моєю задумом: ми плавно підемо по найважливішим, фундаментальним аспектам оптимізації сайту, в яких я постараюся передати максимум свого досвіду і знань. В ідеалі, після прочитання моїх статей, у вас повинно буде сформуватися розуміння основних принципів оптимізації. Приступимо.

Зміст статті:

Що таке тег Title і мета-тег Description?

Для початку, це теги HTML, які розташовуються усередині <head> </ head>. Title - заголовок сторінки, позначається як <title> </ title>. За своєю суттю є найголовнішим тегом на сторінці.

Текст всередині тега враховують роботи при аналізі вашого тайтла на предмет входження в нього ключових запитів
Текст всередині тега враховують роботи при аналізі вашого тайтла на предмет входження в нього ключових запитів. Плюс до всього, його бачать звичайні користувачі в пошуковій видачі.

Плюс до всього, його бачать звичайні користувачі в пошуковій видачі

Стало бути, наше ключове завдання правильно написати цей самий тег і включити в нього основний запит або запити поточної сторінки, згідно зібраному семантичному ядру, оскільки це матиме прямий вплив на ранжування нашого сайту.

Як правильно написати Title?

Основні поради, яким я рекомендую слідувати, але не забувайте, що в кожному конкретному випадку потрібно підходити до питання оптимізації ситуативно
Основні поради, яким я рекомендую слідувати, але не забувайте, що в кожному конкретному випадку потрібно підходити до питання оптимізації ситуативно.

1) На кожній сторінці повинен бути свій унікальний Title
Тут можна провести аналогію з Книгою. Власне, як у кожної книги є своя унікальна назва, так і кожен тайтл повинен бути унікальним. Якщо ви не впевнені, що всі ваші сторінки мають унікальну назву, то краще скористатися одним із сервісів для аналізу сайту і виявлення дублів.

2) Оптимальна довжина тайтла в районі 62-68 символів

По крайней мере, так прийнято вважати. Ви можете зробити його і довше (робити коротше - вкрай не рекомендую). Навіщо ж тоді робити довгий тайтл запитаєте ви? Відповідь: щоб осягнути більше запитів. Тут потрібно виходити з того, що для вас важливіше на даній сторінці - дати максимальну вагу якомусь слову і фразі або постаратися охопити відразу кілька основних ключів.

3) Кожне слово в заголовку має вагу

Чим більше слів в заголовку, тим менше вага кожного з них. Вага розподіляється від початку до кінця, тобто чим ближче слово до початку, тим більшу вагу воно має. Враховуйте це при формуванні тайтла, намагайтеся здійснити входження ключової фрази на самому початку. Не витрачати цей простір на назви брендів, імена власні і так далі.

4) Лаконічність і грамотність

Оскільки Тайтл бачать не тільки роботи, але і люди важливо робити його максимально простим і відповідним очікуванням користувачів. Красивий і звучний Title матиме вищий CTR (співвідношення показів до кліках), що позитивно позначиться на ранжируванні сторінки.

5) Знаки пунктуації

Не використовуйте знаки пунктуації в тайтла. Коми, крапки, знаки запитання й оклику, слеш, двокрапка - краще забудьте. Особисто я вважаю, що добре працюють тире (особливо для інтернет-магазинів) для поділу заголовка на логічні блоки, при цьому не розділяючи його на пасажі (послідовність слів, поділена знаками пунктуації). При цьому важливо використовувати саме тире «-«, а не дефіс «-»

Приклад: Браслети з натуральних каменів - купити натуральні браслети

Рідко, але все ж, іноді я використовую вертикальний слеш | , Але більше для візуального відділення, наприклад, коли в кінці потрібно вказати назву бренду. І знаки питання, якщо наш основний запит являє собою питання.

Мабуть, цього вистачить. Дотримуйтесь цих нескладних рекомендацій і у вас буде добре оптимізований тайтл. Ах, так, трохи не забув.

6) Аналізуйте конкурентів

Саме конкурентний аналіз і моніторинг сайтів з ТОП-10 видачі по ключовому запиту для сторінки допоможуть вам виявити патерни і закономірності, а також побачити ваші помилки. З цим все, рухаємося далі.

Мета-теги Description і KeyWords

Description - цей мета-тег є опис сторінки.
<meta
name = "description"
Content = "Самое опис»>

В основному тег призначений для роботів, але Гугл використовує його в сніпеті (опис сайту в пошуковій видачі, що знаходиться прямо під Title), Яндекс також може взяти Дескріпшен в сниппет, але вплинути на це досить складно.

Що потрібно знати про Description:

1) Унікальність (рівно як і для Title)
2) Опис складається для сторінки, а не сайту в цілому
3) Оптимальний розмір 150-200 символів
4) Намагайтеся зробити опис ємким і цікавим, так як в сніпеті воно може впливати на CTR

Додатково можете подивитися рекомендації Яндекса по meta-description

Якщо говорити про видачу Яндекса, то він часто бере в сниппет перше або виділене тегом <strong> пряме входження ключового слова.

Keywords - це мета-тег, який використовується (а точніше використовувався) для вказівки ключових слів сторінки. Раніше, коли пошукові роботи були не настільки досконалими, їм була потрібна підказка оптимізатора, щоб співвіднести релевантні ключові слова зі сторінкою. Цим тегом довго час маніпулювали і в наслідок пошукові системи відмовилися від обліку Квордс як фактора ранжування.

Чи потрібно заповнювати мета-тег Keywords?

Моя особиста думка - немає
Моя особиста думка - немає. Ви можете заповнювати, але якогось відчутного плюса від цієї роботи ви навряд чи досягнете. При цьому, врахуйте, що якщо ви переспаміте ключами (впишете занадто багато Ківордс) в цьому мета-теге або у вас вони будуть проставлятися автоматично по всьому сайту, то це може негативно позначитися на просуванні сторінки. Виходячи з цього, я відмовився від заповнення мета-тега, оскільки користі він не приносить, а ризик нанесення шкоди залишається.

От і все. Прості поради і рекомендації, які допоможуть вам істотно поліпшити внутрішню оптимізацію вашого ресурсу. Сподіваюся, було корисно, до скорого.

Що таке тег Title і мета-тег Description?
Як правильно написати Title?
Як правильно написати Title?
Навіщо ж тоді робити довгий тайтл запитаєте ви?
Чи потрібно заповнювати мета-тег Keywords?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения